6. Bieg o Złotą Szyszkę

Wydarzenie:
6. Bieg o Złotą Szyszkę 6. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
26.10.2019
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
350
Ukończyło:
345
Nieklasyfikowani:
5
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 199 Lepiarz Sylwester M (1) 1993 M20 (1) POL LKB Rudnik Wronów 1:06:20,5 04:25
2 133 Jaśtal Piotr M (2) 1994 M20 (2) POL LKB Rudnik / AZS UJK Kielce Domaszowice 1:06:23,9 00:03,4 04:25
3 13 Biernawski Piotr M (3) 1977 M40 (1) POL Klub Biegowy Kolka Nowy Targ 1:11:31,7 05:11,2 04:46
4 71 Faron Robert M (4) 1974 M40 (2) POL Salco Garmin Team Zalesie 1:11:56,8 05:36,3 04:47
5 232 Misiak Bartosz M (5) 1987 M30 (1) POL Alpin Sport HOKA One One Cesky Tesin 1:13:05,3 06:44,8 04:52
6 64 Dyrlaga Marcin M (6) 1984 M30 (2) POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:13:12,5 06:52,0 04:52
7 140 Jura Maciej M (7) 1990 M20 (3) POL ITMBW Kraków Nowy Sącz 1:15:36,3 09:15,8 05:02
8 86 Gawlas Dominik M (8) 1982 M30 (3) POL Daniel Wosik TERVEL team Cieszyn 1:15:56,3 09:35,8 05:03
9 29 Broj Marcel M (9) 2000 M20 (4) POL BROJ TEAM ŹLINICE Źlinice 1:17:39,7 11:19,2 05:10
10 74 Flisiński Łukasz M (10) 1981 M30 (4) POL Sosnowiec 1:18:08,0 11:47,5 05:12
11 1 Adamczyk Martyna K (1) 1992 K20 (1) POL Szydłowiec 1:18:23,4 12:02,9 05:13
12 209 Maciejowski Damian M (11) 1987 M30 (5) POL TSG Młóckarnia Rajcza 1:18:54,8 12:34,3 05:15
13 329 STREIT DAWID M (12) 1985 M30 (6) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA BIELSKO-BIAŁA 1:19:00,3 12:39,8 05:16
14 368 Waśko Paweł M (13) 1973 M40 (3) POL centrum masażu Bielsko Biała 1:19:26,2 13:05,7 05:17
15 243 Nikiel Szymon M (14) 1990 M20 (5) POL NUTREND Godziszka 1:19:46,4 13:25,9 05:19
16 11 Białobrzycki Dominik M (15) 1995 M20 (6) POL AZS AWF Katowice Bielsko-Biała 1:21:02,6 14:42,1 05:24
17 258 Paliwoda Grzegorz M (16) 1985 M30 (7) POL Zabrze 1:21:19,0 14:58,5 05:25
18 70 Fabian Marcel M (17) 1998 M20 (7) POL Pyskowice 1:21:57,1 15:36,6 05:27
19 222 Miagkyj Artem M (18) 1984 M30 (8) POL Jaworze 1:21:59,1 15:38,6 05:27
20 322 Sokołowski Marek M (19) 1969 M50 (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 1:22:05,6 15:45,1 05:28
21 62 Dusza Paweł M (20) 1985 M30 (9) POL Wilkowice 1:22:31,2 16:10,7 05:30
22 362 Urban Mirosław M (21) 1985 M30 (10) POL ITMBW Kraków Kraków 1:22:58,6 16:38,1 05:31
23 366 Wandzel Adrian M (22) 1990 M20 (8) POL wkurw_team Żywiec 1:23:02,8 16:42,3 05:32
24 242 Nikiel Tomasz M (23) 1989 M30 (11) POL Bystra 1:23:49,5 17:29,0 05:35
25 69 Fabian Bogusław M (24) 1971 M40 (4) POL EVANLITE.COM Pyskowice 1:23:50,8 17:30,3 05:35
26 344 Sztefko Józef M (25) 1965 M50 (2) POL Kozy 1:24:09,0 17:48,5 05:36
27 164 Kidawa Aleksander M (26) 1981 M30 (12) POL Jaworzno 1:24:21,2 18:00,7 05:37
28 307 Sikora Zbigniew M (27) 1978 M40 (5) POL Stowarzyszenie Pogoria Biega Jaworzno 1:24:21,8 18:01,3 05:37
29 357 TEPLICKI ANDRZEJ M (28) 1980 M30 (13) POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko-Biała 1:24:28,2 18:07,7 05:37
30 36 Bukowski Marek M (29) 1975 M40 (6) POL ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ Bytom 1:24:33,2 18:12,7 05:38
31 142 Jurewicz Kris M (30) 1976 M40 (7) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 1:24:38,0 18:17,5 05:38
32 285 Puzoń Robert M (31) 1979 M40 (8) POL Nutrend Team Bielsko-Biała 1:25:22,4 19:01,9 05:41
33 131 Jarząbek Robert M (32) 1992 M20 (9) POL ITMBW Kraków Kraków 1:25:28,1 19:07,6 05:41
34 311 Skalska Anna K (2) 1980 K30 (1) POL Carbon OCR Racing Team Bytom 1:25:41,9 19:21,4 05:42
35 356 Tarnowski Krzysztof M (33) 1993 M20 (10) POL KW Opole Skrbeńsko 1:25:48,7 19:28,2 05:43
36 125 Jakubas Grzegorz M (34) 1980 M30 (14) POL BB runners Bielsko-Biała 1:26:05,2 19:44,7 05:44
37 180 Kozieł Grzegorz M (35) 1982 M30 (15) POL Silesia Runners Club Chorzów 1:26:33,7 20:13,2 05:46
38 226 Michulec Adrian M (36) 1992 M20 (11) POL Rysianka team Cięcina 1:26:38,1 20:17,6 05:46
39 79 Fuczik Maciej M (37) 1973 M40 (9) POL SBRT BIELSKO Bielsko-Biała 1:27:25,7 21:05,2 05:49
40 245 Nosalik Marek M (38) 1965 M50 (3) POL MTA Żywiec 1:27:44,9 21:24,4 05:50
41 34 Buczyński Adam M (39) 1975 M40 (10) POL Non Stop Trail Kraków 1:27:55,6 21:35,1 05:51
42 115 Hatala Paweł M (40) 1988 M30 (16) POL Bielsko-Biała 1:28:07,9 21:47,4 05:52
43 287 Pytlarz Wojtek M (41) 1978 M40 (11) POL Atsko Poland Bielsko-Biała 1:28:12,9 21:52,4 05:52
44 189 Kubica Adam M (42) 1978 M40 (12) POL Pędzące Nożyce Bystra Bystra 1:28:16,3 21:55,8 05:53
45 371 Widuch Jarek M (43) 1986 M30 (17) POL Pewel Ślemieńska 1:28:41,6 22:21,1 05:54
46 43 Chortaszko Artur M (44) 1979 M40 (13) POL bielsko-biała 1:28:44,9 22:24,4 05:54
47 276 Pilarz Grzegorz M (45) 1980 M30 (18) POL Pasjonaci Życia Bielsko-Biała 1:28:46,5 22:26,0 05:55
48 114 Hatala Zbigniew M (46) 1989 M30 (19) POL Bystra 1:28:57,2 22:36,7 05:55
49 168 Knapek Jan M (47) 1979 M40 (14) POL Eaton Running Team Radziechowy 1:29:17,6 22:57,1 05:57
50 76 Franek Marcin M (48) 1977 M40 (15) POL Cieszynioki Cieszyn 1:29:23,5 23:03,0 05:57
51 383 Wolf Krzysztof M (49) 1992 M20 (12) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:29:41,0 23:20,5 05:58
52 63 Dwornik Maciek M (50) 1982 M30 (20) POL Warczące Szprychy Kraków 1:30:05,2 23:44,7 06:00
53 186 Krzuś Michał M (51) 1990 M20 (13) POL Rozbiegamy to Miasto - Czechowice Czechowice-Dziedzice 1:31:04,2 24:43,7 06:04
54 154 Kania Krzysiek M (52) 1977 M40 (16) POL WĘGIERSKA GÓRKA 1:31:09,0 24:48,5 06:04
55 53 Dembitskyi Sergij M (53) 1988 M30 (21) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 1:31:27,6 25:07,1 06:05
56 248 Nowak Marek M (54) 1973 M40 (17) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Ligota 1:32:05,3 25:44,8 06:08
57 328 Stodulski Michał M (55) 1981 M30 (22) POL Częstochowa 1:32:18,6 25:58,1 06:09
58 123 Jackowski Artur M (56) 1977 M40 (18) POL Góral Istebna Istebna 1:32:32,7 26:12,2 06:10
59 93 Głód Rafał M (57) 1986 M30 (23) POL Biegam bo lubię Międzyrzecze Górne 1:32:52,7 26:32,2 06:11
60 22 Bojdys Jarosław M (58) 1985 M30 (24) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 1:32:57,7 26:37,2 06:11
61 274 Pietyra Grzegorz M (59) 1982 M30 (25) POL TYCHY 1:33:09,8 26:49,3 06:12
62 255 Orkwiszewska Ola K (3) 1986 K30 (2) POL Scarpa Team Polska Bieruń 1:33:15,8 26:55,3 06:13
63 161 Kawecki Stanisław M (60) 1971 M40 (19) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:33:17,7 26:57,2 06:13
64 291 Rak Bartlomiej M (61) 1982 M30 (26) POL Eaton Running Team Godziszka 1:33:24,2 27:03,7 06:13
65 90 GLAJC ANDRZEJ M (62) 1968 M50 (4) POL WYPAS RUN Brenna 1:33:28,4 27:07,9 06:13
66 316 Słowiak Jan M (63) 1983 M30 (27) POL Parzenica Sól 1:33:32,3 27:11,8 06:14
67 367 Warwas Marcin M (64) 1984 M30 (28) POL Siemianowice i Przyjaciele Biegaja Siemianowice Slaskie 1:33:34,3 27:13,8 06:14
68 388 Wyłupek Tomasz M (65) 1976 M40 (20) POL Szybkie nòżki Mysłowice 1:33:40,3 27:19,8 06:14
69 216 Marcola Łukasz M (66) 1977 M40 (21) POL Bytom 1:34:00,5 27:40,0 06:16
70 143 Kaczmarczyk Sebastian M (67) 1983 M30 (29) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 1:34:13,9 27:53,4 06:16
71 275 Piętko Dariusz M (68) 1970 M40 (22) POL Orange POLSKA Bielsko-biała 1:34:16,0 27:55,5 06:17
72 227 Miech Szymon M (69) 1981 M30 (30) POL Husaria Race Team Ustroń 1:34:56,9 28:36,4 06:19
73 175 Kowalczyk Tomasz M (70) 1972 M40 (23) POL Triclub Warszawa 1:35:16,9 28:56,4 06:21
74 203 Lorenz Dariusz M (71) 1975 M40 (24) POL Leśne Dziadki Bielsko-Biała 1:35:32,6 29:12,1 06:22
75 196 Lachowska Magdalena K (4) 1974 K40 (1) POL KS Sprint Bielsko-Biała 1:35:38,5 29:18,0 06:22
76 398 ŻUK ANDRZEJ M (72) 1970 M40 (25) POL ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ KATOWICE 1:36:01,4 29:40,9 06:24
77 375 Więcek Przemysław M (73) 1980 M30 (31) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:36:13,8 29:53,3 06:24
78 132 Jasek Piotr M (74) 1981 M30 (32) POL Buczkowice 1:36:27,1 30:06,6 06:25
79 24 Bolechowska Dominika K (5) 1975 K40 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team Rabka 1:36:36,7 30:16,2 06:26
80 355 Targosz Piotr M (75) 1977 M40 (26) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:36:43,2 30:22,7 06:26
81 16 Bilczewski Michał M (76) 1980 M30 (33) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:36:50,5 30:30,0 06:27
82 105 Gruszecki Bartosz M (77) 1978 M40 (27) POL Bielsko-Biała 1:37:18,8 30:58,3 06:29
83 80 Gabrych Arkadiusz M (78) 1984 M30 (34) POL Jaworze 1:37:23,1 31:02,6 06:29
84 159 Kastelik Grzegorz M (79) 1996 M20 (14) POL Adventure Mountains Kalna 1:37:28,6 31:08,1 06:29
85 340 Szczypka Krzysztof M (80) 1978 M40 (28) POL Cieszynioki Cieszyn 1:37:30,8 31:10,3 06:30
86 21 Bogus Bartosz M (81) 1994 M20 (15) POL #Lubliniec Lubliniec 1:37:33,4 31:12,9 06:30
87 256 Pachura Kinga K (6) 1976 K40 (3) POL Mszana Dolna 1:37:42,2 31:21,7 06:30
88 395 Zamarski Adam M (82) 1982 M30 (35) POL Jaworze 1:38:12,4 31:51,9 06:32
89 353 Tajak Tomasz M (83) 1974 M40 (29) POL HrMax Zory 1:38:16,4 31:55,9 06:33
90 108 Grząś Rafał M (84) 1978 M40 (30) POL Ostra Góra 351 Twardowice 1:38:18,6 31:58,1 06:33
91 3 Adamus-Kowalska Justyna K (7) 1979 K40 (4) POL AZS AWF Katowice Imielin 1:38:30,7 32:10,2 06:34
92 30 Bronowski Dariusz M (85) 1977 M40 (31) POL Bytom 1:38:32,1 32:11,6 06:34
93 384 Wójcik Jacek M (86) 1970 M40 (32) POL Bytom 1:38:42,9 32:22,4 06:34
94 106 Gruszka Grzegorz M (87) 1977 M40 (33) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:38:50,9 32:30,4 06:35
95 348 Śliwa Stanisław M (88) 1980 M30 (36) POL EATON Running Team Sczyrk 1:38:58,9 32:38,4 06:35
96 61 Dura Tomasz M (89) 1978 M40 (34) POL Bielsko-biała 1:39:07,5 32:47,0 06:36
97 136 Jelonek Krzysztof M (90) 1983 M30 (37) POL Bielsko - Biala 1:39:18,4 32:57,9 06:37
98 160 Kaszuba Bartosz M (91) 1981 M30 (38) POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 1:39:19,7 32:59,2 06:37
99 205 Łaciak Piotr M (92) 1980 M30 (39) POL Wilkowice 1:39:23,3 33:02,8 06:37
100 320 Socha Robert M (93) 1976 M40 (35) POL AWSB w Dąbrowie Górniczej Bielsko-Biała 1:39:23,5 33:03,0 06:37
101 270 Pawłowski Krzysztof M (94) 1985 M30 (40) POL Velux Team Smolec 1:39:27,8 33:07,3 06:37
102 50 Dadok Janusz M (95) 1984 M30 (41) POL Bielsko-Biała 1:39:33,4 33:12,9 06:38
103 88 Gierlotka Maciej M (96) 1976 M40 (36) POL BIEGAM DLA ZDROWIA Katowice 1:39:59,3 33:38,8 06:39
104 181 Kozieł Konrad M (97) 1996 M20 (16) POL CRIK FCA POLAND Tychy 1:40:05,7 33:45,2 06:40
105 299 Rygiel Janusz M (98) 1983 M30 (42) POL Zbytków 1:41:04,7 34:44,2 06:44
106 51 Danel Adam M (99) 1980 M30 (43) POL Tychy 1:41:15,8 34:55,3 06:45
107 48 Cypcer Anna K (8) 1984 K30 (3) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:41:26,4 35:05,9 06:45
108 231 Mirek Karolina K (9) 1989 K30 (4) POL Brzeszcze 1:41:33,1 35:12,6 06:46
109 343 Szolc Sebastian M (100) 1976 M40 (37) POL Gliwice 1:41:40,8 35:20,3 06:46
110 217 Markowicz Marcin M (101) 1974 M40 (38) POL Częstochowa 1:41:50,0 35:29,5 06:47
111 66 Dzieguć Piotr M (102) 1987 M30 (44) POL Czechowice-Dziedzice 1:41:51,3 35:30,8 06:47
112 20 Bogdał Krzysztof M (103) 1987 M30 (45) POL Husaria Race Team Pewel Ślemieńska 1:41:55,6 35:35,1 06:47
113 319 Sobola Grzegorz M (104) 1990 M20 (17) POL EkoOknaRunners Racibórz 1:42:09,1 35:48,6 06:48
114 139 JONKISZ DOROTA K (10) 1966 K50 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 1:42:11,6 35:51,1 06:48
115 127 Jakubowski Łukasz M (105) 1981 M30 (46) POL HRmax Żory Żory 1:42:40,5 36:20,0 06:50
116 220 MĘDRALA JACEK M (106) 1974 M40 (39) POL MĘDRALA TEAM BIELSKO-BIAŁA 1:42:45,5 36:25,0 06:51
117 335 Symula Piotr M (107) 1968 M50 (5) POL SANeSCObar Bielsko-Biała 1:42:46,7 36:26,2 06:51
118 35 Budny Adam M (108) 1986 M30 (47) POL Czechowice-Dziedzice 1:42:49,8 36:29,3 06:51
119 27 Brandys Michał M (109) 1983 M30 (48) POL Klub Biegacza Fartlek Pawłowice 1:42:51,3 36:30,8 06:51
120 363 Urban Krzysztof M (110) 1980 M30 (49) POL TRICLUB Warszawa 1:42:59,7 36:39,2 06:51
121 5 Barcik Witold M (111) 1980 M30 (50) POL Szczawnica 1:43:10,0 36:49,5 06:52
122 197 Lasota Arkadiusz M (112) 1970 M40 (40) POL Sosnowiec 1:43:12,2 36:51,7 06:52
123 75 Fortuna Marcin M (113) 1983 M30 (51) POL Świszczący Łańcuch Kędzierzyn-Koźle 1:43:14,5 36:54,0 06:52
124 26 Borkowski Marek M (114) 1977 M40 (41) POL Rectus Międzyrzecze Górne 1:43:16,4 36:55,9 06:53
125 303 Sąkałą Aleksander M (115) 2001 M20 (18) POL Landek 1:43:26,8 37:06,3 06:53
126 157 Kania Marian M (116) 1973 M40 (42) POL LedwoZipią Rybnik 1:43:30,1 37:09,6 06:54
127 290 Rak Mirek M (117) 1989 M30 (52) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:43:34,2 37:13,7 06:54
128 240 Nawrot Łukasz M (118) 1984 M30 (53) POL Bieg z Chrystusem! Świętochłowice 1:43:44,3 37:23,8 06:54
129 83 Gardulska-Botor Katarzyna K (11) 1980 K30 (5) POL Gliwice 1:43:45,1 37:24,6 06:55
130 169 Kocierz Łukasz M (119) 1988 M30 (54) POL Sól 1:43:51,8 37:31,3 06:55
131 272 Pezda Klaudia K (12) 1991 K20 (2) POL Eaton Running Team/Sports Coaching WILKOWICE 1:43:54,0 37:33,5 06:55
132 138 Joniak Artur M (120) 1989 M30 (55) POL Bielsko-Biała 1:43:58,7 37:38,2 06:55
133 129 Janus Jacek M (121) 1979 M40 (43) POL HRMax Żory Żory 1:44:18,9 37:58,4 06:57
134 202 LORANC PAWEŁ M (122) 1979 M40 (44) POL WILD BUCHAYS KOZY 1:44:23,3 38:02,8 06:57
135 236 Morcinek Marcin M (123) 1978 M40 (45) POL BLUSZCZA Katowice 1:44:28,9 38:08,4 06:57
136 323 Stanisławczyk Pawel M (124) 1983 M30 (56) POL Gdynia 1:44:58,5 38:38,0 06:59
137 387 Wróbel Wojciech M (125) 1977 M40 (46) POL Bytom 1:44:59,7 38:39,2 06:59
138 78 Fuczik Małgorzata K (13) 1974 K40 (5) POL SBRT Bielsko Bielsko-Biała 1:45:10,8 38:50,3 07:00
139 212 Malarczyk Sławomir M (126) 1985 M30 (57) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:45:17,2 38:56,7 07:01
140 346 Ścieszka Ksenia K (14) 1985 K30 (6) POL 1985 Pewel Ślemieńska 1:45:30,8 39:10,3 07:02
141 195 Kwaśny Marcin M (127) 1978 M40 (47) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 1:45:35,9 39:15,4 07:02
142 279 Pronobis Marek M (128) 1979 M40 (48) POL BWM Team Bystra 1:45:42,3 39:21,8 07:02
143 385 Wójcik Ryszard M (129) 1975 M40 (49) POL Kozy 1:45:58,6 39:38,1 07:03
144 360 Tyczyńska Paulina K (15) 1985 K30 (7) POL Bielsko-Biała 1:46:00,1 39:39,6 07:04
145 298 Rybczyński Jarosław M (130) 1972 M40 (50) POL Dzikie Życie Run Team Siemianowice Śląskie 1:46:00,3 39:39,8 07:04
146 187 Krzystała Paweł M (131) 1999 M20 (19) POL 1999 Czerwionka 1:46:03,1 39:42,6 07:04
147 208 Maciejowski Wiesław M (132) 1956 M50 (6) POL Olkusz 1:46:04,9 39:44,4 07:04
148 107 Gruszka Tomasz M (133) 1973 M40 (51) POL Suszec 1:46:42,5 40:22,0 07:06
149 267 Pawlik Nikodem M (134) 1976 M40 (52) POL Wilkowice 1:46:47,2 40:26,7 07:07
150 17 Bilski Błażej M (135) 1984 M30 (58) POL Biegające insekty Bielsko-Biała 1:46:51,9 40:31,4 07:07
151 318 Sobiech Albin M (136) 1979 M40 (53) POL Bielsko-Biała 1:46:55,2 40:34,7 07:07
152 391 Wysogląd Henryk M (137) 1968 M50 (7) POL Hit The Trail / Siłownia AQUA Bielsko Biała 1:47:12,9 40:52,4 07:08
153 284 Pukocz Paweł M (138) 1985 M30 (59) POL Orzesze 1:47:19,3 40:58,8 07:09
154 338 Szczerbowski Arkadiusz M (139) 1984 M30 (60) POL Roczyny 1:47:20,9 41:00,4 07:09
155 239 Mrózek Tomasz M (140) 1978 M40 (54) POL Gliwice 1:47:35,8 41:15,3 07:10
156 158 Kapela Piotr M (141) 1975 M40 (55) POL Nutrend Biega Bestwina 1:47:57,2 41:36,7 07:11
157 377 Wiśniewski Przemysław M (142) 1981 M30 (61) POL Huragan Woszczyce Orzesze 1:47:57,5 41:37,0 07:11
158 122 Jablonka Anna K (16) 1983 K30 (8) POL Czestochowa 1:48:04,7 41:44,2 07:12
159 210 Madusiok Dominik M (143) 1982 M30 (62) POL Bielsko-Biała 1:48:07,0 41:46,5 07:12
160 145 KACZOR ŁUKASZ M (144) 1982 M30 (63) POL WILD BUCHAYS BUCZKOWICE 1:48:08,2 41:47,7 07:12
161 271 Peter Marcin M (145) 1975 M40 (56) POL Katowice 1:48:20,6 42:00,1 07:13
162 52 Dąbrowski Michał M (146) 1969 M50 (8) POL Świętochłowice 1:48:22,3 42:01,8 07:13
163 68 Faber-Fałkowska Edyta K (17) 1985 K30 (9) POL Bielsko-Biała 1:48:24,4 42:03,9 07:13
164 82 Gańczak Waldemar M (147) 1978 M40 (57) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 1:48:30,1 42:09,6 07:14
165 321 Socha Marian M (148) 1953 M50 (9) POL Bielsko-Biała 1:48:41,7 42:21,2 07:14
166 337 Szałajko Michał M (149) 1991 M20 (20) POL NUTREND Bielsko-Biała 1:48:53,0 42:32,5 07:15
167 382 Wojnarowicz Tomasz M (150) 1987 M30 (64) POL Spartanie Dziedzią Warszawa 1:49:04,5 42:44,0 07:16
168 352 Śpiewak Rafał M (151) 1974 M40 (58) POL Bystra 1:49:05,1 42:44,6 07:16
169 128 Janik Ireneusz M (152) 1973 M40 (59) POL 1973 Suszec 1:49:06,4 42:45,9 07:16
170 359 Trzopek Marcin M (153) 1992 M20 (21) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:49:07,2 42:46,7 07:16
171 260 Pancerz Mariusz M (154) 1979 M40 (60) POL Bielsko-Biała 1:49:27,0 43:06,5 07:17
172 257 Paliga Rafał M (155) 1978 M40 (61) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:49:27,1 43:06,6 07:17
173 54 Denysenko Lech M (156) 1957 M50 (10) POL Oldboys Uniwersytecka Katowice 1:49:31,4 43:10,9 07:18
174 374 Wieteska Aleksander M (157) 1989 M30 (65) POL TRICLUB Warszawa 1:49:40,6 43:20,1 07:18
175 184 Kruczek Marcin M (158) 1977 M40 (62) POL Buczkowice 1:49:47,3 43:26,8 07:19
176 153 Kamyk Dariusz M (159) 1986 M30 (66) POL Sosnowiec 1:49:48,9 43:28,4 07:19
177 176 Kowalska Kinga K (18) 1975 K40 (6) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:50:33,3 44:12,8 07:22
178 178 Kowalski Janusz M (160) 1975 M40 (63) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:50:35,5 44:15,0 07:22
179 214 Maniszewska Dorota K (19) 1976 K40 (7) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:50:41,6 44:21,1 07:22
180 263 Paszko Mateusz M (161) 1990 M20 (22) POL Magna Formpol running team Tychy 1:50:44,0 44:23,5 07:22
181 31 Bruliński Adam M (162) 1984 M30 (67) POL MDM NT Team Bielsko Biała 1:50:50,4 44:29,9 07:23
182 200 Lis Agata K (20) 1983 K30 (10) POL Kraków 1:50:54,5 44:34,0 07:23
183 117 Hora Grzegorz M (163) 1980 M30 (68) POL Ruda Śląska 1:51:00,9 44:40,4 07:24
184 305 Siatkowski Marek M (164) 1988 M30 (69) POL Bielsko-Biała 1:51:26,1 45:05,6 07:25
185 19 Boczkowska Justyna K (21) 1966 K50 (2) POL Zakopane 1:51:29,6 45:09,1 07:25
186 392 Zagrzejewski Bartosz M (165) 1984 M30 (70) POL Warszawa 1:51:41,5 45:21,0 07:26
187 254 Olma Przemysław M (166) 1978 M40 (64) POL KS KANDAHAR/GONIACKA Bielsko-Biała 1:51:50,3 45:29,8 07:27
188 277 Pinkawa Grzegorz M (167) 1979 M40 (65) POL Giszowiec biega razem Katowice 1:52:06,2 45:45,7 07:28
189 165 Klag Marian M (168) 1959 M50 (11) POL TOP-33 Rybarzowice 1:52:36,0 46:15,5 07:30
190 347 Śleziński Przemysław M (169) 1976 M40 (66) POL Bielsko-Biała 1:52:38,1 46:17,6 07:30
191 104 Grund Damian M (170) 1973 M40 (67) POL Ślaski Wydział Biegowy NFZ Mikołów 1:52:54,4 46:33,9 07:31
192 312 Skrobot Tomasz M (171) 1984 M30 (71) POL Rozbiegamy To Miasto - Cz-Dz Czechowice-Dziedzice 1:52:57,6 46:37,1 07:31
193 389 Wysocka Agnieszka K (22) 1977 K40 (8) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:53:06,9 46:46,4 07:32
194 41 Chęciński Krzysztof M (172) 1984 M30 (72) POL Łodygowice 1:53:22,9 47:02,4 07:33
195 324 Starzyk Sławomir M (173) 1975 M40 (68) POL Ilago Oświęcim 1:53:31,6 47:11,1 07:34
196 313 Skrobot Justyna K (23) 1981 K30 (11) POL Rozbiegamy To Miasto - Cz-Dz Czechowice-Dziedzice 1:53:39,9 47:19,4 07:34
197 283 Ptak Magdalena K (24) 1990 K20 (3) POL Kocmyrzów - Luborzyca 1:53:47,6 47:27,1 07:35
198 293 Regulska Marta K (25) 1979 K40 (9) POL Electrolux Run Kraków 1:53:52,6 47:32,1 07:35
199 333 Studniarz Rafał M (174) 1984 M30 (73) POL Sekcja-Piaski Czeladź 1:54:15,5 47:55,0 07:37
200 149 Kaliński Łukasz M (175) 1982 M30 (74) POL Sekcja Piaski Sosnowiec 1:54:15,8 47:55,3 07:37
201 81 Gajewski Michał M (176) 1992 M20 (23) POL Mysłowice 1:54:39,2 48:18,7 07:38
202 330 STRĘK Joanna K (26) 1983 K30 (12) POL Electrolux Run Kraków 1:54:40,3 48:19,8 07:38
203 190 Kubista Łukasz M (177) 1979 M40 (69) POL Orzesze 1:54:47,9 48:27,4 07:39
204 14 Bieszczad Patrycja K (27) 1981 K30 (13) POL Jaworze 1:54:54,1 48:33,6 07:39
205 238 Możdżeń Janusz M (178) 1983 M30 (75) POL Moen Drogomyśl 1:55:00,4 48:39,9 07:40
206 89 Giźlar Jolanta K (28) 1990 K20 (4) POL Bielsko-Biała 1:55:00,6 48:40,1 07:40
207 60 Duda Leszek M (179) 1980 M30 (76) POL SBD Energetyk Rybnik Rybnik 1:55:05,6 48:45,1 07:40
208 237 Morkisz Krystian M (180) 1979 M40 (70) POL Hrmax Zory Katowice 1:55:24,9 49:04,4 07:41
209 218 Mazur Mariusz M (181) 1977 M40 (71) POL Siemianowice Śląskie 1:55:50,9 49:30,4 07:43
210 296 Rozmus-Orczyk Anna K (29) 1961 K50 (3) POL Kozy biegają, a nie skaczą ! Kozy 1:55:55,4 49:34,9 07:43
211 120 Iwanicki Sławek M (182) 1985 M30 (77) POL Cieszyn 1:55:59,3 49:38,8 07:43
212 204 Loska Michał M (183) 1985 M30 (78) POL Baran Trail Race Tychy 1:56:08,4 49:47,9 07:44
213 113 Hankus Olimpia K (30) 1984 K30 (14) POL Hankus Team Świnna 1:56:48,2 50:27,7 07:47
214 250 Oczkowski Wojciech M (184) 1980 M30 (79) POL Bielsko-Biała 1:56:54,5 50:34,0 07:47
215 183 Kożdoń-Cher Jakub M (185) 1985 M30 (80) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 1:57:05,7 50:45,2 07:48
216 390 Wysocki Tomasz M (186) 1976 M40 (72) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:57:07,6 50:47,1 07:48
217 7 Bawolek Adam M (187) 1985 M30 (81) POL Katowice 1:57:16,3 50:55,8 07:49
218 376 Winiarska Monika K (31) 1981 K30 (15) POL Biegiem Przez Góry Żory 1:57:25,4 51:04,9 07:49
219 206 Łakomski Marcin M (188) 1973 M40 (73) POL Wodzisław Śląski 1:57:27,6 51:07,1 07:49
220 211 Magiera Marek M (189) 1957 M50 (12) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:57:28,4 51:07,9 07:49
221 162 Keller Patryk M (190) 1999 M20 (24) POL Ślązacy Biegają Bytom 1:57:35,3 51:14,8 07:50
222 100 Gowin Dagmara K (32) 1991 K20 (5) POL Żywiec 1:57:41,6 51:21,1 07:50
223 266 Pawlik Wojciech M (191) 1970 M40 (74) POL Myself Bystra 1:57:43,6 51:23,1 07:50
224 121 Izdebski Adrian M (192) 1982 M30 (82) POL Rybnik 1:57:53,8 51:33,3 07:51
225 221 Mędrala Czesław M (193) 1946 M50 (13) POL MĘDRALA TEAM Bielsko-Biała 1:57:54,0 51:33,5 07:51
226 393 Zaklikiewicz PIOTR M (194) 1975 M40 (75) POL Bielsko-Biała 1:57:55,0 51:34,5 07:51
227 152 Kałuża Tomasz M (195) 1977 M40 (76) POL Magna Formpol Running Tram Tychy 1:57:55,3 51:34,8 07:51
228 336 Syrocki Arkadiusz M (196) 1978 M40 (77) POL Magna Formpol running team Tychy 1:58:05,9 51:45,4 07:52
229 77 Frisz Marcin M (197) 1989 M30 (83) POL Piekary Śląskie 1:58:31,6 52:11,1 07:54
230 386 Wrona Agi K (33) 1986 K30 (16) POL Bielsko-biała 1:58:34,2 52:13,7 07:54
231 273 PIETRYSIAK Stefan M (198) 1960 M50 (14) POL BWM Polska zabrze 1:59:06,3 52:45,8 07:56
232 4 Bandzerewicz Dawid M (199) 1994 M20 (25) POL Bestwina 1:59:18,0 52:57,5 07:57
233 101 GÓRNIAK ADAM M (200) 1968 M50 (15) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 1:59:49,3 53:28,8 07:59
234 289 Raciniewski Radosław M (201) 1974 M40 (78) POL jeep.org.pl Bielsko-Biała 1:59:50,2 53:29,7 07:59
235 163 Keller Mariusz M (202) 1974 M40 (79) POL Ślązacy Biegają Bytom 2:00:01,5 53:41,0 08:00
236 59 Druch Piotr M (203) 1988 M30 (84) POL Koszęcin 2:00:05,4 53:44,9 08:00
237 179 Kowalski Jacek M (204) 1971 M40 (80) POL RUNHOGS Tychy Tychy 2:00:06,1 53:45,6 08:00
238 67 Dzierżawa Krzysztof M (205) 1979 M40 (81) POL Mizerów 2:00:15,5 53:55,0 08:01
239 95 Golda Krzysztof M (206) 1969 M50 (16) POL Mizerów 2:00:16,1 53:55,6 08:01
240 282 PTAK KRZYSZTOF M (207) 1978 M40 (82) POL Hrmax Żory ŻORY 2:00:18,8 53:58,3 08:01
241 301 Sarosiek Artur M (208) 1984 M30 (85) POL Zbój Team Bielsko-Biała 2:00:50,6 54:30,1 08:03
242 15 Bilczewska Monika K (34) 1977 K40 (10) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:00:59,6 54:39,1 08:03
243 98 Gorczewska Renata K (35) 1970 K40 (11) POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 2:01:05,3 54:44,8 08:04
244 380 WŁOCH JOANNA K (36) 1983 K30 (17) POL TRICLUB Warszawa 2:01:14,7 54:54,2 08:04
245 116 Heinc Artur M (209) 1979 M40 (83) POL DTR Bielsko Biała 2:01:25,4 55:04,9 08:05
246 148 Kajzer Artur M (210) 1984 M30 (86) POL Szybkie lemurki Gliwice 2:01:25,8 55:05,3 08:05
247 8 Białas Agnieszka K (37) 1985 K30 (18) POL AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM Pszczyna 2:01:28,9 55:08,4 08:05
248 25 Bondarczuk Sylwia K (38) 1976 K40 (12) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 2:01:35,2 55:14,7 08:06
249 302 Sawicki Robert M (211) 1976 M40 (84) POL BIEGAM GDZIE POPADNIE Kraków 2:01:46,2 55:25,7 08:07
250 110 Halom Olha K (39) 1994 K20 (6) POL Biegam, żeby żreć więcej ciastków Bielsko-Biała 2:03:00,7 56:40,2 08:12
251 151 Kałmuk Aneta K (40) 1983 K30 (19) POL Dąbrowa Górnicza 2:03:06,2 56:45,7 08:12
252 10 Białek Arleta K (41) 1986 K30 (20) POL Kozy 2:03:44,1 57:23,6 08:14
253 65 Działo Tomasz M (212) 1987 M30 (87) POL Kraków 2:03:57,0 57:36,5 08:15
254 40 Cher-Kożdoń Beata K (42) 1973 K40 (13) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 2:04:12,5 57:52,0 08:16
255 251 Ogiegło Maciej M (213) 1992 M20 (26) POL Bielsko-Biała 2:04:13,0 57:52,5 08:16
256 252 Ogiegło JUSTYNA K (43) 1992 K20 (7) POL Bielsko-Biała 2:04:13,0 57:52,5 08:16
257 124 Jagosz Patryk M (214) 1982 M30 (88) POL kozy 2:04:45,3 58:24,8 08:19
258 171 Kohut Sebastian M (215) 1982 M30 (89) POL Biegam z Foto Seba Bielsko-Biała 2:04:59,0 58:38,5 08:19
259 111 Hałat Marcin M (216) 1981 M30 (90) POL Gang Wołowina Bielsko-Biała 2:05:01,9 58:41,4 08:20
260 342 Szłapa Andrzej M (217) 1982 M30 (91) POL Cloud2B Mysłowice 2:05:18,7 58:58,2 08:21
261 201 LISZKOWSKI ARTUR M (218) 1969 M50 (17) POL Kraków 2:05:34,6 59:14,1 08:22
262 325 Stawarz Anna K (44) 1986 K30 (21) POL Żywiec 2:05:55,7 59:35,2 08:23
263 87 Gęsiarz Bartłomiej M (219) 1982 M30 (92) POL Bukowa Kosodrzewina Bukowno 2:06:17,5 59:57,0 08:25
264 294 Rejszel Łukasz M (220) 1983 M30 (93) POL RunTek44 Tychy 2:06:24,6 1:00:04,1 08:25
265 6 Bauer Artur M (221) 1985 M30 (94) POL RunTek44 Bieruń 2:06:25,4 1:00:04,9 08:25
266 141 Jura-Szupina Dorota K (45) 1985 K30 (22) POL Bielsko-Biała 2:06:31,4 1:00:10,9 08:26
267 215 Mann Michał M (222) 1994 M20 (27) POL Czekanów 2:07:08,3 1:00:47,8 08:28
268 112 Hankus Łukasz M (223) 1983 M30 (95) POL Hankus Team Świnna 2:07:08,7 1:00:48,2 08:28
269 57 Dochniak Piotr M (224) 1983 M30 (96) POL Stara Wieś 2:07:11,3 1:00:50,8 08:28
270 46 Cieślar Piotr M (225) 1962 M50 (18) POL BB Runerrs Bielsko Biała 2:07:17,6 1:00:57,1 08:29
271 396 Zdrowak Mariusz M (226) 1980 M30 (97) POL Stara Wieś 2:07:20,6 1:01:00,1 08:29
272 73 Filary Aneta K (46) 1977 K40 (14) POL Roztropice 2:07:39,2 1:01:18,7 08:30
273 109 Hadam Przemek M (227) 1982 M30 (98) POL Mela team Tychy 2:08:06,4 1:01:45,9 08:32
274 92 Głowacki Michał M (228) 1985 M30 (99) POL #szybkienóżki Lublin 2:08:17,9 1:01:57,4 08:33
275 350 Ślusarski Włodzimierz M (229) 1963 M50 (19) POL Obozybiegowe Warszawa 2:08:25,7 1:02:05,2 08:33
276 47 Cupiał Dariusz M (230) 1966 M50 (20) POL W pogoni za duchem Sosnowiec 2:09:02,8 1:02:42,3 08:36
277 304 Selwa Anna K (47) 1980 K30 (23) POL Electrolux Kraków 2:09:20,8 1:03:00,3 08:37
278 137 Jeżewski Michał M (231) 1973 M40 (85) POL WIKING Team Sosnowiec 2:09:47,8 1:03:27,3 08:39
279 177 Kowalska Natalia K (48) 1989 K30 (24) POL EATON RUNNING TEAM CZECHOWICE-DZIEDZICE 2:10:12,8 1:03:52,3 08:40
280 361 Tyrna Gabriela K (49) 1984 K30 (25) POL Muuve Bielsko-Biała 2:10:35,5 1:04:15,0 08:42
281 249 Nykiel Małgorzata K (50) 1973 K40 (15) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:10:37,2 1:04:16,7 08:42
282 370 Wądołowski Remigiusz M (232) 1984 M30 (100) POL Zabrze 2:10:57,7 1:04:37,2 08:43
283 358 Tol Monika K (51) 1990 K20 (8) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 2:10:58,9 1:04:38,4 08:43
284 268 Pawlus Grzegorz M (233) 1993 M20 (28) POL Zbój Team Bielsko-Biała 2:11:07,7 1:04:47,2 08:44
285 309 Sitko Grzegorz M (234) 1991 M20 (29) POL Chorzów 2:11:45,1 1:05:24,6 08:47
286 286 Pyra Marek M (235) 1984 M30 (101) POL #szybkienóżki Lublin 2:12:07,2 1:05:46,7 08:48
287 339 Szczurowski Artur M (236) 1977 M40 (86) POL Bibice 2:12:11,4 1:05:50,9 08:48
288 97 Gonsior Zbigniew M (237) 1975 M40 (87) POL Bytom 2:12:27,9 1:06:07,4 08:49
289 354 Talaga-Spławska Dominika K (52) 1978 K40 (16) POL Warszawa 2:12:32,5 1:06:12,0 08:50
290 39 Charusta Martyna K (53) 1992 K20 (9) POL Wataha- Łączy Nas Bieganie Targanice 2:12:49,9 1:06:29,4 08:51
291 191 Kuder Beata K (54) 1970 K40 (17) POL Czechowice-Dziedzice 2:12:56,6 1:06:36,1 08:51
292 170 Kocot Patrycja K (55) 1985 K30 (26) POL Ostra GóraA 351 Nowa Wieś 2:13:02,0 1:06:41,5 08:52
293 167 Kliś Agnieszka K (56) 1972 K40 (18) POL Viking Training Center Tychy 2:13:15,6 1:06:55,1 08:53
294 23 Bojdys Paweł M (238) 1991 M20 (30) POL Bielsko-Biała 2:13:54,0 1:07:33,5 08:55
295 394 ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF M (239) 1968 M50 (21) POL BIELSKO BIAŁA 2:14:17,4 1:07:56,9 08:57
296 174 Kotyla Irena K (57) 1983 K30 (27) POL Zielonki 2:14:34,0 1:08:13,5 08:58
297 91 Głowacka Monika K (58) 1986 K30 (28) POL #szybkienóżki Lublin 2:14:39,3 1:08:18,8 08:58
298 365 Wajchert Krzysztof M (240) 1981 M30 (102) POL #szybienóżki Lublin 2:14:39,4 1:08:18,9 08:58
299 173 Konturek Agnieszka K (59) 1980 K30 (29) POL Kraków 2:14:41,0 1:08:20,5 08:58
300 45 Cieślak-Sawicka Katarzyna K (60) 1976 K40 (19) POL BIEGAM GDZIE POPADNIE Kraków 2:14:51,7 1:08:31,2 08:59
301 33 Buczek Piotr M (241) 1991 M20 (31) POL Lublin 2:14:58,6 1:08:38,1 08:59
302 38 Burnus Beata K (61) 1984 K30 (30) POL Kraków 2:16:37,6 1:10:17,1 09:06
303 144 Kaczor Łukasz M (242) 1983 M30 (103) POL Krakowa 2:16:38,4 1:10:17,9 09:06
304 334 Surzyn Aleksandra K (62) 1991 K20 (10) POL Mocni Pomocni Stryszawa 2:16:43,7 1:10:23,2 09:06
305 37 Burliga Iwona K (63) 1982 K30 (31) POL Budzów 2:16:43,9 1:10:23,4 09:06
306 230 Mikulka-Moś Katarzyna K (64) 1992 K20 (11) POL Kraków 2:16:47,0 1:10:26,5 09:07
307 44 Cieśla Anna K (65) 1980 K30 (32) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 2:16:56,5 1:10:36,0 09:07
308 12 Bielecki Mariusz M (243) 1969 M50 (22) POL #czeladzbiega Czeladź 2:16:57,2 1:10:36,7 09:07
309 351 Ślusarski Leszek M (244) 1977 M40 (88) POL Rogoźnik 2:17:52,8 1:11:32,3 09:11
310 369 Wądołowska Joanna K (66) 1984 K30 (33) POL Zabrze 2:18:15,8 1:11:55,3 09:13
311 185 Krzemień Adrian M (245) 1976 M40 (89) POL BB Runners Jaworze 2:18:39,8 1:12:19,3 09:14
312 381 Wnętrzak Krzysztof M (246) 1977 M40 (90) POL Gilowice 2:18:40,4 1:12:19,9 09:14
313 233 Mleczko Monika K (67) 1966 K50 (4) POL Bielsko Biała 2:19:09,9 1:12:49,4 09:16
314 310 Siwinska Gosia K (68) 1978 K40 (20) POL Tychy 2:21:21,3 1:15:00,8 09:25
315 223 Michalska Ewa K (69) 1980 K30 (34) POL Mela team Tychy 2:21:21,6 1:15:01,1 09:25
316 84 Garus Szymon M (247) 1989 M30 (104) POL Bielsko-Biała 2:22:02,7 1:15:42,2 09:28
317 379 Witor Kamilla K (70) 1966 K50 (5) POL EASYRUN ŻYTNA 2:22:07,8 1:15:47,3 09:28
318 213 Malinowska Małgorzata K (71) 1971 K40 (21) POL Powoli do celu Gilowice 2:22:30,4 1:16:09,9 09:30
319 194 Kuriata Robert M (248) 1978 M40 (91) POL Vege Runners Kraków 2:23:08,7 1:16:48,2 09:32
320 9 Białecka Sylwia K (72) 1982 K30 (35) POL Vege Runners Kraków 2:23:09,2 1:16:48,7 09:32
321 119 Iwanicka Sylwia K (73) 1983 K30 (36) POL Kraków 2:25:38,4 1:19:17,9 09:42
322 378 Witek Przemysław M (249) 1987 M30 (105) POL Burów 2:26:53,2 1:20:32,7 09:47
323 18 Binda Jacek M (250) 1967 M50 (23) POL Bielsko-Biała 2:28:32,6 1:22:12,1 09:54
324 147 Kaczorek Robert M (251) 1973 M40 (92) POL HRmax Żory Żory 2:29:40,6 1:23:20,1 09:58
325 58 Domagała Anna K (74) 1984 K30 (37) POL Electrolux Run Kraków 2:29:50,5 1:23:30,0 09:59
326 146 Kaczorek Ania K (75) 1978 K40 (22) POL HRmax Żory Żory 2:30:04,9 1:23:44,4 10:00
327 397 Żbel Ania K (76) 1980 K30 (38) POL HRmax Żory Zebrzydowice 2:30:18,4 1:23:57,9 10:01
328 28 Braun Marcin M (252) 1983 M30 (106) POL Bielsko Biała 2:32:55,9 1:26:35,4 10:11
329 264 Pawelec Lidia K (77) 1966 K50 (6) POL Bielsko-Biała 2:34:11,6 1:27:51,1 10:16
330 2 Adamiec Natalia K (78) 1994 K20 (12) POL Siemianowice I przyjaciele biegają Katowice 2:41:08,7 1:34:48,2 10:44
331 247 Nowak Iwona K (79) 1974 K40 (23) POL Siemianowice i przyjaciele biegają Siemianowice Śl 2:41:09,1 1:34:48,6 10:44
332 331 Stryczek Ewa K (80) 1983 K30 (39) POL AktywnyWeekend Bielsko-Biała 2:41:16,6 1:34:56,1 10:45
333 332 Stryczek Tomasz M (253) 1981 M30 (107) POL Aktywny Weekend Bielsko-Biała 2:41:17,7 1:34:57,2 10:45
334 246 Nowak Ewa K (81) 1975 K40 (24) POL Gliwice 2:42:46,9 1:36:26,4 10:51
335 126 Jakubiec Teresa K (82) 1977 K40 (25) POL lIPOWA 2:44:17,2 1:37:56,7 10:57
336 261 PANCERZ JOANNA K (83) 1983 K30 (40) POL armadillo BIELSKO-BIAŁA 2:44:17,8 1:37:57,3 10:57
337 166 Kliś Marcin M (254) 1979 M40 (93) POL Gang Wołowina Bielsko-Biała 2:44:37,6 1:38:17,1 10:58
338 56 Dobek Agata K (84) 1984 K30 (41) POL PZU Sport Team Siemianowice Śląskie 2:45:07,6 1:38:47,1 11:00
339 198 Lebiedzki Jacek M (255) 1960 M50 (24) POL Sosnowiec 2:46:08,8 1:39:48,3 11:04
340 118 Hrynczyszyn-Witek Olga K (85) 1987 K30 (42) POL Burów 2:48:36,8 1:42:16,3 11:14
341 228 Mikołajczak Magdalena K (86) 1975 K40 (26) POL Żory 2:50:55,2 1:44:34,7 11:23
342 315 Słaboń-Sikora Aneta K (87) 1978 K40 (27) POL Stowarzyszenie Pogoria Biega Sosnowiec 2:54:08,4 1:47:47,9 11:36
343 373 Wieteska Inga K (88) 1989 K30 (43) POL Triclub Warszawa 2:56:57,8 1:50:37,3 11:47
344 207 Łyczak Jolanta K (89) 1963 K50 (7) POL Sosnowiec 3:05:23,3 1:59:02,8 12:21
345 345 Szwed Anna K (90) 1981 K30 (44) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 3:20:52,8 2:14:32,3 13:23
DNS 188 Kubica Dariusz M 1977 M40 POL Grupa Kryzys Buczkowice
DNS 244 Noga Łukasz M 1982 M30 POL Zdzieraj Kapcie Sosnowiec
DNS 288 Rabus-Kaczmarczyk Izabela K 1985 K30 POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec
DNS 295 Roszko Piotr M 1976 M40 POL Velux Team Trzebnica
DNS 308 Sikora Tomasz M 1982 M30 POL Tomasz Sikora Dąbrowa Górnicza

BGTimeSport © 2015-2019