Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
Beskidy FAT BIKE Challenge
Wydarzenie:
Beskidy FAT BIKE Challenge 2019
Beskidy FAT BIKE Challenge 2019
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
03.02.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
0
.000 km
Zgłoszonych:
47
Ukończyło:
46
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-FB
K-MTB
M-FB
M-MTB
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK 12km
Czas
Strata
1
22
Stanowicz Maciej
M (1)
1992
M-FB (1)
POL
Mitsubishi Materials MTB Team
ŚWIEBODZICE
58:48,3(1)
1:30:31,7
2
7
Jakubowski Tomasz
M (2)
1979
M-MTB (1)
POL
Bike Store Bielsko
Bielsko Biała
1:06:25,9(4)
1:39:54,7
09:23,0
3
29
Pawlica Piotr
M (3)
1981
M-MTB (2)
POL
Dzida
Jeleśnia
1:06:27,2(5)
1:40:04,5
09:32,8
4
32
Prochownik Marcin
M (4)
1982
M-MTB (3)
POL
Sport Pasja Żywiec
Żywiec
1:04:39,9(2)
1:40:18,5
09:46,8
5
45
Miodoński Jarek
M (5)
1973
M-FB (2)
POL
SPORT PASJA
Żywiec
1:05:15,9(3)
1:44:10,3
13:38,6
6
15
Martinek Tomáš
M (6)
1980
M-MTB (4)
SVK
BIKEZA
Žilina
1:11:04,7(6)
1:47:09,1
16:37,4
7
11
Kučavík Igor
M (7)
1989
M-MTB (5)
SVK
Bytča
Bytča
1:11:32,9(8)
1:47:47,0
17:15,3
8
1
Skrzypek Kornel
M (8)
2003
M-MTB (6)
POL
RysiankaTeam
Cięcina
1:12:09,0(10)
1:48:46,3
18:14,6
9
46
Hubka Marcin
M (9)
1978
M-FB (3)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
1:11:17,4(7)
1:50:28,9
19:57,2
10
24
Budzyn Łukasz
M (10)
1978
M-MTB (7)
POL
Browerek team
Rybnik
1:13:07,9(11)
1:52:11,2
21:39,5
11
40
Duraj Marcin
M (11)
1976
M-FB (4)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
1:13:34,0(12)
1:55:02,9
24:31,2
12
44
Czerwiński Michał
M (12)
1979
M-MTB (8)
POL
Rysianka Team
Brzuśnik
1:16:30,5(16)
1:55:46,9
25:15,2
13
41
Pac Michał
M (13)
1989
M-FB (5)
POL
Fatbike Przygoda
Tarnów
1:14:00,1(14)
1:56:17,7
25:46,0
14
12
Moskal Paweł
M (14)
1970
M-FB (6)
POL
Kraków
1:13:57,0(13)
1:56:40,6
26:08,9
15
8
Słowik Adam
M (15)
1988
M-MTB (9)
POL
Bike Store Bielsko
Bielsko-biala
1:17:35,1(18)
1:57:00,5
26:28,8
16
30
Pietyra Szymon
M (16)
1987
M-MTB (10)
POL
Jeleśnia
1:11:49,7(9)
1:57:33,2
27:01,5
17
23
Ślusarz Dariusz
M (17)
1977
M-MTB (11)
POL
Orzesze
1:17:37,1(19)
1:58:07,6
27:35,9
18
36
Gembala Szymon
M (18)
1987
M-FB (7)
POL
Bikes with benefits
Bełk
1:16:02,8(15)
1:58:47,0
28:15,3
19
17
JURASZEK Andrzej
M (19)
1994
M-MTB (12)
POL
USTROŃ
1:17:15,9(17)
2:03:22,6
32:50,9
20
6
Rapacz Dawid
M (20)
1984
M-FB (8)
POL
Fatbike Przygoda
Bochnia
1:19:43,9(20)
2:03:46,8
33:15,1
21
19
Karcz Wojtek
M (21)
1979
M-FB (9)
POL
Kraków
1:24:14,7(25)
2:07:54,4
37:22,7
22
4
Biegun Krzysztof
M (22)
1985
M-FB (10)
POL
Żywiec
1:22:20,8(23)
2:08:45,0
38:13,3
23
38
Wlauś Szymon
M (23)
1985
M-FB (11)
POL
Wrocław
1:21:40,8(22)
2:08:58,0
38:26,3
24
9
Augustyn Wojtek
M (24)
1972
M-MTB (13)
POL
Hołda Team
Kraków
1:21:13,5(21)
2:09:09,1
38:37,4
25
14
Barglik Jacek
M (25)
1974
M-MTB (14)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:22:32,3(24)
2:09:56,9
39:25,2
26
13
Moskal Beata
K (1)
1972
K-FB (1)
POL
Kraków
1:26:15,6(28)
2:13:46,0
43:14,3
27
34
Francuz Piotr
M (26)
1989
M-MTB (15)
POL
Wrocław
1:30:42,3(32)
2:19:18,9
48:47,2
28
26
Cieślar Tomasz
M (27)
2000
M-MTB (16)
POL
Opony Serafinowski
Cieszyn
1:25:50,4(26)
2:19:56,9
49:25,2
29
35
Grzesiak Zbigniew
M (28)
1970
M-FB (12)
POL
Bikeswithbenefits.com/ BikePlanet
Kowary
1:28:09,3(29)
2:20:02,4
49:30,7
30
33
Jekel Marcin
M (29)
1975
M-FB (13)
POL
Katowice
1:29:12,7(30)
2:20:55,4
50:23,7
31
5
Wrotniak Mateusz
M (30)
1990
M-FB (14)
POL
Rysianka Team
Sucha Beskidzka
1:29:42,2(31)
2:22:20,6
51:48,9
32
27
Wojtal Bartosz
M (31)
1985
M-MTB (17)
POL
Zator
1:32:28,7(35)
2:25:03,2
54:31,5
33
39
Hyra Przemek
M (32)
1981
M-MTB (18)
POL
Łowery Team
Przystajń
1:33:52,2(39)
2:26:52,9
56:21,2
34
20
Klimek Robert
M (33)
1979
M-FB (15)
POL
RYSIANKA TEAM
Węgierska Górka
1:31:27,6(33)
2:27:19,1
56:47,4
35
10
Faryński Rafał
M (34)
1971
M-FB (16)
POL
Fatbike Przygoda
Bochnia
1:33:51,9(38)
2:27:25,8
56:54,1
36
42
Bobola Maciek
M (35)
1976
M-MTB (19)
POL
Kto mnie przyjmie w 2019
Kraków
1:32:03,8(34)
2:27:43,8
57:12,1
37
2
Mazurek Przemysław
M (36)
1978
M-FB (17)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
1:33:37,0(37)
2:27:58,1
57:26,4
38
43
Skowyra Monika
K (2)
1986
K-FB (2)
POL
72d windsport
Sadowo
1:38:22,8(42)
2:28:23,2
57:51,5
39
18
Grzywa Iga
K (3)
1978
K-FB (3)
POL
Kraków
1:35:31,2(40)
2:28:48,4
58:16,7
40
25
Kuźma Michalina
K (4)
1994
K-MTB (1)
POL
Opony Serafinowski
Cieszyn
1:32:51,7(36)
2:29:37,1
59:05,4
41
3
Rudzki Artur
M (37)
1976
M-MTB (20)
POL
Rysianka Team
Cisiec
1:37:50,0(41)
2:32:14,1
1:01:42,4
42
28
Nowokunski Andrzej
M (38)
1977
M-MTB (21)
POL
Palczowice
1:38:51,7(44)
2:33:29,5
1:02:57,8
43
21
Karpeta-Klimek Magdalena
K (5)
1981
K-FB (4)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
1:38:24,7(43)
2:38:04,9
1:07:33,2
44
31
Kędziora Marcin
M (39)
1980
M-MTB (22)
POL
Staszów
1:46:43,7(46)
2:48:43,1
1:18:11,4
45
16
Szczepańczyk Karol
M (40)
1994
M-MTB (23)
POL
Sosnowiec
1:46:12,7(45)
2:54:00,2
1:23:28,5
46
47
Holewa Krystian
M (41)
1987
M-MTB (24)
POL
TTA Bieruń
Lędziny
1:50:01,7(47)
3:04:47,5
1:34:15,8
DNF
37
Zygmunt Sabina
K
1982
K-FB
POL
Świnna
1:26:02,7(27)
BGTimeSport
© 2015 - 2024