XXII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2021

Wydarzenie:
XXII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2021 XXII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2021
Organizator:
URZĄD GMINY CZERNICHÓW, STOWARZYSZENIE do WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ SOŁA
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
95
Ukończyło:
94
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 68 Długosz Andrzej M (1) 1978 M40 (1) POL UBIQUINOL Młodow 42:25,5 04:55
2 55 Koń Piotr M (2) 1978 M40 (2) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno 45:59,9 03:34,4 05:20
3 90 Miskiewicz Mariusz M (3) 1981 M40 (3) POL biegiem przez Chybie Cieszyn 46:57,7 04:32,2 05:27
4 96 WILK DARIUSZ M (4) 1977 M40 (4) POL WAPIENNIK 47:53,7 05:28,2 05:34
5 36 Łężniak Aleksander M (5) 1989 M30 (1) POL Monk Sandals Team Sobótka 48:52,2 06:26,7 05:40
6 60 Seweryn Jacek M (6) 1978 M40 (5) POL Mysłowice Mysłowice 49:11,5 06:46,0 05:43
7 12 Jędros Przemek M (7) 1986 M30 (2) POL Radosław Kasprzak TEAM Gliwice 49:18,9 06:53,4 05:44
8 14 Stopka Sławomir M (8) 1995 M20 (1) POL Ciecina 49:36,5 07:11,0 05:46
9 23 Haratyk Błażej M (9) 2004 M16 (1) POL NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA Koniaków 663 49:53,5 07:28,0 05:48
10 39 Karpierz Karol M (10) 1993 M20 (2) POL TKN Tatra Team / Brubeck Ostrowsko 50:10,0 07:44,5 05:50
11 69 Knopek Bartłomiej M (11) 1984 M30 (3) POL Bieruń 50:36,7 08:11,2 05:53
12 13 Jura Maciej M (12) 1990 M30 (4) POL ITMBW Kraków Nowy Sącz 51:35,3 09:09,8 05:59
13 61 Słup Paweł M (13) 1990 M30 (5) POL KS KANDAHAR Bielsko-Biała, Śląskie 52:51,6 10:26,1 06:08
14 4 Dobija Andrzej M (14) 1961 M60 (1) POL Węgierska Górka 53:14,4 10:48,9 06:11
15 28 Boberek Grzegorz M (15) 1974 M40 (6) POL Dąbrowa Górnicza 53:19,5 10:54,0 06:12
16 95 HEBDA ADRIAN M (16) 1997 M20 (3) POL KRAKÓW 53:32,3 11:06,8 06:13
17 70 Maślanka Tomasz M (17) 1972 M40 (7) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Ślaska Bytom 53:34,5 11:09,0 06:13
18 31 Gilarski Rafał M (18) 1982 M30 (6) POL PRO300 PROJECTdiscipline Kęty 53:36,8 11:11,3 06:14
19 81 Proksa Robert M (19) 1964 M50 (1) POL UKS Chromik Mysłowice Mysłowice 53:57,4 11:31,9 06:16
20 47 Byrska Sylwia K (1) 1995 K20 (1) POL Roków 54:15,0 11:49,5 06:18
21 37 Kwiatkowski Rafał M (20) 1974 M40 (8) POL Forever Young Chrzanów 54:18,9 11:53,4 06:18
22 71 Szyjka Jacek M (21) 1980 M40 (9) POL KS KANDAHAR Bobrek 54:29,5 12:04,0 06:20
23 85 Milota Maciej M (22) 1962 M50 (2) POL Bielsko-Biała 54:35,7 12:10,2 06:20
24 24 Grzywacz Marcin M (23) 1974 M40 (10) POL Signify Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice 54:52,5 12:27,0 06:22
25 84 Okruta Bartłomiej M (24) 1986 M30 (7) POL Profiactive Szczecin 54:59,5 12:34,0 06:23
26 73 Stankiewicz Robert M (25) 1992 M20 (4) POL Radziechowy 55:15,0 12:49,5 06:25
27 88 GUTAN DAMIAN M (26) 1997 M20 (5) POL BIELSKO-BIAŁA 55:39,2 13:13,7 06:28
28 26 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW M (27) 1967 M50 (3) Gmina-M (1) POL Teamnabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskie 56:32,2 14:06,7 06:34
29 25 Wolf Krzysiek M (28) 1992 M20 (6) Gmina-M (2) POL Międzybrodzie Żywieckie 56:44,4 14:18,9 06:35
30 7 Zatorska-Pleskacz Izabela K (2) 1962 K50 (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team Wrocanka 56:58,4 14:32,9 06:37
31 5 Kubkowski Mateusz M (29) 1990 M30 (8) POL Tarnowskie Góry 57:00,3 14:34,8 06:37
32 29 Kowalczyk Paweł M (30) 1974 M40 (11) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 57:13,2 14:47,7 06:39
33 50 Bukowski Edward M (31) 1969 M50 (4) POL Kluczborska Grupa Biegowa Kluczbork 57:47,3 15:21,8 06:43
34 63 Gołek Robert M (32) 1974 M40 (12) POL FORZA ŁĘKAWICA Łękawica 57:58,0 15:32,5 06:44
35 22 Kastelik Grzegorz M (33) 1996 M20 (7) POL Kalna 58:30,9 16:05,4 06:48
36 54 Mojżyszek Mariusz M (34) 1985 M30 (9) POL Bronów 58:42,9 16:17,4 06:49
37 41 Kołek Sebastian M (35) 1979 M40 (13) Gmina-M (3) POL Międzybrodzie Bialskie 59:18,8 16:53,3 06:53
38 87 Kupczak Tadeusz M (36) 1962 M50 (5) POL Brzuśnik 59:33,7 17:08,2 06:55
39 19 Mędrala Jacek M (37) 1974 M40 (14) POL MĘDRALA -TEAM Bielsko-Biała 1:00:08,2 17:42,7 06:59
40 53 Szwed Renata K (3) 1974 K35 (1) POL Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 1:00:09,0 17:43,5 06:59
41 42 Pszczółka Dominik M (38) 1980 M40 (15) Gmina-M (4) POL Czernichów 1:00:29,2 18:03,7 07:02
42 79 Laskowski Sebastian M (39) 1978 M40 (16) POL Kata Guruma Gliwice Gliwice 1:00:44,9 18:19,4 07:03
43 3 Stelmach Artur M (40) 1978 M40 (17) Gmina-M (5) POL Międzybrodzie Bialskie 1:01:02,7 18:37,2 07:05
44 62 Matuszczyk Marek M (41) 1979 M40 (18) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:01:32,1 19:06,6 07:09
45 80 Kos Piotr M (42) 1989 M30 (10) POL Grupa Buena #napedzanaskofeina Kobiernice 1:02:28,0 20:02,5 07:15
46 83 Romaniak Mateusz M (43) 1975 M40 (19) POL Wilkowice 1:02:51,9 20:26,4 07:18
47 45 Kadula Piotr M (44) 1974 M40 (20) POL Jaworzno 1:03:01,5 20:36,0 07:19
48 82 Pawlusiak Łukasz M (45) 1980 M40 (21) POL Wilkowice 1:03:21,5 20:56,0 07:22
49 57 Oprzondek Piotr M (46) 1966 M50 (6) POL Tychy 1:03:38,3 21:12,8 07:23
50 51 Hyrkiel Pawel M (47) 1979 M40 (22) POL Il Gatto Rampante Krakow 1:05:06,4 22:40,9 07:34
51 52 Hankus Sebastian M (48) 1983 M30 (11) Gmina-M (6) POL Czernichów 1:05:17,8 22:52,3 07:35
52 94 Stec Grzegorz M (49) 1983 M30 (12) POL Team Iga i Ewa Budel 1:05:42,6 23:17,1 07:38
53 32 Franke Marek M (50) 1962 M50 (7) POL Katowice 1:06:10,5 23:45,0 07:41
54 34 Gawroński Ireneusz M (51) 1960 M60 (2) POL Amator Czechowice-Dziedzice 1:06:26,8 24:01,3 07:43
55 46 Ring Rafał M (52) 1975 M40 (23) POL Porąbka 1:06:59,8 24:34,3 07:47
56 27 Sołtysek Marcin M (53) 1975 M40 (24) POL JUSTFEELFIT TEAM Cisiec 1:07:07,8 24:42,3 07:48
57 75 Stalski Rafał M (54) 1980 M40 (25) POL Żywiec 1:07:09,2 24:43,7 07:48
58 92 Worek Magdalena K (4) 1973 K35 (2) POL RunRysiankaTeam Żabnica 1:07:37,6 25:12,1 07:51
59 30 Madej Maciej M (55) 1998 M20 (8) POL PRO300_PROJECTdiscipline Kęty 1:07:39,7 25:14,2 07:52
60 66 Matlakiewicz Tomasz M (56) 1979 M40 (26) POL Bielsko-Biala 1:08:11,0 25:45,5 07:55
61 16 DZIEDZIC HUBERT M (57) 2004 M16 (2) POL CIĘCINA 1:08:23,9 25:58,4 07:57
62 20 Borowiec Michał M (58) 2003 M16 (3) POL Kozy 1:08:33,2 26:07,7 07:58
63 43 Skibicki Krzysztof M (59) 1970 M50 (8) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 1:09:34,4 27:08,9 08:05
64 15 STANIROWSKI JAROSŁAW M (60) 1971 M50 (9) POL SROCKO 1:09:36,8 27:11,3 08:05
65 9 Maciek Białecki M (61) 1969 M50 (10) POL LZS RYKALEC ZARZECZE CHYBIE 1:10:19,9 27:54,4 08:10
66 33 Figura Andrzej M (62) 1951 M70 (1) POL Cięcina 1:10:36,2 28:10,7 08:12
67 35 Bednarczyk Małgorzata K (5) 1999 K20 (2) POL Czechowice-Dziedzice 1:11:03,7 28:38,2 08:15
68 48 Szeszko Bartek M (63) 1975 M40 (27) POL SZYCHA TEAM Sosnowiec 1:11:05,2 28:39,7 08:15
69 1 Kopczak Patryk M (64) 1992 M20 (9) POL Brzeszcze 1:12:36,4 30:10,9 08:26
70 86 Kupczak Bogusława K (6) 1967 K50 (2) POL Brzuśnik 1:12:46,5 30:21,0 08:27
71 67 Matuszczak Mateusz M (65) 1992 M20 (10) Gmina-M (7) POL Ligota 1:13:39,1 31:13,6 08:33
72 49 Kuźmik Bogdan M (66) 1981 M40 (28) Gmina-M (8) POL Tresna 1:13:43,1 31:17,6 08:34
73 40 Kamiński Robert M (67) 1988 M30 (13) Gmina-M (9) POL Międzybrodzie Bialskie 1:13:46,6 31:21,1 08:34
74 91 Rozmus Marzena K (7) 1974 K35 (3) POL Bojszowy Nowe 1:14:11,3 31:45,8 08:37
75 38 Kwiatkowski Jakub M (68) 1983 M30 (14) POL ITMBW Kraków Kraków 1:15:12,2 32:46,7 08:44
76 10 Moskwa Karolina K (8) 1984 K35 (4) POL Batory Loto / Spartan Chorzów Chorzów 1:15:20,9 32:55,4 08:45
77 6 KLIŚ ŁUKASZ M (69) 1979 M40 (29) Gmina-M (10) POL ZaŻarci Międzybrodzie Żywieckie MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE 1:16:20,8 33:55,3 08:52
78 2 Kuglarz Ryszard M (70) 1977 M40 (30) POL Oyama karate Brzeszcze Przecieszyn 1:16:28,8 34:03,3 08:53
79 58 Stolarczyk Zuzanna K (9) 1979 K35 (5) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:17:46,1 35:20,6 09:02
80 89 Wyduch Jan M (71) 1949 M70 (2) POL TKKF Hades Mikołów Mikołów 1:18:52,4 36:26,9 09:10
81 18 Mędrala Czesław M (72) 1946 M70 (3) POL MĘDRALA -TEAM Bielsko-Biała 1:19:26,9 37:01,4 09:14
82 21 Szydłowski Andrzej M (73) 2003 M16 (4) POL Bielsko Biala 1:20:05,8 37:40,3 09:18
83 76 Burzak Justyna K (10) 1985 K35 (6) POL Balasana joga Gliwice 1:20:21,0 37:55,5 09:20
84 59 Matuszczyk Grażyna K (11) 1979 K35 (7) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:21:46,0 39:20,5 09:30
85 93 Motyka Agata K (12) 1965 K50 (3) POL RunRysiankaTeam Żabnica 1:21:57,9 39:32,4 09:31
86 78 Laskowski Łukasz M (74) 1986 M30 (15) POL KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Gliwice 1:22:23,0 39:57,5 09:34
87 65 Fałowska Sonia K (13) 1999 K20 (3) POL Andrychów 1:22:45,0 40:19,5 09:37
88 8 BARBARA PRYMAKOWSKA K (14) 1943 K60 (1) POL TORÓW 1:23:36,1 41:10,6 09:43
89 64 Kalinowska Jolanta K (15) 1969 K50 (4) POL Bielsko-Biała 1:24:20,8 41:55,3 09:48
90 56 Wilk Mariusz M (75) 1966 M50 (11) POL Pyskowice 1:26:37,5 44:12,0 10:04
91 77 Stalska Kamila K (16) 1997 K20 (4) Gmina-K (1) POL Żywiec 1:27:52,2 45:26,7 10:13
92 74 Stankiewicz Anna K (17) 1993 K20 (5) POL Radziechowy 1:28:27,6 46:02,1 10:17
93 17 Ptak Zbigniew M (76) 1952 M60 (3) POL B$ZK RELAK$ Kozy 1:44:35,8 1:02:10,3 12:09
94 44 Madej Józef M (77) 1951 M70 (4) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 2:04:50,0 1:22:24,5 14:30
DNF 11 Jędros Ewa K 1983 K35 POL Inżynieria Biegania Team Gliwice

BGTimeSport © 2015-2020