Łemko Maraton 48

Wydarzenie:
Łemkowyna Ultra-Trail® 2018 Łemkowyna Ultra-Trail® 2018
Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
12-14.10.2018
Miejsce:
Beskid Niski
Dystans:
48.0 km
Zgłoszonych:
398
Ukończyło:
352
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKrajKlubMiastoPuławy Górne 19,4kmMetaStrataTempo
1 2170 Klamut Michał M (1) POL Karpacz Sport / GOPR Karkonosze Karpacz 1:30:39,6(2) 4:06:25,3 05:08
2 2001 Aid Patryk M (2) POL Obozy Górskie Warszawa 1:30:37,3(1) 4:16:49,4 10:24,1 05:21
3 2280 Mormul Przemek M (3) POL Panalpina Wysoka 1:33:46,1(3) 4:19:47,0 13:21,7 05:24
4 2002 Frankowski Michal M (4) POL VINGBERG TEAM Stockholm 1:34:48,6(6) 4:26:46,5 20:21,2 05:33
5 2099 Florek Sebastian M (5) POL NORAFSPORT Gaboń 1:35:12,8(7) 4:27:38,4 21:13,1 05:34
6 2474 Wojtczak Jakub M (6) POL Warszawa 1:34:24,0(5) 4:28:57,8 22:32,5 05:36
7 2044 Brzana Maciej M (7) POL FINISZ Rymanów Równe 1:34:05,7(4) 4:35:47,8 29:22,5 05:44
8 2043 Brysz Michał M (8) POL Kraków 1:40:41,6(11) 4:37:47,3 31:22,0 05:47
9 2193 Kozieł Grzegorz M (9) POL Silesia Runners Club Chorzów 1:41:19,6(17) 4:43:18,8 36:53,5 05:54
10 2003 Thorvaldsson Peter M (10) SWE VINGBERG TEAM Stockholm 1:39:25,2(10) 4:44:43,4 38:18,1 05:55
11 2369 Sawicki Marcin M (11) POL Dorotka 1:41:16,7(16) 4:51:44,9 45:19,6 06:04
12 2325 Polak Stanisław M (12) POL Niezrzeszony Kraków 1:40:47,8(13) 4:52:15,4 45:50,1 06:05
13 2308 Paliwoda Grzegorz M (13) POL Zabrze 1:42:48,4(19) 4:52:29,1 46:03,8 06:05
14 2463 Witek Elżbieta K (1) POL Baryczka 1:50:16,2(36) 4:53:50,0 47:24,7 06:07
15 2183 Kopiec Przemysław M (14) POL Tychy 1:39:18,7(9) 4:55:46,7 49:21,4 06:09
16 2200 Kryczka Krzysztof M (15) POL Żyrardów 1:46:59,6(28) 4:57:31,1 51:05,8 06:11
17 2220 Kwiatkowski Michael M (16) POL Krakow 1:37:31,2(8) 4:59:03,6 52:38,3 06:13
18 2147 Jasłowska Justyna K (2) POL MUKS JEDLICZE Warszawa 1:43:30,0(22) 4:59:19,6 52:54,3 06:14
19 2397 Staszelis Krzysztof M (17) POL PocoLoco AT Poznań 1:46:14,7(26) 4:59:42,5 53:17,2 06:14
20 2375 Sieradzki Krzysztof M (18) POL wkurw_team Warszawa 1:41:00,0(15) 5:00:31,7 54:06,4 06:15
21 2135 Jackson Daisy K (3) GBR Cool Cats Uk London 1:49:25,9(34) 5:01:06,2 54:40,9 06:16
22 2109 Gazda Paweł M (19) POL Zręcin 1:45:21,5(23) 5:01:51,1 55:25,8 06:17
23 2158 Józefczyk Tomasz M (20) POL Posmakuj Run Team Krosno 1:41:39,4(18) 5:05:27,1 59:01,8 06:21
24 2335 PRZEWOŹNY DARIUSZ M (21) POL KB Ożarów Mazowiecki Biega Pruszków 1:40:44,0(12) 5:06:26,7 1:00:01,4 06:23
25 2103 Furtek Iwona K (4) POL Lacho Team Kraków 1:55:52,1(67) 5:06:28,8 1:00:03,5 06:23
26 2355 Roskosz Michał M (22) POL Kac Running Team BOGUSZYCE 1:40:56,8(14) 5:06:59,2 1:00:33,9 06:23
27 2333 Pruciak Krzysztof M (23) POL LECYMY DURŚ / WKURW_TEAM Oława 1:48:49,4(32) 5:09:43,3 1:03:18,0 06:27
28 2350 Rębiś Tomasz M (24) POL Piaseczno 1:49:26,7(35) 5:13:25,9 1:07:00,6 06:31
29 2214 Kuszka Michał M (25) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 1:46:39,5(27) 5:13:37,0 1:07:11,7 06:32
30 2470 Wnorowska Iwona K (5) POL Red8 Team Warszawa 1:50:58,2(42) 5:13:56,0 1:07:30,7 06:32
31 2161 Kalinowski Łukasz M (26) POL Warszawa 1:52:54,0(47) 5:14:28,5 1:08:03,2 06:33
32 2440 TROCHANOWSKI KRYSTIAN M (27) POL RUSYN-LEM Sobin 1:50:43,1(38) 5:15:43,6 1:09:18,3 06:34
33 2121 Grabowski Mateusz M (28) POL Łódź 1:48:22,3(31) 5:16:15,1 1:09:49,8 06:35
34 2034 Blumenfeld Jacek M (29) POL Łódź 1:48:52,9(33) 5:18:03,4 1:11:38,1 06:37
35 2439 Traczykiewicz Karolina K (6) POL Stay Insane Lublin 1:54:13,4(52) 5:18:06,3 1:11:41,0 06:37
36 2351 Rębiś Joanna K (7) POL Piaseczno 1:56:47,2(71) 5:18:08,5 1:11:43,2 06:37
37 2133 Hunia Filip M (30) POL Krosno 1:53:16,1(48) 5:20:02,7 1:13:37,4 06:40
38 2311 Patrowicz Maciej M (31) POL MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź 1:48:13,3(30) 5:20:42,7 1:14:17,4 06:40
39 2315 Piasek Piotr M (32) POL Triunlimited Ostrołęka 1:52:23,7(46) 5:23:02,8 1:16:37,5 06:43
40 2250 Majewska Joanna K (8) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 1:55:09,6(61) 5:23:17,5 1:16:52,2 06:44
41 2471 Wnorowski Jacek M (33) POL Red8 Team Warszawa 1:50:57,5(41) 5:24:39,4 1:18:14,1 06:45
42 2419 Szlinger Jakub M (34) POL Brak Tur 1:54:39,1(56) 5:24:59,6 1:18:34,3 06:46
43 2217 Kuzyk Katarzyna K (9) POL Nisko 1:54:39,6(57) 5:24:59,7 1:18:34,4 06:46
44 2498 Zięba Sabina K (10) POL Zięba Team Świlcza 1:52:15,5(45) 5:28:44,7 1:22:19,4 06:50
45 2389 Stachurski Piotr M (35) POL IM-POSSIBLE TEAM Jedlnia Letnisko 1:42:49,4(20) 5:29:33,3 1:23:08,0 06:51
46 2484 Zabdyr Marcin M (36) POL Pegaz Chylice 1:51:12,7(44) 5:29:53,7 1:23:28,4 06:52
47 2420 Szmigiel Klaudia K (11) POL BBL Strawczyn/ Woźniak Running Team Mniów 1:54:49,9(59) 5:32:21,6 1:25:56,3 06:55
48 2323 Pododemska-Zabdyr Izabela K (12) POL Pegaz Chylice 1:54:43,2(58) 5:32:46,9 1:26:21,6 06:55
49 2212 Kuraszkiewicz Robert M (37) POL Ropczyce 2:00:19,3(86) 5:33:29,5 1:27:04,2 06:56
50 2132 HOŁÓWKA Sławomir M (38) POL Lacho Team Kraków Kraków 1:55:51,9(66) 5:34:21,7 1:27:56,4 06:57
51 2329 Poturalska Agata K (13) POL Moodbox Team Poznań 2:01:49,0(91) 5:34:34,3 1:28:09,0 06:58
52 2359 Rusinek Paweł M (39) POL Husaria Race Team Boguchwała 2:02:52,4(95) 5:34:41,4 1:28:16,1 06:58
53 2188 Kostka Janusz M (40) POL Posmakuj Run Team Szczepańcowa 1:43:24,7(21) 5:34:55,6 1:28:30,3 06:58
54 2501 Jaślar Dawid M (41) POL Nowy Styl Running Team Besko 1:45:56,9(25) 5:35:52,3 1:29:27,0 06:59
55 2019 Baran Jacek M (42) POL Wartko Golina Golina Kolonia 1:56:13,8(69) 5:36:38,8 1:30:13,5 07:00
56 2017 Bałchan Krzysztof M (43) POL CPR RZESZÓW Czudec 1:54:29,9(55) 5:38:14,4 1:31:49,1 07:02
57 2464 Witek Bogdan M (44) POL Water Team Baryczka 1:53:28,9(50) 5:38:17,0 1:31:51,7 07:02
58 2376 Simka Kamil M (45) POL Forrest Gump Team Rzeszów 1:53:36,1(51) 5:38:54,4 1:32:29,1 07:03
59 2129 Hejza Michał M (46) POL Nakło nad Notecią 1:56:16,8(70) 5:39:08,9 1:32:43,6 07:03
60 2407 Sucholewski Damian M (47) POL Kondycja Piaseczno Warszawa 2:02:00,7(92) 5:39:25,3 1:33:00,0 07:04
61 2446 Urbaniak Agata K (14) POL Polska 2:03:14,2(100) 5:40:54,0 1:34:28,7 07:06
62 2272 Mindak Paweł M (48) POL 75 Krosno 1:45:31,0(24) 5:41:17,2 1:34:51,9 07:06
63 2404 Studzinska Jana K (15) SVK Cool Cats London 2:00:17,7(85) 5:41:57,5 1:35:32,2 07:07
64 2324 Podstawny Rafal M (49) POL Harpagan Sosnowiec SOSNOWIEC 2:05:57,7(113) 5:42:15,0 1:35:49,7 07:07
65 2166 Kasprzak Maciej M (50) POL Gniezno 2:00:12,2(84) 5:42:20,2 1:35:54,9 07:07
66 2181 Kopaczewski Tomasz M (51) POL Krakow 2:01:03,8(88) 5:42:35,4 1:36:10,1 07:08
67 2260 Masiukiewicz Jacek M (52) POL ALGRAF RACE TEAM Skwierzyna 1:47:38,1(29) 5:42:36,6 1:36:11,3 07:08
68 2028 Bielski Roman M (53) POL Potok 2:04:25,0(106) 5:42:50,8 1:36:25,5 07:08
69 2079 Dobrzański Paweł M (54) POL Posmakuj Run Team Warszawa 5:44:37,3 1:38:12,0 07:10
70 2444 Tuszyński Zygmunt M (55) POL PGE Run Obrót Rzeszów 1:55:56,9(68) 5:45:21,2 1:38:55,9 07:11
71 2438 Tomik Małgorzata K (16) POL www.berserk-sklep.pl Bosutów 2:01:42,7(90) 5:45:57,9 1:39:32,6 07:12
72 2465 Witek Bogusław M (56) POL AA Tarnów Tarnów 1:57:40,5(76) 5:46:03,3 1:39:38,0 07:12
73 2488 Zajączkowski Rafał M (57) POL Motobecane Świerzowa 1:55:30,3(64) 5:46:25,0 1:39:59,7 07:13
74 2213 Kusoffsky Mats M (58) SWE VINGBERG TEAM Stockholm 1:55:41,0(65) 5:46:31,0 1:40:05,7 07:13
75 2263 Matysiak Tomasz M (59) POL Polska 1:51:03,2(43) 5:46:31,2 1:40:05,9 07:13
76 2372 Sendyka Karol M (60) POL Rzeszotary 1:59:47,8(79) 5:47:08,3 1:40:43,0 07:13
77 2038 Bodzioch Grzegorz M (61) POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 2:06:27,1(116) 5:47:20,9 1:40:55,6 07:14
78 2270 Mikunda Tomasz M (62) POL Piekary Śląskie 2:18:31,3(205) 5:48:03,1 1:41:37,8 07:15
79 2131 Hemka Mateusz M (63) POL Agisko Polska Głowno 1:50:56,0(40) 5:49:43,6 1:43:18,3 07:17
80 2085 Duda Zuzanna K (17) POL Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie Józefów 2:03:15,2(101) 5:49:46,0 1:43:20,7 07:17
81 2006 Amanowicz Marek M (64) POL Running Połaniec Połaniec 2:02:56,7(97) 5:49:51,8 1:43:26,5 07:17
82 2029 Bień Karol M (65) POL RUNNINGPERFORMANCE.PL/ BBL KRAKÓW Kraków 1:57:25,4(75) 5:49:56,6 1:43:31,3 07:17
83 2215 Kuś Sławomir M (66) POL Czudec 1:55:11,9(62) 5:49:57,3 1:43:32,0 07:17
84 2269 Mielnik Michał M (67) POL KROSNOGLASS Krosno 1:57:15,3(73) 5:50:34,5 1:44:09,2 07:18
85 2303 Orkwiszewska Ola K (18) POL Baran Trail Race Bieruń 1:54:19,8(53) 5:50:36,6 1:44:11,3 07:18
86 2493 Ząbik Marek M (68) POL Godowa 2:11:50,2(145) 5:51:00,6 1:44:35,3 07:18
87 2235 LEWANDOWSKI WOJCIECH M (69) POL TMTeam Żerniki Wrocławskie 1:57:18,9(74) 5:51:50,4 1:45:25,1 07:19
88 2383 Socha Piotr M (70) POL Staniszów 1:54:57,9(60) 5:52:46,8 1:46:21,5 07:20
89 2334 Pryśko Małgorzata K (19) POL Przytulna Team Gdańsk 2:00:01,6(80) 5:53:29,3 1:47:04,0 07:21
90 2172 Kobak Marcin M (71) POL Czarna 2:05:51,2(112) 5:53:44,1 1:47:18,8 07:22
91 2275 Misiągiewicz Paweł M (72) POL Tarnogród 1:55:12,6(63) 5:53:55,5 1:47:30,2 07:22
92 2460 Wilk Bogdan M (73) POL Brak Świerkowa 1:59:22,8(78) 5:54:26,3 1:48:01,0 07:23
93 2271 Mikuśkiewicz Piotr M (74) POL Run Team Chmielnik Ciecierze 2:05:27,4(109) 5:54:33,7 1:48:08,4 07:23
94 2368 Sałek Mateusz M (75) POL Addias Runners Warsaw Kobylany 2:03:54,7(104) 5:55:01,7 1:48:36,4 07:23
95 2005 ALAMANOS VASILEIOS M (76) GRC CORFU MOUNTAIN TRAIL CORFU 1:54:24,0(54) 5:57:13,2 1:50:47,9 07:26
96 2293 Nowicki Piotr M (77) POL HTJ Warszawa 2:15:45,7(174) 5:57:50,6 1:51:25,3 07:27
97 2190 Kowalik Marcin M (78) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 1:50:51,0(39) 5:57:51,0 1:51:25,7 07:27
98 2435 Tokarz Marcin M (79) POL Libertów 2:12:40,7(152) 5:58:56,5 1:52:31,2 07:28
99 2221 Kwidziński Oskar M (80) POL Sharks Gdynia Gdynia 2:00:53,0(87) 5:59:31,6 1:53:06,3 07:29
100 2063 Ciszyński Marek M (81) POL START Katowice Katowice 2:03:43,5(102) 6:00:13,1 1:53:47,8 07:30
101 2184 KORYTEK PIOTR M (82) POL Witkowo 2:00:10,9(83) 6:01:01,3 1:54:36,0 07:31
102 2230 Lekki Magdalena K (20) POL BB Runners Bielsko-Biala 2:04:46,8(107) 6:01:15,8 1:54:50,5 07:31
103 2138 Jakubowski Piotr M (83) POL Polska 2:05:36,2(110) 6:01:35,7 1:55:10,4 07:31
104 2075 Davies David M (84) GBR Cool Cats London 2:03:06,7(98) 6:03:36,4 1:57:11,1 07:34
105 2425 Śliwicka Ewa K (21) POL Biegacze Juniora Runners Team Koziegłowy 2:16:27,7(182) 6:04:04,3 1:57:39,0 07:35
106 2047 Casallas Yvette K (22) GBR Cool Cats Pinner 2:03:48,7(103) 6:04:21,4 1:57:56,1 07:35
107 2447 Wach Michał M (85) POL Józefów 1:53:22,8(49) 6:05:06,1 1:58:40,8 07:36
108 2390 Stajszczyk Kasia K (23) POL Bielsko-Biała 2:12:40,4(151) 6:06:14,1 1:59:48,8 07:37
109 2340 Pustelnik Grzesiek M (86) POL Bielsko-Biała 2:12:42,1(153) 6:06:16,5 1:59:51,2 07:37
110 2249 Majchrowski Jacek M (87) POL CKB Tarnobrzeg Tarnobrzeg 2:07:29,5(127) 6:08:07,9 2:01:42,6 07:40
111 2244 Maciejewicz Krzysztof M (88) POL Terespol 2:07:03,6(120) 6:10:59,0 2:04:33,7 07:43
112 2154 Jędrzejewska Maria K (24) POL Warszawa 2:02:48,7(94) 6:11:21,1 2:04:55,8 07:44
113 2194 Kozioł Weronika K (25) POL Krosno 1:58:08,8(77) 6:11:21,3 2:04:56,0 07:44
114 2412 Szczesna Katarzyna K (26) POL Suwalki 2:06:26,3(115) 6:11:49,2 2:05:23,9 07:44
115 2073 Czarnowski Lukasz M (89) SWE Dzikie Życie Run Team Oskarshamn 2:06:01,8(114) 6:12:10,8 2:05:45,5 07:45
116 2143 Janowicz Rafał M (90) POL Warszawa 2:11:20,4(141) 6:12:23,3 2:05:58,0 07:45
117 2092 Dziumak Jakub M (91) POL WARSZAWA 2:11:23,0(142) 6:13:13,1 2:06:47,8 07:46
118 2415 Szewczyk Michał M (92) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 2:06:39,4(118) 6:13:20,8 2:06:55,5 07:46
119 2098 Filipczak Łukasz M (93) POL OKNOPLAST RUNNING TEAM Kraków 2:06:34,2(117) 6:13:21,4 2:06:56,1 07:46
120 2332 Prędki Jerzy M (94) POL Wybiegamy w Przyszlosc Hermanowa 2:07:07,3(123) 6:15:09,3 2:08:44,0 07:48
121 2295 Ochremiak Jakub M (95) POL MokoBiegacze Warszawa 2:02:54,0(96) 6:15:27,1 2:09:01,8 07:49
122 2027 Berezowski Waldemar M (96) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 1:50:36,8(37) 6:15:50,9 2:09:25,6 07:49
123 2310 Patrowicz Ewa K (27) POL MOCNI W DUCHU - ZABIEGANI Łódź 2:10:17,7(132) 6:15:58,4 2:09:33,1 07:49
124 2361 Rybarczyk Ilona K (28) POL Huragan - KOŁO BIEGA Koło 2:10:23,4(135) 6:16:10,0 2:09:44,7 07:50
125 2371 Schwitalla Adrian M (97) POL MKS Siechnice Siechnice 2:03:10,9(99) 6:16:16,4 2:09:51,1 07:50
126 2196 Kozlowski Tomasz M (98) POL MII Katowice 2:10:27,9(137) 6:16:17,8 2:09:52,5 07:50
127 2061 Ciaciura-Jarno Magdalena K (29) POL Tmteam Ruda Śląska 2:10:27,4(136) 6:16:43,7 2:10:18,4 07:50
128 2114 Gosztyła Patryk M (99) POL Brzozowski Klub Biegacza Domaradz 1:56:49,2(72) 6:17:29,3 2:11:04,0 07:51
129 2330 Pozderka Gabor M (100) HUN Pilis Trail Piliscsaba 2:16:02,0(177) 6:17:34,9 2:11:09,6 07:51
130 2146 Jarzynka Krzysztof M (101) POL Lublin Lublin 2:07:04,5(122) 6:17:40,2 2:11:14,9 07:52
131 2357 Rożkiewicz Maciej M (102) POL Kraków 2:13:28,8(156) 6:20:07,3 2:13:42,0 07:55
132 2319 PIESIK JAROSŁAW M (103) POL Wolsztyński Klub Biegowy Rostarzewo 2:05:22,3(108) 6:20:29,1 2:14:03,8 07:55
133 2320 Piętnik Ewelina K (30) POL Warszawa 2:11:25,0(143) 6:20:32,5 2:14:07,2 07:55
134 2392 Stankiewicz Piotr M (104) POL Podlaskie Dziki Białystok 2:09:22,0(130) 6:21:07,5 2:14:42,2 07:56
135 2206 Kucharski Piotr M (105) POL Deszczno Warriors Glinik gm. Deszczno 2:15:07,8(166) 6:22:05,9 2:15:40,6 07:57
136 2153 Jędrzejczyk Agnieszka K (31) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów 2:16:04,2(178) 6:22:20,0 2:15:54,7 07:57
137 2289 Nowaczyk Dominika K (32) POL Husaria Race Team Poznań 2:16:14,6(179) 6:22:20,9 2:15:55,6 07:57
138 2157 JOKUTI ADRIENN K (33) HUN CORFU MOUNTAIN TRAIL CORFU 2:12:32,6(149) 6:23:13,1 2:16:47,8 07:59
139 2403 Stępkowska Berta K (34) POL RUN_HELPES Lublin 2:17:52,3(196) 6:24:05,2 2:17:39,9 08:00
140 2265 Mazur Joanna K (35) POL Polacy Biegają w UK Sheffield 2:18:16,1(199) 6:24:34,3 2:18:09,0 08:00
141 2008 Andrzejewski Tomasz M (106) POL Konstantynów łódzki 2:17:36,0(193) 6:25:31,6 2:19:06,3 08:01
142 2342 Quirini Ewa K (36) POL Nowy Targ 2:18:18,1(200) 6:26:08,3 2:19:43,0 08:02
143 2377 Siwecka Weronika K (37) POL Węgrzce 2:19:21,6(210) 6:27:56,9 2:21:31,6 08:04
144 2007 Andrzejewska Anna K (38) POL Calypso Warszawa 2:19:22,4(211) 6:29:05,8 2:22:40,5 08:06
145 2273 Mioduszewski Mariusz M (107) POL Warszawa 2:08:20,1(128) 6:29:06,7 2:22:41,4 08:06
146 2281 Mucha Grazyna K (39) POL Krakow 2:19:53,0(215) 6:29:08,3 2:22:43,0 08:06
147 2177 Koczur Joanna K (40) POL Deutsche Bank Marathon Team Kraków 2:19:54,6(216) 6:30:08,7 2:23:43,4 08:07
148 2152 Jeżowski Jacek M (108) POL WW TEAM Lublin 2:15:30,5(173) 6:30:42,8 2:24:17,5 08:08
149 2322 Podczaszy Tomasz M (109) POL Huta Stara A 2:02:36,3(93) 6:30:54,4 2:24:29,1 08:08
150 2256 Marc Artur M (110) POL PTT Tarnów Dębica 2:12:38,7(150) 6:30:57,7 2:24:32,4 08:08
151 2316 Piasek Paweł M (111) POL Dzbenin 2:11:35,1(144) 6:31:00,1 2:24:34,8 08:08
152 2032 Bilski Marek M (112) POL Warszawa 2:19:58,0(217) 6:31:30,8 2:25:05,5 08:09
153 2245 Macioł Sebastian M (113) POL TTA Bieruń Bieruń 2:07:04,1(121) 6:32:04,9 2:25:39,6 08:10
154 2223 LAMPIRIS NIKOLAOS M (114) GRC CORFU MOUNTAIN TRAIL CORFU 2:12:29,3(148) 6:32:23,6 2:25:58,3 08:10
155 2045 Burdaś Klaudia K (41) POL Zięba Team Bratkowice 2:15:57,8(175) 6:32:40,5 2:26:15,2 08:10
156 2432 Tatrzański Tomasz M (115) POL KKB M.KROSNO Dzikie Życie Run Team Krosno 2:06:57,3(119) 6:32:41,3 2:26:16,0 08:10
157 2378 Skiba Agnieszka K (42) POL Stalowa Wola 2:13:03,0(155) 6:33:18,9 2:26:53,6 08:11
158 2014 Augustyniak Jakub M (116) POL Rawicz 2:25:11,9(244) 6:33:27,0 2:27:01,7 08:11
159 2176 Koczewski Paweł M (117) POL Maltańska Grupa Biegowa Poznań 2:15:08,7(167) 6:34:31,3 2:28:06,0 08:13
160 2418 Szlavik Gabor M (118) HUN Erd 2:20:04,2(219) 6:35:00,7 2:28:35,4 08:13
161 2242 Łodziana Andrzej M (119) POL Crossfit Południe Sosnowiec 2:14:49,2(161) 6:35:08,5 2:28:43,2 08:13
162 2409 Sworowska Izabela K (43) POL Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn 2:22:30,3(229) 6:36:00,7 2:29:35,4 08:15
163 2410 Sworowski Maciej M (120) POL Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn 2:22:33,8(230) 6:36:00,7 2:29:35,4 08:15
164 2349 Rajczonek Rafał M (121) POL No Future Warszawa 2:07:19,9(125) 6:36:02,9 2:29:37,6 08:15
165 2031 Bik Andrzej M (122) POL Zabrze 2:15:14,2(170) 6:36:37,8 2:30:12,5 08:15
166 2180 KONOPACKI KRZYSZTOF M (123) POL Jaworek 2:12:53,1(154) 6:37:47,1 2:31:21,8 08:17
167 2288 Noll Dariusz M (124) POL TriUnlimited Ostrołęka 2:17:22,4(189) 6:38:05,1 2:31:39,8 08:17
168 2243 Łuczyk Janusz M (125) POL Bóbr Tłuszcz Warszawa 2:26:29,8(259) 6:38:50,6 2:32:25,3 08:18
169 2317 Piątkowski Mariusz M (126) POL Moryń Mierzyn 2:07:08,3(124) 6:40:04,3 2:33:39,0 08:20
170 2125 Grzeszczuk Grzegorz M (127) POL KB Galeria Warszawa Warszawa 2:19:46,6(214) 6:40:31,3 2:34:06,0 08:20
171 2327 Popławska Katarzyna K (44) POL Czarne Owce Hipolitów Halinów 2:15:03,1(164) 6:40:32,6 2:34:07,3 08:20
172 2111 Gębala Wojtek M (128) POL Warszawa 2:10:30,3(138) 6:40:39,2 2:34:13,9 08:20
173 2426 Świacki Marcin M (129) POL PaintRun Suwałki 2:14:55,0(163) 6:41:40,0 2:35:14,7 08:22
174 2451 Wasiewicz Jolanta K (45) POL Warszawa 2:20:46,8(224) 6:41:47,7 2:35:22,4 08:22
175 2123 Grzegorczyk Michał M (130) POL Stalowa Wola 2:21:48,4(228) 6:42:03,7 2:35:38,4 08:22
176 2443 Tünde Szalai K (46) HUN FuTeam Budapest 2:22:56,5(234) 6:42:04,7 2:35:39,4 08:22
177 2093 Endre Szalai M (131) HUN FuTeam Budapest 2:23:01,3(235) 6:42:05,2 2:35:39,9 08:22
178 2233 Lewandowski Leszek M (132) POL POWSTAŃCY Z KANAPY Brzezina 2:24:47,4(242) 6:42:06,2 2:35:40,9 08:22
179 2490 ZAURSKI PIOTR M (133) POL Triunlimited Ostrołęka 2:12:27,2(147) 6:42:31,5 2:36:06,2 08:23
180 2209 Kulczyński Michał M (134) POL Gdańsk 2:15:11,5(168) 6:42:45,7 2:36:20,4 08:23
181 2417 Szlachta Tomasz M (135) POL Rzeszów 2:04:03,3(105) 6:43:12,6 2:36:47,3 08:24
182 2139 Janas Katarzyna K (47) POL Night Runners Kraków 2:15:17,1(172) 6:43:13,6 2:36:48,3 08:24
183 2210 Kulczyński Rafał M (136) POL Warszawa 2:15:13,3(169) 6:43:14,4 2:36:49,1 08:24
184 2266 Mąka Wojciech M (137) POL TriWawa Granica 2:16:39,4(183) 6:43:35,3 2:37:10,0 08:24
185 2163 Kamińska Joanna K (48) POL Stare Pole 2:21:37,9(226) 6:44:43,9 2:38:18,6 08:25
186 2238 Lipczyński Olaf M (138) POL #runFORsmile Lublin 2:15:58,5(176) 6:44:59,7 2:38:34,4 08:26
187 2095 Etmański Piotr M (139) POL Bunnga Bunga Team Chwaszczyno 2:11:12,4(140) 6:45:08,4 2:38:43,1 08:26
188 2421 Szperling Magdalena K (49) POL Kosakowo 2:25:53,9(254) 6:45:14,4 2:38:49,1 08:26
189 2362 rymkiewicz zbigniew M (140) POL Warszawa 2:10:31,3(139) 6:45:21,7 2:38:56,4 08:26
190 2416 Szlachcic Tomasz M (141) POL Nowy Sącz 2:15:15,3(171) 6:45:24,8 2:38:59,5 08:26
191 2088 Dyrek Adam M (142) POL D4A Skawina 2:18:24,6(203) 6:45:39,2 2:39:13,9 08:27
192 2475 Wojtowicz Daniel M (143) POL Nauka Biega/D4A Ustrzyki Dolne 2:18:27,1(204) 6:45:39,6 2:39:14,3 08:27
193 2305 Osikowska Teresa K (50) POL Zakopane 2:25:43,7(249) 6:45:45,4 2:39:20,1 08:27
194 2016 Balwierczak Piotr M (144) POL Night Runners Wrocław Polska 2:18:22,6(202) 6:45:57,3 2:39:32,0 08:27
195 2241 Łampika Kinga K (51) POL Night Runners Wrocław Smolec 2:18:22,4(201) 6:45:57,3 2:39:32,0 08:27
196 2199 Kryczek Piotr M (145) POL Warszawa 2:14:53,7(162) 6:46:08,5 2:39:43,2 08:27
197 2338 Puchalska Olga K (52) POL Smolec 2:25:48,2(252) 6:46:23,7 2:39:58,4 08:27
198 2339 Puchalski Piotr M (146) POL Smolec 2:25:46,0(250) 6:46:23,7 2:39:58,4 08:27
199 2264 Mazur Sylwia K (53) POL iniemaslabych.pl Żory 2:23:33,5(238) 6:46:56,2 2:40:30,9 08:28
200 2352 Rochowiak Janusz M (147) POL Forum Górski Świat Pobiedziska 2:18:58,3(209) 6:47:01,2 2:40:35,9 08:28
201 2363 Rzemiński Jacek M (148) POL Stróże 2:10:20,8(134) 6:48:11,3 2:41:46,0 08:30
202 2126 Grzyb Marta K (54) POL MiG Warszawa 2:17:33,0(192) 6:48:47,7 2:42:22,4 08:30
203 2149 Jaworek Grzegorz M (149) POL MiG Warszawa 2:17:32,0(191) 6:48:47,9 2:42:22,6 08:30
204 2495 Zielińska Iwona K (55) POL Biegaj z Głową Gdańsk 2:26:42,3(260) 6:48:51,9 2:42:26,6 08:31
205 2222 Lalek Bartłomiej M (150) POL Husaria Race Team Piotrków Trybunalski 2:16:17,6(180) 6:48:58,5 2:42:33,2 08:31
206 2137 Jakubas Pawel M (151) POL WPJ Team Warszawa 2:17:01,6(185) 6:49:18,1 2:42:52,8 08:31
207 2168 Kierzkowski Marcin M (152) POL Białostocka Sekta Biegaczy bIAŁYSTOK 2:14:25,3(158) 6:49:19,6 2:42:54,3 08:31
208 2112 Glina-Krawczyk Małgorzata K (56) POL Ząbkowicka Grupa Biegowa Starczòw 2:22:35,9(231) 6:49:36,3 2:43:11,0 08:32
209 2497 Zięba Anna K (57) POL Poranny Patrol Kraków 2:18:08,5(198) 6:52:06,2 2:45:40,9 08:35
210 2052 Chojnacki Jacek M (153) POL TORUŃ PODGÓRZ Toruń 2:07:23,0(126) 6:53:12,1 2:46:46,8 08:36
211 2381 Skrudlik Wojciech M (154) POL Night Runners Poznań 2:25:18,1(245) 6:54:08,9 2:47:43,6 08:37
212 2140 Janc Bartosz M (155) POL Pszczeliny 2:28:05,9(267) 6:54:24,3 2:47:59,0 08:38
213 2428 Takács Péter Levente M (156) HUN Debrecen 2:25:52,6(253) 6:54:30,9 2:48:05,6 08:38
214 2030 Bijoś Mirosław M (157) POL Dawaj Misiek Głogów Małopolski 2:17:09,5(188) 6:55:16,7 2:48:51,4 08:39
215 2503 Napierała Katarzyna K (58) POL Suchy Las 2:28:17,2(269) 6:56:13,8 2:49:48,5 08:40
216 2097 Figel Monika K (59) POL Miki Team Gdańsk 2:32:45,9(292) 6:57:32,9 2:51:07,6 08:41
217 2036 Bodkowski Paweł M (158) POL Krosno 2:08:23,1(129) 6:57:33,9 2:51:08,6 08:41
218 2090 DZIĘCIELSKI KRZYSZTOF M (159) POL POWSTAŃCY Z KANAPY Gałów 2:26:08,3(255) 6:58:19,5 2:51:54,2 08:42
219 2477 Woźniak Gabriela K (60) POL Kraków 2:28:09,2(268) 6:59:16,9 2:52:51,6 08:44
220 2089 Działa Piotr M (160) POL KB Ożarów Mazowiecki Biega Wiktorów 2:17:51,4(195) 6:59:17,1 2:52:51,8 08:44
221 2020 Baran Jakub M (161) POL Rogate Torpedy Waarszawa 2:24:27,4(241) 6:59:23,0 2:52:57,7 08:44
222 2385 Sołkiewicz Marta K (61) POL Woźniak Running Team Kielce 2:32:05,0(285) 7:00:13,6 2:53:48,3 08:45
223 2083 Drabik Jacek M (162) POL Krakow 2:26:58,9(262) 7:00:33,7 2:54:08,4 08:45
224 2169 Kilka Krzysztof M (163) POL Ruda Śląska 2:25:05,2(243) 7:00:42,6 2:54:17,3 08:45
225 2065 Cserni Viola K (62) HUN Budapest 2:25:31,5(247) 7:00:43,6 2:54:18,3 08:45
226 2345 Rachubiński Hubert M (164) POL SKPB Warszawa Warszawa 2:19:34,9(213) 7:02:08,9 2:55:43,6 08:47
227 2258 Marszał Mariusz M (165) POL PZBA Warszawa 2:18:42,4(206) 7:02:33,1 2:56:07,8 08:48
228 2155 Jęksa Weronika K (63) POL Konstancin-Jeziorna 2:18:46,5(207) 7:02:33,5 2:56:08,2 08:48
229 2336 Przybysz Łukasz M (166) POL Katowice 2:17:08,0(187) 7:02:46,4 2:56:21,1 08:48
230 2337 Ptak Radosław M (167) POL Crossfit Południe Katowie 2:17:04,8(186) 7:02:46,6 2:56:21,3 08:48
231 2279 Monastyrskyi Mykola M (168) UKR Warszawa 2:27:51,8(266) 7:03:44,5 2:57:19,2 08:49
232 2314 Pękala Paweł M (169) POL BBL Staszów Rytwiany 2:28:40,0(270) 7:03:48,5 2:57:23,2 08:49
233 2224 Laskowska Maja K (64) POL obozybiegowe.pl Żyrardów 2:23:03,1(236) 7:03:49,5 2:57:24,2 08:49
234 2106 Gaweł Mateusz M (170) POL Husaria Race Team Warszawa 2:11:57,2(146) 7:04:05,3 2:57:40,0 08:50
235 2046 Caban Rafał M (171) POL UKS Ludwikowice Oleśnica 2:09:42,5(131) 7:04:30,7 2:58:05,4 08:50
236 2087 Dworak Adam M (172) POL Będzin 2:14:29,1(159) 7:05:01,7 2:58:36,4 08:51
237 2486 Zadrożny Piotr M (173) POL DRZWI DO MARZEŃ Halinów 2:16:59,3(184) 7:05:35,4 2:59:10,1 08:51
238 2219 Kwiatkowska Iska K (65) POL Lublin Biega Lublin 2:20:40,6(221) 7:05:58,0 2:59:32,7 08:52
239 2485 Zabielski Grzegorz M (174) POL LUBLIN BIEGA/ŁĘCZNA BIEGA Lublin 2:20:41,4(222) 7:05:58,1 2:59:32,8 08:52
240 2466 Witkowska Maria K (66) POL Klub Królika Stefana Katowice 2:38:32,4(325) 7:06:01,8 2:59:36,5 08:52
241 2257 Marmurowicz Krystian M (175) POL Nessi Team Katowice 2:27:06,9(263) 7:06:01,9 2:59:36,6 08:52
242 2202 Krzysztofik Wojciech M (176) POL Wieliczka 2:19:28,0(212) 7:06:02,2 2:59:36,9 08:52
243 2040 Boniecki Maciej M (177) POL GET RUN Warszawa 2:34:53,5(302) 7:06:47,6 3:00:22,3 08:53
244 2450 Warwas Paweł M (178) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 2:17:26,4(190) 7:07:31,6 3:01:06,3 08:54
245 2441 Trzcionka Mirosław M (179) POL PROFIAUTO TEAM Katowice 2:17:49,5(194) 7:07:36,9 3:01:11,6 08:54
246 2116 Góraj Marta K (67) POL YOLO :) Iława 2:35:09,0(306) 7:07:42,3 3:01:17,0 08:54
247 2117 Góraj Maciej M (180) POL YOLO :) Iława 2:35:07,7(305) 7:07:42,3 3:01:17,0 08:54
248 2391 Stanisławski Tomasz M (181) POL Warszawa 2:34:49,8(300) 7:09:04,5 3:02:39,2 08:56
249 2473 WOJEWODA RENATA K (68) POL triwawa/ run the park Warszawa 2:36:14,5(312) 7:09:30,7 3:03:05,4 08:56
250 2259 Masalska Anna K (69) POL PaintRun Suwałki 2:29:22,2(275) 7:09:53,2 3:03:27,9 08:57
251 2096 Feigl Nikolett K (70) HUN Terepfutás.hu Szigetbecse 2:36:50,1(317) 7:09:56,5 3:03:31,2 08:57
252 2064 Csányi Csanya László M (182) HUN Ultra-Trail® Hungary Páty 2:36:51,1(318) 7:09:57,1 3:03:31,8 08:57
253 2301 Olszewski Michał M (183) POL POLKOWICE 2:36:17,8(313) 7:10:55,5 3:04:30,2 08:58
254 2182 KOPAŃSKA KATARZYNA K (71) POL Triathlon Siedlce Club PRUSZYN 2:36:33,7(316) 7:10:58,0 3:04:32,7 08:58
255 2284 Nawrocka Paulina K (72) POL Lwówek 2:36:59,1(320) 7:12:48,3 3:06:23,0 09:01
256 2380 Skowroński Cezary M (184) POL Wybiegani Team Skórzewo 2:23:57,7(240) 7:13:19,0 3:06:53,7 09:01
257 2021 Barczentewicz Przemysław M (185) POL Krosno 2:22:42,6(233) 7:13:36,9 3:07:11,6 09:02
258 2286 Niemiro Paweł M (186) POL Jagodowo-Kalinowy TEAM Police 2:22:41,5(232) 7:13:36,9 3:07:11,6 09:02
259 2072 Czarnowska Barbara K (73) SWE Oskarshamn 2:32:43,8(291) 7:13:54,4 3:07:29,1 09:02
260 2024 Bączkowska Iwona K (74) POL Strzeniowka 2:30:50,0(280) 7:13:55,1 3:07:29,8 09:02
261 2449 Wajda Andrzej M (187) POL Rzeszów 2:25:37,1(248) 7:13:58,2 3:07:32,9 09:02
262 2341 Pylak Krzysztof M (188) POL WW Team Lublin 2:15:04,7(165) 7:14:12,3 3:07:47,0 09:02
263 2276 Miszczyk Marcin M (189) POL Kraków 2:29:12,7(273) 7:14:23,1 3:07:57,8 09:02
264 2015 Babicz Karol M (190) POL Husaria Race Team Lublin 2:20:45,3(223) 7:15:17,0 3:08:51,7 09:04
265 2144 Janusz Grzegorz M (191) POL UMCS biega Lublin 2:20:58,8(225) 7:15:20,5 3:08:55,2 09:04
266 2296 Ochremiak Jędrzej M (192) POL MokoBiegacze Warszawa 2:18:49,5(208) 7:15:53,3 3:09:28,0 09:04
267 2429 Targosz Klaudia K (75) POL Bielsko-Biała 2:32:32,8(288) 7:16:49,4 3:10:24,1 09:06
268 2364 Rzepnikowski Michał M (193) POL Skotniki 2:27:48,7(265) 7:17:34,3 3:11:09,0 09:06
269 2042 Broczkowski Przemek M (194) POL Sosnowiec 2:23:51,9(239) 7:17:46,0 3:11:20,7 09:07
270 2122 Gryglicka Justyna K (76) POL Warszawa 2:40:09,7(330) 7:17:48,7 3:11:23,4 09:07
271 2461 Wiśniewska Barbara K (77) POL Husaria Race Team Kazimierz Biskupi 2:28:40,8(271) 7:18:01,3 3:11:36,0 09:07
272 2346 Radnóti Tibor M (195) HUN Jaj Szendehely 2:34:50,2(301) 7:18:06,6 3:11:41,3 09:07
273 2179 KOnderak Agnieszka K (78) POL Finisz Rymanów Rymanów 2:21:41,0(227) 7:18:11,2 3:11:45,9 09:07
274 2022 Barska Barbara K (79) POL Lutowiska 2:26:20,1(258) 7:18:27,0 3:12:01,7 09:08
275 2489 Zaleska Aneta K (80) POL Łomiankowska Grupa Biegowa Łomianki 2:32:03,0(284) 7:18:44,6 3:12:19,3 09:08
276 2056 Chrzuszcz Anna K (81) POL Gorzów wlkp 2:30:52,1(281) 7:19:07,1 3:12:41,8 09:08
277 2026 Bąk Natalia K (82) POL BigYellowFoot Adventure Team Brzeziny 2:29:28,7(276) 7:19:24,0 3:12:58,7 09:09
278 2405 Studzińska Joanna K (83) POL Warszawa 2:32:34,7(289) 7:20:00,9 3:13:35,6 09:10
279 2304 Orzechowski Bartosz M (196) POL KW Warszawa Warszawa 2:30:05,2(278) 7:20:35,3 3:14:10,0 09:10
280 2318 Piecuch Małgorzata K (84) POL Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk 2:36:10,3(311) 7:20:54,8 3:14:29,5 09:11
281 2353 Rogóz Michał M (197) POL Tętno Pulsu Kraków 2:25:47,9(251) 7:21:44,9 3:15:19,6 09:12
282 2141 Janik Łukasz M (198) POL Bukowsko 2:20:38,1(220) 7:21:47,6 3:15:22,3 09:12
283 2084 Duchnowski Tomasz M (199) POL Husaria Race Team Polska 2:16:19,8(181) 7:23:38,5 3:17:13,2 09:14
284 2048 Ceglarz Jacek M (200) POL Jacek i Radek Kielnarowa 2:14:36,2(160) 7:23:47,3 3:17:22,0 09:14
285 2108 Gawryś Adam M (201) POL Kielce 2:34:55,2(303) 7:24:00,8 3:17:35,5 09:15
286 2173 Kobyłka Rafał M (202) POL Warszawa 2:10:18,9(133) 7:24:10,1 3:17:44,8 09:15
287 2162 Kalita Tomek M (203) POL Białostocka Sekta Biegaczy Białystok 2:23:31,0(237) 7:24:45,5 3:18:20,2 09:15
288 2201 Krystek Ewa K (85) POL Tona sprzętu Zero talentu Szczerców 2:35:13,2(307) 7:25:47,2 3:19:21,9 09:17
289 2436 TOL KAMIL M (204) POL Tanina 2:34:46,1(299) 7:25:48,3 3:19:23,0 09:17
290 2437 Tol Monika K (86) POL MAFIA TEAM LUBLINIEC Lubliniec 2:34:45,9(298) 7:25:48,9 3:19:23,6 09:17
291 2496 Zieliński Krzysztof M (205) POL Night Runners Poznań 2:25:20,1(246) 7:26:00,7 3:19:35,4 09:17
292 2482 Wróblewska Anna K (87) POL czerwone twarze Białystok 2:38:27,3(324) 7:26:26,6 3:20:01,3 09:18
293 2360 Rybałtowski Mirosław M (206) POL Spartanie Dzieciom Kleosin 2:38:06,9(323) 7:26:27,2 3:20:01,9 09:18
294 2150 Jaworowicz Dobrochna K (88) POL KS Pegaz Konstancin- Jeziorna 2:42:16,6(336) 7:26:55,7 3:20:30,4 09:18
295 2228 Lato Karolina K (89) POL Lublin Biega Lublin 2:37:19,1(321) 7:27:21,2 3:20:55,9 09:19
296 2203 Książek Dawid M (207) POL Lublin Biega Lublin 2:37:20,4(322) 7:27:21,8 3:20:56,5 09:19
297 2411 Syk Bartosz M (208) POL Mosina 2:45:28,3(351) 7:27:31,0 3:21:05,7 09:19
298 2208 Kuczek Katarzyna K (90) POL PGB Sportowa Paczka Siemianowice Śląskie 2:41:06,4(331) 7:28:00,2 3:21:34,9 09:20
299 2252 Makos Adam M (209) POL AugusTeam Siemianowice Śląskie 2:41:07,4(332) 7:28:00,2 3:21:34,9 09:20
300 2218 Kuźmicz Wojciech M (210) POL Łańcut 2:00:05,2(82) 7:30:35,7 3:24:10,4 09:23
301 2307 Pacia Sebastian M (211) POL Łańcut 2:00:04,9(81) 7:30:35,7 3:24:10,4 09:23
302 2313 Perkowski Tomasz M (212) POL Eurocash Warszawa 2:40:06,5(329) 7:31:17,5 3:24:52,2 09:24
303 2370 Sawicki Wojciech M (213) POL Warszawa 2:30:05,2(279) 7:32:10,6 3:25:45,3 09:25
304 2354 Romanowska Małgorzata K (91) POL Warszawa 2:42:29,7(338) 7:32:31,9 3:26:06,6 09:25
305 2198 Królikowski Andrzej M (214) POL Lublin Biega Lublin 2:17:53,9(197) 7:33:12,8 3:26:47,5 09:26
306 2167 Kazimierak Kamil M (215) POL Kraków 2:42:08,9(334) 7:33:40,8 3:27:15,5 09:27
307 2472 Wojciechowska Marzanna K (92) POL Zalesie 2:42:13,4(335) 7:33:40,8 3:27:15,5 09:27
308 2101 Frączek Marcin M (216) POL TMTeam Wrocław 2:35:14,1(308) 7:34:09,8 3:27:44,5 09:27
309 2344 Rabsztyn Andrzej M (217) POL TMTeam Wrocław 2:35:15,1(309) 7:34:10,2 3:27:44,9 09:27
310 2159 JURAŚ-KMIEĆ MARZENA K (93) POL Biegam Sobie LUBLIN 2:40:03,1(327) 7:34:16,8 3:27:51,5 09:27
311 2012 August Ryszard M (218) POL Kolega Marka i Kajtka Czeladź 2:26:09,5(256) 7:34:23,8 3:27:58,5 09:27
312 2255 Malkiewicz Maciej M (219) POL Drygulec 2:42:31,6(339) 7:34:43,4 3:28:18,1 09:28
313 2077 Derwich Łukasz M (220) POL Dukla 2:43:31,7(345) 7:34:43,5 3:28:18,2 09:28
314 2057 Chudzik Dorota K (94) POL Łomiankowska Grupa Biegowa Łomianki 2:32:18,7(286) 7:34:56,1 3:28:30,8 09:28
315 2479 Wójcicki Mateusz M (221) POL Rodzina Wójcickich Jelenia Góra 2:35:46,4(310) 7:35:06,8 3:28:41,5 09:28
316 2053 Chołaściński Wojciech M (222) POL Husaria Race Team Warszawa 2:32:53,2(293) 7:35:27,1 3:29:01,8 09:29
317 2004 ADAMIAK MARTA K (95) POL Aby do Mety ZŁOTY STOK 2:29:18,8(274) 7:35:53,6 3:29:28,3 09:29
318 2229 Lechowska Katarzyna K (96) POL Mamy Biegamy Kielce Kielce 2:26:43,0(261) 7:36:41,6 3:30:16,3 09:30
319 2076 Dąbrówka Radosław M (223) POL Fundacja Latarnia BUKOWSKO 2:32:41,6(290) 7:37:06,6 3:30:41,3 09:31
320 2277 Modzelewska Karolina K (97) POL SPC Toruń 2:41:26,6(333) 7:37:14,4 3:30:49,1 09:31
321 2433 Tlak Tomasz M (224) POL Warszawa 2:42:28,3(337) 7:37:48,0 3:31:22,7 09:32
322 2365 Sadowińska Adriana K (98) POL Nowa Huta Team/Wkurw_team Kraków 2:44:31,6(348) 7:38:25,4 3:32:00,1 09:33
323 2102 Frej Marcin M (225) POL Zabiegani.TV Warszawa 2:42:50,8(342) 7:40:31,5 3:34:06,2 09:35
324 2110 Gąsiorek Kamila K (99) POL Polska 2:43:03,7(343) 7:40:32,3 3:34:07,0 09:35
325 2067 Cymmer Michal M (226) POL Swinice Warckie 2:31:38,2(283) 7:41:01,4 3:34:36,1 09:36
326 2068 Cymmer Łukasz M (227) POL Swinice Warckie 2:32:20,5(287) 7:41:01,9 3:34:36,6 09:36
327 2081 Dolata Tomasz M (228) POL TF3 Żelazków 2:29:29,4(277) 7:41:54,7 3:35:29,4 09:37
328 2469 Włodarczyk Kasia K (100) POL gRUNwald Team Poznań Poznań 2:48:48,4(354) 7:42:31,3 3:36:06,0 09:38
329 2401 Stec Sebastian M (229) POL Siemuszowa Przemyśl 2:31:05,6(282) 7:43:43,4 3:37:18,1 09:39
330 2013 August Kajetan M (230) POL Kolega Ryśka Czeladź 2:26:09,7(257) 7:44:59,4 3:38:34,1 09:41
331 2248 Majchrowicz Marzenna K (101) POL Krościenko Wyżne 2:36:57,4(319) 7:47:42,1 3:41:16,8 09:44
332 2247 Majchrowicz Andrzej M (231) POL Krościenko Wyżne 2:34:37,8(297) 7:47:42,9 3:41:17,6 09:44
333 2033 Biniaś Pastusiak Anna K (102) POL Niemce 2:44:32,9(349) 7:49:46,8 3:43:21,5 09:47
334 2347 Radwanek Rafał M (232) POL Husaria Race Team Brzezie 2:34:04,1(294) 7:50:05,9 3:43:40,6 09:47
335 2499 Zych Anna K (103) POL Lublin 2:44:00,6(347) 7:50:23,9 3:43:58,6 09:47
336 2312 pawlak ewelina K (104) POL piaseczno 2:43:07,3(344) 7:51:10,5 3:44:45,2 09:48
337 2051 Chodziński Piotr M (233) POL Rzeszów 2:28:47,1(272) 7:51:19,1 3:44:53,8 09:49
338 2186 Kosiński Jakub M (234) POL Husaria Race Team Warszawa 2:13:59,3(157) 7:51:35,9 3:45:10,6 09:49
339 2185 Korzeniowska Joanna K (105) POL UMCS Biega Lublin 2:45:56,0(352) 7:53:08,9 3:46:43,6 09:51
340 2395 Plich Sylwia K (106) POL Spokojna Głowa Łomianki 2:27:35,7(264) 7:53:17,7 3:46:52,4 09:51
341 2399 Staszewski Pawel M (235) POL Radzymin 2:56:35,0(363) 7:53:24,6 3:46:59,3 09:51
342 2398 Staszewska Edyta K (107) POL Radzymin 2:56:41,8(364) 7:53:25,2 3:46:59,9 09:51
343 2374 SIEŃCZYK MAŁGORZATA K (108) POL Brat Albert Team Wrocław 2:42:39,2(341) 7:53:50,8 3:47:25,5 09:52
344 2373 SIEŃCZYK MARCIN M (236) POL Trenuj Z Nami Wrocław 2:42:35,6(340) 7:53:50,9 3:47:25,6 09:52
345 2071 Czarnecka Monika K (109) POL Zdrowo Biegnięta Pisz 2:52:57,1(360) 7:53:52,7 3:47:27,4 09:52
346 2175 Koczaj Anna K (110) POL Pisz 2:52:55,3(359) 7:53:53,5 3:47:28,2 09:52
347 2292 Nowicki Kamil M (237) POL Warszawa 2:43:32,0(346) 7:53:53,6 3:47:28,3 09:52
348 2058 Chwila Tomasz M (238) POL Private Gaszowice 2:36:19,6(315) 7:54:55,5 3:48:30,2 09:53
349 2059 Chwila Iwona K (111) POL Private Gaszowice 2:36:18,0(314) 7:54:56,3 3:48:31,0 09:53
350 2302 Oriol-Signerska Monika K (112) POL Long Slow Distance Osowa Gdańsk 2:50:09,3(356) 7:55:32,6 3:49:07,3 09:54
351 2231 Lemiesz Marcin M (239) POL Łomianki 2:39:55,4(326) 7:56:02,5 3:49:37,2 09:55
352 2148 Jata Marta K (113) POL WW TEAM Lublin 2:57:33,5(365) 7:59:43,7 3:53:18,4 09:59
LIMIT 2251 Majka Leszek M POL X-Team Special Forces Skierniewice 2:40:03,8(328) 8:01:37,5 3:55:12,2 10:02
LIMIT 2236 Lewicki Marcin M POL Wrocław 2:34:31,1(296) 8:03:25,6 3:57:00,3 10:04
LIMIT 2130 Heliński Jacek M POL Dzikie Życie Run Team Krosno 2:34:59,9(304) 8:05:45,2 3:59:19,9 10:07
LIMIT 2069 Cyran Anna K POL Asseco Team Kraczkowa 2:55:20,5(362) 8:07:51,1 4:01:25,8 10:09
LIMIT 2298 Olesiak Małgorzata K POL Mamy Biegamy Kielce Kielce 2:47:08,1(353) 8:13:19,8 4:06:54,5 10:16
LIMIT 2156 JODŁOWSKA WIOLETTA K POL Pruszcz Gdański 3:03:24,8(369) 8:30:14,6 4:23:49,3 10:37
LIMIT 2480 WÓJTOWICZ PAWEŁ M POL Lublin Biega Lublin 2:51:41,6(358) 8:32:48,6 4:26:23,3 10:41
LIMIT 2290 Nowicka Anna K POL GAT Wrocław 2:34:29,3(295) 8:36:00,8 4:29:35,5 10:45
LIMIT 2171 Klisz Agnieszka K POL Husaria Race Team Lublin 2:58:20,5(366) 8:36:09,7 4:29:44,4 10:45
LIMIT 2358 Rożko Ela K POL 4Rożki Brwinów 3:07:26,7(370) 8:38:27,0 4:32:01,7 10:48
LIMIT 2445 Ura Przemek M POL Wieliczka 2:53:02,9(361) 8:44:20,0 4:37:54,7 10:55
LIMIT 2227 Latała Wojciech M POL Leśne Grubasy Kraków 3:00:45,5(368) 9:02:56,1 4:56:30,8 11:18
LIMIT 2025 Bąk Piotr M POL Husaria Race Team Konstancin-Jeziorna 2:51:04,7(357) 9:05:23,8 4:58:58,5 11:21
LIMIT 2253 Malec Basia K POL Lublin 2:58:29,5(367) 9:07:22,7 5:00:57,4 11:24
LIMIT 2010 araque aya yherman alejandro M COL Lodz 3:09:21,1(371) 9:17:34,8 5:11:09,5 11:36
LIMIT 2164 Karp Jakub M POL Inne spacery warszawa 2:50:05,6(355) 9:17:47,9 5:11:22,6 11:37
LIMIT 2189 Kot Michał M POL Rozbiegamy Nowy Dwór Warszawa 3:12:48,6(372) 9:42:49,2 5:36:23,9 12:08
LIMIT 2174 Kocyła Marzena K POL szkolna 3:25:37,7(373) 9:59:11,9 5:52:46,6 12:28
DNF 2009 Aoutin Mathieu M FRA Warszawa 2:01:06,7(89)
DNF 2120 GRABOŚ NINA K POL Polska 2:05:46,4(111)
DNF 2060 Chylak Jakub M POL Aerodynamika słoika po ogórkach Nowy Tomyśl 2:20:02,0(218)
DNF 2107 Gawryszewski Michał M POL Granica 2:44:34,6(350)
DNS 2049 Cenckiewicz Piotr M POL Warszawa
DNS 2142 Jankowski Tomasz M POL Warszawa
DNS 2191 Kowalski Łukasz M POL Warszawa
DNS 2234 Lewandowski Dawid M POL FSW TEAM Świebodzin
DNS 2268 Mercik Marek M POL Krosno
DNS 2297 Olejarska Monika K POL Poznań
DNS 2300 Olszewski Jacek M POL Chemadex Mosina
DNS 2367 Sadurska Izabela K POL Kraków
DNS 2382 Słonawski Łukasz M POL Pegaz Piaseczno
DNS 2386 Sołtys Dorota K POL Kraków
DNS 2387 Sosnowski Michał M POL Wrocław
DNS 2394 Staranowicz Leszek M POL Suwałki
DNS 2408 Suwalski Krzysztof M POL Warszawa
DNS 2423 SZWEDA URSZULA K POL POLSKA
DNS 2424 Szybka Monika K POL Warszawa
DNS 2427 Świętoniowska Justyna K POL Spartan Race Training Group Rzeszów Rzeszów
DNS 2430 Tarnopolski Rafał M POL Kraków
DNS 2431 Tarnowski Robert M POL Gdańsk
DNS 2454 Widawska Małgorzata K POL Warszawa
DNS 2456 Wierzoch Radosław M POL JACEK I RADEK Rzeszów
DNS 2476 Wolska Alekandra M POL Warszawa
DNS 2478 Woźny Piotr M POL Warszawa
DNS 2491 Zawadzki Andrzej M POL Warszawa
DNS 2494 Zdrojewski Adam M POL Wrocław

BGTimeSport © 2015-2020