XXII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2021

Wydarzenie:
XXII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2021 XXII Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2021
Organizator:
URZĄD GMINY CZERNICHÓW, STOWARZYSZENIE do WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ SOŁA
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
95
Ukończyło:
94
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 68 Długosz Andrzej M (1) 1978 M40 (1) POL UBIQUINOL Młodow 42:25,5 04:55
2 55 Koń Piotr M (2) 1978 M40 (2) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno 45:59,9 03:34,4 05:20
3 90 Miskiewicz Mariusz M (3) 1981 M40 (3) POL biegiem przez Chybie Cieszyn 46:57,7 04:32,2 05:27
4 96 WILK DARIUSZ M (4) 1977 M40 (4) POL WAPIENNIK 47:53,7 05:28,2 05:34
5 60 Seweryn Jacek M (6) 1978 M40 (5) POL Mysłowice Mysłowice 49:11,5 06:46,0 05:43
6 28 Boberek Grzegorz M (15) 1974 M40 (6) POL Dąbrowa Górnicza 53:19,5 10:54,0 06:12
7 70 Maślanka Tomasz M (17) 1972 M40 (7) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Ślaska Bytom 53:34,5 11:09,0 06:13
8 37 Kwiatkowski Rafał M (20) 1974 M40 (8) POL Forever Young Chrzanów 54:18,9 11:53,4 06:18
9 71 Szyjka Jacek M (21) 1980 M40 (9) POL KS KANDAHAR Bobrek 54:29,5 12:04,0 06:20
10 24 Grzywacz Marcin M (23) 1974 M40 (10) POL Signify Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice 54:52,5 12:27,0 06:22
11 29 Kowalczyk Paweł M (30) 1974 M40 (11) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 57:13,2 14:47,7 06:39
12 63 Gołek Robert M (32) 1974 M40 (12) POL FORZA ŁĘKAWICA Łękawica 57:58,0 15:32,5 06:44
13 41 Kołek Sebastian M (35) 1979 M40 (13) Gmina-M (3) POL Międzybrodzie Bialskie 59:18,8 16:53,3 06:53
14 19 Mędrala Jacek M (37) 1974 M40 (14) POL MĘDRALA -TEAM Bielsko-Biała 1:00:08,2 17:42,7 06:59
15 42 Pszczółka Dominik M (38) 1980 M40 (15) Gmina-M (4) POL Czernichów 1:00:29,2 18:03,7 07:02
16 79 Laskowski Sebastian M (39) 1978 M40 (16) POL Kata Guruma Gliwice Gliwice 1:00:44,9 18:19,4 07:03
17 3 Stelmach Artur M (40) 1978 M40 (17) Gmina-M (5) POL Międzybrodzie Bialskie 1:01:02,7 18:37,2 07:05
18 62 Matuszczyk Marek M (41) 1979 M40 (18) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 1:01:32,1 19:06,6 07:09
19 83 Romaniak Mateusz M (43) 1975 M40 (19) POL Wilkowice 1:02:51,9 20:26,4 07:18
20 45 Kadula Piotr M (44) 1974 M40 (20) POL Jaworzno 1:03:01,5 20:36,0 07:19
21 82 Pawlusiak Łukasz M (45) 1980 M40 (21) POL Wilkowice 1:03:21,5 20:56,0 07:22
22 51 Hyrkiel Pawel M (47) 1979 M40 (22) POL Il Gatto Rampante Krakow 1:05:06,4 22:40,9 07:34
23 46 Ring Rafał M (52) 1975 M40 (23) POL Porąbka 1:06:59,8 24:34,3 07:47
24 27 Sołtysek Marcin M (53) 1975 M40 (24) POL JUSTFEELFIT TEAM Cisiec 1:07:07,8 24:42,3 07:48
25 75 Stalski Rafał M (54) 1980 M40 (25) POL Żywiec 1:07:09,2 24:43,7 07:48
26 66 Matlakiewicz Tomasz M (56) 1979 M40 (26) POL Bielsko-Biala 1:08:11,0 25:45,5 07:55
27 48 Szeszko Bartek M (63) 1975 M40 (27) POL SZYCHA TEAM Sosnowiec 1:11:05,2 28:39,7 08:15
28 49 Kuźmik Bogdan M (66) 1981 M40 (28) Gmina-M (8) POL Tresna 1:13:43,1 31:17,6 08:34
29 6 KLIŚ ŁUKASZ M (69) 1979 M40 (29) Gmina-M (10) POL ZaŻarci Międzybrodzie Żywieckie MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE 1:16:20,8 33:55,3 08:52
30 2 Kuglarz Ryszard M (70) 1977 M40 (30) POL Oyama karate Brzeszcze Przecieszyn 1:16:28,8 34:03,3 08:53

BGTimeSport © 2015-2020