Górski Bieg Frassatiego 2021

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego 2021 Górski Bieg Frassatiego 2021
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
19.06.2021
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
331
Ukończyło:
278
Nieklasyfikowani:
53
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniGminaKrajKlubMiasto9kmWynikStrataTempo
1 11 Paprocka Urszula K (1) 1990 K-18 (1) POL Nowa Huta Team Kraków 48:48,0(21) 1:59:05,3 05:24
2 13 Dygacz Agnieszka K (2) 1985 K-35 (1) POL Chorzów 51:38,2(30) 2:15:15,7 16:10,4 06:08
3 16 Skrzypczyk Paulina K (3) 1991 K-18 (2) POL Team Frun Tychy 56:48,2(57) 2:18:51,7 19:46,4 06:18
4 46 Bugno Marcelina K (4) 1990 K-18 (3) POL Skawina Biega Skawina 56:03,3(51) 2:19:26,9 20:21,6 06:20
5 32 Bieszczad Patrycja K (5) 1981 K-35 (2) POL Fit&Sport Bielsko Biała 59:17,4(82) 2:23:37,1 24:31,8 06:31
6 60 Czernik Judyta K (6) 1989 K-18 (4) POL 42K Pro Team Zabrze 59:13,5(80) 2:26:14,3 27:09,0 06:38
7 232 Piątek Beata K (7) 1983 K-35 (3) POL Łańcut 1:01:40,4(105) 2:27:40,1 28:34,8 06:42
8 14 Noga Angelika K (8) 1994 K-18 (5) POL Kozy 57:46,9(68) 2:28:11,4 29:06,1 06:44
9 331 Kordalska Karolina K (9) 1997 K-18 (6) POL Piast Gliwice Pyskowice 59:56,3(88) 2:30:29,7 31:24,4 06:50
10 21 Kakusová Jarmila K (10) 1981 K-35 (4) SVK Zákamenné Zákamenné 1:01:05,6(97) 2:32:51,4 33:46,1 06:56
11 299 Urban Iwona K (11) 1979 K-35 (5) POL 42K.COM.PL Tychy 1:06:02,8(138) 2:38:36,8 39:31,5 07:12
12 89 Gałuszka Maria K (12) 1994 K-18 (7) POL Porąbka 1:06:40,0(150) 2:41:51,1 42:45,8 07:21
13 190 Łabno Monika K (13) 1981 K-35 (6) POL TARNÓW Tarnów 1:05:10,5(125) 2:42:09,7 43:04,4 07:22
14 325 Żmudzka Agnieszka K (14) 1992 K-18 (8) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:06:20,4(142) 2:45:08,4 46:03,1 07:30
15 285 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K (15) 1982 K-35 (7) POL Gliwice 1:06:23,7(143) 2:47:48,4 48:43,1 07:37
16 157 Kondzielnik Magdalena K (16) 1978 K-35 (8) POL Pszczyna 1:09:11,2(165) 2:50:02,0 50:56,7 07:43
17 192 Ługowska Aneta K (17) 1988 K-18 (9) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:11:05,6(172) 2:52:04,4 52:59,1 07:49
18 264 Smiech Monika K (18) 1982 K-35 (9) POL Większyce 1:05:50,9(135) 2:55:29,4 56:24,1 07:58
19 48 Buła Magdalena K (19) 1990 K-18 (10) POL Dobra k. Limanowej 1:06:07,4(139) 2:57:30,9 58:25,6 08:04
20 167 Kowalik Dorota K (20) 1978 K-35 (10) POL BBL Częstochowa Rędziny 1:12:57,4(189) 3:01:32,7 1:02:27,4 08:15
21 271 Stawińska Zuzanna K (21) 1981 K-35 (11) POL 12tri Warszawa 1:12:26,8(185) 3:02:40,6 1:03:35,3 08:18
22 253 Redek Sylwia K (22) 1976 K-35 (12) POL Team ZabieganeDni Wiązowna 1:16:08,7(205) 3:03:30,0 1:04:24,7 08:20
23 72 Dwojak Katarzyna K (23) 1971 K-50 (1) POL Łódź 1:11:48,5(181) 3:04:58,3 1:05:53,0 08:24
24 68 Drabik - Słomka Małgorzata K (24) 1985 K-35 (13) POL Łyczanka 1:15:32,9(199) 3:07:17,1 1:08:11,8 08:30
25 69 Dudys Anna K (25) 1990 K-18 (11) POL Mazańcowice 1:11:14,0(176) 3:09:50,7 1:10:45,4 08:37
26 93 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (26) 1981 K-35 (14) POL Nieledwia 1:15:44,3(203) 3:10:11,0 1:11:05,7 08:38
27 123 Jakubowska Renata K (27) 1952 K-50 (2) POL Bielsko -Biała 1:14:00,4(194) 3:11:42,4 1:12:37,1 08:42
28 132 Jeż Justyna K (28) 1974 K-35 (15) MPDuchow (7) POL Nazaret Kraków 1:15:02,2(198) 3:13:06,8 1:14:01,5 08:46
29 296 Tarnawska Monika K (29) 1970 K-50 (3) POL Rzeszów 1:10:14,4(169) 3:17:22,7 1:18:17,4 08:58
30 15 Jonkisz Dorota K (30) 1966 K-50 (4) POL Ultra Beskid sport Czechowice Dziedzice 1:16:56,9(211) 3:21:55,6 1:22:50,3 09:10
31 87 Fryc Anna K (31) 1984 K-35 (16) POL Spytkowice 1:19:35,2(234) 3:24:24,1 1:25:18,8 09:17
32 174 Kubarek Anna K (32) 1986 K-35 (17) POL Spykowice 1:19:35,5(235) 3:24:24,5 1:25:19,2 09:17
33 37 Bociańska Małgorzata K (33) 1969 K-50 (5) POL Bieg z Chrystusem Ruda Śląska 1:16:10,5(206) 3:31:30,0 1:32:24,7 09:36
34 320 Zaczyk Alicja K (34) 1980 K-35 (18) POL Mama w peletonie Warszawa 1:20:51,0(242) 3:35:56,8 1:36:51,5 09:48
35 80 Fałowska Sonia K (35) 1999 K-18 (12) POL Andrychów 1:17:59,3(218) 3:36:17,2 1:37:11,9 09:49
36 309 Wilk Magdalena K (36) 1976 K-35 (19) POL Ultrapośladach/ Team ZabieganeDni Warszawa 1:18:47,7(228) 3:38:02,3 1:38:57,0 09:54
37 121 Iwulska Joanna K (37) 1982 K-35 (20) POL Szarów 1:18:48,9(229) 3:39:23,8 1:40:18,5 09:58
38 47 Bulanda Barbara K (38) 1981 K-35 (21) POL Cikowice 1:18:49,9(230) 3:39:24,0 1:40:18,7 09:58
39 151 Kliś Eliza K (39) 1977 K-35 (22) POL MnG Bystra 1:26:36,0(267) 3:46:07,5 1:47:02,2 10:16
40 42 Broncel Anna K (40) 1952 K-50 (6) POL Studzienice 1:23:11,3(250) 3:46:11,1 1:47:05,8 10:16
41 326 Życzyńska Ewa K (41) 1974 K-35 (23) POL Insieme verso Cristo Rzeszów 1:23:12,5(252) 3:47:08,4 1:48:03,1 10:19
42 95 Gawlak Ewa K (42) 1982 K-35 (24) POL MnG Czechowice Dziedzice 1:26:36,6(268) 3:49:22,9 1:50:17,6 10:25
43 66 Domagała Monika K (43) 1986 K-35 (25) POL Ratułów 1:24:32,8(259) 3:50:13,7 1:51:08,4 10:27
44 149 Kierys Renata K (44) 1986 K-35 (26) POL Ciche 1:24:34,0(260) 3:50:14,5 1:51:09,2 10:27
45 256 Różycka Marta K (45) 1982 K-35 (27) POL Tychy-- 1:25:13,2(262) 3:50:45,1 1:51:39,8 10:29
46 284 Szmigiel Anna K (46) 1980 K-35 (28) POL Tychy 1:26:05,2(266) 3:50:45,3 1:51:40,0 10:29
47 196 Magner Aneta K (47) 1980 K-35 (29) POL Ultra Cross Para Ruda Śląska 1:22:53,7(249) 4:00:08,3 2:01:03,0 10:54
48 131 Jeziorowska Katarzyna K (48) 1984 K-35 (30) POL Grabowa 1:38:11,8(278) 4:07:54,5 2:08:49,2 11:16
49 76 Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka K (49) 1978 K-35 (31) POL Targowisko 1:38:11,1(277) 4:08:34,3 2:09:29,0 11:17
50 209 Mikołajczak Magdalena K (50) 1975 K-35 (32) POL Żory 1:32:12,7(274) 4:11:13,9 2:12:08,6 11:25
51 74 Dziedzic Agnieszka K (51) 1975 K-35 (33) POL Bieg z Chrystusem Ruda Śląska 1:27:59,5(269) 4:14:34,8 2:15:29,5 11:34
52 302 Walczak-Wojtkowska Iwona K (52) 1960 K-50 (7) POL Międzybrodzie Bialskie 1:37:23,6(276) 4:16:03,4 2:16:58,1 11:38
DNS 12 Adamus-Kowalska Justyna K 1979 K-35 POL Imielin
DNS 17 Surman Julia K 1999 K-18 POL Katowice
DNS 18 Skalska Anna K 1980 K-35 POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom
DNS 65 Dokupil Kinga K 1997 K-18 POL Nowa Wieś
DNS 114 Herliczka Renata K 1983 K-35 POL AML FLY TEAM Gliwice
DNS 173 Książek Dominika K 1982 K-35 POL Kraków
DNS 231 Perlak Magdalena K 1990 K-18 POL Katowice
DNS 237 Piotrowicz Paula K 1991 K-18 POL Tuchów

BGTimeSport © 2015-2020