Bieg Pawłowicki 5km

Wydarzenie:
Bieg Pawłowicki Bieg Pawłowicki
Organizator:
Gmina Pawłowice
Data:
29.08.2021
Miejsce:
Park im. ks. prof. Stanisława Pisarka w Pawłowicach
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
222
Ukończyło:
192
Nieklasyfikowani:
30
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoPKWynikStrataTempo
1 201 Wójcik Tomasz M (1) 1984 POL Aktywna Pszczyna Rudze 12:41,8(1) 16:33,4 03:18
2 216 Ostrowski Szymon M (2) 1995 POL Pielgrzymowice 12:48,9(2) 16:48,8 00:15,4 03:21
3 127 Oślizło Łukasz M (3) 1989 POL AZS AWF Katowice Mysłowice 13:41,3(4) 17:35,4 01:02,0 03:31
4 191 Walencik Jan M (4) 1998 POL Pszczyna 13:40,4(3) 17:45,4 01:12,0 03:33
5 257 Odróbka Stanisław M (5) 1979 POL CHOP ZE ŻELAZA Siemianowice Śląskie 14:00,4(5) 18:08,2 01:34,8 03:37
6 202 Wójcik Wiesław M (6) 1965 POL Rudze 14:03,5(6) 18:09,8 01:36,4 03:37
7 114 Myśliwiec Jan M (7) 1965 POL MKS MOS Bytom Ślemień 14:15,2(8) 18:20,7 01:47,3 03:40
8 199 Wowry Grzegorz M (8) 1981 POL Ślęzak TEAM Cieszyn 14:17,4(9) 18:29,0 01:55,6 03:41
9 197 Wnuczek Rafał M (9) 1987 POL RAFALINHO RUNNING TEAM Trzebnica 14:12,0(7) 18:34,8 02:01,4 03:42
10 25 Damec Olo M (10) 1971 POL OchajoRun&Friends Rybnik 14:25,4(10) 18:46,7 02:13,3 03:45
11 120 Olbrich Artur M (11) 1985 POL Tworków 14:36,8(11) 18:54,3 02:20,9 03:46
12 108 Mendecka-Zejdler Michalina K (1) 1992 POL Łaziska Górne 14:45,3(12) 19:10,1 02:36,7 03:50
13 11 Bodziony Krzysztof M (12) 1985 POL Pawłowice Pawłowice 15:05,0(14) 19:30,6 02:57,2 03:54
14 126 Oszek Paweł M (13) 1991 POL Jankowice 15:06,1(15) 19:31,1 02:57,7 03:54
15 214 Zygma Kordian M (14) 1992 POL Ligota 14:59,5(13) 19:34,6 03:01,2 03:54
16 166 Stuchlik Magdalena K (2) 1982 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarząbkowice 15:17,3(16) 19:53,0 03:19,6 03:58
17 220 Kubasiak Witold M (15) 1984 POL Fizjowit Warszowice 15:54,1(19) 20:02,9 03:29,5 04:00
18 143 Roehrich Krzysztof M (16) 1986 POL Łąka 15:36,3(18) 20:09,5 03:36,1 04:01
19 158 Stanisz Marcin M (17) 1983 POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 15:35,3(17) 20:22,7 03:49,3 04:04
20 130 Piechaczek Jacek M (18) 1973 POL Jastrzębie-Zdrój, Śląskie 16:03,2(21) 20:34,4 04:01,0 04:06
21 177 Tekla Krzysztof M (19) 1984 POL Lędziny 15:54,6(20) 20:53,2 04:19,8 04:10
22 30 Dudzik Zenon M (20) 1962 POL SK Zen-team Katowice 16:07,0(22) 21:01,3 04:27,9 04:12
23 94 Lewicka Elżbieta K (3) 1975 POL niezrzeszona Knurów 16:18,1(23) 21:10,0 04:36,6 04:14
24 147 Siegmund Tadeusz M (21) 1970 POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie- Zdrój 16:25,2(24) 21:22,0 04:48,6 04:16
25 172 Szromek Łukasz M (22) 1990 POL Żory 16:54,5(28) 21:42,8 05:09,4 04:20
26 70 Kempa Piotr M (23) 1988 POL Pszów 16:51,3(26) 21:47,1 05:13,7 04:21
27 185 Urbasik Daniel M (24) 1987 POL littleUltraRUNster Rydułtowy 16:52,6(27) 21:50,0 05:16,6 04:22
28 73 Kiepiela Dawid M (25) 1981 POL KluB Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 16:45,9(25) 21:52,1 05:18,7 04:22
29 193 Wielopolski Łukasz M (26) 1991 POL Bielsko-Biała 17:05,5(32) 21:54,0 05:20,6 04:22
30 113 Mynarski Sylwester M (27) 1972 POL Daleko Jeszcze? Bielsko-Biała 17:04,3(31) 22:01,0 05:27,6 04:24
31 102 Malik Rafał M (28) 1984 POL Jastrzębie- Zdrój 17:02,5(29) 22:07,1 05:33,7 04:25
32 19 Capik Piotr M (29) 1957 POL Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 17:14,2(33) 22:13,4 05:40,0 04:26
33 210 Ziarkowski Damian M (30) 1991 POL Zabrze 17:15,9(34) 22:22,4 05:49,0 04:28
34 178 Teleucka Sandra K (4) 2001 POL AZS Politechnika Opolska/ #SZYMITEA Jankowice Rudzkie 17:04,2(30) 22:26,8 05:53,4 04:29
35 14 Bodziony Marek M (31) 1967 POL Apollona Swiniarsko 17:29,1(35) 22:30,2 05:56,8 04:30
36 99 Łysek Paweł M (32) 1975 POL Bziegacze Jastrzębie Zdrój 17:32,2(36) 22:31,9 05:58,5 04:30
37 49 Jabłonka Zbigniew M (33) 1970 POL Szczejkowice 17:37,8(38) 22:40,9 06:07,5 04:32
38 36 Foks Damian M (34) 1969 POL Warszowice 17:36,3(37) 22:48,5 06:15,1 04:33
39 17 Bugdol Zbigniew M (35) 1992 POL Rybnik 17:39,4(39) 22:48,7 06:15,3 04:33
40 106 Wójcik Jerzy M (36) 1968 POL Rudze 17:45,2(42) 22:49,2 06:15,8 04:33
41 89 Kuczera Paweł M (37) 2001 POL Świerklany 17:45,9(43) 22:49,9 06:16,5 04:33
42 112 Muras Dominik M (38) 1998 POL Żory 17:49,6(44) 22:52,4 06:19,0 04:34
43 55 Kafendzis Wasylis M (39) 1972 GRC Telmiszosz Ateny 17:42,1(40) 22:56,8 06:23,4 04:35
44 75 Kleta Mateusz M (40) 1987 POL m&m Bieruń 17:45,2(41) 22:58,1 06:24,7 04:35
45 186 Urgacz Mirosław M (41) 1976 POL Cieszyn 17:51,9(46) 23:00,9 06:27,5 04:36
46 86 Kubala Jan M (42) 1987 POL Pawłowice 18:00,2(51) 23:01,8 06:28,4 04:36
47 207 Zalewski Piotr M (43) 1983 POL Pawłowice 17:56,0(47) 23:04,3 06:30,9 04:36
48 123 Opuchlik Aleksandra K (5) 1985 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 17:59,8(50) 23:05,5 06:32,1 04:37
49 182 Treliński Mariusz M (44) 1976 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 17:59,3(49) 23:06,4 06:33,0 04:37
50 71 Kiełbasiński Andrzej M (45) 1981 POL Aktywna Pszczyna RUNNERS TEAM Pszczyna 17:59,3(48) 23:06,7 06:33,3 04:37
51 134 Płonka Krzysztof M (46) 1968 POL Team DKMS Jastrzębie-Zdrój 18:10,0(55) 23:17,4 06:44,0 04:39
52 129 Pasławska Katarzyna K (6) 1978 POL Kobiety na 5 + Jastrzebie Zdrój 17:51,0(45) 23:20,0 06:46,6 04:40
53 45 Harazin Janusz M (47) 1987 POL 2 Tm 4,7 Pawłowice 18:16,5(58) 23:23,8 06:50,4 04:40
54 194 Winiarska Monika K (7) 1981 POL Runteam Pawłowice - Yno Ultra Żory 18:09,3(54) 23:28,8 06:55,4 04:41
55 256 Małachowski Maciej M (48) 1989 POL HRmax Żory Żory 18:09,1(53) 23:28,8 06:55,4 04:41
56 38 Gaweł Bogdan M (49) 1956 POL Synthos Zaborze 18:06,5(52) 23:29,1 06:55,7 04:41
57 95 Lis Monika K (8) 1978 POL Nessi Time Żory 18:13,1(56) 23:31,2 06:57,8 04:42
58 174 Szweda Krzysztof M (50) 1980 POL Esa team Pszczyna 18:18,9(59) 23:31,4 06:58,0 04:42
59 81 Kowalski Janusz M (51) 1975 POL Cieszynioki Pogwizdów 18:16,3(57) 23:32,4 06:59,0 04:42
60 31 Dzida Radosław M (52) 1991 POL Ligota 18:35,1(68) 23:33,8 07:00,4 04:42
61 52 Jasiński Maksymilian M (53) 1962 POL MARO Team Jastrzębie- Żory Jastrzębie-Zdrój 18:19,4(60) 23:34,0 07:00,6 04:42
62 69 Kazoń Marcin M (54) 1983 POL Marcin Kazoń Jastrzębie-Zdrój 18:19,4(61) 23:38,2 07:04,8 04:43
63 128 Pakuła Krzysztof M (55) 1986 POL Pawłowice 18:27,9(65) 23:46,4 07:13,0 04:45
64 15 Brandys Adam M (56) 1984 POL Pawłowice 18:20,1(62) 23:53,5 07:20,1 04:46
65 138 Przyłęcka-Hussar Agnieszka K (9) 1986 POL Katowice 18:24,9(63) 23:56,5 07:23,1 04:47
66 88 Kuczera Tadeusz M (57) 1960 POL Świerklany 18:25,3(64) 23:58,5 07:25,1 04:47
67 148 Sikora Magdalena K (10) 1983 POL Cieszyn 18:36,6(72) 24:01,6 07:28,2 04:48
68 200 Wowry Sylwia K (11) 1981 POL Olza Cieszyn Cieszyn 18:36,3(71) 24:01,6 07:28,2 04:48
69 157 Spyra Paweł M (58) 1986 POL Żory 18:34,2(67) 24:04,1 07:30,7 04:48
70 116 Niesłańczyk Małgorzata K (12) 1979 POL Wataha Jastrzębie-Zdrój 18:35,8(70) 24:06,2 07:32,8 04:49
71 163 Stefanów Mirosław M (59) 1971 POL Czechowice Dziedzice 18:47,2(75) 24:06,9 07:33,5 04:49
72 29 Domaszk Paweł M (60) 1994 POL Jastrzębie-Zdrój 18:32,6(66) 24:07,3 07:33,9 04:49
73 96 Łączniak Kamil M (61) 1987 POL Bąków 19:00,5(79) 24:12,8 07:39,4 04:50
74 80 Kościelny Piotr M (62) 1986 POL Aktywna Pszczyna Wisła Wielka 24:13,0 07:39,6 04:50
75 124 Orawski Robert M (63) 1959 POL Miki Skoczów 18:40,4(73) 24:16,0 07:42,6 04:51
76 160 Stateczny Patryk M (64) 1994 POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 18:47,9(76) 24:22,0 07:48,6 04:52
77 35 Foks Marek M (65) 1989 POL Wataha Pielgrzymowice 18:58,3(77) 24:29,1 07:55,7 04:53
78 187 Wacławczyk Jan M (66) 1975 POL Żory 18:35,3(69) 24:29,8 07:56,4 04:53
79 40 Góral Stanisław M (67) 1990 POL Pawłowice 18:44,0(74) 24:39,8 08:06,4 04:55
80 74 Kiermaszek Barbara K (13) 1961 POL Wodzisław Śląski 24:41,4 08:08,0 04:56
81 168 Sufa Dawid M (68) 2000 POL Kończyce Wielkie 19:03,1(80) 24:45,7 08:12,3 04:57
82 10 Bober Wojciech M (69) 1989 POL PieRUNskie CanGORY Rogów 18:59,6(78) 24:52,5 08:19,1 04:58
83 131 Piwiszkis Barbara K (14) 1980 POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 19:08,8(82) 24:54,2 08:20,8 04:58
84 162 Stawicki Grzegorz M (70) 1970 POL Pawłowice 19:18,7(84) 25:00,3 08:26,9 05:00
85 57 Kała Jacek M (71) 1977 POL Gliwice 19:50,9(95) 25:00,8 08:27,4 05:00
86 211 Zimny Ireneusz M (72) 1976 POL Smaki Biegania Rybnik 19:14,3(83) 25:01,0 08:27,6 05:00
87 26 Dawid Stanislawski M (73) 1985 POL Cieszyn 19:31,9(88) 25:01,9 08:28,5 05:00
88 28 Dąbrowski Sebastian M (74) 1981 POL Byle dobiec Żory 19:06,2(81) 25:04,8 08:31,4 05:00
89 100 Machej Tymoteusz M (75) 2002 POL MARO Team Jastrzębie- Żory Jastrzębie-Zdrój 19:54,6(97) 25:12,0 08:38,6 05:02
90 1 Antończyk Adam M (76) 1968 POL Team DKMS Jastrzebie Zdroj 19:35,7(92) 25:13,6 08:40,2 05:02
91 149 Slisz Maria K (15) 1974 POL Decathlon & Przyjaciele Rybnik 19:23,8(85) 25:16,2 08:42,8 05:03
92 87 Kubica Tadeusz M (77) 1960 POL Nessi Time Żory Żory 19:24,0(86) 25:16,7 08:43,3 05:03
93 150 Sładek Sebastian M (78) 1983 POL Świerklany 19:34,7(90) 25:17,9 08:44,5 05:03
94 125 Osikowski Grzegorz M (79) 1976 POL Nessi Time Żory Żory 19:34,4(89) 25:18,6 08:45,2 05:03
95 142 Raźniak Beata K (16) 1970 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 19:35,3(91) 25:18,8 08:45,4 05:03
96 255 Mazur Mariusz M (80) 1985 POL 2 TM 4,7 Żory 19:29,1(87) 25:30,1 08:56,7 05:06
97 48 Hołyńska-Urbasik Karolina K (17) 1987 POL littleUltraRUNster Rydułtowy 19:42,6(93) 25:34,0 09:00,6 05:06
98 33 Farana Dariusz M (81) 1974 POL Bąków 19:48,7(94) 25:39,5 09:06,1 05:07
99 105 Mazur Dariusz M (82) 1985 POL 2Tm 4,7 Żory 19:52,6(96) 25:48,8 09:15,4 05:09
100 218 Schneeweis Jan M (83) 1988 CZE Praga 20:06,6(99) 25:49,8 09:16,4 05:09
101 145 Rudek Karol M (84) 1990 POL OBY DO METY Ruda Śląska 20:03,4(98) 25:52,1 09:18,7 05:10
102 190 Waleczek Krzysztof M (85) 1967 POL Łąka 20:11,9(101) 26:02,5 09:29,1 05:12
103 6 Baranowski Rafał M (86) 1992 POL Daleko Jeszcze? Bielsko-Biała 20:16,5(103) 26:04,3 09:30,9 05:12
104 159 Starczewski Marcin M (87) 1983 POL Sosnowiec 20:25,4(108) 26:08,0 09:34,6 05:13
105 83 Krupa Jakub M (88) 1973 POL Krupa Team Pawłowice 20:09,7(100) 26:09,3 09:35,9 05:13
106 66 Kawik Janusz M (89) 1972 POL Zebrzydowice 20:22,7(106) 26:17,0 09:43,6 05:15
107 82 Królik Arkadiusz M (90) 1978 POL MARO Team Jastrzębie-Żory Jastrzębie-Zdrój 26:22,5 09:49,1 05:16
108 64 Kasza Mirosław M (91) 1977 POL Syrynia 20:28,2(109) 26:24,5 09:51,1 05:16
109 181 Tokarczyk Rafał M (92) 1984 POL Krzyżowice 20:33,4(110) 26:26,5 09:53,1 05:17
110 217 Ciepiel Łukasz M (93) 1988 POL Pielgrzymowice 20:20,2(104) 26:27,4 09:54,0 05:17
111 169 Sufa Dariusz M (94) 1970 POL Kończyce Wielkie 20:22,7(107) 26:29,5 09:56,1 05:17
112 152 Słowiński Dawid M (95) 1988 POL Pawłowice 20:50,2(112) 26:30,0 09:56,6 05:18
113 188 Wacławczyk Marta K (18) 2005 POL Żory 20:20,4(105) 26:30,1 09:56,7 05:18
114 44 Handkus Tomasz M (96) 1999 POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWAPĘDZIMY RAZEM Rybnik 20:41,8(111) 26:35,2 10:01,8 05:19
115 37 Garboś Cezary M (97) 1960 POL Żory Żory 20:13,2(102) 26:42,3 10:08,9 05:20
116 9 Bęś Mirosław M (98) 1992 POL Zbytków 21:02,6(115) 26:57,5 10:24,1 05:23
117 205 Wróbel Anna K (19) 1997 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 21:02,6(116) 26:57,5 10:24,1 05:23
118 46 Haręża Marcin M (99) 1991 POL Bielsko-Biała 21:04,4(117) 26:57,6 10:24,2 05:23
119 135 Polak Sławomir M (100) 1982 POL #zuzawalczaca Pawłowice 20:53,4(113) 27:13,8 10:40,4 05:26
120 209 Zawierucha Aleksander M (101) 1967 POL MARO Team Jastrzębie-Żory Żory 21:27,2(121) 27:22,3 10:48,9 05:28
121 196 Witosza Adam M (102) 1969 POL Katowice 20:59,1(114) 27:22,5 10:49,1 05:28
122 27 Dąbrowska Agata K (20) 1980 POL Żory 21:22,4(119) 27:28,3 10:54,9 05:29
123 156 Sokół-Piszczek Agnieszka K (21) 1983 POL Nessi Time Żory Żory 21:21,4(118) 27:41,1 11:07,7 05:32
124 18 Burek Gabriela K (22) 1986 POL Runteam Pawłowice Śląskie 21:36,7(124) 27:41,7 11:08,3 05:32
125 180 Tokarczyk Jakub M (103) 2005 POL Pawłowice 21:43,0(127) 27:41,7 11:08,3 05:32
126 98 Łukaniec Iza K (23) 1993 POL RAFALINHO RUNNING TEAM Trzebnica 21:24,6(120) 27:49,9 11:16,5 05:33
127 42 Grążawski Mariusz M (104) 1974 POL LUMACA LENTA Bielsko-Biała 22:08,8(133) 28:23,1 11:49,7 05:40
128 155 Sojka Patrycja K (24) 1985 POL Bąków 21:45,5(128) 28:26,9 11:53,5 05:41
129 50 Jakubowska Agnieszka K (25) 1978 POL HRMAX Żory Żory 21:56,9(130) 28:28,7 11:55,3 05:41
130 118 Nowak Magdalena K (26) 1989 POL Nessi Time Żory Żory 21:56,9(131) 28:28,7 11:55,3 05:41
131 215 Żuchowski Tomasz M (105) 1990 POL #zuzawalczaca Pawłowice 22:29,2(142) 28:31,1 11:57,7 05:42
132 110 Mikulak Natalia K (27) 2001 POL Jastrzębie-Zdrój 21:35,4(122) 28:33,9 12:00,5 05:42
133 175 Szweda Daniel M (106) 1988 POL Pawłowice 21:54,6(129) 28:40,7 12:07,3 05:44
134 12 Bodziony Maja K (28) 2002 POL Apollona Zory 21:35,6(123) 28:49,1 12:15,7 05:45
135 84 Krzowska Ewa K (29) 1977 POL Warszowice 22:05,1(132) 28:49,4 12:16,0 05:45
136 122 Oleś Marzena K (30) 1990 POL Warszowice 22:37,1(144) 28:51,3 12:17,9 05:46
137 7 Bartoszek Izabela K (31) 1984 POL Warszowice 22:24,9(138) 28:51,4 12:18,0 05:46
138 92 Lebioda Mateusz M (107) 1988 POL Pawłowice 22:11,9(134) 28:52,0 12:18,6 05:46
139 59 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta K (32) 1985 POL Sosnowiec 22:34,8(143) 28:52,3 12:18,9 05:46
140 65 Kawalec Grzegorz M (108) 1975 POL Orzesze 22:15,1(136) 28:53,7 12:20,3 05:46
141 117 Niezgoda Lucyna K (33) 1978 POL Żory 22:26,1(140) 28:56,1 12:22,7 05:47
142 13 Bodziony Paulina K (34) 2001 POL Apollona Zory 21:41,7(126) 28:57,6 12:24,2 05:47
143 103 Maliszewski Dariusz M (109) 1985 POL Jastrzębie-Zdrój 21:40,8(125) 28:57,8 12:24,4 05:47
144 167 Suchocka Dorota K (35) 1973 POL Apollona Milewo 22:17,7(137) 28:58,5 12:25,1 05:47
145 104 Małolepsza-Krupa Dagmara K (36) 1975 POL Pawłowice 22:25,1(139) 29:02,6 12:29,2 05:48
146 78 Kołodziej Artur M (110) 1974 POL Jastrzębie Zdrój 22:26,4(141) 29:04,0 12:30,6 05:48
147 141 Rapucha Adam M (111) 1983 POL Rapuszki Żory 22:40,7(148) 29:14,0 12:40,6 05:50
148 4 Bajcar Beata K (37) 1972 POL Kobiety na 5 + Chybie 22:46,8(151) 29:16,1 12:42,7 05:51
149 189 Wacławik Ewa K (38) 1973 POL Bąków 22:39,3(145) 29:17,3 12:43,9 05:51
150 198 Wosińska Helena K (39) 1979 POL Pawłowice 22:46,5(150) 29:22,3 12:48,9 05:52
151 62 Kasprzyk Mateusz M (112) 1998 POL Kaczyce 22:14,6(135) 29:23,3 12:49,9 05:52
152 67 Kazimierek Marcin M (113) 1979 POL tygryski Kobiór 22:39,7(146) 29:26,1 12:52,7 05:53
153 68 Kazimierek Wiktoria K (40) 2001 POL tygryski Kobiór 22:40,5(147) 29:26,1 12:52,7 05:53
154 119 Obetkon Rafał M (114) 1976 POL Pawłowice 22:46,5(149) 29:33,0 12:59,6 05:54
155 41 Góźdź Ewa K (41) 1982 POL AMCSS Team Łaziska Górne 23:04,7(152) 29:53,7 13:20,3 05:58
156 77 Kłosek-Taraszkiewicz Monika K (42) 1982 POL RUNTEAM Pawlowice Pawłowice 23:20,9(154) 30:21,9 13:48,5 06:04
157 24 Ćwikliński Jarosław M (115) 1993 POL Pawłowice 23:05,6(153) 30:24,4 13:51,0 06:04
158 90 Kuśka Aneta K (43) 1994 POL Husaria Race Team Wisła Mała 23:44,2(155) 30:55,1 14:21,7 06:11
159 208 Zarzeczny Marcin M (116) 1979 POL Husaria Race Team Pawłowice 23:49,1(156) 30:56,0 14:22,6 06:11
160 8 Bąk-Ścierska Beata K (44) 1978 POL Radostowice 24:05,9(159) 31:08,8 14:35,4 06:13
161 85 Kubala Agnieszka K (45) 1989 POL Pawłowice 24:03,8(158) 31:10,9 14:37,5 06:14
162 161 Stawicka Małgorzata K (46) 1965 POL Pawłowice 24:06,5(160) 31:20,8 14:47,4 06:16
163 213 Związek-Kuchcik Beata K (47) 1990 POL Pawłowice 23:59,4(157) 31:31,4 14:58,0 06:18
164 63 Kasprzyk Wiesław M (117) 1973 POL Kaczyce 24:07,8(161) 31:40,2 15:06,8 06:20
165 184 Tyrytko Jarosław M (118) 1972 POL WATAHA Pruchna 24:26,5(162) 31:48,7 15:15,3 06:21
166 183 Tyrytko Sylwia K (48) 1982 POL WATAHA Pruchna 24:27,0(163) 31:49,2 15:15,8 06:21
167 43 Gurgul-Ćwiklińska Karolina K (49) 1992 POL Pawłowice 24:31,5(164) 31:54,8 15:21,4 06:22
168 132 Płonka Gabriela K (50) 1975 POL Żywiec 24:33,4(165) 31:55,9 15:22,5 06:23
169 97 Łoskot Aneta K (51) 1987 POL Warszowice 24:43,1(166) 32:06,5 15:33,1 06:25
170 39 Gąsior Katarzyna K (52) 1989 POL Pawłowice 24:43,4(167) 32:07,4 15:34,0 06:25
171 151 Słowińska Joanna K (53) 1988 POL Runteam Pawłowice Pawłowice 24:54,8(169) 32:08,8 15:35,4 06:25
172 109 Mikołajec Patrycja K (54) 1997 POL Żory 25:09,0(174) 32:16,1 15:42,7 06:27
173 3 Badach Agnieszka K (55) 1971 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 24:57,3(170) 32:18,7 15:45,3 06:27
174 146 Sawicka Marta K (56) 1981 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 24:57,6(171) 32:19,6 15:46,2 06:27
175 171 Szczepańska Aleksandra K (57) 1992 POL Zabrze 24:47,3(168) 32:29,9 15:56,5 06:29
176 61 Karwacki Rafał M (119) 1979 POL Marklowice Górne 25:08,9(173) 32:35,8 16:02,4 06:31
177 60 Karwacka Sylwia K (58) 1980 POL Marklowice Górne 25:07,9(172) 32:35,9 16:02,5 06:31
178 54 Kaczmarczyk-Zielińska Magdalena K (59) 1990 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 25:28,7(176) 33:04,6 16:31,2 06:36
179 252 Sokół-Oleś Ewelina K (60) 1970 POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie Zdrój 25:27,8(175) 33:04,8 16:31,4 06:36
180 140 Rapucha Katarzyna K (61) 1984 POL Rapuszki Żory 25:28,7(177) 33:10,7 16:37,3 06:38
181 144 Rotter Hanna K (62) 1962 POL Jastrzębie-Zdrój 25:57,3(178) 34:00,2 17:26,8 06:48
182 212 Zimny Cecylia K (63) 1977 POL Smaki Biegania Rybnik 26:07,5(179) 34:06,5 17:33,1 06:49
183 139 Rajwa Magdalena K (64) 1990 POL Chybie 26:47,1(184) 34:13,9 17:40,5 06:50
184 72 Kiełkowska Joanna K (65) 1981 POL Wodzisław 26:35,1(180) 34:14,0 17:40,6 06:50
185 137 Porwisz Tomasz M (120) 1975 POL Pawłowice 26:35,7(182) 34:14,1 17:40,7 06:50
186 176 Śmieja Joanna K (66) 1968 POL Pawłowice 26:35,1(181) 34:14,1 17:40,7 06:50
187 53 Jucha Jacek M (121) 1972 POL Goczałkowice-Zdrój 26:36,2(183) 34:14,4 17:41,0 06:50
188 32 Dziendziel Renata K (67) 1974 POL Żory 27:23,4(185) 35:28,2 18:54,8 07:05
189 192 Wawoczny Anita K (68) 1982 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 27:44,9(186) 35:49,3 19:15,9 07:09
190 206 Zalewska Barbara K (69) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 28:18,6(188) 36:30,1 19:56,7 07:18
191 136 Porada Patrycja K (70) 1995 POL Żory 28:17,1(187) 36:48,7 20:15,3 07:21
192 107 Mazur Małgorzata K (71) 1977 POL Kobiety na 5 + Jastrzębie- Zdrój 32:09,5(189) 41:01,7 24:28,3 08:12
DNS 2 Auguścik Ewelina K 1986 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 5 Balcarek Remigiusz M 1988 POL Pruchna
DNS 16 Bugała Daria K 1988 POL Gołkowice
DNS 20 Ciemała Radosław M 1972 POL Ogrodzona
DNS 21 Ciemała Dawid M 2001 POL Ogrodzona
DNS 22 Ciemała Jakub M 2002 POL Ogrodzona
DNS 23 Ciołek Tomasz M 1979 POL Chudów
DNS 34 Firla Arkadiusz M 1978 POL Cieszyn
DNS 47 Hawełka Edward M 1971 POL Kończyce Małe
DNS 51 Jantos Karol M 2001 POL Pszczyna
DNS 56 Kalicki Dawid M 1993 POL Jastrzębie- Zdroj
DNS 58 Kała Jolanta K 1978 POL BP Running Team Gliwice
DNS 76 Klimczak Piotr M 1988 POL Sól-Kiczora
DNS 79 Kosowska Grażyna K 1966 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie- Zdrój
DNS 91 Lang-Ciołek Dorota K 1984 POL Chudów
DNS 93 Legierska Natalia K 1988 POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój
DNS 101 Malecha Piotr M 1990 POL nowaARCHITEKTURA biuro architektoni Opole
DNS 111 Moćko Janusz M 1987 POL Wyry
DNS 115 Myśliwiec Barbara K 1994 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 121 Olczyk-Zielińska Wioletta K 1971 POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 133 Płaza Monika K 1992 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 153 Słupik Tomasz M 1977 POL Eltoms - Bełk Bełk
DNS 154 Socha Dariusz M 1984 POL Lyski
DNS 164 Stencel Dawid M 2007 POL Pawłowice
DNS 165 Stuchlik Marek M 1984 POL Jarząbkowice
DNS 170 Suwaj Aneta K 1986 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 173 Szulik Grzegorz M 1981 POL T L Athletics Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój
DNS 179 Toborowicz Dżesika K 1996 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 195 Witek Przemysław M 1987 POL Burów
DNS 204 Wróbel Tomasz M 1973 POL MKS-R Centrum Dzięgielów Goleszów

BGTimeSport © 2015-2020