HOTEL BANIA Goniacka Het Na Grapę 21km

Wydarzenie:
EkaMedica GONIACKA EkaMedica GONIACKA
Organizator:
SPORTMASTER s.c. Jacek Ziomek i Przemysław Olma
Data:
13.07.2019
Miejsce:
Białka Tatrzańska
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
112
Ukończyło:
111
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriakrajklubmiastopkczasstratatempo
1 51 Knutelski Błażej M (1) 2000 M18 (1) POL Gorący Potok Grywałd 42:44,9(2) 1:36:07,3 04:34
2 77 Biernawski Piotr M (2) 1977 M35 (1) POL Nowy Targ 42:44,5(1) 1:36:35,5 00:28,2 04:35
3 25 Kłeczek Radosław M (3) 1985 M18 (2) POL FUNDACJA INWESTOR Tomaszowice 42:45,3(3) 1:38:14,9 02:07,6 04:40
4 86 Babis Piotr M (4) 1990 M18 (3) POL Leki Polska Wal 43:53,8(4) 1:38:29,5 02:22,2 04:41
5 96 Tarasek Wojciech M (5) 1993 M18 (4) POL elemeno.pl Stara Wieś 43:55,9(5) 1:39:58,8 03:51,5 04:45
6 27 Falkowski Krzysztof M (6) 1981 M35 (2) POL Woodward Runners Kraków 44:43,1(6) 1:40:38,5 04:31,2 04:47
7 60 Kostela Piotr M (7) 1987 M18 (5) POL Wataha Nowy Targ 45:52,1(9) 1:42:32,0 06:24,7 04:52
8 93 Florek Sebastian M (8) 1984 M35 (3) POL Norafsport / Sport HG Gaboń 45:13,3(7) 1:43:47,7 07:40,4 04:56
9 88 Wilik Szymon M (9) 1990 M18 (6) POL Nutrenda Team Godziszka 48:28,7(12) 1:46:20,5 10:13,2 05:03
10 105 Piróg Arkadiusz M (10) 1982 M35 (4) POL PISFAK Sztum 46:13,7(11) 1:47:13,8 11:06,5 05:06
11 108 Sentysz Robert M (11) 1978 M35 (5) POL Myslenice 46:08,1(10) 1:47:43,5 11:36,2 05:07
12 72 Olbrych Bartłomiej M (12) 1987 M18 (7) POL Ambasador GONIACKI / nastopy.pl Binarowa 45:38,3(8) 1:48:49,9 12:42,6 05:10
13 46 Podraza Mateusz M (13) 1984 M35 (6) POL Nowy Targ 48:33,0(13) 1:48:59,8 12:52,5 05:11
14 41 Zakowicz Paweł M (14) 1987 M18 (8) POL Piechotą po schodach - Łódź Halinów 48:48,7(14) 1:50:34,5 14:27,2 05:15
15 20 Wower Bartłomiej M (15) 1982 M35 (7) POL CSC Adveture Academy Chorzów 51:27,0(18) 1:52:43,0 16:35,7 05:22
16 56 Dyrek Michał M (16) 1985 M18 (9) POL MOK Mszana Dolna Mszana Górna 49:58,0(15) 1:53:28,3 17:21,0 05:24
17 19 Zakrzyński Paweł M (17) 1981 M35 (8) POL Nowy Targ 51:46,2(20) 1:54:57,3 18:50,0 05:28
18 80 Pajor Andrzej M (18) 1991 M18 (10) POL Nisko 52:39,0(23) 1:55:52,8 19:45,5 05:31
19 12 Bazułka Aleksandra K (1) 1995 K18 (1) POL AZS UJ Katowice 52:55,0(24) 1:56:04,5 19:57,2 05:31
20 21 Adamczyk Mirosław M (19) 1970 M35 (9) POL CSC Adventure Academy Siemianowice Slaskie 52:38,5(22) 2:00:49,8 24:42,5 05:45
21 49 Machynia Rafał M (20) 1994 M18 (11) POL RUNONLINE.PL TEAM Kraków 54:54,8(31) 2:01:00,6 24:53,3 05:45
22 65 Gościński Bartłomiej M (21) 1992 M18 (12) POL Fundacja Na Ratunek Przysietnica 54:52,5(30) 2:01:05,5 24:58,2 05:45
23 26 Pytlarz Wojtek M (22) 1978 M35 (10) POL Goniacka team Bielsko-Biała 50:20,4(16) 2:01:21,8 25:14,5 05:46
24 45 Janik Damian M (23) 1986 M18 (13) POL Łaziska Górne 51:35,8(19) 2:01:57,3 25:50,0 05:48
25 7 Polański Marcin M (24) 1991 M18 (14) POL Generat ze Sztutowa Sztutowo/Gdańsk 53:41,9(25) 2:02:16,5 26:09,2 05:49
26 66 Jarząbek Robert M (25) 1992 M18 (15) POL ITMBW Kraków Krakow 51:06,2(17) 2:02:32,2 26:24,9 05:50
27 64 WYSOCKI KAMIL M (26) 1979 M35 (11) POL Siemiatycze 55:10,8(34) 2:04:25,8 28:18,5 05:55
28 75 DŁUGOŁĘCKI KONRAD M (27) 1978 M35 (12) POL Biegowa Świdnica ŚWIDNICA 55:40,0(35) 2:04:55,0 28:47,7 05:56
29 58 Nadkański Marek M (28) 1962 M50 (1) POL MOK Mszana Dolna Mszana Górna 54:57,8(32) 2:05:00,7 28:53,4 05:57
30 81 Witowski Wiktor M (29) 1991 M18 (16) POL Kraków 55:00,6(33) 2:05:23,8 29:16,5 05:58
31 1 Lassak Beata K (2) 1994 K18 (2) POL Salomon Zakopane Krupówki 40 Ząb 53:59,6(27) 2:06:06,7 29:59,4 06:00
32 94 Koniuszy Adam M (30) 1994 M18 (17) POL Zakopane 52:32,8(21) 2:06:27,8 30:20,5 06:01
33 44 Kaszuba Sebastian M (31) 1981 M35 (13) POL Gdynia 54:50,0(28) 2:07:38,5 31:31,2 06:04
34 67 JĘDRZEJCZYK JAROSŁAW M (32) 1982 M35 (14) POL Reebok Run Crew Ostrołęka Ostrołęka 57:30,2(39) 2:07:55,7 31:48,4 06:05
35 71 Parwa Michał M (33) 1985 M18 (18) POL Biegiem na Rower Dziekanowice 55:55,2(36) 2:08:13,9 32:06,6 06:06
36 22 Nowak Tomek M (34) 1981 M35 (15) POL BIEGIEM NA ROWER Małogoszcz 55:57,0(37) 2:08:21,7 32:14,4 06:06
37 33 Kafarowski Jakub M (35) 2004 M18 (19) POL KS Kandahar Jaworzno 56:12,9(38) 2:09:23,7 33:16,4 06:09
38 87 Sawuła Marcin M (36) 1991 M18 (20) POL TriDivision Triathlon Team Krakow 54:51,7(29) 2:09:27,2 33:19,9 06:09
39 74 Chowaniec Jakub M (37) 1999 M18 (21) POL KS Chochołów Nowy Targ 53:51,9(26) 2:11:50,5 35:43,2 06:16
40 89 Nikiel Julia K (3) 1991 K18 (3) POL Nutrenda Team Godziszka 57:49,2(40) 2:12:27,3 36:20,0 06:18
41 99 Monica Mateusz M (38) 1979 M35 (16) POL Apartamenty Łemko team Krynica Zdrój 59:24,8(43) 2:14:54,2 38:46,9 06:25
42 18 Borowczyk Julita K (4) 1974 K35 (1) POL Antek - Team Tomaszów Mazowiecki 1:00:05,5(48) 2:15:18,1 39:10,8 06:26
43 17 Borowczyk Jacek M (39) 1965 M50 (2) POL Antek - Team Tomaszów Mazowiecki 1:00:03,3(47) 2:15:18,1 39:10,8 06:26
44 84 Gał Wojciech M (40) 1965 M50 (3) POL KS Murzasichle Murzasichle 59:19,7(42) 2:15:57,5 39:50,2 06:28
45 40 GRABIAS ALEKSANDRA K (5) 1988 K18 (4) POL Aleksandra Grabias GDAŃSK 1:00:13,8(50) 2:16:06,3 39:59,0 06:28
46 34 Osior Agnieszka K (6) 1976 K35 (2) POL Team Papry Tychy 1:01:42,1(58) 2:16:43,1 40:35,8 06:30
47 31 Wojtyla Tomas M (41) 1977 M35 (17) CZE Smrt na trati Smilovice 59:18,0(41) 2:16:55,7 40:48,4 06:31
48 11 Owczarek Krzysztof M (42) 1986 M18 (22) POL Kraków 1:00:26,8(52) 2:17:36,5 41:29,2 06:33
49 73 Woźniak Łukasz M (43) 1980 M35 (18) POL Poranny Patrol KRAKÓW 1:00:37,0(53) 2:17:44,7 41:37,4 06:33
50 113 Barut-Skupień Barbara K (7) 1975 K35 (3) POL Speleoklub Bielsko - Biała Bielsko-Biała 1:00:59,2(56) 2:18:03,2 41:55,9 06:34
51 3 Zimoń Marcin M (44) 1986 M18 (23) POL Łódz Kocha Sport Łódz 59:25,8(44) 2:19:44,4 43:37,1 06:39
52 95 Stawicki Marek M (45) 1970 M35 (19) POL Stawicki Marek Smołdzino 1:00:53,0(54) 2:20:22,2 44:14,9 06:41
53 70 Małecki Robert M (46) 1967 M50 (4) POL Kandahar Jawiszowice 1:02:18,1(61) 2:20:39,2 44:31,9 06:41
54 101 Skotnicka Magdalena K (8) 1987 K18 (5) POL Trzebinia 59:59,0(46) 2:20:45,9 44:38,6 06:42
55 69 JĘDRZEJCZYK SŁAWOMIR M (47) 1975 M35 (20) POL Reebok RUN CREW Ostrołęka Ostrołęka 1:01:49,9(60) 2:20:58,9 44:51,6 06:42
56 59 Kołodziejczyk Krzysztof M (48) 1979 M35 (21) POL Dezerter Polska Chrzanów 1:01:45,7(59) 2:21:33,3 45:26,0 06:44
57 110 Hanusiak Leszek M (49) 1988 M18 (24) POL Husaria Race Team Kraków 1:01:36,9(57) 2:22:34,6 46:27,3 06:47
58 50 Puzon Jan M (50) 1990 M18 (25) POL Goniacka.pl /igosport Ustroń 1:02:26,2(62) 2:23:47,6 47:40,3 06:50
59 107 Bałękowski Krzysztof M (51) 1989 M18 (26) POL 1:02:27,0(63) 2:24:12,5 48:05,2 06:52
60 2 Góralski Jarosław M (52) 1969 M50 (5) POL Kutno Biega Kutno 1:00:18,0(51) 2:24:34,2 48:26,9 06:53
61 100 Gąsienica Jakub M (53) 1987 M18 (27) POL Kraków 1:00:06,0(49) 2:24:36,0 48:28,7 06:53
62 109 Kowalczyk Maria K (9) 1976 K35 (4) POL Lipnica Mala 1:03:17,0(67) 2:26:18,9 50:11,6 06:58
63 112 Znyk Adam M (54) 1988 M18 (28) POL Biegam bo lubię Kraków 59:33,9(45) 2:27:09,0 51:01,7 07:00
64 83 Rybkowski Grzegorz M (55) 1968 M50 (6) POL Pruszków 1:00:58,6(55) 2:27:29,1 51:21,8 07:01
65 13 Chojnacki Mikołaj M (56) 1978 M35 (22) POL Warsaw Run Club Warszawa 1:02:41,8(64) 2:28:13,5 52:06,2 07:03
66 6 Damps Katarzyna K (10) 1976 K35 (5) POL Przyjaciele w biegu Skrzeszewo 1:06:08,6(79) 2:29:16,3 53:09,0 07:06
67 102 Skotnicka Joanna K (11) 1986 K18 (6) POL Kraków 1:04:38,3(70) 2:29:26,6 53:19,3 07:06
68 55 Gomółka Agata K (12) 1984 K35 (6) POL MOK Mszana Dolna Kraków 1:02:50,3(65) 2:30:03,1 53:55,8 07:08
69 48 Małek Wojciech M (57) 1976 M35 (23) POL Zarszyn 1:04:53,5(72) 2:31:15,1 55:07,8 07:12
70 4 Sobczak Bartłomiej M (58) 1985 M18 (29) POL Łódź Kocha Sport Łódź 1:03:01,7(66) 2:31:51,1 55:43,8 07:13
71 63 Siklucki Grzegorz M (59) 1965 M50 (7) POL Onre Way Ticket Kraków 1:05:44,6(77) 2:32:35,8 56:28,5 07:15
72 5 Damps Jacek M (60) 1976 M35 (24) POL Przyjaciele w biegu Skrzeszewo 1:06:54,0(83) 2:33:54,1 57:46,8 07:19
73 68 Kierczak Aleksander M (61) 1963 M50 (8) POL Kandahar Bielsko-Biała 1:06:12,0(80) 2:34:07,5 58:00,2 07:20
74 47 Guziak Irena K (13) 1971 K35 (7) POL Obidowa Głuszec Nowy Targ 1:05:41,0(74) 2:34:23,6 58:16,3 07:21
75 85 krzyżowski hubert M (62) 1982 M35 (25) POL BulletRun Mszana Dolna 1:03:24,3(69) 2:35:12,0 59:04,7 07:23
76 28 Chomicz Slawomir M (63) 1979 M35 (26) POL Goniacka Team Zabrzeg 1:05:39,1(73) 2:35:13,0 59:05,7 07:23
77 54 Kafliński Adam M (64) 1994 M18 (30) POL Adam Kafliński Nowy Sacz 1:03:19,5(68) 2:35:25,1 59:17,8 07:24
78 57 Dyrek Marcin M (65) 1983 M35 (27) POL Mszana Górna 1:06:34,4(81) 2:36:10,4 1:00:03,1 07:26
79 43 Wiśniowski Mariusz M (66) 1985 M18 (31) POL WIELOGŁOWY 1:04:51,4(71) 2:36:38,6 1:00:31,3 07:27
80 62 Piotrowicz Małgorzata K (14) 1984 K35 (8) POL Proszowice 1:05:41,0(75) 2:36:59,5 1:00:52,2 07:28
81 23 Cher-Kożdoń Beata K (15) 1973 K35 (9) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 1:06:55,1(85) 2:37:14,4 1:01:07,1 07:29
82 24 Kożdoń-Cher Jakub M (67) 1985 M18 (32) POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 1:06:52,4(82) 2:37:14,7 1:01:07,4 07:29
83 82 Czapski Piotr M (68) 1965 M50 (9) POL Warszawa 1:07:00,1(86) 2:37:48,9 1:01:41,6 07:30
84 8 Sowiński Kamil M (69) 1987 M18 (33) POL Wrocław 1:06:55,0(84) 2:37:55,0 1:01:47,7 07:31
85 35 Dubiński Przemysław M (70) 1976 M35 (28) POL Przemek Dubiński-BiegiemPrzezŚwiat Częstochowa 1:06:07,5(78) 2:39:01,1 1:02:53,8 07:34
86 36 Gaida Jan M (71) 1960 M50 (10) POL Biegam bo chcę Miasteczko Śląskie - Żyglin 1:05:42,4(76) 2:40:00,1 1:03:52,8 07:37
87 78 Sypniowski Szymon M (72) 1984 M35 (29) POL DANIEL WOSIK TERVEL TEAM Kraków 1:09:42,4(89) 2:40:43,2 1:04:35,9 07:39
88 61 Leśniak Tomasz M (73) 1975 M35 (30) POL Nowy Sącz 1:08:20,5(87) 2:41:22,7 1:05:15,4 07:41
89 76 Nikel Jacek M (74) 1988 M18 (34) POL Sosnowiec 1:10:58,1(91) 2:43:03,0 1:06:55,7 07:45
90 42 Baran-Gądek Ewa K (16) 1967 K50 (1) POL Kraków 1:11:31,6(93) 2:43:24,7 1:07:17,4 07:46
91 111 Ryś Marzena K (17) 1991 K18 (7) POL Husaria Race Team Kraków 1:09:12,8(88) 2:44:57,9 1:08:50,6 07:51
92 104 Onderka Paweł M (75) 1985 M18 (35) POL FUNDACJA INWESTOR Kraków 1:13:03,3(95) 2:45:41,0 1:09:33,7 07:53
93 29 ŚLIWKIEWICZ TOMASZ M (76) 1977 M35 (31) POL BRATOSZEWICE 1:10:38,7(90) 2:47:16,7 1:11:09,4 07:57
94 14 sobotka monika K (18) 1971 K35 (10) POL Warsaw Run Club Warszawa 1:12:14,2(94) 2:47:42,4 1:11:35,1 07:59
95 53 Mordarski Jacek M (77) 1960 M50 (11) POL Biegam bo lubie Nawojowa 1:11:05,9(92) 2:49:14,3 1:13:07,0 08:03
96 103 xx xx K (19) 1989 K18 (8) POL 1:15:47,4(103) 2:50:20,0 1:14:12,7 08:06
97 37 Wałęga Monika K (20) 1984 K35 (11) POL Dębica 1:17:13,2(105) 2:53:03,8 1:16:56,5 08:14
98 38 Kobiałka Irek M (78) 1973 M35 (32) POL Dębica 1:17:14,2(106) 2:53:05,1 1:16:57,8 08:14
99 90 Rękosiewicz-Tokarz Monika K (21) 1977 K35 (12) POL TKKF Sokół Głogów Małopolski 1:15:29,0(101) 2:54:26,5 1:18:19,2 08:18
100 39 Nazim Tadeuusz M (79) 1948 M50 (12) POL Goniacka Tatrzańska /KKM Kalloryfer Skawina 1:14:22,7(96) 2:54:41,0 1:18:33,7 08:19
101 79 Stępień Marek M (80) 1961 M50 (13) POL Klub Biegowy Perła Poręba Spytkowska 1:14:29,5(97) 2:55:10,4 1:19:03,1 08:20
102 91 Tokarz Paweł M (81) 1978 M35 (33) POL TKKF Sokół Głogów Małopolski 1:14:57,3(100) 2:55:56,2 1:19:48,9 08:22
103 106 Majka Łukasz M (82) 1990 M18 (36) POL Kraków 1:15:38,5(102) 2:55:56,2 1:19:48,9 08:22
104 52 Gniot Bożena K (22) 1982 K35 (13) POL POBIEGANI Minikowo 1:14:50,3(99) 2:57:46,1 1:21:38,8 08:27
105 32 ilczyszyn julita K (23) 1983 K35 (14) POL rmf4Gladiators Zgorzała 1:14:34,8(98) 3:01:41,8 1:25:34,5 08:39
106 15 Poss Marcin M (83) 1973 M35 (34) POL Warszawa 1:16:41,3(104) 3:08:48,6 1:32:41,3 08:59
107 10 Maronka Agnieszka K (24) 1972 K35 (15) POL Kraków 1:29:11,5(109) 3:27:19,6 1:51:12,3 09:52
108 9 Michałek Jarosław M (84) 1965 M50 (14) POL One Way Ticket Kraków 1:29:06,5(108) 3:32:52,4 1:56:45,1 10:08
109 92 Kaim Antoni M (85) 1961 M50 (15) POL Myślenice 1:21:22,7(107) 3:47:25,8 2:11:18,5 10:49
110 16 Skrzypiec Karolina K (25) 1988 K18 (9) POL WARSZAWA 1:33:03,0(110) 3:51:14,4 2:15:07,1 11:00
111 97 Francuzowicz Piotr M (86) 1978 M35 (35) POL ROSTWOROWO 1:33:11,5(111) 3:51:14,5 2:15:07,2 11:00
DNS 30 Chomicz Łukasz M 1983 M35 POL Klub biegacza Gls Kozy

BGTimeSport © 2015-2020