Toggle navigation
Zawody
25 km.pdf
60 km.pdf
Zimowy Baran Trail Race 25km
Wydarzenie:
Baran Trail Race 2022 - zima
Baran Trail Race 2022 - zima
Organizator:
Baran Trail Race
Data:
12.03.2022
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
25
.000 km
Zgłoszonych:
130
Ukończyło:
128
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
238
Biel Szymon
M (1)
1987
POL
2:32:21,1
06:05
2
192
Początko Łukasz
M (2)
1992
POL
Highlanders
Kobiernice
2:33:04,9
00:43,8
06:07
3
146
Kubaszczyk Kamil
M (3)
1998
POL
AZS PK
Rajcza
2:39:04,5
06:43,4
06:21
4
206
Staszyk Michał
M (4)
1989
POL
Słotwina
2:44:31,2
12:10,1
06:34
5
108
Chajdas Mateusz
M (5)
1992
POL
Leroy Merlin Katowice
Katowice
2:45:06,5
12:45,4
06:36
6
114
Duda Konrad
M (6)
1984
POL
My Endurance Coaching Team
Kraków
2:48:11,5
15:50,4
06:43
7
134
Kołodziej Roman
M (7)
1978
POL
Perfekta Karlowice
Karłowice
2:48:11,9
15:50,8
06:43
8
182
Olajoš Dušan
M (8)
1975
CZE
KPNP Rybí
Rybí
2:49:26,3
17:05,2
06:46
9
199
Skrzyp Tomasz
M (9)
1983
POL
Jasienica
2:49:44,3
17:23,2
06:47
10
216
Topolski Marcin
M (10)
1976
POL
Jadowniki
2:49:45,8
17:24,7
06:47
11
211
Sztefko Józef
M (11)
1965
POL
Kozy
2:49:47,9
17:26,8
06:47
12
148
Kunina Paweł
M (12)
1971
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie Zdrój
2:51:40,4
19:19,3
06:52
13
302
Baranowski Arek
M (13)
1979
POL
Warszawa
3:01:50,8
29:29,7
07:16
14
149
Kuras Janusz
M (14)
1972
POL
Zadyszka Oświęcim
Chełmek
3:02:52,2
30:31,1
07:18
15
147
Kukla Maciej
M (15)
1984
POL
Chorzów
3:03:03,5
30:42,4
07:19
16
103
Baranowski Jacek
M (16)
1980
POL
JacekBiega Running Team
Warszawa
3:03:43,7
31:22,6
07:20
17
228
Zięba Tomasz
M (17)
1974
POL
JacekBiega Running Team
Warszawa
3:04:22,7
32:01,6
07:22
18
121
Gardener Jacek
M (18)
1966
POL
JacekBiega Running Team
Warszawa
3:08:05,0
35:43,9
07:31
19
164
Marszałek Marcin
M (19)
1977
POL
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice Śląskie
3:16:16,7
43:55,6
07:51
20
236
Wielopolski Michał
M (20)
2000
POL
3:16:18,6
43:57,5
07:51
21
221
Wdowski Łukasz
M (21)
1984
POL
Alior Running Team
Kraków
3:18:56,0
46:34,9
07:57
22
361
Kastelik Dariusz
M (22)
1977
POL
Sprintex Team
Pietrzykowoce
3:19:55,4
47:34,3
07:59
23
188
Pela Dariusz
M (23)
1983
POL
Łubianka
3:24:42,7
52:21,6
08:11
24
198
Rutkowski Karol
M (24)
1996
POL
Istebna
3:25:05,0
52:43,9
08:12
25
127
Jachymek Bartłomiej
M (25)
1975
POL
JacekBiega Running Team
Warszawa
3:27:00,1
54:39,0
08:16
26
350
Suchanek Dominik
M (26)
1987
POL
ITMBW Kraków
Kraków
3:27:01,6
54:40,5
08:16
27
214
Świderski Łukasz
M (27)
1988
POL
Bytom
3:27:01,6
54:40,5
08:16
28
133
Klawikowski Mateusz
M (28)
1993
POL
JacekBiega Running Team
Warszawa
3:27:09,1
54:48,0
08:17
29
131
Karnówka Jarosław
M (29)
1976
POL
Wodzisłąw Śląski
3:29:06,9
56:45,8
08:21
30
129
Kajstura Michał
M (30)
1984
POL
Katowice
3:29:43,8
57:22,7
08:23
31
160
Łysień Łukasz
M (31)
1993
POL
Ochojno
3:31:11,9
58:50,8
08:26
32
237
Woźniak Michał
M (32)
1987
POL
runner_ultra
Podolsze
3:31:14,4
58:53,3
08:26
33
163
Marek Sławek
M (33)
1986
POL
Wild Buchays
Łodygowice
3:31:24,1
59:03,0
08:27
34
231
Żywczak Piotr
M (34)
1992
POL
Siemianowice Śląskie
3:32:11,1
59:50,0
08:29
35
209
Szeliga Tomasz
M (35)
1983
POL
Bytom
3:39:09,7
1:06:48,6
08:45
36
111
Ciepły Kamil
M (36)
1992
POL
Garmin Wrocław
Wrocław
3:39:34,6
1:07:13,5
08:46
37
168
Miech Szymon
M (37)
1981
POL
Husaria Race Team
Ustroń
3:39:40,9
1:07:19,8
08:47
38
210
Szklorz Sylwester
M (38)
1969
POL
Dziki Panewniki
Katowice
3:39:42,6
1:07:21,5
08:47
39
104
Bąk Piotr
M (39)
1982
POL
Wild Buchays
Łodygowice
3:39:54,1
1:07:33,0
08:47
40
203
Stachowski Damian
M (40)
1985
POL
Imielin
3:39:59,4
1:07:38,3
08:47
41
128
Kaczor Łukasz
M (41)
1982
POL
WILD BUCHAYS
Buczkowice
3:40:28,2
1:08:07,1
08:49
42
161
Maćkowiak Tomasz
M (42)
1977
POL
CB163
Bydgoszcz
3:40:32,6
1:08:11,5
08:49
43
113
Duda Paweł
M (43)
1992
POL
Bielsko-Biała
3:42:18,3
1:09:57,2
08:53
44
165
Matłaszek Radosław
M (44)
1982
POL
Brzeszcze
3:43:02,8
1:10:41,7
08:55
45
173
Niedziela Marcin
M (45)
1973
POL
Fat Mama’s Sport Club
Bytom
3:43:08,6
1:10:47,5
08:55
46
101
Baran Zenon
M (46)
1960
POL
Homokomando
Warszawa
3:43:13,4
1:10:52,3
08:55
47
155
Loska Tomasz
M (47)
1990
POL
Łaziska Górne
3:43:28,2
1:11:07,1
08:56
48
201
Sołtysek Marcin
M (48)
1975
POL
Justfeelfit Team
Cisiec
3:44:13,7
1:11:52,6
08:58
49
120
Gapiński Mariusz
M (49)
1979
POL
Włocławek
3:44:31,0
1:12:09,9
08:58
50
162
Marcela Marcin
M (50)
1976
POL
Fat Mama’s Sport Club
Tarnowskie Góry
3:47:27,9
1:15:06,8
09:05
51
356
Stopka Janek
M (51)
1981
POL
3:49:49,2
1:17:28,1
09:11
52
202
Sosna Kazimierz
M (52)
1959
POL
Bieruń
3:56:11,8
1:23:50,7
09:26
53
186
Pałysa Robert
M (53)
1994
POL
Stanwex II
Józefów
3:57:23,9
1:25:02,8
09:29
54
235
Rąb Łukasz
M (54)
1973
POL
JacekBiega Running Team
Warszawa
3:58:52,1
1:26:31,0
09:33
55
230
Żyrek Jarosław
M (55)
1984
POL
Rysianka Team
Żabnica
3:59:20,0
1:26:58,9
09:34
56
197
Rudzki Artur
M (56)
1976
POL
Cisiec
3:59:57,4
1:27:36,3
09:35
57
154
Lewocha Paweł
M (57)
1973
POL
HTF Ludwik Sikorski
Aleksandrów Łódzki
4:00:47,6
1:28:26,5
09:37
58
123
Ginter Grzegorz
M (58)
1985
POL
AZS Collegium Medicum UJ
Kraków
4:05:09,7
1:32:48,6
09:48
59
195
Reclik Jacek
M (59)
1970
POL
Smaki Biegania
Rybnik
4:06:37,6
1:34:16,5
09:51
60
102
Baran Rafał
M (60)
1982
POL
Żory
4:07:56,0
1:35:34,9
09:55
61
229
Żółtek Przemysław
M (61)
1988
POL
Klikuszowa
4:12:48,0
1:40:26,9
10:06
62
116
Dyrek Marcin
M (62)
1983
POL
Mszana Górna
4:13:21,3
1:41:00,2
10:08
63
170
Mizielski Maciej
M (63)
1988
POL
Pisarzowice
4:14:22,6
1:42:01,5
10:10
64
180
Odolczyk Jerzy
M (64)
1961
POL
Warszawa
4:17:11,2
1:44:50,1
10:17
65
176
Nowak Marcin
M (65)
1983
POL
Tim jest Tim
Krasiejów
4:19:12,1
1:46:51,0
10:22
66
196
Remisz Wojciech
M (66)
1987
POL
Matner Running Team
Biała
4:21:26,0
1:49:04,9
10:27
67
205
Starko Krzysztof
M (67)
1986
POL
Wawerski dziki
Warszawa
4:26:53,3
1:54:32,2
10:40
68
105
Białek Mirosław
M (68)
1984
POL
Wroniecki Klub Biegacza
Wronki
4:26:53,4
1:54:32,3
10:40
69
159
Łężniak Zbigniew
M (69)
1983
POL
Włosań
4:27:11,7
1:54:50,6
10:41
70
118
Furmaniuk Artur
M (70)
1979
POL
WATAHA
Cieszyn
4:27:28,9
1:55:07,8
10:41
71
215
Tłuściak Rafał
M (71)
1988
POL
Bielsko-Biała
4:27:32,0
1:55:10,9
10:42
72
107
Borkowski Michał
M (72)
1988
POL
Bydgoszcz
4:27:58,7
1:55:37,6
10:43
73
169
Milewski Sebastian
M (73)
1992
POL
Rawicz
4:27:59,1
1:55:38,0
10:43
74
179
Ocylok Adam
M (74)
1972
POL
Chrono Service
Ruda Śląska
4:28:33,7
1:56:12,6
10:44
75
158
Łapa Piotr
M (75)
1978
POL
Aktywna Pszczyna
Pszczyna
4:34:09,4
2:01:48,3
10:57
76
212
Szymala Dariusz
M (76)
1995
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bystra
4:36:17,5
2:03:56,4
11:03
77
132
Kasiński Wojciech
M (77)
1963
POL
Ultrapless
Pszczyna
4:38:08,1
2:05:47,0
11:07
78
177
Nowak Łukasz
M (78)
1983
POL
Wieczorne Bieganie w Opolu
Suchy Bór
4:42:42,5
2:10:21,4
11:18
79
190
Perka Tomek
M (79)
1969
POL
WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
Opole
4:42:43,0
2:10:21,9
11:18
80
138
Kot Tomasz
M (80)
1979
POL
Warszawa
4:43:33,5
2:11:12,4
11:20
81
232
Jackowski Dawid
M (81)
1982
POL
4:43:49,0
2:11:27,9
11:21
82
130
Kania Daniel
M (82)
1981
POL
Warszawa
4:50:35,8
2:18:14,7
11:37
83
140
Kozieł Tadeusz
M (83)
1991
POL
Szczęściarz Biega
Rzeszów
5:01:29,9
2:29:08,8
12:03
84
225
Zasłonka Paweł
M (84)
1989
POL
Warszawa
5:01:30,6
2:29:09,5
12:03
85
142
Krawczyk Maciej
M (85)
1986
POL
Wieliszew
5:08:36,6
2:36:15,5
12:20
86
156
Lubszczyk Adrian
M (86)
1987
POL
Biegam Bo Kocham Ten Stan
Żory
5:16:10,2
2:43:49,1
12:38
87
218
Urbaniak Andrzej
M (87)
1951
POL
Zielona Góra
5:41:58,1
3:09:37,0
13:40
88
224
Zabłocki Rafał
M (88)
1975
POL
Warszawa
5:43:28,7
3:11:07,6
13:44
DNF
112
Duda Dawid
M
1988
POL
Bielsko-Biała
DNF
355
Mijakowski Paweł
M
1966
POL
BGTimeSport
© 2015 - 2024