BUKOWICA RUN- bieg źródlany

Wydarzenie:
BUKOWICA RUN- bieg źródlany BUKOWICA RUN- bieg źródlany
Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zagórze, Gmina Babice
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
138
Ukończyło:
116
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 13 Czechowicz Kamil M (1) 1999 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 38:49,5 03:52
2 136 Zielonka Robert M (2) 1973 POL Dulowa 39:18,9 00:29,4 03:55
3 45 Jarzębowicz Paweł M (3) 1979 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 39:43,2 00:53,7 03:58
4 93 Pawela Marcin M (4) 1982 POL Run to the Hills - team Libiąż Libiąż 40:00,8 01:11,3 04:00
5 55 Knopek Bartłomiej M (5) 1984 POL Bieruń 41:26,9 02:37,4 04:08
6 53 Klimczak Piotr M (6) 1990 POL Dont give up! Balin 42:00,0 03:10,5 04:12
7 73 Kwiatkowski Rafał M (7) 1974 POL Forever Young Chrzanów 42:24,4 03:34,9 04:14
8 111 Smalec Sebastisan M (8) 1996 POL Libiąż 42:27,1 03:37,6 04:14
9 87 Mularski Paweł M (9) 1989 POL Eskadra Kraków Zalas 42:36,5 03:47,0 04:15
10 105 Ryłko Krzysztof M (10) 1973 POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 42:44,4 03:54,9 04:16
11 125 Wiśniewski Piotr M (11) 1991 POL SD Team Kraków 43:04,7 04:15,2 04:18
12 51 Kiljan Mariusz M (12) 1979 POL Jaworzno 43:22,8 04:33,3 04:20
13 109 Sidełko Mateusz M (13) 1989 POL FC ŹREBCE Chrzanów 43:38,6 04:49,1 04:21
14 66 Kozieł Konrad M (14) 1996 POL CRIK FCA POLAND Tychy 44:34,4 05:44,9 04:27
15 130 Wójcik Kacper M (15) 1998 POL Olszyny 44:47,3 05:57,8 04:28
16 86 Misztal Rafał M (16) 1971 POL Los Pantalones Rojos Chrzanów 44:51,8 06:02,3 04:29
17 18 Domurat Zbigniew M (17) 1972 POL Parkrun Chrzanów Chrzanow 45:23,8 06:34,3 04:32
18 46 Jarzębowicz Adam M (18) 1975 POL The Yazomb s Katowice 45:24,9 06:35,4 04:32
19 129 Wojtyła Szymon M (19) 1987 POL Bielsko Biała 45:34,2 06:44,7 04:33
20 42 Januszek Jakub M (20) 1979 POL Hydro Zasapani Bukowno 45:45,8 06:56,3 04:34
21 7 Burda Sebastian M (21) 1983 POL Wygiełzów 45:47,0 06:57,5 04:34
22 76 Łoziński Wojciech M (22) 2002 POL Parkrun Chrzanów Libiąż 46:31,9 07:42,4 04:39
23 75 Lonser Daniel M (23) 1975 POL CRiK FCA POLAND Katowice 40-739 46:36,8 07:47,3 04:39
24 49 Kardasz Franciszek M (24) 1979 POL Jaworzno 46:37,3 07:47,8 04:39
25 6 Bukała Jarosław M (25) 1970 POL Chwalisz Bieruń 47:22,9 08:33,4 04:44
26 115 Suchecki Mariuszek M (26) 1973 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 47:28,3 08:38,8 04:44
27 64 Kozieł Sylwester M (27) 1970 POL CRIK FCA POLAND Tychy 47:40,7 08:51,2 04:46
28 114 Stefański Zbigniew M (28) 1972 POL HEBEL Libiąż 47:44,3 08:54,8 04:46
29 26 Gabryś Janusz M (29) 1976 POL Bestia Podolsze 48:20,8 09:31,3 04:50
30 2 Basta Grzegorz M (30) 1970 POL Zadyszka Oświęcim Chelmek 48:36,4 09:46,9 04:51
31 47 Jeleń Marek M (31) 1973 POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 48:45,2 09:55,7 04:52
32 123 Wątroba Mateusz M (32) 1980 POL Babice 48:49,8 10:00,3 04:52
33 132 Wyszyński Piotr M (33) 1980 POL Libiąż 48:55,3 10:05,8 04:53
34 62 Korbut Mirosław M (34) 1974 POL parkrun Chrzanów Chrzanów 49:07,8 10:18,3 04:54
35 126 Witkowski Maciej M (35) 1982 POL Chrzanów 49:22,5 10:33,0 04:56
36 28 Galos Zbigniew M (36) 1971 POL Płaza Ul Okólńa 8B 49:22,6 10:33,1 04:56
37 30 Gaweł Bogdan M (37) 1956 POL Synthos Zaborze 49:37,6 10:48,1 04:57
38 97 Pisarski Robert M (38) 1974 POL CRIK FCA POLAND Tychy 49:49,3 10:59,8 04:58
39 16 Domin Łukasz M (39) 1980 POL Zagórze 49:55,2 11:05,7 04:59
40 91 Nowak Olaf M (40) 2004 POL Hydro Zasapani Trzebinia 49:58,5 11:09,0 04:59
41 78 Masialski Maciej M (41) 1992 POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 50:02,5 11:13,0 05:00
42 117 Tičinović Daniel M (42) 1991 POL Błękitna XVII-tka Kraków 50:25,8 11:36,3 05:02
43 96 Pilarski Bartłomiej M (43) 1981 POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 50:54,2 12:04,7 05:05
44 116 Szczuka Rafał M (44) 1978 POL Dogoń Krzeszowice Krzeszowice 50:59,0 12:09,5 05:05
45 98 Podgajny Krzysztof M (45) 1961 POL Chrzanów Biega Chrzanów 51:08,2 12:18,7 05:06
46 43 Jargus Tomasz M (46) 1982 POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 51:38,8 12:49,3 05:09
47 99 Pytel Jarosław M (47) 1982 POL PARKRUN Chrzanów Chrzanów 51:52,6 13:03,1 05:11
48 84 Merchut Wojciech M (48) 1978 POL Viking Training Center Tychy Tychy 52:09,3 13:19,8 05:12
49 9 Chowaniak Marcin M (49) 1979 POL Hydro Zasapani Jaworzno 52:18,7 13:29,2 05:13
50 38 Grzybek Dariusz M (50) 1983 POL Pogorzyce 52:38,0 13:48,5 05:15
51 44 Jargus Paweł M (51) 1975 POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 53:02,5 14:13,0 05:18
52 4 Bębenek Mieczysław M (52) 1962 POL Niezrzeszony Jaworzno 53:03,9 14:14,4 05:18
53 68 Kuciel Robert M (53) 1982 POL Running Bolęcin Bolęcin 53:08,7 14:19,2 05:18
54 112 Sobieski Tomasz M (54) 1972 POL Jaworzno 53:49,9 15:00,4 05:22
55 63 Kowal Andrzej M (55) 1965 POL Chrzanów 54:04,5 15:15,0 05:24
56 50 Kędziora Łukasz M (56) 1978 POL Chrzanów 54:35,6 15:46,1 05:27
57 10 Ciećwierz Piotr M (57) 1982 POL Luszowice 54:55,5 16:06,0 05:29
58 137 Krzemień Krzystof M (58) 1977 55:00,7 16:11,2 05:30
59 113 Stawarz Paweł M (59) 1974 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 55:04,3 16:14,8 05:30
60 61 Kopijasz Leonard M (60) 1951 POL Brzeszcze 55:09,9 16:20,4 05:30
61 52 Kiślewski Wojciech M (61) 1962 POL Parkrun Chrzanów Libiąż 55:15,6 16:26,1 05:31
62 29 Gaudyn Adam M (62) 1955 POL Kwaczała 55:20,9 16:31,4 05:32
63 31 Gąsior Mariusz M (63) 1976 POL Młoszowa 55:35,9 16:46,4 05:33
64 95 Piekiełko Tomasz M (64) 1975 POL CRIK FCA POLAND Brzezinka 55:37,0 16:47,5 05:33
65 17 Domin Wiesław M (65) 1961 POL Zagórze 55:52,4 17:02,9 05:35
66 41 Janik Mariusz M (66) 1970 POL Olszyny 55:57,4 17:07,9 05:35
67 106 Ryńca Mariusz M (67) 1975 POL parkrun Chrzanów Chrzanów 55:57,5 17:08,0 05:35
68 15 Dąbrowiak Krzysztof M (68) 1979 POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 56:27,3 17:37,8 05:38
69 83 Mąsior Wojciech M (69) 1978 POL Zawada 56:27,5 17:38,0 05:38
70 77 Łoziński Jerzy M (70) 1972 POL Parkrun Chrzanów Libiąż 57:55,6 19:06,1 05:47
71 71 Kurysia Piotr M (71) 1975 POL Bujakow 58:00,6 19:11,1 05:48
72 131 Wrona Marek M (72) 1986 POL Hydro Zasapani Libiąż 58:23,2 19:33,7 05:50
73 32 Glanowski Zenon M (73) 1950 POL TKKF Czeladź Sosnowiec 58:35,5 19:46,0 05:51
74 14 Dąbrowiak Marcin M (74) 1982 POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 58:45,1 19:55,6 05:52
75 122 Wawro Miłosz M (75) 1984 POL Run to the Hills - team Libiąż Libiąż 1:00:10,4 21:20,9 06:01
76 8 Cholewa Zdzisław M (76) 1947 POL Chrzanów 1:00:10,5 21:21,0 06:01
77 72 Kwarciak Adam M (77) 1984 POL Hydro Zasapani Chrzanów 1:01:15,3 22:25,8 06:07
78 85 Mianowski Łukasz M (78) 1983 POL Olszyny 1:01:21,0 22:31,5 06:08
79 120 Waligóra Andrzej M (79) 1950 POL BIEGAM BO LUBIĘ Libiąż 1:01:31,4 22:41,9 06:09
80 21 Drabiec Lesław M (80) 1969 POL Alwernia 1:01:41,8 22:52,3 06:10
81 27 Gajewski Mariusz M (81) 1981 POL Zagórze 1:04:45,2 25:55,7 06:28
82 124 Wicher Bartosz M (82) 1982 POL Gumowe zwierzaki Chrzanów 1:04:56,3 26:06,8 06:29
83 74 Listwan Mikolaj M (83) 1986 POL wkurw_team Zalas 1:05:35,3 26:45,8 06:33
84 103 Rybarz Artur M (84) 1964 POL Zadyszka Oswięcim Brzeszcze 1:05:43,0 26:53,5 06:34
85 59 Kogut Leszek M (85) 1966 POL Libiąż 1:07:02,3 28:12,8 06:42
86 101 Rajca Konrad M (86) 1977 POL Błękitna XVII Kraków 1:07:38,4 28:48,9 06:45
87 118 Tokarz Sebastian M (87) 1980 POL Zagorze 1:11:05,5 32:16,0 07:06
DNS 1 Adamczyk Sebastian M 1991 POL Trzebinia
DNS 11 Czapiewski Janusz M 1962 POL CRIK FCA POLAND Bieruń
DNS 23 Dziubinski Leszek M 1971 POL Libiaz
DNF 24 Flasiński Tomasz M 1988 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów
DNS 34 Glowacz Piotr M 1979 POL Kch dynamit Chrzanów
DNS 36 Górowski Bartosz M 1986 POL Domin silomontage Łódź
DNS 37 Grochal Marcin M 1980 POL Wygiełzów
DNS 54 Klimek Mirosław M 1976 POL Zagórze
DNF 56 Kobosko Paweł M 1977 POL Zadyszka Oświęcim Rajsko
DNF 57 Kocoń Przemysław M 1978 POL Chrzanów
DNS 60 Kolasa Piotr M 1980 POL sportowepasje.pl Libiąż
DNS 70 Kurnik Maciej M 1983 POL Zagórze
DNS 81 Mazur Mikołaj M 1991 POL Trzebinia
DNS 82 Mazur Michał M 1989 POL Chrzanów
DNS 90 Nowak Michał M 1978 POL Hydro Zasapani Trzebinia
DNS 121 Warzecha Arkadiusz M 1978 POL CRIK FCA POLAND Tychy
DNS 127 Woch Piotr M 2004 POL MKSW Trzebinia Chrzanów
DNS 133 Zastawny Łukasz M 1977 POL Run to the Hills - team Libiąż Libiąż
DNS 134 Zelech Rafał M 1980 POL Chełmek
DNS 135 Ziarkowski Damian M 1991 POL Zabrze

BGTimeSport © 2015-2020