Tatrzański Festiwal Biegowy - Tatra Sky Marathon

Wydarzenie:
Tatrzański Festiwal Biegowy Tatrzański Festiwal Biegowy
Organizator:
Klub Wysokogórski w Zakopanem
Data:
25.07.2020
Miejsce:
Gmina Kościelisko
Dystans:
42.0 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
224
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Senior-M (Senior-M)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoPK1PK2WynikStrataTempo
1 1 Przedwojewski Bartłomiej M (1) 1993 Senior-M (1) POL Team Salomon Wrocław 1:51:57,2(1) 3:24:07,2(1) 4:16:10,9 06:05
2 3 Fraňo Peter M (2) 1996 Senior-M (2) SVK Salomon/Suunto Brezno 2:01:38,5(2) 3:46:14,0(2) 4:39:37,2 23:26,3 06:39
3 8 Misiak Bartosz M (3) 1987 Senior-M (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Cesky Tesin 2:08:21,1(6) 3:55:51,8(4) 4:51:59,6 35:48,7 06:57
4 2 Leśniak Kamil M (4) 1993 Senior-M (4) POL Salco Garmin Team Toruń 2:06:47,8(5) 3:56:29,2(5) 4:55:08,7 38:57,8 07:01
5 248 Witek Andrzej M (5) 1992 Senior-M (5) POL 140minut.pl Mirków 2:04:49,2(3) 3:55:45,5(3) 5:02:00,1 45:49,2 07:11
6 10 SKUPIEŃ TOMASZ M (6) 1986 Senior-M (6) POL SKAWINKI 2:05:20,7(4) 4:04:24,8(6) 5:05:00,1 48:49,2 07:15
7 265 Uherek Jakub M (8) 1987 Senior-M (7) CZE Beskydské šavle/Hammer Nutrition Baška 2:10:34,8(8) 4:07:35,1(8) 5:12:09,0 55:58,1 07:25
8 194 Schmidt Roland M (12) 1982 Senior-M (8) POL Kobiór 2:18:38,6(13) 4:24:13,5(11) 5:31:47,1 1:15:36,2 07:53
9 235 Urbańczyk Karol M (15) 1990 Senior-M (9) POL Non Stop Trail Gliwice 2:19:53,2(15) 4:29:23,2(15) 5:46:44,6 1:30:33,7 08:15
10 213 Studencki Dawid M (17) 1989 Senior-M (10) POL Kościelisko 2:34:16,5(41) 4:39:20,6(19) 5:48:54,1 1:32:43,2 08:18
11 147 Marchuk Ilya M (18) 1987 Senior-M (11) POL Ultimate Direction Warszawa 2:23:23,3(22) 4:39:52,5(21) 5:50:13,4 1:34:02,5 08:20
12 57 Falkowski Krzysztof M (19) 1981 Senior-M (12) POL Woodward Runners Kraków 2:29:13,4(29) 4:40:49,8(22) 5:52:15,9 1:36:05,0 08:23
13 71 Gurgul Sebastian M (21) 1982 Senior-M (13) POL Aromat Nóg Kraków 2:32:14,5(35) 4:45:36,3(27) 5:58:31,3 1:42:20,4 08:32
14 111 Korek Michał M (22) 1981 Senior-M (14) POL MarcinSwiercTEAM Dąbrowa Górnicza 2:23:24,9(23) 4:46:51,7(28) 5:59:36,5 1:43:25,6 08:33
15 188 Rutkowski Dawid M (24) 1981 Senior-M (15) POL 140minut.pl/GrizzlyTeam Lubin 2:29:00,8(27) 4:50:27,9(31) 6:01:54,1 1:45:43,2 08:37
16 11 Adamczyk Maciej M (25) 1981 Senior-M (16) POL SKS OBORNIKI Gołaszyn 2:34:17,8(42) 4:52:21,8(33) 6:02:28,5 1:46:17,6 08:37
17 112 Korpalski Tomasz M (26) 1981 Senior-M (17) POL BzG Gdańsk 2:36:34,7(45) 4:53:28,3(34) 6:05:25,3 1:49:14,4 08:42
18 17 Badowski Aleksander M (28) 1984 Senior-M (18) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 2:17:34,8(12) 4:42:30,7(23) 6:07:54,7 1:51:43,8 08:45
19 64 Gniadzik Dawid M (30) 1994 Senior-M (19) POL Team Progresja Zakopane 2:30:19,0(30) 4:57:37,5(36) 6:12:22,2 1:56:11,3 08:51
20 220 Szostek Michał M (39) 1994 Senior-M (20) POL BeFit24Team Kraków 2:37:19,3(48) 5:04:51,8(44) 6:22:41,1 2:06:30,2 09:06
21 156 Morawski Przemysław M (41) 1984 Senior-M (21) POL Kraków 2:33:17,1(37) 5:01:01,2(39) 6:27:52,4 2:11:41,5 09:14
22 37 Całka Bartłomiej M (42) 1983 Senior-M (22) POL Inobe Warszawa 2:43:14,0(59) 5:12:48,5(53) 6:28:11,6 2:12:00,7 09:14
23 125 Kulicki Łukasz M (43) 1982 Senior-M (23) POL Olsztyn 2:46:27,8(72) 5:14:38,7(55) 6:30:20,0 2:14:09,1 09:17
24 131 Lasek Jakub M (46) 1990 Senior-M (24) POL Chicks&Sport Team Opole 2:41:25,6(56) 5:16:47,0(58) 6:34:14,6 2:18:03,7 09:23
25 243 Wałczyk Krzysztof M (47) 1985 Senior-M (25) POL 21BSP Łowce 2:45:06,9(65) 5:16:11,3(56) 6:35:00,3 2:18:49,4 09:24
26 134 Lewiak Michał M (49) 1990 Senior-M (26) POL TRUCHT.COM Łódź 2:34:55,6(44) 5:18:57,3(60) 6:42:22,6 2:26:11,7 09:34
27 251 Woźniak Radosław M (50) 1988 Senior-M (27) POL Skawina Biega Skawina 2:37:15,2(47) 5:22:02,7(62) 6:42:35,6 2:26:24,7 09:35
28 187 Romanowski Kacper M (51) 1992 Senior-M (28) POL Zakopane 2:45:56,5(69) 5:19:23,0(61) 6:45:21,8 2:29:10,9 09:39
29 66 Gołąb Marek M (54) 1985 Senior-M (29) POL Stay Insane Lublin 2:43:21,1(60) 5:26:16,6(65) 6:49:01,5 2:32:50,6 09:44
30 205 Stachurski Piotr M (59) 1986 Senior-M (30) POL PIEKARNIA RUSTYKALNA RADOM Jedlnia Letnisko 2:45:24,3(66) 5:27:45,3(69) 6:55:34,0 2:39:23,1 09:53
31 166 Olkis Rafał M (63) 1981 Senior-M (31) POL RateMyTrail.com Wrocław 2:53:07,8(85) 5:38:19,1(79) 6:57:46,3 2:41:35,4 09:56
32 253 Wyroba Wojciech M (65) 1981 Senior-M (32) POL Kraków 2:56:05,5(97) 5:38:21,4(80) 6:58:22,3 2:42:11,4 09:57
33 47 Czyżkowski Rafał M (66) 1981 Senior-M (33) POL Chłopaki z nizin Warszawa 2:46:24,9(70) 5:30:35,7(71) 6:59:34,7 2:43:23,8 09:59
34 201 Słomiany Łukasz M (67) 1985 Senior-M (34) POL PIANA Z PYSKA Katowice 3:02:38,8(113) 5:39:36,8(87) 7:00:36,6 2:44:25,7 10:00
35 177 Piskorz Przemysław M (73) 1998 Senior-M (35) POL TeamProgresja Zakopane 2:59:16,9(105) 5:47:14,6(94) 7:11:03,7 2:54:52,8 10:15
36 54 Duszyński Sebastian M (74) 1989 Senior-M (36) POL Rawa Mazowiecka 2:44:20,1(61) 5:39:12,6(85) 7:11:20,1 2:55:09,2 10:16
37 269 Sowa Jakub M (76) 1994 Senior-M (37) POL KW ZAKOPANE Zakopane 2:56:37,1(98) 5:45:53,8(90) 7:13:15,2 2:57:04,3 10:18
38 182 Popiel Andrzej M (77) 1985 Senior-M (38) POL Dynafit FlexiStavTeam Kraków 3:02:58,5(114) 5:53:24,3(98) 7:13:44,9 2:57:34,0 10:19
39 150 Michalak Maciej M (79) 1990 Senior-M (39) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 2:50:23,8(78) 5:39:01,8(84) 7:15:52,3 2:59:41,4 10:22
40 133 Lewandowski Wojciech M (82) 1983 Senior-M (40) POL Olsztyn 3:10:05,0(136) 6:02:40,2(113) 7:19:43,3 3:03:32,4 10:28
41 207 Stankiewicz Tomasz M (86) 1989 Senior-M (41) POL PLANYBIEGOWE.PL Srebrna Góra 2:53:08,5(86) 5:55:30,7(103) 7:22:41,6 3:06:30,7 10:32
42 169 Pałkowski Jakub M (87) 1994 Senior-M (42) POL Kraków 2:40:16,8(53) 5:56:52,0(108) 7:23:36,8 3:07:25,9 10:33
43 70 Grund Marek M (89) 1989 Senior-M (43) POL Mafia TEAM Lubliniec Strzebiń 2:54:00,2(93) 5:55:28,6(101) 7:25:10,8 3:08:59,9 10:35
44 119 Koza Jan M (94) 1993 Senior-M (44) POL GOPR Bieszczady/ Lokomotiv Majdan Cisna 2:42:18,5(57) 5:52:10,2(97) 7:29:10,7 3:12:59,8 10:41
45 24 Bem Jakub M (95) 1991 Senior-M (45) POL Nowa Huta Team Krakow 3:11:26,5(142) 6:04:38,0(115) 7:29:22,6 3:13:11,7 10:41
46 237 Uryga Jakub M (96) 1981 Senior-M (46) POL Deutsche Bank Marathon Team Kraków 3:02:34,7(112) 6:01:54,7(110) 7:30:13,9 3:14:03,0 10:43
47 99 Kopeć Paweł M (100) 1982 Senior-M (47) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 3:07:28,0(126) 6:03:50,0(114) 7:32:56,9 3:16:46,0 10:47
48 49 Dariusz Gradzi M (102) 1983 Senior-M (48) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 3:08:23,2(130) 6:05:04,0(116) 7:35:25,3 3:19:14,4 10:50
49 92 Klabisz Dawid M (104) 1982 Senior-M (49) POL B-7 chorzów 2:59:54,9(107) 6:05:43,4(119) 7:37:40,9 3:21:30,0 10:53
50 200 Skiba Adam M (105) 1988 Senior-M (50) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 3:03:36,4(116) 6:05:07,4(117) 7:40:51,7 3:24:40,8 10:58
51 55 Dybowski Piotr M (108) 1983 Senior-M (51) POL 1on1 Team Lodz 3:11:45,4(145) 6:11:29,3(127) 7:43:39,9 3:27:29,0 11:02
52 289 Skrzeczyński Sławomir M (112) 1985 Senior-M (52) POL 3:01:29,6(109) 6:12:07,1(128) 7:47:07,7 3:30:56,8 11:07
53 152 Michalski Mateusz M (113) 1984 Senior-M (53) POL Poznań 3:19:16,5(167) 6:14:53,1(130) 7:49:14,4 3:33:03,5 11:10
54 65 Gołaszewski Łukasz M (114) 1981 Senior-M (54) POL Gdańsk 3:08:20,9(129) 6:25:16,2(140) 7:49:37,8 3:33:26,9 11:10
55 135 Liberda Sebastian M (115) 1981 Senior-M (55) POL KW Zakopane Zakopane 3:23:18,7(178) 6:23:03,8(138) 7:51:06,6 3:34:55,7 11:13
56 80 Jezierski-Krupa Marek M (116) 1989 Senior-M (56) POL Buff Team Family Zabrze 3:13:43,1(148) 6:18:14,7(134) 7:51:09,4 3:34:58,5 11:13
57 120 Kozarski Krzysztof M (117) 1981 Senior-M (57) POL RK Legal Warszawa 3:06:05,4(122) 6:16:59,4(132) 7:52:22,3 3:36:11,4 11:14
58 143 Maciejewski Daniel M (119) 1983 Senior-M (58) POL Stajnia Beverly Lublin 3:15:08,1(154) 6:27:10,5(141) 7:56:53,8 3:40:42,9 11:21
59 52 Dersiewicz Adam M (120) 1984 Senior-M (59) POL KW Gliwice Gliwice 3:11:27,1(143) 6:20:02,8(136) 7:58:06,0 3:41:55,1 11:23
60 129 Kwiatkowski Wojciech M (121) 1983 Senior-M (60) POL TSA Sandomierz Szczytniki 3:11:43,0(144) 6:29:50,2(144) 8:06:03,7 3:49:52,8 11:34
61 266 Dąbrowski Jacek M (122) 1984 Senior-M (61) POL Dąbrowski Brothers Wilczyce 3:14:41,0(153) 6:27:32,8(142) 8:08:12,8 3:52:01,9 11:37
62 168 Ostrowski Ignacy M (124) 1983 Senior-M (62) POL Railrunner Warszawa 3:26:39,8(182) 6:36:46,6(151) 8:09:46,0 3:53:35,1 11:39
63 72 Gurgul Mateusz M (130) 1986 Senior-M (63) POL Aromat Nóg Kraków 3:32:40,7(198) 6:45:12,9(172) 8:16:14,9 4:00:04,0 11:48
64 113 Kosmowski Jakub M (134) 1987 Senior-M (64) POL Kraków 3:20:23,6(169) 6:36:49,0(152) 8:19:20,3 4:03:09,4 11:53
65 160 Nierada Marcin M (135) 1983 Senior-M (65) POL Katowice 3:12:45,4(147) 6:40:40,2(159) 8:20:03,9 4:03:53,0 11:54
66 173 Piotrowski Tomasz M (136) 1981 Senior-M (66) POL Warszawa 3:33:20,0(201) 6:49:06,2(175) 8:20:48,7 4:04:37,8 11:55
67 118 Kowalski Łukasz M (138) 1982 Senior-M (67) POL Bychawa Runners Osmolice Pierwsze 3:21:48,8(174) 6:40:34,3(158) 8:21:43,0 4:05:32,1 11:56
68 161 Ochyra Konrad M (139) 1990 Senior-M (68) POL Solina Team Lesko 3:15:39,7(156) 6:52:38,5(178) 8:22:13,6 4:06:02,7 11:57
69 203 Smolinski Piotr M (140) 1983 Senior-M (69) POL 1983 Piaseczno 3:21:40,5(173) 6:42:35,2(164) 8:22:16,2 4:06:05,3 11:57
70 219 Szczurek Sławomir M (143) 1981 Senior-M (70) POL Xrun dkb Myślenice 3:15:19,4(155) 6:46:07,2(174) 8:23:38,8 4:07:27,9 11:59
71 186 Pytka Konrad M (145) 1982 Senior-M (71) POL Naprzód Młociny Warszawa 3:10:53,6(140) 6:39:59,7(157) 8:25:40,8 4:09:29,9 12:02
72 123 Krzesak Damian M (146) 1984 Senior-M (72) POL ZAWISZA 500 Legnica 3:18:05,7(164) 6:41:17,4(161) 8:26:04,7 4:09:53,8 12:02
73 78 Jeleń Mikołaj M (147) 1992 Senior-M (73) POL Kraków 3:27:42,6(187) 6:44:22,8(170) 8:27:02,1 4:10:51,2 12:04
74 159 Niedziałkowski Jan M (148) 1984 Senior-M (74) POL Poznań 3:22:55,7(176) 6:54:33,0(181) 8:28:49,2 4:12:38,3 12:06
75 26 Bezulski Łukasz M (149) 1985 Senior-M (75) POL KTS Donki Warszawa 3:18:04,7(163) 6:44:58,9(171) 8:30:17,0 4:14:06,1 12:08
76 274 Musioł Michał M (152) 1988 Senior-M (76) POL Sarni Tętent Kraków 3:28:27,8(190) 6:52:07,5(177) 8:31:07,6 4:14:56,7 12:10
77 128 Kwaśnik Błażej M (153) 1985 Senior-M (77) POL Dla Oluni : Wrocław 3:26:55,8(183) 6:51:29,9(176) 8:32:04,1 4:15:53,2 12:11
78 271 Kapica Jaroslaw M (154) 1987 Senior-M (78) POL Stay Insane Lublin 3:14:30,1(152) 7:01:36,1(188) 8:33:59,7 4:17:48,8 12:14
79 256 Zabrzewski Patryk M (155) 1982 Senior-M (79) POL Jatrzębski Klub Wysokogórski Żory 3:33:22,6(202) 6:56:16,0(182) 8:35:34,3 4:19:23,4 12:16
80 197 Siek Jakub M (160) 1981 Senior-M (80) GBR London 3:21:03,4(171) 7:00:45,8(186) 8:49:34,4 4:33:23,5 12:36
81 100 Korczyński Daniel M (163) 1981 Senior-M (81) POL Końskie 3:27:19,9(185) 7:04:11,1(192) 8:50:49,0 4:34:38,1 12:38
82 77 Janowicz Rafal M (164) 1981 Senior-M (82) POL Warszawa 3:21:38,3(172) 7:06:57,2(197) 8:51:30,7 4:35:19,8 12:39
83 211 Stasiw Przemysław M (167) 1989 Senior-M (83) POL Żyrardów 3:14:21,8(151) 7:04:47,6(193) 8:54:52,6 4:38:41,7 12:44
84 28 bigajczyk bartosz M (168) 1986 Senior-M (84) POL Myszków 3:14:10,9(150) 7:15:53,4(209) 8:55:22,5 4:39:11,6 12:44
85 46 Czycz Mateusz M (170) 1991 Senior-M (85) POL Carpathian Runners Rzeszów 3:33:19,8(200) 7:11:16,1(201) 8:59:04,3 4:42:53,4 12:50
86 63 Gałdyn Kamil M (174) 1998 Senior-M (86) POL Tatra Trial Szaflary 3:18:39,3(165) 7:15:18,4(207) 9:00:12,4 4:44:01,5 12:51
87 51 Deiniuk Roman M (177) 1992 Senior-M (87) UKR Warszawa 3:47:39,7(222) 7:18:51,5(212) 9:04:10,8 4:47:59,9 12:57
88 227 Tomaka Tomasz M (178) 1992 Senior-M (88) POL RAJSPORT ACTIVE Rzeszów 3:28:58,6(191) 7:11:34,8(203) 9:05:24,0 4:49:13,1 12:59
89 196 Siedlok Damian M (180) 1981 Senior-M (89) POL Żory 3:41:57,7(213) 7:08:23,4(200) 9:06:12,3 4:50:01,4 13:00
90 75 Ignaczak Marek M (181) 1986 Senior-M (90) POL 1on1Team Łódź 3:48:22,6(224) 7:29:30,3(218) 9:09:23,2 4:53:12,3 13:04
91 228 Tomicki Krzysztof M (187) 1984 Senior-M (91) POL Łódź 4:06:24,7(236) 7:34:24,4(222) 9:29:21,2 5:13:10,3 13:33
LIMIT 206 Stangierski Adam M 1983 Senior-M POL 4:20:33,9(244) 7:47:04,8(225)
LIMIT 236 Urbański Dariusz M 1986 Senior-M POL Kosakowo 3:46:40,9(221) 7:47:42,4(227)
DNF 5 Grządziel Dominik M 1983 Senior-M POL ATTIQ TEAM Dziekanowice 2:12:00,3(9)
DNF 56 Dyrlaga Marcin M 1984 Senior-M POL Rysianka Team Węgierska Górka 2:22:13,0(17)
DNF 30 Boniec Radosław M 1991 Senior-M POL Żary 2:27:27,5(25)
DNF 209 Stańco Paweł M 1991 Senior-M POL Przedwojewski Mountain Team Zwardoń 2:37:25,1(49)
DNF 41 Ciepły Maciej M 1990 Senior-M POL Wrocław 2:51:10,2(83)
LIMIT 267 Krakowski Paweł M 1986 Senior-M POL Mechnice 4:11:06,2(241)
DNF 223 Śliwiński Paweł M 1981 Senior-M POL BIEGAJĄCY ŚWIDNIK Świdnik 4:36:14,0(249)

BGTimeSport © 2015-2020