Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Bieg o Złotą Szyszkę
Wydarzenie:
6. Bieg o Złotą Szyszkę
6. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
26.10.2019
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
350
Ukończyło:
345
Nieklasyfikowani:
5
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K30
K40
K50
M20
M30
M40
M50
GW-K
GW-M
Klasyfikacja w kategorii: Mężczyźni M20
(M20)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
199
Lepiarz Sylwester
M (1)
1993
M20 (1)
POL
LKB Rudnik
Wronów
1:06:20,5
04:25
2
133
Jaśtal Piotr
M (2)
1994
M20 (2)
POL
LKB Rudnik / AZS UJK Kielce
Domaszowice
1:06:23,9
00:03,4
04:25
3
140
Jura Maciej
M (7)
1990
M20 (3)
POL
ITMBW Kraków
Nowy Sącz
1:15:36,3
09:15,8
05:02
4
29
Broj Marcel
M (9)
2000
M20 (4)
POL
BROJ TEAM ŹLINICE
Źlinice
1:17:39,7
11:19,2
05:10
5
243
Nikiel Szymon
M (14)
1990
M20 (5)
POL
NUTREND
Godziszka
1:19:46,4
13:25,9
05:19
6
11
Białobrzycki Dominik
M (15)
1995
M20 (6)
POL
AZS AWF Katowice
Bielsko-Biała
1:21:02,6
14:42,1
05:24
7
70
Fabian Marcel
M (17)
1998
M20 (7)
POL
Pyskowice
1:21:57,1
15:36,6
05:27
8
366
Wandzel Adrian
M (22)
1990
M20 (8)
POL
wkurw_team
Żywiec
1:23:02,8
16:42,3
05:32
9
131
Jarząbek Robert
M (32)
1992
M20 (9)
POL
ITMBW Kraków
Kraków
1:25:28,1
19:07,6
05:41
10
356
Tarnowski Krzysztof
M (33)
1993
M20 (10)
POL
KW Opole
Skrbeńsko
1:25:48,7
19:28,2
05:43
11
226
Michulec Adrian
M (36)
1992
M20 (11)
POL
Rysianka team
Cięcina
1:26:38,1
20:17,6
05:46
12
383
Wolf Krzysztof
M (49)
1992
M20 (12)
POL
Międzybrodzie Żywieckie
1:29:41,0
23:20,5
05:58
13
186
Krzuś Michał
M (51)
1990
M20 (13)
POL
Rozbiegamy to Miasto - Czechowice
Czechowice-Dziedzice
1:31:04,2
24:43,7
06:04
14
159
Kastelik Grzegorz
M (79)
1996
M20 (14)
POL
Adventure Mountains
Kalna
1:37:28,6
31:08,1
06:29
15
21
Bogus Bartosz
M (81)
1994
M20 (15)
POL
#Lubliniec
Lubliniec
1:37:33,4
31:12,9
06:30
16
181
Kozieł Konrad
M (97)
1996
M20 (16)
POL
CRIK FCA POLAND
Tychy
1:40:05,7
33:45,2
06:40
17
319
Sobola Grzegorz
M (104)
1990
M20 (17)
POL
EkoOknaRunners
Racibórz
1:42:09,1
35:48,6
06:48
18
303
Sąkałą Aleksander
M (115)
2001
M20 (18)
POL
Landek
1:43:26,8
37:06,3
06:53
19
187
Krzystała Paweł
M (131)
1999
M20 (19)
POL
1999
Czerwionka
1:46:03,1
39:42,6
07:04
20
337
Szałajko Michał
M (149)
1991
M20 (20)
POL
NUTREND
Bielsko-Biała
1:48:53,0
42:32,5
07:15
21
359
Trzopek Marcin
M (153)
1992
M20 (21)
POL
Iron Team Ujsoły
Ujsoły
1:49:07,2
42:46,7
07:16
22
263
Paszko Mateusz
M (161)
1990
M20 (22)
POL
Magna Formpol running team
Tychy
1:50:44,0
44:23,5
07:22
23
81
Gajewski Michał
M (176)
1992
M20 (23)
POL
Mysłowice
1:54:39,2
48:18,7
07:38
24
162
Keller Patryk
M (190)
1999
M20 (24)
POL
Ślązacy Biegają
Bytom
1:57:35,3
51:14,8
07:50
25
4
Bandzerewicz Dawid
M (199)
1994
M20 (25)
POL
Bestwina
1:59:18,0
52:57,5
07:57
26
251
Ogiegło Maciej
M (213)
1992
M20 (26)
POL
Bielsko-Biała
2:04:13,0
57:52,5
08:16
27
215
Mann Michał
M (222)
1994
M20 (27)
POL
Czekanów
2:07:08,3
1:00:47,8
08:28
28
268
Pawlus Grzegorz
M (233)
1993
M20 (28)
POL
Zbój Team
Bielsko-Biała
2:11:07,7
1:04:47,2
08:44
29
309
Sitko Grzegorz
M (234)
1991
M20 (29)
POL
Chorzów
2:11:45,1
1:05:24,6
08:47
30
23
Bojdys Paweł
M (238)
1991
M20 (30)
POL
Bielsko-Biała
2:13:54,0
1:07:33,5
08:55
31
33
Buczek Piotr
M (241)
1991
M20 (31)
POL
Lublin
2:14:58,6
1:08:38,1
08:59
BGTimeSport
© 2015 - 2024