Górski Bieg Frassatiego 2021

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego 2021 Górski Bieg Frassatiego 2021
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
19.06.2021
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
331
Ukończyło:
278
Nieklasyfikowani:
53
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniGminaKrajKlubMiasto9kmWynikStrataTempo
1 4 Bednarek Adrian M (1) 1990 M-18 (1) POL Bydgoszcz 41:08,3(2) 1:41:45,5 04:37
2 3 Jaśtal Piotr M (2) 1994 M-18 (2) POL LKB Rudnik/AZS UJK Kielce Domaszowice 42:47,0(4) 1:42:45,8 01:00,3 04:40
3 337 Miśkiewicz Mariusz M (3) 1981 M-35 (1) POL 42:16,2(3) 1:45:16,9 03:31,4 04:47
4 1 Lepiarz Sylwester M (4) 1993 M-18 (3) POL Wronów 40:51,3(1) 1:45:56,2 04:10,7 04:48
5 10 Wołąkiewicz Piotr M (5) 1997 M-18 (4) POL Bielsko-Biała 44:18,2(5) 1:46:24,2 04:38,7 04:50
6 2 Faron Robert M (6) 1974 M-35 (2) POL Salco Garmin Team Zalesie 44:28,5(6) 1:46:25,7 04:40,2 04:50
7 19 Podsiadło Mikołaj M (7) 1992 M-18 (5) POL Szpital Św. Łukasza Bielsko-Biała Bielsko-Biała 45:00,2(8) 1:51:43,6 09:58,1 05:04
8 96 Gawlas Dominik M (8) 1982 M-35 (3) POL TJ Jäkal Karvina/Bieg z Chrystusem Cieszyn 45:28,5(9) 1:52:53,4 11:07,9 05:07
9 5 Dyrlaga Marcin M (9) 1983 M-35 (4) POL Węgierska Górka 46:06,2(11) 1:54:25,8 12:40,3 05:12
10 159 Kopiec Przemysław M (10) 1990 M-18 (6) POL Tychy 46:16,1(12) 1:54:32,8 12:47,3 05:12
11 6 Wolek Szymon M (11) 1983 M-35 (5) POL Tychy 46:47,0(14) 1:54:46,6 13:01,1 05:13
12 8 Żuchowski Daniel M (12) 1988 M-18 (7) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 45:47,3(10) 1:54:58,2 13:12,7 05:13
13 70 Dudzik Łukasz M (13) 1984 M-35 (6) POL Góral Biega RMT Kamienica 46:52,6(15) 1:56:15,0 14:29,5 05:17
14 154 Knap Mateusz M (14) 1996 M-18 (8) POL DYNAFIT Katowice 48:20,2(16) 1:56:42,0 14:56,5 05:18
15 78 Fabian Bogusław M (15) 1971 M-50 (1) POL EVANLITE.COM Pyskowice 48:25,4(18) 1:58:51,6 17:06,1 05:24
16 11 Paprocka Urszula K (1) 1990 K-18 (1) POL Nowa Huta Team Kraków 48:48,0(21) 1:59:05,3 17:19,8 05:24
17 207 Mieszczak Marcin M (16) 1990 M-18 (9) POL Żywiec 44:52,6(7) 1:59:39,4 17:53,9 05:26
18 339 Grudzień Krzysztof M (17) 1976 M-35 (7) POL Bładnice Dolne 48:29,5(19) 1:59:55,3 18:09,8 05:27
19 240 Początko Łukasz M (18) 1992 M-18 (10) POL Kęckie Harpagany Kobiernic 48:43,7(20) 2:00:42,8 18:57,3 05:29
20 73 Dyrek Michał M (19) 1985 M-35 (8) POL MOK Mszana Dolna Mszana Górna 50:06,9(24) 2:01:22,4 19:36,9 05:31
21 255 Rogoziński Olaf M (20) 1980 M-35 (9) POL Poznań 46:44,0(13) 2:01:41,5 19:56,0 05:31
22 268 Stanek Piotr M (21) 1985 M-35 (10) POL piotrstanek.pl Bielsko-Biała 55:18,3(45) 2:03:57,6 22:12,1 05:38
23 280 Szady Tomasz M (22) 1985 M-35 (11) MPDuchow (1) POL Unia Hrubieszów Tomaszów Lubelski 48:21,8(17) 2:04:29,1 22:43,6 05:39
24 129 Jarząbek Robert M (23) 1992 M-18 (11) POL Team Mountain Fuel Polska Kraków 49:42,4(22) 2:04:47,5 23:02,0 05:40
25 195 Magiera Janusz M (24) 1963 M-50 (2) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 51:16,2(26) 2:07:01,9 25:16,4 05:46
26 63 Czuwaj Andrzej M (25) 1976 M-35 (12) POL Zadyszka Oświęcim Grojec 50:38,7(25) 2:07:37,9 25:52,4 05:48
27 283 Szatanik Zbigniew M (26) 1968 M-50 (3) POL Ujsoły 50:06,4(23) 2:08:43,5 26:58,0 05:51
28 20 Sokołowski Marek M (27) 1969 M-50 (4) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 51:29,3(28) 2:09:11,1 27:25,6 05:52
29 113 Harasiuk Adam M (28) 1989 M-18 (12) POL Alianca De Misericordia Wrocław 51:47,3(31) 2:10:24,8 28:39,3 05:55
30 205 Mazur Marek M (29) 1974 M-35 (13) POL Jastrzębie-Zdrój 53:07,4(34) 2:11:06,9 29:21,4 05:57
31 30 Białożyt Michał M (30) 2001 M-18 (13) POL Kamesznica 51:33,1(29) 2:11:54,0 30:08,5 05:59
32 288 Sztefko Jozef M (31) 1965 M-50 (5) POL Kozy 53:06,7(33) 2:12:19,3 30:33,8 06:00
33 145 Kaszuba Bartosz M (32) 1981 M-35 (14) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 53:51,8(37) 2:12:44,7 30:59,2 06:02
34 170 Kozak Michał M (33) 1983 M-35 (15) MPDuchow (2) POL biegnijsercem.pl Sanok 54:14,2(39) 2:12:58,8 31:13,3 06:02
35 295 Targosz Piotr M (34) 1977 M-35 (16) POL Sprintex Team Twardorzeczka 55:08,3(44) 2:13:42,1 31:56,6 06:04
36 25 Banek Krzysztof M (35) 1984 M-35 (17) POL TourSport Running Team Radzionków 51:20,8(27) 2:14:26,1 32:40,6 06:06
37 258 Sawicki Marek M (36) 1987 M-18 (14) POL Radziechowy 52:14,0(32) 2:15:00,5 33:15,0 06:08
38 13 Dygacz Agnieszka K (2) 1985 K-35 (1) POL Chorzów 51:38,2(30) 2:15:15,7 33:30,2 06:08
39 199 Małysiak Jarek M (37) 1982 M-35 (18) POL Nazaret Gilowice 54:15,6(40) 2:16:31,6 34:46,1 06:12
40 244 Przewoźnik Marek M (38) 1963 M-50 (6) POL Brzeszcze 54:18,5(41) 2:17:00,3 35:14,8 06:13
41 124 Jamróz Łukasz M (39) 1978 M-35 (19) POL Never Average Wadowice 54:34,0(43) 2:17:29,3 35:43,8 06:14
42 39 Borek Paweł M (40) 1990 M-18 (15) POL 53:20,4(36) 2:17:56,8 36:11,3 06:16
43 298 Tomasz Kozik M (41) 1981 M-35 (20) POL Sprintex Team Brzuśnik 55:29,0(46) 2:18:10,5 36:25,0 06:16
44 122 Jacko Marek M (42) 1974 M-35 (21) POL HRmax Żory Żory 56:09,9(52) 2:18:27,5 36:42,0 06:17
45 16 Skrzypczyk Paulina K (3) 1991 K-18 (2) POL Team Frun Tychy 56:48,2(57) 2:18:51,7 37:06,2 06:18
46 203 Marzec Paweł M (43) 1982 M-35 (22) MPDuchow (3) POL Tarnów 55:58,8(49) 2:19:10,9 37:25,4 06:19
47 46 Bugno Marcelina K (4) 1990 K-18 (3) POL Skawina Biega Skawina 56:03,3(51) 2:19:26,9 37:41,4 06:20
48 38 Borek Robert M (44) 1975 M-35 (23) POL The Runners Świecie Swiecie 59:28,8(85) 2:19:56,9 38:11,4 06:21
49 259 Sawicki Lucjan M (45) 1976 M-35 (24) POL TEAM BROTHERS Zywiec 54:31,3(42) 2:20:48,3 39:02,8 06:24
50 134 Juzyk Adam M (46) 1977 M-35 (25) POL Biegamy z Sercem Ruda Śląska 58:06,6(70) 2:21:03,8 39:18,3 06:24
51 187 Linard Piotr M (47) 1974 M-35 (26) POL Tarnów 57:24,9(66) 2:21:13,0 39:27,5 06:25
52 308 Widuch Jarek M (48) 1986 M-35 (27) POL Pewel Ślemieńska 59:45,0(86) 2:21:32,9 39:47,4 06:26
53 246 Przybysz Ryszard M (49) 1968 M-50 (7) POL Żory 2:21:37,6 39:52,1 06:26
54 216 Nierada Marcin M (50) 1983 M-35 (28) POL Katowice 56:25,0(54) 2:21:46,5 40:01,0 06:26
55 198 Małek Adam M (51) 1982 M-35 (29) POL Orzesze 56:02,3(50) 2:21:47,7 40:02,2 06:26
56 155 Kokot Krzysztof M (52) 1974 M-35 (30) POL NIEWYBIEGANI Żory 57:12,2(63) 2:22:06,9 40:21,4 06:27
57 150 Klimas Kamil M (53) 1982 M-35 (31) POL Katowice 54:13,1(38) 2:22:22,7 40:37,2 06:28
58 336 Fijak Jan M (54) 1973 M-35 (32) POL 53:16,7(35) 2:22:37,2 40:51,7 06:28
59 304 Walendowski Dominik M (55) 1986 M-35 (33) POL Tychy 55:58,1(48) 2:22:41,4 40:55,9 06:29
60 52 Ciężkowski Sławomir M (56) 1974 M-35 (34) POL Tarnów 56:56,1(59) 2:23:00,1 41:14,6 06:30
61 32 Bieszczad Patrycja K (5) 1981 K-35 (2) POL Fit&Sport Bielsko Biała 59:17,4(82) 2:23:37,1 41:51,6 06:31
62 166 Kowal Paweł M (57) 1986 M-35 (35) POL Tarnów 58:29,5(73) 2:23:51,0 42:05,5 06:32
63 29 Białożyt Krzysztof M (58) 1971 M-50 (8) POL Kamesznica 56:58,0(60) 2:25:14,7 43:29,2 06:36
64 60 Czernik Judyta K (6) 1989 K-18 (4) POL 42K Pro Team Zabrze 59:13,5(80) 2:26:14,3 44:28,8 06:38
65 24 Banasiuk Maciej M (59) 1971 M-50 (9) POL Warszawa 57:16,7(64) 2:26:51,7 45:06,2 06:40
66 322 Zawadzki Karol M (60) 1992 M-18 (16) POL Radlinioki w biegu Radlin 56:46,7(56) 2:27:29,0 45:43,5 06:42
67 232 Piątek Beata K (7) 1983 K-35 (3) POL Łańcut 1:01:40,4(105) 2:27:40,1 45:54,6 06:42
68 188 Loranc Paweł M (61) 1979 M-35 (36) POL Wild Buchays Kozy 1:01:20,3(99) 2:27:43,7 45:58,2 06:42
69 71 Dura Przemysław M (62) 1981 M-35 (37) POL Kraków 59:19,8(83) 2:27:50,4 46:04,9 06:43
70 241 Podgórski Krzysztof M (63) 1989 M-18 (17) POL ZEMBRZYCE TEAM Zembrzyce 56:13,2(53) 2:28:05,8 46:20,3 06:43
71 14 Noga Angelika K (8) 1994 K-18 (5) POL Kozy 57:46,9(68) 2:28:11,4 46:25,9 06:44
72 186 Lihs Tadeusz M (64) 1965 M-50 (10) MPDuchow (4) POL MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. Łódź 59:28,0(84) 2:28:35,6 46:50,1 06:45
73 86 Frej Bogumił M (65) 1984 M-35 (38) POL Kraków 59:05,8(76) 2:29:24,5 47:39,0 06:47
74 245 Przybyłowski Piotr M (66) 1980 M-35 (39) POL Kraków 59:11,8(79) 2:29:38,9 47:53,4 06:48
75 242 Popiel Andrzej M (67) 1985 M-35 (40) POL #FlexiStavTeam Kraków 57:19,3(65) 2:29:47,8 48:02,3 06:48
76 142 Kastelik Dariusz M (68) 1977 M-35 (41) POL Sprintex Team Pietrzykowice 58:27,3(71) 2:30:05,8 48:20,3 06:49
77 112 Gwardiak Mateusz M (69) 1986 M-35 (42) POL Orzesze 57:05,4(62) 2:30:10,3 48:24,8 06:49
78 330 Sobania Tomasz M (70) 1998 M-18 (18) POL Piast Gliwice Gliwice 59:56,3(87) 2:30:29,6 48:44,1 06:50
79 331 Kordalska Karolina K (9) 1997 K-18 (6) POL Piast Gliwice Pyskowice 59:56,3(88) 2:30:29,7 48:44,2 06:50
80 55 Cituk Grzegorz M (71) 1977 M-35 (43) POL SportRebel Team Tychy 57:48,0(69) 2:31:09,8 49:24,3 06:52
81 306 Wandzel Tomasz M (72) 1980 M-35 (44) POL Rybnik 1:00:42,9(93) 2:31:26,0 49:40,5 06:53
82 21 Kakusová Jarmila K (10) 1981 K-35 (4) SVK Zákamenné Zákamenné 1:01:05,6(97) 2:32:51,4 51:05,9 06:56
83 85 Florek Marcin M (73) 1970 M-50 (11) POL Mężczyźni Św. Józefa Pilzno 1:00:07,4(91) 2:33:28,0 51:42,5 06:58
84 208 Migdoł Adam M (74) 1975 M-35 (45) POL HRmax Żory Żory 56:35,3(55) 2:33:49,0 52:03,5 06:59
85 334 Leksy Robert M (75) 1976 M-35 (46) POL RL9 Warszawa 57:40,8(67) 2:34:05,1 52:19,6 07:00
86 281 Szałaśny Piotr M (76) 1988 M-18 (19) POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 1:01:05,9(98) 2:34:24,1 52:38,6 07:01
87 236 Pietkun Rafał M (77) 1977 M-35 (47) POL RaBlaTeam Rybnik 1:00:51,9(95) 2:35:02,9 53:17,4 07:02
88 282 Szarafin Sławomir M (78) 1965 M-50 (12) POL Oldboy65.COM Wałbrzych 1:01:28,0(100) 2:35:07,3 53:21,8 07:03
89 143 Kastelik Grzegorz M (79) 1996 M-18 (20) POL Kalna 1:01:34,0(101) 2:35:32,7 53:47,2 07:04
90 116 Hodana Marcin M (80) 1971 M-50 (13) MPDuchow (5) POL Kraków 56:52,4(58) 2:35:35,9 53:50,4 07:04
91 44 Bryła Grzegorz M (81) 1976 M-35 (48) POL Knurów 1:00:40,3(92) 2:36:35,4 54:49,9 07:07
92 81 Faron Paweł M (82) 1983 M-35 (49) POL ZF Czechowice-Dziedzice 59:59,5(89) 2:36:40,9 54:55,4 07:07
93 27 Baranowski Łukasz M (83) 1986 M-35 (50) POL Orzesze 1:01:45,9(107) 2:36:54,2 55:08,7 07:07
94 179 Kupczak Tomasz M (84) 1983 M-35 (51) POL Cisiec 1:05:21,6(126) 2:37:10,3 55:24,8 07:08
95 278 Sumara Marek M (85) 1994 M-18 (21) MPDuchow (6) POL Bagno 59:15,1(81) 2:37:36,6 55:51,1 07:09
96 152 Kluska Piotr M (86) 1972 M-35 (52) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:00:49,1(94) 2:37:46,0 56:00,5 07:10
97 254 Regeńczuk Jakub M (87) 1994 M-18 (22) POL Wrocław 1:00:05,3(90) 2:37:57,7 56:12,2 07:10
98 316 Woźniak Aleksander M (88) 1986 M-35 (53) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:00:56,7(96) 2:38:07,5 56:22,0 07:11
99 34 Błaszczykowski Marcin M (89) 1979 M-35 (54) POL Tarnowskie Góry 58:46,6(74) 2:38:20,0 56:34,5 07:11
100 84 Firek Rafał M (90) 1974 M-35 (55) POL Lacho Team Kraków 1:01:36,0(102) 2:38:30,3 56:44,8 07:12
101 163 Kostera Dariusz M (91) 1969 M-50 (14) POL Lipowa 1:02:13,4(111) 2:38:32,4 56:46,9 07:12
102 299 Urban Iwona K (11) 1979 K-35 (5) POL 42K.COM.PL Tychy 1:06:02,8(138) 2:38:36,8 56:51,3 07:12
103 243 Pozniak Robert M (92) 1970 M-50 (15) POL Dobrzeń Wielki 1:01:38,7(104) 2:40:20,3 58:34,8 07:17
104 328 Błasiak Tomasz M (93) 1999 M-18 (23) Gmina (1) POL PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie Międzybrodzie Bialskie 1:04:53,9(122) 2:40:28,2 58:42,7 07:17
105 228 Palka Dawid M (94) 1977 M-35 (56) POL 40-latek Tychy Tychy 59:10,0(78) 2:40:43,7 58:58,2 07:18
106 82 Ficek Paweł M (95) 1977 M-35 (57) POL Paczyna 59:09,6(77) 2:40:46,1 59:00,6 07:18
107 156 Kołek Sebastian M (96) 1979 M-35 (58) Gmina (2) POL Międzybrodzie Bialskie 58:50,3(75) 2:41:14,2 59:28,7 07:19
108 89 Gałuszka Maria K (12) 1994 K-18 (7) POL Porąbka 1:06:40,0(150) 2:41:51,1 1:00:05,6 07:21
109 190 Łabno Monika K (13) 1981 K-35 (6) POL TARNÓW Tarnów 1:05:10,5(125) 2:42:09,7 1:00:24,2 07:22
110 194 Magiera Adam M (97) 1982 M-35 (59) POL Chwalisz Team Imielin 1:01:47,0(108) 2:42:31,5 1:00:46,0 07:23
111 153 Knap Jarosław M (98) 1975 M-35 (60) POL Będzin 1:08:37,5(160) 2:42:48,7 1:01:03,2 07:24
112 172 Krzempek Krzysztof M (99) 1973 M-35 (61) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:01:50,9(110) 2:43:18,4 1:01:32,9 07:25
113 144 Kastelik Wacław M (100) 1977 M-35 (62) POL Rychwałdek 1:02:14,7(112) 2:43:22,3 1:01:36,8 07:25
114 238 Piotrowski Krzysztof M (101) 1983 M-35 (63) POL Wieprz 1:01:38,4(103) 2:43:35,7 1:01:50,2 07:26
115 262 Skoczylas Filip M (102) 1994 M-18 (24) POL Bielsko-Biała 1:09:33,1(166) 2:44:18,6 1:02:33,1 07:28
116 175 Kujawa Rafał M (103) 1987 M-18 (25) POL Kęckie Harpagany Kozy 57:02,5(61) 2:44:18,9 1:02:33,4 07:28
117 325 Żmudzka Agnieszka K (14) 1992 K-18 (8) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:06:20,4(142) 2:45:08,4 1:03:22,9 07:30
118 184 Lewandowski Marcin M (104) 1980 M-35 (64) POL MSJ Tarnów 1:05:55,8(136) 2:45:12,7 1:03:27,2 07:30
119 235 Piernik Radek M (105) 1970 M-50 (16) POL Świętochłowice 1:04:27,2(119) 2:45:28,9 1:03:43,4 07:31
120 125 Janik Robert M (106) 1975 M-35 (65) POL Myślenice 1:06:07,6(140) 2:45:44,0 1:03:58,5 07:32
121 230 Pawelec Mariusz M (107) 1972 M-35 (66) POL KB Forrest Gump Zielona Góra 1:01:40,9(106) 2:46:02,0 1:04:16,5 07:32
122 111 Grzybek Antoni M (108) 1969 M-50 (17) POL Pierściec 1:02:19,7(113) 2:47:15,1 1:05:29,6 07:36
123 128 Januszek Kuba M (109) 1979 M-35 (67) POL Hydro Zasapani Bukowno 1:01:47,4(109) 2:47:40,4 1:05:54,9 07:37
124 285 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K (15) 1982 K-35 (7) POL Gliwice 1:06:23,7(143) 2:47:48,4 1:06:02,9 07:37
125 109 Grzesikiewicz Mariusz M (110) 1979 M-35 (68) POL Gliwice 1:06:24,2(144) 2:47:48,8 1:06:03,3 07:37
126 286 Szpak Damian M (111) 1961 M-50 (18) POL Damek Team Tychy 1:05:47,8(133) 2:47:48,9 1:06:03,4 07:37
127 201 Marcola Łukasz M (112) 1977 M-35 (69) POL Bytom 1:04:44,2(121) 2:47:49,2 1:06:03,7 07:37
128 272 Stawiński Piotr M (113) 1981 M-35 (70) POL 12tri Warszawa 1:06:01,1(137) 2:47:55,3 1:06:09,8 07:37
129 310 Wiśniewski Maciej M (114) 1974 M-35 (71) POL Bazyl Hasky Team Świecie 1:06:30,4(147) 2:48:28,9 1:06:43,4 07:39
130 53 Ciszek Łukasz M (115) 1980 M-35 (72) POL Świecie 1:06:30,5(148) 2:48:29,3 1:06:43,8 07:39
131 252 Reczuch Tomek M (116) 1976 M-35 (73) POL Oława 1:02:34,9(115) 2:48:34,0 1:06:48,5 07:39
132 206 Męcner Michał M (117) 1978 M-35 (74) POL Bestwina 1:02:34,1(114) 2:48:35,0 1:06:49,5 07:39
133 117 Hojny Przemysław M (118) 1988 M-18 (26) POL Kęty 58:27,8(72) 2:48:43,2 1:06:57,7 07:40
134 97 Gawroński Ireneusz M (119) 1960 M-50 (19) POL Amator Czechowice-Dziedzice 1:05:03,4(124) 2:48:57,7 1:07:12,2 07:40
135 269 Stasiaczek Marcin M (120) 1980 M-35 (75) POL Grupa Sportowa Rekord Bielsko-Biała 1:07:58,9(158) 2:48:59,6 1:07:14,1 07:40
136 261 Skibicki Krzysztof M (121) 1970 M-50 (20) POL ZADYSZKA OŚWIECIM Oświęcim 1:05:37,4(131) 2:49:06,8 1:07:21,3 07:41
137 126 Janik Paweł M (122) 1974 M-35 (76) POL Tarnów 1:03:06,6(117) 2:49:43,5 1:07:58,0 07:42
138 157 Kondzielnik Magdalena K (16) 1978 K-35 (8) POL Pszczyna 1:09:11,2(165) 2:50:02,0 1:08:16,5 07:43
139 192 Ługowska Aneta K (17) 1988 K-18 (9) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:11:05,6(172) 2:52:04,4 1:10:18,9 07:49
140 307 Wawak Mirosław M (123) 1964 M-50 (21) Gmina (3) POL IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA Międzybrodzie Żywieckie 1:05:34,6(130) 2:52:54,8 1:11:09,3 07:51
141 290 Szwankowski Maciej M (124) 1974 M-35 (77) AUT Wenedi Wiedeń 1:06:26,3(146) 2:52:58,7 1:11:13,2 07:51
142 267 Sokołowski Sławomir M (125) 1978 M-35 (78) POL Beskid Mały jest Wspaniały Kęty 1:07:50,7(155) 2:53:29,7 1:11:44,2 07:53
143 148 Kępka Krzysztof M (126) 1990 M-18 (27) POL Kocierz Moszczanicki 1:08:38,0(161) 2:53:47,1 1:12:01,6 07:53
144 58 Czarnowicz Robert M (127) 1992 M-18 (28) POL Warszawa 1:06:09,1(141) 2:54:10,4 1:12:24,9 07:55
145 182 Laszczak Robert M (128) 1991 M-18 (29) POL Lipowa 1:06:24,5(145) 2:54:34,9 1:12:49,4 07:56
146 264 Smiech Monika K (18) 1982 K-35 (9) POL Większyce 1:05:50,9(135) 2:55:29,4 1:13:43,9 07:58
147 263 Smiech Marek M (129) 1982 M-35 (79) POL Większyce 1:05:50,9(134) 2:55:29,7 1:13:44,2 07:58
148 222 Olbryś Stanisław Adam M (130) 1967 M-50 (22) POL KB Legionowo Nasielsk 1:11:09,3(174) 2:55:34,4 1:13:48,9 07:58
149 77 Fabia Marcin M (131) 1988 M-18 (30) POL Kęty 1:06:35,3(149) 2:56:07,9 1:14:22,4 08:00
150 217 Noga Marcin M (132) 1986 M-35 (80) POL Wieprz 1:04:54,6(123) 2:56:10,3 1:14:24,8 08:00
151 265 Smiertka Przemyslaw M (133) 1981 M-35 (81) POL Warszawa 1:09:01,0(163) 2:56:37,1 1:14:51,6 08:01
152 104 Góralczyk Zdzisław M (134) 1964 M-50 (23) POL Rybarzowice 1:08:46,0(162) 2:56:42,1 1:14:56,6 08:01
153 99 Gniadkowski Andrzej M (135) 1981 M-35 (82) POL Józefów 1:09:04,6(164) 2:56:42,8 1:14:57,3 08:01
154 106 Grozik Michał M (136) 1968 M-50 (24) POL Poranni Biegacze Gajków 1:04:28,4(120) 2:56:49,8 1:15:04,3 08:02
155 292 Śledziowski Andrzej M (137) 1969 M-50 (25) POL Lacho Team Kraków 1:07:25,7(153) 2:57:11,1 1:15:25,6 08:03
156 251 Rączka Jarosław M (138) 1971 M-50 (26) POL PGB Sportowa Paczka Żywiec 1:07:53,6(156) 2:57:25,8 1:15:40,3 08:03
157 23 Bajorski Dominik M (139) 1977 M-35 (83) POL Katowice 1:07:44,5(154) 2:57:28,9 1:15:43,4 08:04
158 48 Buła Magdalena K (19) 1990 K-18 (10) POL Dobra k. Limanowej 1:06:07,4(139) 2:57:30,9 1:15:45,4 08:04
159 189 Lubański Mateusz M (140) 1995 M-18 (31) POL Team ZabieganeDni Jozefow 1:12:32,9(187) 2:57:36,7 1:15:51,2 08:04
160 297 Tomasiczek Ryszard M (141) 1978 M-35 (84) POL Stara Wieś 1:03:16,2(118) 2:58:24,2 1:16:38,7 08:06
161 239 Płonka Kacper M (142) 2000 M-18 (32) Gmina (4) POL PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 1:12:31,2(186) 2:58:40,7 1:16:55,2 08:07
162 273 Stawiński Piotr M (143) 1966 M-50 (27) POL Pro Patria Poznań 1:11:10,2(175) 2:59:45,9 1:18:00,4 08:10
163 88 Gajewski Zenon M (144) 1955 M-50 (28) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:11:30,0(179) 3:00:02,8 1:18:17,3 08:11
164 274 Stebel Piotr M (145) 1969 M-50 (29) POL PRZEWODNIK Skoczów 1:07:16,8(151) 3:00:29,1 1:18:43,6 08:12
165 167 Kowalik Dorota K (20) 1978 K-35 (10) POL BBL Częstochowa Rędziny 1:12:57,4(189) 3:01:32,7 1:19:47,2 08:15
166 276 Stwora Kamil M (146) 1995 M-18 (33) Gmina (5) POL KW Sakwa Międzybrodzie Bialskie 1:05:26,9(127) 3:02:33,7 1:20:48,2 08:17
167 271 Stawińska Zuzanna K (21) 1981 K-35 (11) POL 12tri Warszawa 1:12:26,8(185) 3:02:40,6 1:20:55,1 08:18
168 213 Mokry Bastek M (147) 1977 M-35 (85) POL Lotom z Jerzym Kosztowy 1:07:54,0(157) 3:02:57,1 1:21:11,6 08:18
169 313 Wojtkowski Ireneusz M (148) 1961 M-50 (30) Gmina (6) POL Asseco Active Team Międzybrodzie Bialskie 1:12:11,1(184) 3:02:59,4 1:21:13,9 08:19
170 50 Charusta Andrzej M (149) 1988 M-18 (34) POL Do Porzygu OCR Team Targanice 1:05:31,3(128) 3:03:02,2 1:21:16,7 08:19
171 226 Pająk Tomasz M (150) 1979 M-35 (86) POL Drużyna Świętego Marcina Tarnowskie Góry 1:07:22,4(152) 3:03:26,4 1:21:40,9 08:20
172 253 Redek Sylwia K (22) 1976 K-35 (12) POL Team ZabieganeDni Wiązowna 1:16:08,7(205) 3:03:30,0 1:21:44,5 08:20
173 215 Mycielski Mariusz M (151) 1971 M-50 (31) POL W Drodze Świerklaniec 1:11:37,4(180) 3:04:11,5 1:22:26,0 08:22
174 291 Szymański Zbigniew M (152) 1976 M-35 (87) POL Poranni Biegacze Dobrzykowice 1:11:27,5(178) 3:04:18,0 1:22:32,5 08:22
175 108 Gryman Adam M (153) 1981 M-35 (88) POL Rogoźna 1:11:06,3(173) 3:04:43,9 1:22:58,4 08:23
176 72 Dwojak Katarzyna K (23) 1971 K-50 (1) POL Łódź 1:11:48,5(181) 3:04:58,3 1:23:12,8 08:24
177 301 Walczak Paweł M (154) 1981 M-35 (89) POL Tarnów 1:10:45,2(171) 3:06:32,0 1:24:46,5 08:28
178 68 Drabik - Słomka Małgorzata K (24) 1985 K-35 (13) POL Łyczanka 1:15:32,9(199) 3:07:17,1 1:25:31,6 08:30
179 220 Nowicki Marek M (155) 1971 M-50 (32) POL Poranni Biegacze Dobrzykowice 1:14:56,4(196) 3:08:55,6 1:27:10,1 08:35
180 183 Lelit Jacek M (156) 1975 M-35 (90) POL Chelmek 1:05:32,9(129) 3:09:31,0 1:27:45,5 08:36
181 69 Dudys Anna K (25) 1990 K-18 (11) POL Mazańcowice 1:11:14,0(176) 3:09:50,7 1:28:05,2 08:37
182 93 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (26) 1981 K-35 (14) POL Nieledwia 1:15:44,3(203) 3:10:11,0 1:28:25,5 08:38
183 335 Janusz Mariusz M (157) 1967 M-50 (33) POL Biegam z Jezusem Zawada 1:13:11,6(190) 3:10:17,9 1:28:32,4 08:38
184 202 Maryniok Marian M (158) 1962 M-50 (34) POL SEGURIDAD Żory 1:08:05,9(159) 3:11:04,4 1:29:18,9 08:41
185 123 Jakubowska Renata K (27) 1952 K-50 (2) POL Bielsko -Biała 1:14:00,4(194) 3:11:42,4 1:29:56,9 08:42
186 221 Nowogrodzki Mateusz M (159) 1978 M-35 (91) POL PoRUNne Furganie Rajsko Oświęcim 1:10:29,4(170) 3:12:02,9 1:30:17,4 08:43
187 28 Białas Andrzej M (160) 1970 M-50 (35) POL Bytom 1:13:46,2(193) 3:12:47,7 1:31:02,2 08:45
188 132 Jeż Justyna K (28) 1974 K-35 (15) MPDuchow (7) POL Nazaret Kraków 1:15:02,2(198) 3:13:06,8 1:31:21,3 08:46
189 54 Ciszewski Krzysztof M (161) 1983 M-35 (92) POL Sośnicowice 1:12:07,8(183) 3:13:13,2 1:31:27,7 08:46
190 79 Fajer Marek M (162) 1959 M-50 (36) POL Zwik Myszków Myszków Biega Myszków 1:09:37,2(167) 3:13:48,5 1:32:03,0 08:48
191 177 Kulik Wojtek M (163) 1979 M-35 (93) POL Swietochlowice 1:17:40,2(215) 3:15:31,4 1:33:45,9 08:53
192 289 Szulc Teo M (164) 1987 M-18 (35) POL Kraków 1:13:11,8(191) 3:16:24,7 1:34:39,2 08:55
193 120 Iwański Maciej M (165) 1981 M-35 (94) POL SCORUPA TRIATHLON Oświęcim 1:05:46,2(132) 3:16:26,4 1:34:40,9 08:55
194 197 Magner Rafał M (166) 1978 M-35 (95) POL Ultra Cross Para Ruda Śląska 1:11:50,4(182) 3:17:19,1 1:35:33,6 08:58
195 296 Tarnawska Monika K (29) 1970 K-50 (3) POL Rzeszów 1:10:14,4(169) 3:17:22,7 1:35:37,2 08:58
196 315 Wolek Jerzy M (167) 1956 M-50 (37) POL Tychy 1:11:26,1(177) 3:18:11,3 1:36:25,8 09:00
197 105 Grajny Piotr M (168) 1968 M-50 (38) POL Mocni Pomocni Lachowice 1:12:37,9(188) 3:19:27,8 1:37:42,3 09:03
198 56 Cyba Antoni M (169) 1956 M-50 (39) POL Skoczów 1:15:44,5(204) 3:20:22,5 1:38:37,0 09:06
199 100 Gnot Krzysztof M (170) 1973 M-35 (96) POL Opole 1:16:56,9(212) 3:20:23,0 1:38:37,5 09:06
200 300 Urbańczyk Marcin M (171) 1981 M-35 (97) POL URBANCZYK DZIADU TEAM Dąbrowa Górnicza 1:15:38,1(201) 3:20:24,4 1:38:38,9 09:06
201 227 Palczyński Wojciech M (172) 1971 M-50 (40) POL Poranni Biegacze Wrocław 1:14:55,9(195) 3:20:37,9 1:38:52,4 09:07
202 165 Kowal Dariusz M (173) 1974 M-35 (98) POL olkuszbiega.pl Olkusz 1:17:39,7(214) 3:21:08,4 1:39:22,9 09:08
203 119 Horak Lesław M (174) 1977 M-35 (99) POL Kryzys Wieku Średniego Mnich 1:17:10,1(213) 3:21:52,2 1:40:06,7 09:10
204 15 Jonkisz Dorota K (30) 1966 K-50 (4) POL Ultra Beskid sport Czechowice Dziedzice 1:16:56,9(211) 3:21:55,6 1:40:10,1 09:10
205 51 Chłopek Artur M (175) 1975 M-35 (100) MPDuchow (8) POL Kraków 1:16:45,1(210) 3:23:35,7 1:41:50,2 09:15
206 91 Gatnarczyk Mateusz M (176) 1992 M-18 (36) POL Radlinioki w biegu Rybnik 1:16:11,9(207) 3:23:44,5 1:41:59,0 09:15
207 319 Wroński Dariusz M (177) 1983 M-35 (101) MPDuchow (9) POL BIEG Z CHRYSTUSEM Chorzów 1:17:46,5(217) 3:24:20,4 1:42:34,9 09:17
208 87 Fryc Anna K (31) 1984 K-35 (16) POL Spytkowice 1:19:35,2(234) 3:24:24,1 1:42:38,6 09:17
209 174 Kubarek Anna K (32) 1986 K-35 (17) POL Spykowice 1:19:35,5(235) 3:24:24,5 1:42:39,0 09:17
210 130 Jasiński Mikołaj M (178) 1967 M-50 (41) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:21:03,7(243) 3:24:35,4 1:42:49,9 09:17
211 61 Czogala Pawel M (179) 1989 M-18 (37) POL Raciborz 1:16:12,2(208) 3:25:29,9 1:43:44,4 09:20
212 323 Zdański Paweł M (180) 1983 M-35 (102) POL Katowice 1:18:19,4(220) 3:25:45,0 1:43:59,5 09:21
213 59 Czernik Piotr M (181) 1980 M-35 (103) DEU Kopytkawbiegu Krefeld 1:09:50,4(168) 3:26:46,8 1:45:01,3 09:23
214 40 Borodziewicz Marek M (182) 1973 M-35 (104) POL Poranni Biegacze Gajków 1:16:14,5(209) 3:27:27,4 1:45:41,9 09:25
215 146 Kawik Janusz M (183) 1972 M-35 (105) POL Zebrzydowice 1:19:05,9(233) 3:27:30,0 1:45:44,5 09:25
216 247 Przyłudzki Janusz M (184) 1952 M-50 (42) POL Mikołów 1:18:57,0(232) 3:27:47,7 1:46:02,2 09:26
217 26 Baran Przemysław M (185) 1988 M-18 (38) POL Bieg dla Hani Skrzeszew 1:18:24,4(223) 3:28:59,0 1:47:13,5 09:29
218 67 Dominiak Roman M (186) 1972 M-35 (106) POL Wrocław 1:15:01,9(197) 3:29:06,2 1:47:20,7 09:30
219 324 Złotoś Mariusz M (187) 1967 M-50 (43) POL 6300 Świętochłowice 1:15:42,1(202) 3:29:27,3 1:47:41,8 09:31
220 294 Tabiś Sebastian M (188) 1991 M-18 (39) POL Dąbrowa Górnicza 1:18:19,9(221) 3:30:08,5 1:48:23,0 09:33
221 168 Kowalski Krzysztof M (189) 1973 M-35 (107) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 1:18:38,5(226) 3:30:22,1 1:48:36,6 09:33
222 260 Seremet Piotr M (190) 1975 M-35 (108) POL www.s-projekty.pl Tarnów 1:15:38,0(200) 3:30:47,8 1:49:02,3 09:34
223 200 Marcak Przemysław M (191) 1980 M-35 (109) POL Spiritual Homeland Oświęcim 1:18:51,6(231) 3:30:59,5 1:49:14,0 09:35
224 37 Bociańska Małgorzata K (33) 1969 K-50 (5) POL Bieg z Chrystusem Ruda Śląska 1:16:10,5(206) 3:31:30,0 1:49:44,5 09:36
225 160 Korba Krzysztof M (192) 1982 M-35 (110) POL Turza Śląska 1:17:43,4(216) 3:33:10,9 1:51:25,4 09:41
226 49 Burda Andrzej M (193) 1978 M-35 (111) POL Rudnik Nad Sanem 1:18:01,2(219) 3:34:02,8 1:52:17,3 09:43
227 277 Sułek Cezary M (194) 1968 M-50 (44) POL Jaworzno 1:20:33,8(240) 3:34:18,9 1:52:33,4 09:44
228 57 Czarnecki Piotr M (195) 1988 M-18 (40) POL Bieg dla Hani Chotomów 1:18:24,7(224) 3:35:44,0 1:53:58,5 09:48
229 320 Zaczyk Alicja K (34) 1980 K-35 (18) POL Mama w peletonie Warszawa 1:20:51,0(242) 3:35:56,8 1:54:11,3 09:48
230 321 Zaczyk Jakub M (196) 1976 M-35 (112) POL Olympus Warszawa 1:20:50,1(241) 3:35:57,4 1:54:11,9 09:48
231 80 Fałowska Sonia K (35) 1999 K-18 (12) POL Andrychów 1:17:59,3(218) 3:36:17,2 1:54:31,7 09:49
232 309 Wilk Magdalena K (36) 1976 K-35 (19) POL Ultrapośladach/ Team ZabieganeDni Warszawa 1:18:47,7(228) 3:38:02,3 1:56:16,8 09:54
233 178 Kulikowski Paweł M (197) 1975 M-35 (113) POL Chełmek 1:18:20,4(222) 3:38:26,7 1:56:41,2 09:55
234 121 Iwulska Joanna K (37) 1982 K-35 (20) POL Szarów 1:18:48,9(229) 3:39:23,8 1:57:38,3 09:58
235 47 Bulanda Barbara K (38) 1981 K-35 (21) POL Cikowice 1:18:49,9(230) 3:39:24,0 1:57:38,5 09:58
236 293 Święch Grzegorz M (198) 1978 M-35 (114) POL Bielsko-Biała 1:20:20,4(238) 3:40:14,8 1:58:29,3 10:00
237 161 Korecki Marcin M (199) 1980 M-35 (115) POL 4FI16 Dobczyce 1:23:21,8(254) 3:41:11,9 1:59:26,4 10:03
238 311 Wiśniewski Wojciech M (200) 1973 M-35 (116) POL Tarnów 1:23:50,1(255) 3:43:01,9 2:01:16,4 10:08
239 270 Staszczuk Jarosław M (201) 1971 M-50 (45) POL Brzeg 1:21:58,2(247) 3:43:29,4 2:01:43,9 10:09
240 229 Papiernik Leszek M (202) 1978 M-35 (117) POL Łękawica 1:20:21,7(239) 3:44:57,7 2:03:12,2 10:13
241 151 Kliś Eliza K (39) 1977 K-35 (22) POL MnG Bystra 1:26:36,0(267) 3:46:07,5 2:04:22,0 10:16
242 42 Broncel Anna K (40) 1952 K-50 (6) POL Studzienice 1:23:11,3(250) 3:46:11,1 2:04:25,6 10:16
243 287 Szpunar Piotr M (203) 1987 M-18 (41) POL Łańcut 1:21:49,9(245) 3:46:31,1 2:04:45,6 10:17
244 234 Piekorz Wojciech M (204) 1988 M-18 (42) POL DHL Supply Chain trade Rzeszów 1:21:51,3(246) 3:46:32,1 2:04:46,6 10:17
245 169 Kowoll Bronisław M (205) 1982 M-35 (118) POL AlkoSquad Turze 1:22:06,9(248) 3:46:33,0 2:04:47,5 10:17
246 327 Życzyński Marcin M (206) 1972 M-35 (119) POL Insieme verso Cristo Rzeszów 1:23:12,6(253) 3:47:08,0 2:05:22,5 10:19
247 326 Życzyńska Ewa K (41) 1974 K-35 (23) POL Insieme verso Cristo Rzeszów 1:23:12,5(252) 3:47:08,4 2:05:22,9 10:19
248 95 Gawlak Ewa K (42) 1982 K-35 (24) POL MnG Czechowice Dziedzice 1:26:36,6(268) 3:49:22,9 2:07:37,4 10:25
249 83 Fijałkowski Paweł M (207) 1982 M-35 (120) POL Warszawa 1:21:08,5(244) 3:49:24,9 2:07:39,4 10:25
250 66 Domagała Monika K (43) 1986 K-35 (25) POL Ratułów 1:24:32,8(259) 3:50:13,7 2:08:28,2 10:27
251 149 Kierys Renata K (44) 1986 K-35 (26) POL Ciche 1:24:34,0(260) 3:50:14,5 2:08:29,0 10:27
252 317 Wójcik Damian M (208) 1987 M-18 (43) POL Grabowa 1:24:40,9(261) 3:50:34,3 2:08:48,8 10:28
253 256 Różycka Marta K (45) 1982 K-35 (27) POL Tychy-- 1:25:13,2(262) 3:50:45,1 2:08:59,6 10:29
254 284 Szmigiel Anna K (46) 1980 K-35 (28) POL Tychy 1:26:05,2(266) 3:50:45,3 2:08:59,8 10:29
255 41 Broncel Sylwester M (209) 1948 M-50 (46) POL Studzienice 1:23:12,5(251) 3:51:52,4 2:10:06,9 10:32
256 102 Gonsior Zbigniew M (210) 1975 M-35 (121) POL Bytom 1:18:47,3(227) 3:52:11,7 2:10:26,2 10:33
257 332 Ciwis Tadeusz M (211) 1980 M-35 (122) POL Mikołów 1:26:00,5(265) 3:55:00,1 2:13:14,6 10:40
258 214 Mroczek Piotr M (212) 1984 M-35 (123) POL BoremLasem Warszawa 1:24:01,6(257) 3:55:17,7 2:13:32,2 10:41
259 118 Hołdak Paweł M (213) 1976 M-35 (124) POL BoremLasem Warszawa 1:24:02,5(258) 3:55:18,0 2:13:32,5 10:41
260 266 Sokołowski Artur M (214) 1975 M-35 (125) POL Team ZabieganeDni Otwock 1:23:51,3(256) 3:56:33,9 2:14:48,4 10:45
261 279 Swierczyna Tomasz M (215) 1968 M-50 (47) POL brak Rybnik 1:25:24,9(263) 3:57:30,4 2:15:44,9 10:47
262 196 Magner Aneta K (47) 1980 K-35 (29) POL Ultra Cross Para Ruda Śląska 1:22:53,7(249) 4:00:08,3 2:18:22,8 10:54
263 312 Wodzyński Adam M (216) 1988 M-18 (44) POL Bieg dla Hani Warszawa 1:18:25,0(225) 4:01:24,5 2:19:39,0 10:58
264 204 Masajada Tomasz M (217) 1971 M-50 (48) POL Wąwolnica 1:02:48,8(116) 4:05:17,8 2:23:32,3 11:08
265 131 Jeziorowska Katarzyna K (48) 1984 K-35 (30) POL Grabowa 1:38:11,8(278) 4:07:54,5 2:26:09,0 11:16
266 76 Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka K (49) 1978 K-35 (31) POL Targowisko 1:38:11,1(277) 4:08:34,3 2:26:48,8 11:17
267 338 Adamów Piotr M (218) 1966 M-50 (49) MPDuchow (10) POL Opole 1:29:38,1(270) 4:10:37,9 2:28:52,4 11:23
268 64 Data Tomasz M (219) 1972 M-35 (126) POL HRmax Żory Żory 1:32:07,4(273) 4:11:12,9 2:29:27,4 11:25
269 209 Mikołajczak Magdalena K (50) 1975 K-35 (32) POL Żory 1:32:12,7(274) 4:11:13,9 2:29:28,4 11:25
270 257 Rybacki Mariusz M (220) 1959 M-50 (50) POL Poznań 1:25:54,7(264) 4:11:54,3 2:30:08,8 11:27
271 210 Mikos Krzysztof M (221) 1973 M-35 (127) POL Poranni Biegacze Wrocław 1:20:00,3(237) 4:14:14,9 2:32:29,4 11:33
272 74 Dziedzic Agnieszka K (51) 1975 K-35 (33) POL Bieg z Chrystusem Ruda Śląska 1:27:59,5(269) 4:14:34,8 2:32:49,3 11:34
273 75 Dziedzic Robert M (222) 1975 M-35 (128) POL Bieg z Chrystusem Ruda Śląska 1:33:01,3(275) 4:15:40,1 2:33:54,6 11:37
274 302 Walczak-Wojtkowska Iwona K (52) 1960 K-50 (7) POL Międzybrodzie Bialskie 1:37:23,6(276) 4:16:03,4 2:34:17,9 11:38
275 107 Grygny Sławomir M (223) 1983 M-35 (129) POL Andrychów 1:31:52,5(272) 4:16:04,3 2:34:18,8 11:38
276 333 Cieślik Tomasz M (224) 1972 M-35 (130) POL Tychy 1:41:37,5(280) 4:21:51,0 2:40:05,5 11:54
277 98 Gliszczyński Mirosław M (225) 1956 M-50 (51) Gmina (7) POL Międzybrodzie Bialskie 1:40:36,6(279) 4:45:02,3 3:03:16,8 12:57
278 135 Kaczmarczyk Ryszard M (226) 1970 M-50 (52) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:29:43,4(271) 4:46:53,4 3:05:07,9 13:02
DNF 249 Pyrek Przemysław M 1994 M-18 POL KS Kandahar / Training By PP Oświęcim 55:51,5(47)
DNF 139 Kampka Rafał M 1975 M-35 POL Bielsko-Biała 1:13:41,8(192)
DNF 314 Wolek Marcin M 1978 M-35 POL Tychy 1:19:59,5(236)
DNS 9 Sobczyk Przemysław M 1978 M-35 POL TG Sokół Zakopane Zakopane
DNS 12 Adamus-Kowalska Justyna K 1979 K-35 POL Imielin
DNS 17 Surman Julia K 1999 K-18 POL Katowice
DNS 18 Skalska Anna K 1980 K-35 POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom
DNS 22 Augustyn Marian M 1975 M-35 MPDuchow POL Szczecin
DNS 31 Biernat Mateusz M 1987 M-18 POL Katowice
DNS 33 Bik Andrzej M 1970 M-50 POL Bytom
DNS 35 Bobowski Bartek M 1972 M-35 POL Insieme verso Cristo Niepolomice
DNS 36 Bochenek Mateusz M 1991 M-18 POL Żabnica
DNS 43 Bruzgielewicz Piotr M 1992 M-18 Gmina POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 62 Czulak Maciej M 1995 M-18 Gmina POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 65 Dokupil Kinga K 1997 K-18 POL Nowa Wieś
DNS 90 Garbacz Damian M 1984 M-35 POL Sośnicowice
DNS 94 Gawlak Robert M 1983 M-35 POL Miasto na Górze w Ruchu Czechowice-Dziedzice
DNS 101 Gonet Grzegorz M 1975 M-35 POL Zręcin
DNS 103 Gorus Piotr M 1974 M-35 POL Rybnik
DNS 110 Grzyb Przemysław M 1983 M-35 POL Żywiec
DNS 114 Herliczka Renata K 1983 K-35 POL AML FLY TEAM Gliwice
DNS 115 Herliczka Tomasz M 1975 M-35 POL AML FLY TEAM Gliwice
DNS 127 Jankowski Mariusz M 1968 M-50 POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa
DNS 136 Kaczmarczyk Mariusz M 1968 M-50 POL Siemianowice Ślskie
DNS 137 Kakus Rastislav M 1977 M-35 SVK Zákamenné Zákamenné
DNS 138 Kamiński Robert M 1988 M-18 Gmina POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 140 Kania Krzysiek M 1977 M-35 POL Węgierska Górka
DNS 141 Karaś Łukasz M 1985 M-35 POL Katowice
DNS 147 Kędzior Maciej M 1963 M-50 MPDuchow POL Kraków
DNS 158 Koń Piotr M 1978 M-35 POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno
DNS 162 Kos Piotr M 1989 M-18 POL Kobiernice
DNS 164 Kostorz Konrad M 1988 M-18 POL Gliwice
DNS 173 Książek Dominika K 1982 K-35 POL Kraków
DNS 176 Kula Sebastian M 1978 M-35 MPDuchow POL Giedlarowa
DNS 180 Kupczak Maciej M 1959 M-50 POL Cisiec
DNS 181 Kurkiewicz Krzysztof M 1978 M-35 POL Niepołomice Biegają Kraków
DNS 185 Lęcznar Wacław M 1973 M-35 POL Husów
DNS 191 Łąk Tomasz M 1972 M-35 POL Noa Wrocław
DNS 193 Maciąg Marian M 1969 M-50 POL Toruń
DNS 212 Moczulski Michał M 1987 M-18 POL rspective Tychy
DNS 219 Nosalik Marek M 1965 M-50 POL MTA Żywiec
DNS 223 Olszowski Władysław M 1967 M-50 Gmina POL Team nabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskie
DNS 224 Ostrowski Zygmunt M 1959 M-50 POL Tychy
DNS 225 Owczarek Paweł M 1977 M-35 POL Bielsko-Biała
DNS 231 Perlak Magdalena K 1990 K-18 POL Katowice
DNS 233 Piecuch Tomasz M 1979 M-35 POL Chorzów
DNS 237 Piotrowicz Paula K 1991 K-18 POL Tuchów
DNS 248 Pyka Tomasz M 1977 M-35 POL KS Kandahar Mikołów
DNS 250 Radziszewski Maciej M 1993 M-18 POL Zabiegany Wołomin Siemiatycze
DNS 275 Stefankiewicz Jakub M 1989 M-18 POL Trucht Team Łódź
DNS 303 Waldon Krzysztof M 1973 M-35 POL HRmax Żory Żory
DNS 305 Waluś Remigiusz M 1967 M-50 POL KS PRZEGRYW Bemowo Warszawa
DNS 318 Wójtowicz Jarosław M 1976 M-35 POL Targowisko

BGTimeSport © 2015-2020