Beskidy FAT BIKE Challenge

Wydarzenie:
Beskidy FAT BIKE Challenge 2019 Beskidy FAT BIKE Challenge 2019
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
03.02.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
47
Ukończyło:
46
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: MTB - Mężczyźni (M-MTB)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoPK 12kmCzasStrata
1 7 Jakubowski Tomasz M (2) 1979 M-MTB (1) POL Bike Store Bielsko Bielsko Biała 1:06:25,9(4) 1:39:54,7
2 29 Pawlica Piotr M (3) 1981 M-MTB (2) POL Dzida Jeleśnia 1:06:27,2(5) 1:40:04,5 00:09,8
3 32 Prochownik Marcin M (4) 1982 M-MTB (3) POL Sport Pasja Żywiec Żywiec 1:04:39,9(2) 1:40:18,5 00:23,8
4 15 Martinek Tomáš M (6) 1980 M-MTB (4) SVK BIKEZA Žilina 1:11:04,7(6) 1:47:09,1 07:14,4
5 11 Kučavík Igor M (7) 1989 M-MTB (5) SVK Bytča Bytča 1:11:32,9(8) 1:47:47,0 07:52,3
6 1 Skrzypek Kornel M (8) 2003 M-MTB (6) POL RysiankaTeam Cięcina 1:12:09,0(10) 1:48:46,3 08:51,6
7 24 Budzyn Łukasz M (10) 1978 M-MTB (7) POL Browerek team Rybnik 1:13:07,9(11) 1:52:11,2 12:16,5
8 44 Czerwiński Michał M (12) 1979 M-MTB (8) POL Rysianka Team Brzuśnik 1:16:30,5(16) 1:55:46,9 15:52,2
9 8 Słowik Adam M (15) 1988 M-MTB (9) POL Bike Store Bielsko Bielsko-biala 1:17:35,1(18) 1:57:00,5 17:05,8
10 30 Pietyra Szymon M (16) 1987 M-MTB (10) POL Jeleśnia 1:11:49,7(9) 1:57:33,2 17:38,5
11 23 Ślusarz Dariusz M (17) 1977 M-MTB (11) POL Orzesze 1:17:37,1(19) 1:58:07,6 18:12,9
12 17 JURASZEK Andrzej M (19) 1994 M-MTB (12) POL USTROŃ 1:17:15,9(17) 2:03:22,6 23:27,9
13 9 Augustyn Wojtek M (24) 1972 M-MTB (13) POL Hołda Team Kraków 1:21:13,5(21) 2:09:09,1 29:14,4
14 14 Barglik Jacek M (25) 1974 M-MTB (14) POL Dąbrowa Górnicza 1:22:32,3(24) 2:09:56,9 30:02,2
15 34 Francuz Piotr M (26) 1989 M-MTB (15) POL Wrocław 1:30:42,3(32) 2:19:18,9 39:24,2
16 26 Cieślar Tomasz M (27) 2000 M-MTB (16) POL Opony Serafinowski Cieszyn 1:25:50,4(26) 2:19:56,9 40:02,2
17 27 Wojtal Bartosz M (31) 1985 M-MTB (17) POL Zator 1:32:28,7(35) 2:25:03,2 45:08,5
18 39 Hyra Przemek M (32) 1981 M-MTB (18) POL Łowery Team Przystajń 1:33:52,2(39) 2:26:52,9 46:58,2
19 42 Bobola Maciek M (35) 1976 M-MTB (19) POL Kto mnie przyjmie w 2019 Kraków 1:32:03,8(34) 2:27:43,8 47:49,1
20 3 Rudzki Artur M (37) 1976 M-MTB (20) POL Rysianka Team Cisiec 1:37:50,0(41) 2:32:14,1 52:19,4
21 28 Nowokunski Andrzej M (38) 1977 M-MTB (21) POL Palczowice 1:38:51,7(44) 2:33:29,5 53:34,8
22 31 Kędziora Marcin M (39) 1980 M-MTB (22) POL Staszów 1:46:43,7(46) 2:48:43,1 1:08:48,4
23 16 Szczepańczyk Karol M (40) 1994 M-MTB (23) POL Sosnowiec 1:46:12,7(45) 2:54:00,2 1:14:05,5
24 47 Holewa Krystian M (41) 1987 M-MTB (24) POL TTA Bieruń Lędziny 1:50:01,7(47) 3:04:47,5 1:24:52,8

BGTimeSport © 2015-2020