BUKOWICA RUN- bieg źródlany

Wydarzenie:
BUKOWICA RUN- bieg źródlany BUKOWICA RUN- bieg źródlany
Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zagórze, Gmina Babice
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
138
Ukończyło:
116
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 40 Jachimczyk-Korbut Aleksandra K (1) 1983 POL parkrun Chrzanów Chrzanów 43:28,4 04:20
2 58 Kocój Marcelina K (2) 1996 POL Trzebinia 47:48,9 04:20,5 04:46
3 110 Siuda Magdalena K (3) 1985 POL Parkrun Chrzanów Libiąż 49:39,1 06:10,7 04:57
4 48 Kajtoch Jolanta K (4) 1984 POL BIE-RUN Bieruń 52:00,2 08:31,8 05:12
5 108 Sądecka Katarzyna K (5) 1990 POL Regulice 53:02,3 09:33,9 05:18
6 94 Piejko Joanna K (6) 1983 POL Błękitna XVII-tka Kraków 56:29,0 13:00,6 05:38
7 138 Paliwoda Magdalena K (7) 1985 56:36,1 13:07,7 05:39
8 92 Paprot Barbara K (8) 1985 POL Babice 56:42,6 13:14,2 05:40
9 69 Kumor Renata K (9) 1964 POL parkrun chrzanów Libiąż 56:53,9 13:25,5 05:41
10 67 Krajecka-Solarz Alina K (10) 1972 POL Harpagon Sosnowiec Sosnowiec 57:19,1 13:50,7 05:43
11 89 Nowak Teresa K (11) 1977 POL Chrzanów 58:05,7 14:37,3 05:48
12 102 Rozmus Marzena K (12) 1974 POL Bojszowy Nowe 58:24,5 14:56,1 05:50
13 20 Drabiec Ewa K (13) 1971 POL Alwernia 58:30,1 15:01,7 05:51
14 88 Niedzielczyk Jolanta K (14) 1961 POL Chrzanòw Biega Chrzanòw 59:52,1 16:23,7 05:59
15 65 Kozieł Jadwiga K (15) 1971 POL CRIK FCA POLAND Tychy 1:00:22,2 16:53,8 06:02
16 79 Matyniak Barbara K (16) 1986 POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 1:00:44,5 17:16,1 06:04
17 80 Matysik Marta K (17) 1989 POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 1:00:44,6 17:16,2 06:04
18 128 Wojtyła Aneta K (18) 1987 POL Bielsko-Biała 1:01:38,5 18:10,1 06:09
19 19 Drabiec Ewa K (19) 1997 POL Kraków 1:01:41,4 18:13,0 06:10
20 5 Bormann Margrit K (20) 1980 POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 1:02:12,1 18:43,7 06:13
21 104 Rybka Sonia K (21) 1988 POL Chrzanów 1:03:40,1 20:11,7 06:22
22 12 Czarnecka Jolanta K (22) 1967 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 1:03:52,6 20:24,2 06:23
23 22 Dziób Iwona K (23) 1979 POL Zagórze 1:04:44,9 21:16,5 06:28
24 39 Ignaciuk Małgorzata K (24) 1977 POL parkrun chrzanów Libiąż 1:05:52,0 22:23,6 06:35
25 100 Rajca Anna K (25) 1979 POL Błękitna XVII Kraków 1:07:34,3 24:05,9 06:45
26 25 Frączek Monika K (26) 1981 POL Rusocice 1:08:58,4 25:30,0 06:53
27 35 Górecka - Szczepankiewicz Joanna K (27) 1979 POL Przeginia Duchowna 1:08:58,6 25:30,2 06:53
28 3 Basta Dorota K (28) 1975 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:11:00,9 27:32,5 07:06
29 119 Tokarz Magdalena K (29) 1976 POL Zagorze 1:11:05,0 27:36,6 07:06
DNS 33 Gleń Natalia K 1997 POL Krzeszowice
DNF 107 Sadowska-Kocój Irena K 1966 POL Trzebinia

BGTimeSport © 2015-2020