XXX BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC

Wydarzenie:
XXX BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC XXX BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu
Data:
30.04.2022
Miejsce:
Żywiec
Dystans:
4.9 km
Zgłoszonych:
63
Ukończyło:
62
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 4 Biel Szymon M (1) 1987 M-IV (1) POL Żywiec 25:24,2 05:11
2 9 Wilk Dariusz M (2) 1977 M-V (1) POL Wapiennik 25:29,8 00:05,6 05:12
3 58 Ficoń Łukasz M (3) 1996 M-III (1) POL Sopotnia Wielka 25:44,0 00:19,8 05:15
4 78 Krupa Przemysław M (4) 1983 M-IV (2) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 26:18,4 00:54,2 05:22
5 52 Firlej Marek M (5) 1989 M-IV (3) POL PoWoli do celu Rychwałdek 26:43,0 01:18,8 05:27
6 35 Stopka Slawek M (6) 1995 M-III (2) POL Justfeelfit Team Żywiec 26:50,7 01:26,5 05:28
7 16 Firek Adrian M (7) 1985 M-IV (4) POL HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ Bielsko-Biała 27:00,3 01:36,1 05:30
8 37 Szatanik Zbigniew M (8) 1968 M-VI (1) POL Ujsoły 27:31,6 02:07,4 05:37
9 7 Polanowski Andrzej M (9) 1986 M-IV (5) POL Częstchowa 27:33,7 02:09,5 05:37
10 32 Myśliwiec Jan M (10) 1965 M-VI (2) POL Amator Ślemień Ślemień 27:42,2 02:18,0 05:39
11 36 Lasek Dariusz M (11) 1972 M-VI (3) POL Byledobiec Anin Kozy 27:46,5 02:22,3 05:40
12 15 Sawicki Marek M (12) 1987 M-IV (6) POL SKLEPSONO.PL Lipowa 27:56,1 02:31,9 05:42
13 72 Święczyk Krzysztof M (13) 1985 M-IV (7) POL FCK COV-ID Chybie 28:16,0 02:51,8 05:46
14 60 Magiera Janusz M (14) 1963 M-VI (4) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 28:29,3 03:05,1 05:48
15 14 Sawicki Lucjan M (15) 1976 M-V (2) POL Team Brothers Żywiec 28:44,7 03:20,5 05:51
16 54 Fijak Andrzej M (16) 1967 M-VI (5) POL Oaza Rodzin Żywiec Żywiec 28:45,5 03:21,3 05:52
17 3 Data Tomasz M (17) 1972 M-VI (6) POL HRmax Żory Żory 28:53,3 03:29,1 05:53
18 83 Proksa Robert M (18) 1964 M-VI (7) POL Mysłowice 29:06,4 03:42,2 05:56
19 69 Dobija Andrzej M (19) 1961 M-VII (1) POL MKS Żywiec Węgierska Górka 29:42,8 04:18,6 06:03
20 40 Rybiński Bartłomiej M (20) 2006 M-I (1) POL Proszowice 29:59,0 04:34,8 06:07
21 26 Wandzel Adrian M (21) 1990 M-IV (8) POL wkurw_team Żywiec 30:28,7 05:04,5 06:13
22 1 Moczek Kamil M (22) 1992 M-IV (9) POL Żywiec 30:30,7 05:06,5 06:13
23 5 Nosalik Marek M (23) 1965 M-VI (8) POL MTA Zywiec 30:37,8 05:13,6 06:15
24 91 Orlicki Stanisław M (24) 1959 M-VII (2) POL Orzeł Rudze Rudze 32:13,1 06:48,9 06:34
25 73 Hajto Dominik M (25) 1985 M-IV (10) POL Chybie 32:16,6 06:52,4 06:35
26 31 Radomski Zbigniew M (26) 1951 M-VIII (1) POL TKKF Beskidek Bielsko-Biała 32:36,6 07:12,4 06:39
27 19 Golonka Marek M (27) 1970 M-VI (9) POL Mysłowice 32:48,3 07:24,1 06:41
28 45 Kowalski Franciszek M (28) 2008 M-I (2) POL Infinity Gym Proszowice 34:59,4 09:35,2 07:08
29 81 Blecha Michał M (29) 2000 M-III (3) POL Żywiec 35:02,4 09:38,2 07:09
30 59 Firlej Grzegorz M (30) 1993 M-III (4) POL Rychwałdek 35:36,7 10:12,5 07:16
31 13 Kijas Sebastian M (31) 2006 M-I (3) POL BLKS Żywiec Żywiec 35:43,5 10:19,3 07:17
32 30 Sikora Stefan M (32) 1949 M-VIII (2) POL team sikora Bielsko Biala 37:09,1 11:44,9 07:34
33 21 Kastelik Tomasz M (33) 1970 M-VI (10) POL Wkurw_Team Żywiec 37:34,9 12:10,7 07:40
34 6 Ryczkiewicz Andrzej M (34) 1976 M-V (3) POL MIY-OF-UTE Żywiec 37:57,9 12:33,7 07:44
35 85 Krywult Mirosław M (35) 1959 M-VII (3) POL JKS-SKS Komorowice Bielsko -Biała 38:09,9 12:45,7 07:47
36 56 Figura Andrzej M (36) 1951 M-VIII (3) POL Cięcina 38:44,3 13:20,1 07:54
37 68 Kupczak Maciej M (37) 1959 M-VII (4) POL Cisiec 38:48,9 13:24,7 07:55
38 51 Kowalski Krzysztof M (38) 1976 M-V (4) POL MCS ADR KRAKUS Proszowice 39:20,1 13:55,9 08:01
39 70 Rygiel Janusz M (39) 1983 M-IV (11) POL Zbytków 40:07,9 14:43,7 08:11
40 39 Jaraczewski Wiktor M (40) 2006 M-I (4) POL Praszowice 40:25,7 15:01,5 08:15
41 67 Zdynowski Jacek M (41) 1965 M-VI (11) POL Żywiec 40:44,5 15:20,3 08:18
42 66 Zdynowski Stanisław M (42) 1996 M-III (5) POL Żywiec 42:49,3 17:25,1 08:44
43 17 Czarnota Krzysztof M (43) 1971 M-VI (12) POL Żywiec 43:55,9 18:31,7 08:57
44 38 Jaraczewski Piotr M (44) 1975 M-V (5) POL Proszowice 46:35,4 21:11,2 09:30
DNF 48 Janik Oskar M 2006 M-I POL Suski Klub Lekkoatletyczny SKL

BGTimeSport © 2015-2020