Zimowy Baran Trail Race 25km

Wydarzenie:
Baran Trail Race 2022 - zima Baran Trail Race 2022 - zima
Organizator:
Baran Trail Race
Data:
12.03.2022
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
130
Ukończyło:
128
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 238 Biel Szymon M (1) 1987 POL 2:32:21,1 06:05
2 192 Początko Łukasz M (2) 1992 POL Highlanders Kobiernice 2:33:04,9 00:43,8 06:07
3 146 Kubaszczyk Kamil M (3) 1998 POL AZS PK Rajcza 2:39:04,5 06:43,4 06:21
4 206 Staszyk Michał M (4) 1989 POL Słotwina 2:44:31,2 12:10,1 06:34
5 108 Chajdas Mateusz M (5) 1992 POL Leroy Merlin Katowice Katowice 2:45:06,5 12:45,4 06:36
6 114 Duda Konrad M (6) 1984 POL My Endurance Coaching Team Kraków 2:48:11,5 15:50,4 06:43
7 134 Kołodziej Roman M (7) 1978 POL Perfekta Karlowice Karłowice 2:48:11,9 15:50,8 06:43
8 182 Olajoš Dušan M (8) 1975 CZE KPNP Rybí Rybí 2:49:26,3 17:05,2 06:46
9 199 Skrzyp Tomasz M (9) 1983 POL Jasienica 2:49:44,3 17:23,2 06:47
10 216 Topolski Marcin M (10) 1976 POL Jadowniki 2:49:45,8 17:24,7 06:47
11 211 Sztefko Józef M (11) 1965 POL Kozy 2:49:47,9 17:26,8 06:47
12 148 Kunina Paweł M (12) 1971 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 2:51:40,4 19:19,3 06:52
13 302 Baranowski Arek M (13) 1979 POL Warszawa 3:01:50,8 29:29,7 07:16
14 183 Orkwiszewska Oli K (1) 1986 POL Scarpa Team Polska Bieruń 3:02:51,7 30:30,6 07:18
15 149 Kuras Janusz M (14) 1972 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 3:02:52,2 30:31,1 07:18
16 147 Kukla Maciej M (15) 1984 POL Chorzów 3:03:03,5 30:42,4 07:19
17 103 Baranowski Jacek M (16) 1980 POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:03:43,7 31:22,6 07:20
18 228 Zięba Tomasz M (17) 1974 POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:04:22,7 32:01,6 07:22
19 121 Gardener Jacek M (18) 1966 POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:08:05,0 35:43,9 07:31
20 164 Marszałek Marcin M (19) 1977 POL Siemianowice i Przyjaciele Biegają Siemianowice Śląskie 3:16:16,7 43:55,6 07:51
21 236 Wielopolski Michał M (20) 2000 POL 3:16:18,6 43:57,5 07:51
22 221 Wdowski Łukasz M (21) 1984 POL Alior Running Team Kraków 3:18:56,0 46:34,9 07:57
23 361 Kastelik Dariusz M (22) 1977 POL Sprintex Team Pietrzykowoce 3:19:55,4 47:34,3 07:59
24 360 Szwed Renata K (2) 1974 POL ZF Czechowice-Dziedzice 3:21:26,6 49:05,5 08:03
25 188 Pela Dariusz M (23) 1983 POL Łubianka 3:24:42,7 52:21,6 08:11
26 198 Rutkowski Karol M (24) 1996 POL Istebna 3:25:05,0 52:43,9 08:12
27 348 Sobel Izabela K (3) 1983 POL Żywiec 3:26:35,2 54:14,1 08:15
28 127 Jachymek Bartłomiej M (25) 1975 POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:27:00,1 54:39,0 08:16
29 350 Suchanek Dominik M (26) 1987 POL ITMBW Kraków Kraków 3:27:01,6 54:40,5 08:16
30 214 Świderski Łukasz M (27) 1988 POL Bytom 3:27:01,6 54:40,5 08:16
31 109 Chojka-Bartoszko Karolina K (4) 1982 POL Warszawa 3:27:08,8 54:47,7 08:17
32 133 Klawikowski Mateusz M (28) 1993 POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:27:09,1 54:48,0 08:17
33 227 Zielińska Malwina K (5) 1994 POL Za linią mety team Świętochłowice 3:27:25,0 55:03,9 08:17
34 184 Osyszko Izabela K (6) 2000 POL Wolski Kolektyw Biegowy Kobyle 3:28:05,7 55:44,6 08:19
35 131 Karnówka Jarosław M (29) 1976 POL Wodzisłąw Śląski 3:29:06,9 56:45,8 08:21
36 129 Kajstura Michał M (30) 1984 POL Katowice 3:29:43,8 57:22,7 08:23
37 160 Łysień Łukasz M (31) 1993 POL Ochojno 3:31:11,9 58:50,8 08:26
38 237 Woźniak Michał M (32) 1987 POL runner_ultra Podolsze 3:31:14,4 58:53,3 08:26
39 163 Marek Sławek M (33) 1986 POL Wild Buchays Łodygowice 3:31:24,1 59:03,0 08:27
40 231 Żywczak Piotr M (34) 1992 POL Siemianowice Śląskie 3:32:11,1 59:50,0 08:29
41 185 Pachura Kinga K (7) 1976 POL Ultra Babia Mszana Dolna 3:32:11,5 59:50,4 08:29
42 209 Szeliga Tomasz M (35) 1983 POL Bytom 3:39:09,7 1:06:48,6 08:45
43 111 Ciepły Kamil M (36) 1992 POL Garmin Wrocław Wrocław 3:39:34,6 1:07:13,5 08:46
44 168 Miech Szymon M (37) 1981 POL Husaria Race Team Ustroń 3:39:40,9 1:07:19,8 08:47
45 210 Szklorz Sylwester M (38) 1969 POL Dziki Panewniki Katowice 3:39:42,6 1:07:21,5 08:47
46 104 Bąk Piotr M (39) 1982 POL Wild Buchays Łodygowice 3:39:54,1 1:07:33,0 08:47
47 203 Stachowski Damian M (40) 1985 POL Imielin 3:39:59,4 1:07:38,3 08:47
48 128 Kaczor Łukasz M (41) 1982 POL WILD BUCHAYS Buczkowice 3:40:28,2 1:08:07,1 08:49
49 161 Maćkowiak Tomasz M (42) 1977 POL CB163 Bydgoszcz 3:40:32,6 1:08:11,5 08:49
50 113 Duda Paweł M (43) 1992 POL Bielsko-Biała 3:42:18,3 1:09:57,2 08:53
51 174 Nowak Iwona K (8) 1974 POL Siemianowice i Przyjaciele Biegają Siemianowice Śląskie 3:42:46,0 1:10:24,9 08:54
52 165 Matłaszek Radosław M (44) 1982 POL Brzeszcze 3:43:02,8 1:10:41,7 08:55
53 173 Niedziela Marcin M (45) 1973 POL Fat Mama’s Sport Club Bytom 3:43:08,6 1:10:47,5 08:55
54 101 Baran Zenon M (46) 1960 POL Homokomando Warszawa 3:43:13,4 1:10:52,3 08:55
55 155 Loska Tomasz M (47) 1990 POL Łaziska Górne 3:43:28,2 1:11:07,1 08:56
56 201 Sołtysek Marcin M (48) 1975 POL Justfeelfit Team Cisiec 3:44:13,7 1:11:52,6 08:58
57 120 Gapiński Mariusz M (49) 1979 POL Włocławek 3:44:31,0 1:12:09,9 08:58
58 200 Słomian Marcelina K (9) 1990 POL Zabrze 3:44:44,9 1:12:23,8 08:59
59 162 Marcela Marcin M (50) 1976 POL Fat Mama’s Sport Club Tarnowskie Góry 3:47:27,9 1:15:06,8 09:05
60 110 Cibis Anna K (10) 1989 POL Katowice 3:47:55,5 1:15:34,4 09:07
61 356 Stopka Janek M (51) 1981 POL 3:49:49,2 1:17:28,1 09:11
62 189 Pela Olga K (11) 1988 POL Łubianka 3:52:23,1 1:20:02,0 09:17
63 217 Tyrlik Barbara K (12) 1990 POL Żabnica 3:55:49,6 1:23:28,5 09:25
64 202 Sosna Kazimierz M (52) 1959 POL Bieruń 3:56:11,8 1:23:50,7 09:26
65 186 Pałysa Robert M (53) 1994 POL Stanwex II Józefów 3:57:23,9 1:25:02,8 09:29
66 175 Nowak Katarzyna K (13) 1983 POL Tim jest Tim Krasiejów 3:57:36,6 1:25:15,5 09:30
67 235 Rąb Łukasz M (54) 1973 POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:58:52,1 1:26:31,0 09:33
68 230 Żyrek Jarosław M (55) 1984 POL Rysianka Team Żabnica 3:59:20,0 1:26:58,9 09:34
69 233 Rąb Agnieszka K (14) 1975 POL JacekBiega Running Team Warszawa 3:59:25,5 1:27:04,4 09:34
70 197 Rudzki Artur M (56) 1976 POL Cisiec 3:59:57,4 1:27:36,3 09:35
71 154 Lewocha Paweł M (57) 1973 POL HTF Ludwik Sikorski Aleksandrów Łódzki 4:00:47,6 1:28:26,5 09:37
72 123 Ginter Grzegorz M (58) 1985 POL AZS Collegium Medicum UJ Kraków 4:05:09,7 1:32:48,6 09:48
73 195 Reclik Jacek M (59) 1970 POL Smaki Biegania Rybnik 4:06:37,6 1:34:16,5 09:51
74 181 Odolczyk Joanna K (15) 1965 POL Warszawa 4:07:02,6 1:34:41,5 09:52
75 239 Pławecka Katarzyna K (16) 1973 POL Pszczyna 4:07:12,3 1:34:51,2 09:53
76 102 Baran Rafał M (60) 1982 POL Żory 4:07:56,0 1:35:34,9 09:55
77 229 Żółtek Przemysław M (61) 1988 POL Klikuszowa 4:12:48,0 1:40:26,9 10:06
78 116 Dyrek Marcin M (62) 1983 POL Mszana Górna 4:13:21,3 1:41:00,2 10:08
79 170 Mizielski Maciej M (63) 1988 POL Pisarzowice 4:14:22,6 1:42:01,5 10:10
80 171 Motyka Agata K (17) 1965 POL Żabnica 4:15:03,5 1:42:42,4 10:12
81 106 Bigoś Monika K (18) 1981 POL Biegam indywidulnie Kraków 4:15:22,0 1:43:00,9 10:12
82 234 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (19) 1981 POL Nieledwia 4:15:23,8 1:43:02,7 10:12
83 222 Worek Magdalena K (20) 1973 POL RunRysiankaTeam Żabnica 4:16:00,8 1:43:39,7 10:14
84 135 Kopacka Edyta K (21) 1985 POL KB Sobótka Wrocław 4:16:40,4 1:44:19,3 10:16
85 180 Odolczyk Jerzy M (64) 1961 POL Warszawa 4:17:11,2 1:44:50,1 10:17
86 204 Staniszewska-Duda Katarzyna K (22) 1979 POL Tim jest Tim Ozimek 4:19:11,8 1:46:50,7 10:22
87 176 Nowak Marcin M (65) 1983 POL Tim jest Tim Krasiejów 4:19:12,1 1:46:51,0 10:22
88 117 Dziamentsyeva Viyaleta K (23) 1990 POL JacekBiega Running Team Warszawa 4:20:18,9 1:47:57,8 10:24
89 196 Remisz Wojciech M (66) 1987 POL Matner Running Team Biała 4:21:26,0 1:49:04,9 10:27
90 205 Starko Krzysztof M (67) 1986 POL Wawerski dziki Warszawa 4:26:53,3 1:54:32,2 10:40
91 105 Białek Mirosław M (68) 1984 POL Wroniecki Klub Biegacza Wronki 4:26:53,4 1:54:32,3 10:40
92 159 Łężniak Zbigniew M (69) 1983 POL Włosań 4:27:11,7 1:54:50,6 10:41
93 118 Furmaniuk Artur M (70) 1979 POL WATAHA Cieszyn 4:27:28,9 1:55:07,8 10:41
94 215 Tłuściak Rafał M (71) 1988 POL Bielsko-Biała 4:27:32,0 1:55:10,9 10:42
95 153 Legieć-Kwaśny Monika K (24) 1979 POL Wild Buhay Buczkowice 4:27:53,8 1:55:32,7 10:42
96 107 Borkowski Michał M (72) 1988 POL Bydgoszcz 4:27:58,7 1:55:37,6 10:43
97 220 Wałdowska Natalia K (25) 1992 POL Bydgoszcz 4:27:59,1 1:55:38,0 10:43
98 169 Milewski Sebastian M (73) 1992 POL Rawicz 4:27:59,1 1:55:38,0 10:43
99 179 Ocylok Adam M (74) 1972 POL Chrono Service Ruda Śląska 4:28:33,7 1:56:12,6 10:44
100 158 Łapa Piotr M (75) 1978 POL Aktywna Pszczyna Pszczyna 4:34:09,4 2:01:48,3 10:57
101 212 Szymala Dariusz M (76) 1995 POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bystra 4:36:17,5 2:03:56,4 11:03
102 178 Nowakowska Beata K (26) 1977 POL Race Fighter GOSiR Dębe Wielkie Hipolitów 4:36:21,5 2:04:00,4 11:03
103 124 Grzegorzewska Marlena K (27) 1966 POL DaisyPless Pszczyna 4:38:07,7 2:05:46,6 11:07
104 132 Kasiński Wojciech M (77) 1963 POL Ultrapless Pszczyna 4:38:08,1 2:05:47,0 11:07
105 223 Zabłocka Małgorzata K (28) 1977 POL Nationale Nederlanden Warszawa 4:39:46,2 2:07:25,1 11:11
106 125 Ilnicka Monika K (29) 1988 POL Wieczorne Bieganie w Opolu Opole 4:42:35,2 2:10:14,1 11:18
107 137 Kośniewska-Nowak Joanna K (30) 1979 POL Wieczorne Bieganie w Opolu Dębska Kuźnia 4:42:35,2 2:10:14,1 11:18
108 177 Nowak Łukasz M (78) 1983 POL Wieczorne Bieganie w Opolu Suchy Bór 4:42:42,5 2:10:21,4 11:18
109 190 Perka Tomek M (79) 1969 POL WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU Opole 4:42:43,0 2:10:21,9 11:18
110 138 Kot Tomasz M (80) 1979 POL Warszawa 4:43:33,5 2:11:12,4 11:20
111 232 Jackowski Dawid M (81) 1982 POL 4:43:49,0 2:11:27,9 11:21
112 130 Kania Daniel M (82) 1981 POL Warszawa 4:50:35,8 2:18:14,7 11:37
113 140 Kozieł Tadeusz M (83) 1991 POL Szczęściarz Biega Rzeszów 5:01:29,9 2:29:08,8 12:03
114 225 Zasłonka Paweł M (84) 1989 POL Warszawa 5:01:30,6 2:29:09,5 12:03
115 141 Krawczyk Malgorzata K (31) 1986 POL Wieliszew 5:08:35,9 2:36:14,8 12:20
116 142 Krawczyk Maciej M (85) 1986 POL Wieliszew 5:08:36,6 2:36:15,5 12:20
117 150 Kurbiel Sylwia K (32) 1982 POL Siemianowice i Przyjaciele Biegają Siemianowice Śląskie 5:08:43,6 2:36:22,5 12:20
118 143 Kruk Małgorzata K (33) 1990 POL Bielsko-Biała 5:09:35,9 2:37:14,8 12:23
119 354 Wyrwal Monika K (34) 1995 POL Czeladz 5:14:10,1 2:41:49,0 12:34
120 157 Łapa Aleksandra K (35) 1977 POL 4A Pszczyna 5:16:09,6 2:43:48,5 12:38
121 156 Lubszczyk Adrian M (86) 1987 POL Biegam Bo Kocham Ten Stan Żory 5:16:10,2 2:43:49,1 12:38
122 219 Walczyńska Katarzyna K (36) 1975 POL Cięcina 5:23:36,9 2:51:15,8 12:56
123 226 Zielińska Marta K (37) 1974 POL JacekBiega Running Team Warszawa 5:32:22,8 3:00:01,7 13:17
124 213 Świątek Dorota K (38) 1982 POL Wolę z górki Poznań 5:33:04,1 3:00:43,0 13:19
125 145 Krzewska Edyta K (39) 1977 POL RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie Dębe Wielkie 5:33:47,3 3:01:26,2 13:21
126 122 Gardziejczyk Aldona K (40) 1979 POL Zielona Góra 5:40:57,5 3:08:36,4 13:38
127 218 Urbaniak Andrzej M (87) 1951 POL Zielona Góra 5:41:58,1 3:09:37,0 13:40
128 224 Zabłocki Rafał M (88) 1975 POL Warszawa 5:43:28,7 3:11:07,6 13:44
DNF 112 Duda Dawid M 1988 POL Bielsko-Biała
DNF 355 Mijakowski Paweł M 1966 POL

BGTimeSport © 2015-2020