Toggle navigation
Zawody
21km.pdf
10km.pdf
HOTEL BANIA Goniacka Het Na Grapę 21km
Wydarzenie:
EkaMedica GONIACKA
EkaMedica GONIACKA
Organizator:
SPORTMASTER s.c. Jacek Ziomek i Przemysław Olma
Data:
13.07.2019
Miejsce:
Białka Tatrzańska
Dystans:
21
.000 km
Zgłoszonych:
112
Ukończyło:
111
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K18
K35
K50
M18
M35
M50
Klasyfikacja w kategorii:
(M35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
kraj
klub
miasto
pk
czas
strata
tempo
1
77
Biernawski Piotr
M (2)
1977
M35 (1)
POL
Nowy Targ
42:44,5(1)
1:36:35,5
04:35
2
27
Falkowski Krzysztof
M (6)
1981
M35 (2)
POL
Woodward Runners
Kraków
44:43,1(6)
1:40:38,5
04:03,0
04:47
3
93
Florek Sebastian
M (8)
1984
M35 (3)
POL
Norafsport / Sport HG
Gaboń
45:13,3(7)
1:43:47,7
07:12,2
04:56
4
105
Piróg Arkadiusz
M (10)
1982
M35 (4)
POL
PISFAK
Sztum
46:13,7(11)
1:47:13,8
10:38,3
05:06
5
108
Sentysz Robert
M (11)
1978
M35 (5)
POL
Myslenice
46:08,1(10)
1:47:43,5
11:08,0
05:07
6
46
Podraza Mateusz
M (13)
1984
M35 (6)
POL
Nowy Targ
48:33,0(13)
1:48:59,8
12:24,3
05:11
7
20
Wower Bartłomiej
M (15)
1982
M35 (7)
POL
CSC Adveture Academy
Chorzów
51:27,0(18)
1:52:43,0
16:07,5
05:22
8
19
Zakrzyński Paweł
M (17)
1981
M35 (8)
POL
Nowy Targ
51:46,2(20)
1:54:57,3
18:21,8
05:28
9
21
Adamczyk Mirosław
M (19)
1970
M35 (9)
POL
CSC Adventure Academy
Siemianowice Slaskie
52:38,5(22)
2:00:49,8
24:14,3
05:45
10
26
Pytlarz Wojtek
M (22)
1978
M35 (10)
POL
Goniacka team
Bielsko-Biała
50:20,4(16)
2:01:21,8
24:46,3
05:46
11
64
WYSOCKI KAMIL
M (26)
1979
M35 (11)
POL
Siemiatycze
55:10,8(34)
2:04:25,8
27:50,3
05:55
12
75
DŁUGOŁĘCKI KONRAD
M (27)
1978
M35 (12)
POL
Biegowa Świdnica
ŚWIDNICA
55:40,0(35)
2:04:55,0
28:19,5
05:56
13
44
Kaszuba Sebastian
M (31)
1981
M35 (13)
POL
Gdynia
54:50,0(28)
2:07:38,5
31:03,0
06:04
14
67
JĘDRZEJCZYK JAROSŁAW
M (32)
1982
M35 (14)
POL
Reebok Run Crew Ostrołęka
Ostrołęka
57:30,2(39)
2:07:55,7
31:20,2
06:05
15
22
Nowak Tomek
M (34)
1981
M35 (15)
POL
BIEGIEM NA ROWER
Małogoszcz
55:57,0(37)
2:08:21,7
31:46,2
06:06
16
99
Monica Mateusz
M (38)
1979
M35 (16)
POL
Apartamenty Łemko team
Krynica Zdrój
59:24,8(43)
2:14:54,2
38:18,7
06:25
17
31
Wojtyla Tomas
M (41)
1977
M35 (17)
CZE
Smrt na trati
Smilovice
59:18,0(41)
2:16:55,7
40:20,2
06:31
18
73
Woźniak Łukasz
M (43)
1980
M35 (18)
POL
Poranny Patrol
KRAKÓW
1:00:37,0(53)
2:17:44,7
41:09,2
06:33
19
95
Stawicki Marek
M (45)
1970
M35 (19)
POL
Stawicki Marek
Smołdzino
1:00:53,0(54)
2:20:22,2
43:46,7
06:41
20
69
JĘDRZEJCZYK SŁAWOMIR
M (47)
1975
M35 (20)
POL
Reebok RUN CREW Ostrołęka
Ostrołęka
1:01:49,9(60)
2:20:58,9
44:23,4
06:42
21
59
Kołodziejczyk Krzysztof
M (48)
1979
M35 (21)
POL
Dezerter Polska
Chrzanów
1:01:45,7(59)
2:21:33,3
44:57,8
06:44
22
13
Chojnacki Mikołaj
M (56)
1978
M35 (22)
POL
Warsaw Run Club
Warszawa
1:02:41,8(64)
2:28:13,5
51:38,0
07:03
23
48
Małek Wojciech
M (57)
1976
M35 (23)
POL
Zarszyn
1:04:53,5(72)
2:31:15,1
54:39,6
07:12
24
5
Damps Jacek
M (60)
1976
M35 (24)
POL
Przyjaciele w biegu
Skrzeszewo
1:06:54,0(83)
2:33:54,1
57:18,6
07:19
25
85
krzyżowski hubert
M (62)
1982
M35 (25)
POL
BulletRun
Mszana Dolna
1:03:24,3(69)
2:35:12,0
58:36,5
07:23
26
28
Chomicz Slawomir
M (63)
1979
M35 (26)
POL
Goniacka Team
Zabrzeg
1:05:39,1(73)
2:35:13,0
58:37,5
07:23
27
57
Dyrek Marcin
M (65)
1983
M35 (27)
POL
Mszana Górna
1:06:34,4(81)
2:36:10,4
59:34,9
07:26
28
35
Dubiński Przemysław
M (70)
1976
M35 (28)
POL
Przemek Dubiński-BiegiemPrzezŚwiat
Częstochowa
1:06:07,5(78)
2:39:01,1
1:02:25,6
07:34
29
78
Sypniowski Szymon
M (72)
1984
M35 (29)
POL
DANIEL WOSIK TERVEL TEAM
Kraków
1:09:42,4(89)
2:40:43,2
1:04:07,7
07:39
30
61
Leśniak Tomasz
M (73)
1975
M35 (30)
POL
Nowy Sącz
1:08:20,5(87)
2:41:22,7
1:04:47,2
07:41
31
29
ŚLIWKIEWICZ TOMASZ
M (76)
1977
M35 (31)
POL
BRATOSZEWICE
1:10:38,7(90)
2:47:16,7
1:10:41,2
07:57
32
38
Kobiałka Irek
M (78)
1973
M35 (32)
POL
Dębica
1:17:14,2(106)
2:53:05,1
1:16:29,6
08:14
33
91
Tokarz Paweł
M (81)
1978
M35 (33)
POL
TKKF Sokół
Głogów Małopolski
1:14:57,3(100)
2:55:56,2
1:19:20,7
08:22
34
15
Poss Marcin
M (83)
1973
M35 (34)
POL
Warszawa
1:16:41,3(104)
3:08:48,6
1:32:13,1
08:59
35
97
Francuzowicz Piotr
M (86)
1978
M35 (35)
POL
ROSTWOROWO
1:33:11,5(111)
3:51:14,5
2:14:39,0
11:00
DNS
30
Chomicz Łukasz
M
1983
M35
POL
Klub biegacza Gls
Kozy
BGTimeSport
© 2015 - 2024