IV Bieg Cukierkowy

Wydarzenie:
IV Bieg Cukierkowy IV Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
18.12.2022
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
4.6 km
Zgłoszonych:
300
Ukończyło:
223
Nieklasyfikowani:
77
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 240 Przybyła Kamil M (1) 2005 POL TL ATHLETICS Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 18:05,9 03:56
2 276 Wowry Grzegorz M (2) 1981 POL Cieszyn 18:18,5 00:12,6 03:58
3 42 Lizak Wojciech M (3) 1980 POL TL ATHLETICS Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 18:22,6 00:16,7 03:59
4 179 Nowicki Tomasz M (4) 1986 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 19:19,6 01:13,7 04:12
5 254 Szweda Damian M (5) 1989 POL Run Team Pogwizdów Kończyce Wielkie 19:26,7 01:20,8 04:13
6 239 Spyrka Piotr M (6) 1988 POL KLUB BIEGACZA FARTLEK Jastrzębie Zdrój 19:57,6 01:51,7 04:20
7 211 Rajwa Roman M (7) 1991 POL TL Athletics Jastrzębie Chybie 20:08,9 02:03,0 04:22
8 268 Urbasik Daniel M (8) 1987 POL UMR 363 Rydułtowy RUN Rydułtowy 20:26,4 02:20,5 04:26
9 12 Bezuch Paweł M (9) 1996 POL Wodzisław Śląski 20:38,0 02:32,1 04:29
10 245 Suwaj Aneta K (1) 1986 POL Alpin sport team Jastrzębie Zdrój 20:44,2 02:38,3 04:30
11 144 Malik Rafał M (10) 1984 POL Jastrzębie-Zdrój 20:55,5 02:49,6 04:32
12 47 Dziuk Dagmara K (2) 1987 POL TL Athletics Jastrzębie Pawłowice 21:08,5 03:02,6 04:35
13 20 Buczak Łukasz M (11) 1986 POL Rybnik 21:09,7 03:03,8 04:36
14 142 Łysek Paweł M (12) 1975 POL Bziegacze Jastrzębie Zdrój 21:27,0 03:21,1 04:39
15 21 Bućko Marcin M (13) 1978 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 21:36,4 03:30,5 04:41
16 143 Magoń Grzegorz M (14) 1982 POL Radlinioki w biegu Lubomia 22:04,3 03:58,4 04:47
17 200 Pojda Grzegorz M (15) 1972 POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 22:22,9 04:17,0 04:51
18 7 Bajor Paweł M (16) 1980 POL Wodzisław Śląski 22:26,8 04:20,9 04:52
19 90 Janecki Mateusz M (17) 1994 POL Bziegacze Jastrzębie-Zdrój 22:27,7 04:21,8 04:52
20 2 Adamczewski Waldemar M (18) 1965 POL Klub biegacza fartlek Jastrzębie-Zdrój 22:28,2 04:22,3 04:53
21 19 Bryła Rafał M (19) 1982 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 22:29,7 04:23,8 04:53
22 217 Ratka-Matejko Marcin M (20) 1987 POL Jastrzębie-Zdrój 22:35,3 04:29,4 04:54
23 204 Przygoda Marcin M (21) 1981 POL Szare morsy Jastrzębie-Zdrój 22:58,3 04:52,4 04:59
24 277 Woźniak Przemek M (22) 1983 POL Jastrzębie Zdrój 23:05,4 04:59,5 05:01
25 79 Grzonka Andrzej M (23) 1977 POL Klub Biegacza FARTLEK Jastrzębie-Zdrój 23:09,1 05:03,2 05:01
26 102 Kapusta Bartlomiej M (24) 1986 POL Jastrzebie-Zdroj 23:11,6 05:05,7 05:02
27 243 Stolarski Paweł M (25) 1983 POL Czechowice-Dziedzice 23:20,8 05:14,9 05:04
28 10 Bernat Tomasz M (26) 1993 POL Opel Fijałkowski team Jankowice 23:26,5 05:20,6 05:05
29 181 Ogrodnik Damian M (27) 1980 POL Jastrzębie-Zdrój 23:29,2 05:23,3 05:06
30 162 Mroczkowski Tomasz M (28) 1977 POL Jastrzębie-Zdrój 23:44,5 05:38,6 05:09
31 175 Nowak Beata K (3) 1972 POL OLZA CIESZYN Puńców 23:44,9 05:39,0 05:09
32 80 Hajski Kamil M (29) 1987 POL KWK Marcel Rybnik 23:45,1 05:39,2 05:09
33 77 Gralak Wojciech M (30) 1993 POL Rybnik 24:05,1 05:59,2 05:14
34 265 Twardzik Wojciech M (31) 1983 POL Fantastic Team Istebna 24:06,7 06:00,8 05:14
35 113 Kluz Anna K (4) 1976 POL Fantastic Team Ustroń 24:14,6 06:08,7 05:16
36 35 Czyż Leonarda K (5) 1973 POL OLZA CIESZYN Cieszyn 24:27,9 06:22,0 05:19
37 235 Słowiński Dawid M (32) 1988 POL Pawłowice 24:30,6 06:24,7 05:19
38 45 Dudziak Grzegorz M (33) 1976 POL Jastrzębie-Zdrój 24:35,9 06:30,0 05:20
39 32 Cieślik Rafał M (34) 1985 POL Wodzisław Śląski 24:52,4 06:46,5 05:24
40 92 Jasiński Maksymilian M (35) 1962 POL MARO Team Jastrzębie-Żory Jastrzębie-Zdrój 24:56,3 06:50,4 05:25
41 167 Nandzik Dariusz M (36) 1966 POL Jastrzębie - Zdrój 25:03,2 06:57,3 05:26
42 170 Niesłańczyk Małgorzata K (6) 1979 POL WATAHA Jastrzębie-Zdrój 25:12,8 07:06,9 05:28
43 275 Wowry Sylwia K (7) 1981 POL Olza Cieszyn, Morsy Skoczów Cieszyn 25:16,9 07:11,0 05:29
44 108 Kiepiela Dawid M (37) 1981 POL Klub biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 25:23,8 07:17,9 05:31
45 127 Kubala Jan M (38) 1987 POL Pawłowice 25:24,1 07:18,2 05:31
46 53 Foks Damian M (39) 1969 POL Warszowice 25:24,7 07:18,8 05:31
47 202 Popek Barbara K (8) 1972 POL Jastrzębie-Zdrój 25:31,4 07:25,5 05:32
48 75 Góral Stanisław M (40) 1990 POL Pawłowice 25:35,4 07:29,5 05:33
49 183 Olma Władysław M (41) 1964 POL Jastrzębie biegam bo lubię Jastrzębie-Zdrój 25:36,9 07:31,0 05:34
50 194 Pidanty Łukasz M (42) 1984 POL Madyrun Jastrzębie Zdrój 25:41,4 07:35,5 05:35
51 13 Białończyk Joanna K (9) 1987 POL Zebrzydowice 25:45,8 07:39,9 05:36
52 95 Jochlik Szymon M (43) 1988 POL Jastrzębie-Zdrój 25:49,7 07:43,8 05:36
53 131 Kwapisz-Bonusiak Dorota K (10) 1989 POL Jastrzębie-Zdrój 25:51,2 07:45,3 05:37
54 278 Woźniak Sylwia K (11) 1991 POL Jastrzębie-Zdrój 26:17,8 08:11,9 05:43
55 117 Kolarczyk Dorota K (12) 1985 POL FIT MAMA & FIT RADLINIOCZKI Wodzisław Śląski 26:21,5 08:15,6 05:43
56 296 Zimny Ireneusz M (44) 1976 POL Rybnik 26:27,1 08:21,2 05:45
57 69 Dejewski Jakub M (45) 1984 POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 26:29,3 08:23,4 05:45
58 152 Mazur Małgorzata K (13) 1977 POL Jastrzębie-Zdrój 26:31,8 08:25,9 05:46
59 138 Łukasik Grzegorz M (46) 1974 POL Pszczyna 26:42,8 08:36,9 05:48
60 64 Gensty Klaudia K (14) 1976 POL Dystans Lubomia Lubomia 26:48,6 08:42,7 05:49
61 151 Mazur Arkadiusz M (47) 1988 POL Międzyrzecze Dolne 26:49,2 08:43,3 05:49
62 85 Hołyńska-Urbasik Karolina K (15) 1987 POL RUN Rydułtowy Rydułtowy 26:53,8 08:47,9 05:50
63 196 Piwońska Adriana K (16) 1980 POL Interaktywni/Łapacze Zachodów Słońc Podbucze 26:59,5 08:53,6 05:52
64 55 Magiera Janusz M (48) 1963 POL Forma Wodzisław Wodzisław-Śląski 26:59,6 08:53,7 05:52
65 146 Maliszewski Dariusz M (49) 1985 POL Jastrzebie Zdrój 27:00,5 08:54,6 05:52
66 180 Ogórek Bartłomiej M (50) 1986 POL Gorzyce 27:00,9 08:55,0 05:52
67 261 Torbiński Wiesław M (51) 1952 POL Szare Morsy Jastrzebie-Zdrój 27:23,4 09:17,5 05:57
68 134 Lerch Bożena K (17) 1988 POL Jastrzębie-Zdrój 27:25,3 09:19,4 05:57
69 262 Trybała Danuta K (18) 1984 POL WATAHA Pielgrzymowice 27:26,3 09:20,4 05:57
70 135 Lerch-Henczko Maria K (19) 1986 POL Aktywnie Nakręceni Jastrzębie-Zdrój 27:43,7 09:37,8 06:01
71 198 Płaska Grzegorz M (52) 1971 POL WRM Jastrzębie -Zdrój 27:47,8 09:41,9 06:02
72 272 Wincierz Slawomir M (53) 1988 POL EASYRUN RACIBÓRZ Raciborz 27:50,1 09:44,2 06:03
73 26 Bystrykowski Marcin M (54) 1975 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 28:00,1 09:54,2 06:05
74 281 Wrucha Sylwia K (20) 1979 POL Jastrzębie Zdrój 28:04,3 09:58,4 06:06
75 70 Gnaś Anna K (21) 1983 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 28:04,5 09:58,6 06:06
76 260 Tomala Dariusz M (55) 1975 POL OPEL FIJAŁKOWSKI TEAM Jastrzębie-Zdrój 28:05,4 09:59,5 06:06
77 232 Slisz Adam M (56) 1971 POL Amator Rybnik 28:09,7 10:03,8 06:07
78 233 Slisz Maria K (22) 1974 POL Decathlon & Przyjaciele Rybnik 28:09,7 10:03,8 06:07
79 61 Gawlak Marta K (23) 1983 GBR Gawlakowy team Edinburgh 28:11,3 10:05,4 06:07
80 164 Musiał Wioletta K (24) 1979 POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie Zdrój 28:29,9 10:24,0 06:11
81 57 Gabzdyl Tomasz M (57) 1977 POL Brzezówka 28:34,6 10:28,7 06:12
82 197 Pleszczynska Iwona K (25) 1983 POL Zabrze 28:41,1 10:35,2 06:14
83 119 Kołodziej Artur M (58) 1974 POL Jastrzębie Zdrój 28:45,0 10:39,1 06:15
84 82 Hejna Artur M (59) 1970 POL Radlinioki w biegu Radlin 29:19,1 11:13,2 06:22
85 161 Mosz Weronika K (26) 1981 POL Rydułtowy 29:20,4 11:14,5 06:22
86 128 Kubica Tadeusz M (60) 1960 POL Nessi Time Żory Żory 29:29,5 11:23,6 06:24
87 178 Nowak Magdalena K (27) 1989 POL Nessi Time Żory Żory 29:30,2 11:24,3 06:24
88 234 Słowińska Joanna K (28) 1988 POL Runteam Pawłowice Pawłowice 29:33,4 11:27,5 06:25
89 267 Tyrytko Jarosław M (61) 1972 POL WATAHA Pruchna 29:39,0 11:33,1 06:26
90 188 Pałys Agata K (29) 1984 POL Jastrzębie Zdrój 29:45,9 11:40,0 06:28
91 212 Ransz Beata K (30) 1971 POL Przyjaciółki do spółki Jastrzębie Zdrój 29:47,3 11:41,4 06:28
92 106 Kędzierski Krzysztof M (62) 1972 POL Foczki i Morsy Rybnik Rybnik 29:53,9 11:48,0 06:29
93 30 Cielanga Barbara K (31) 1989 POL Wataha Golasowice 30:01,6 11:55,7 06:31
94 291 Zeman Arkadiusz M (63) 1985 POL Szpatułka Rybnik 30:03,3 11:57,4 06:32
95 290 Zeman Marta K (32) 1985 POL Szpatułka Rybnik 30:03,5 11:57,6 06:32
96 36 Czyż Jacek M (64) 1973 POL OLZA CIESZYN Cieszyn 30:34,6 12:28,7 06:38
97 105 Kempny Maciej M (65) 1987 POL Vitasport Team Żory 30:57,4 12:51,5 06:43
98 282 Wysocka Magdalena K (33) 1980 POL Rydułtowy 31:01,8 12:55,9 06:44
99 43 Drozdziok Elżbieta K (34) 1982 POL WATAHA Pielgrzymowice 31:08,6 13:02,7 06:46
100 148 Marciniak Beata K (35) 1977 POL Wataha Pielgrzymowice 31:09,1 13:03,2 06:46
101 266 Tyrytko Sylwia K (36) 1982 POL WATAHA Pruchna 31:09,7 13:03,8 06:46
102 89 Jakubczak Katarzyna K (37) 1990 POL Strumień 31:10,1 13:04,2 06:46
103 54 Francuz Izabela K (38) 1986 POL Strumień 31:10,8 13:04,9 06:46
104 123 Kowalonek Aleksandra K (39) 1999 POL Wodzisław Śląski 31:17,5 13:11,6 06:48
105 100 Kamińska Agnieszka K (40) 1983 POL Zebrzydowice 31:42,0 13:36,1 06:53
106 173 Nowaczyk Estera K (41) 1978 POL Marklowice 31:51,9 13:46,0 06:55
107 121 Kontny Agata K (42) 1992 POL FemFit3D Jastrzębie-Zdrój 31:54,9 13:49,0 06:56
108 50 Feczko Monika K (43) 1996 POL Jastrzębie Zdrój 31:56,2 13:50,3 06:56
109 168 Nguyen Van Ola K (44) 1996 POL Jastrzębie-Zdrój 31:56,3 13:50,4 06:56
110 293 Ziętara Agata K (45) 1972 POL Jastrzębie-Zdrój 32:00,3 13:54,4 06:57
111 49 Feczko Lucyna K (46) 1976 POL Jastrzębie Zdrój 32:04,4 13:58,5 06:58
112 283 Zacher Dominik M (66) 1983 POL HDK Trójkolorowi Zabrze 32:28,0 14:22,1 07:03
113 94 Jastrzębska Ewa K (47) 1966 POL Jastrzębie Zdrój 32:30,4 14:24,5 07:04
114 184 Orłowski Arkadiusz M (67) 1983 POL Bielsko-Biała 32:32,7 14:26,8 07:04
115 81 Hejna Izabela K (48) 1970 POL Radlinioki w biegu Radlin 32:42,6 14:36,7 07:06
116 191 Pawłowska Beata K (49) 1973 POL Radlinioki w biegu Radlin 32:42,6 14:36,7 07:06
117 62 Gawlas Paulina K (50) 1992 POL Pierściec 32:50,7 14:44,8 07:08
118 124 Krajcarz Tomasz M (68) 1986 POL Łekawica 32:50,7 14:44,8 07:08
119 83 Herman Błażej M (69) 2006 POL Jastrzębie-Zdrój 33:00,6 14:54,7 07:10
120 297 Zimny Celina K (51) 1977 POL Smaki Biegania Rybnik 33:01,5 14:55,6 07:10
121 160 Morgała Daria K (52) 1981 POL Książenice 33:15,4 15:09,5 07:13
122 224 Salachna Grzegorz M (70) 1970 POL Olza Cieszyn Cieszyn 33:39,0 15:33,1 07:18
123 171 Niestrój Sylwia K (53) 1971 POL Dystans Lubomia Lubomia 33:56,3 15:50,4 07:22
124 284 Zagórska Beata K (54) 1982 POL Goleszów 34:01,5 15:55,6 07:23
125 84 Holona Bożena K (55) 1969 POL Cieszyn 34:01,7 15:55,8 07:23
126 14 Błaszkiewicz Katarzyna K (56) 1988 POL Ekipa Mikołaja Rybnik 34:18,1 16:12,2 07:27
127 24 Łukasik Małgorzata K (57) 1974 POL Jastrzębie Zdrój 34:36,3 16:30,4 07:31
128 145 Bąk Beata K (58) 1978 POL Radostowice 34:36,5 16:30,6 07:31
129 103 Karaś Daria K (59) 1986 POL Jastrzębie Zdrój 34:56,1 16:50,2 07:35
130 16 Bogacz-Buchta Anna K (60) 1981 POL Jastrzębie-Zdrój 35:01,5 16:55,6 07:36
131 107 Kiełkowska-Holeksa Barbara K (61) 1987 POL WATAHA Pielgrzymowice 35:05,3 16:59,4 07:37
132 298 Złotkowska Sylwia K (62) 1988 POL Wataha Pielgrzymowice 35:06,3 17:00,4 07:37
133 274 Wosińska Helena K (63) 1979 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 35:07,4 17:01,5 07:38
134 216 Ratajszczak-Małys Ewa K (64) 1970 POL Nordic Walking Taem Racibórz Racibórz 35:25,0 17:19,1 07:41
135 76 Góralski Jarosław M (71) 1966 POL Racibórz 35:25,1 17:19,2 07:41
136 18 Brandys Krystyna K (65) 1987 POL Dyńki Team Zbytków 35:25,7 17:19,8 07:42
137 46 Dynia Magdalena K (66) 1975 POL Dyńki Team Jastrzębie-Zdrój 35:25,7 17:19,8 07:42
138 104 Kempny Małgorzata K (67) 1990 POL Vitasport Team Żory 35:32,6 17:26,7 07:43
139 74 Gorzelak Zbigniew M (72) 1975 POL Jastrzębie-Zdrój 35:37,3 17:31,4 07:44
140 93 Jaskóła Iza K (68) 1989 POL Jastrzębie Zdrój 35:39,1 17:33,2 07:45
141 258 Śnietka Anna K (69) 1982 POL Fem Fit 3D Jastrzębie Zdrój 35:45,8 17:39,9 07:46
142 156 Mędrek Justyna K (70) 1989 POL Czchów 35:55,0 17:49,1 07:48
143 60 Gawlak Barbara K (71) 1962 POL Gawlakowy team Goczalkowice 36:06,7 18:00,8 07:51
144 3 Anioł-Barlik Agnieszka K (72) 1976 POL Jastrzębie-Zdrój 36:20,5 18:14,6 07:54
145 9 Bednarek Anita K (73) 1983 POL Jastrzębie-Zdrój 36:28,3 18:22,4 07:55
146 111 Klonowska Monika K (74) 1981 POL Klub BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZ Racibórz 36:52,0 18:46,1 08:00
147 112 Klonowski Paweł M (73) 1980 POL Klub BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZ Racibórz 36:52,0 18:46,1 08:00
148 126 Krzaczek Aleksandra K (75) 1971 POL Radlinioki w biegu Radlin 37:00,1 18:54,2 08:02
149 244 Surma-Magoń Gosia K (76) 1986 POL Radlinioki w biegu Lubomia 37:00,2 18:54,3 08:02
150 252 Szewczuk Agnieszka K (77) 1975 POL Jastrzębie-Zdrój 37:12,3 19:06,4 08:05
151 242 Stiff Piotr M (74) 1975 POL Grubiorze Lotajom Jastrzębie-Zdrój 37:19,0 19:13,1 08:06
152 231 Skomra Renata K (78) 1977 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 37:19,9 19:14,0 08:06
153 251 Szczypka Angelika K (79) 1994 POL Femfit3d Marklowice-Górne 37:39,5 19:33,6 08:11
154 279 Woźniak Marcelina K (80) 1986 POL Femfit3d Jastrzębie Zdrój 37:40,1 19:34,2 08:11
155 249 Szczepaniak Katarzyna K (81) 1982 POL Femfit3D Jastrzębie - Zdrój 37:40,2 19:34,3 08:11
156 22 Budzinska Anita K (82) 1986 POL Femfit3D Kaczyce 37:40,6 19:34,7 08:11
157 63 Gąsior Katarzyna K (83) 1989 POL Pawłowice 37:45,5 19:39,6 08:12
158 140 Łoskot Aneta K (84) 1987 POL Warszowice 37:45,6 19:39,7 08:12
159 257 Śnieg Alicja K (85) 1991 POL Zabrze 37:50,2 19:44,3 08:13
160 136 Leszczyński Mariusz M (75) 1981 POL Sosnowiec 37:50,3 19:44,4 08:13
161 259 Tatarczyk Martyna K (86) 1996 POL Połomia 38:05,3 19:59,4 08:16
162 120 Kołodziejczyk Aleksandra K (87) 1978 POL Radlinioki w biegu Radln 38:21,9 20:16,0 08:20
163 101 Kania Grażyna K (88) 1973 POL Decathlon i przyjaciele Rybnik 38:22,5 20:16,6 08:20
164 33 Cieślińska Jolanta K (89) 1969 POL Rybnik 38:23,1 20:17,2 08:20
165 115 Kłosek-Taraszkiewicz Monika K (90) 1982 POL Runteam Pawłowice 38:25,0 20:19,1 08:21
166 246 Szczegodzińska Kasia K (91) 1986 POL Jastrzębie-Zdrój 38:25,5 20:19,6 08:21
167 241 Stawicki Grzegorz M (76) 1970 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 38:25,9 20:20,0 08:21
168 273 Wojtoń-Stawicka Małgorzata K (92) 1965 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 38:26,3 20:20,4 08:21
169 98 Kaczmarczyk-Zielińska Magdalena K (93) 1990 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 38:26,5 20:20,6 08:21
170 41 Dębowska Beata K (94) 1970 POL Jastrzębie-Zdrój 38:39,3 20:33,4 08:24
171 59 Garus Angelika K (95) 1982 POL Jastrzębie-Zdrój 38:39,5 20:33,6 08:24
172 78 Grzeszczuk Tomasz M (77) 1996 POL Jastrzębie-Zdrój 38:43,6 20:37,7 08:25
173 99 Kaczorek Malwina K (96) 1985 POL Jastrzębie Zdrój 38:48,9 20:43,0 08:26
174 222 Rojek Wiola K (97) 1983 POL Jastrzębie 39:01,6 20:55,7 08:29
175 87 Idzikowska Elżbieta K (98) 1978 POL Jastrzębie Zdrój 40:22,0 22:16,1 08:46
176 88 Idzikowska Urszula K (99) 1999 POL Jastrzębie Zdrój 40:22,5 22:16,6 08:46
177 132 Lechowicz Irena K (100) 1964 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 40:27,5 22:21,6 08:47
178 219 Rek Katarzyna K (101) 1976 POL Radlinioki w biegu Radlin 40:30,5 22:24,6 08:48
179 133 Lechowicz Tadeusz M (78) 1960 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 40:35,5 22:29,6 08:49
180 37 Dąbrowska Katarzyna K (102) 1984 POL Skrbeńsko 40:55,4 22:49,5 08:53
181 122 Kowalczyk Barbara K (103) 1983 POL Jastrzębie Zdrój 40:56,3 22:50,4 08:53
182 129 Kudosz Marta K (104) 1983 POL Jastrzębie-Zdrój 40:56,9 22:51,0 08:54
183 44 Dróżdż Magdalena K (105) 1975 POL Femfit 3d Skrzyszów 41:18,3 23:12,4 08:58
184 215 Ratajczak Ewa K (106) 1978 POL Przyjaciółki do spółki Jastrzębie-Zdrój 41:20,2 23:14,3 08:59
185 172 Niestrój Żaneta K (107) 1998 POL Lubomia 41:59,9 23:54,0 09:07
186 31 Cieślicka Marta K (108) 1980 POL Nessi Team Żory 43:26,9 25:21,0 09:26
187 287 Załęska Magdalena K (109) 1980 POL Jastrzębie Zdrój 44:18,0 26:12,1 09:37
188 228 Sirek Michał M (79) 1984 POL Olza Cieszyn Cieszyn 44:54,8 26:48,9 09:45
189 114 Kłoda Sylwester M (80) 1978 POL Olza Cieszyn Cieszyn 44:55,2 26:49,3 09:45
190 227 Sirek Izabela K (110) 1983 POL Olza Cieszyn Cieszyn 48:23,7 30:17,8 10:31
191 225 Samsel Agnieszka K (111) 1972 POL Jastrzębie-Zdrój 49:15,0 31:09,1 10:42
192 149 Marek Małgorzata K (112) 1972 POL Pielgrzymowice 49:15,4 31:09,5 10:42
193 182 Olczyk-Zielińska Wioletta K (113) 1971 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:07,2 32:01,3 10:53
194 218 Raźniak Beata K (114) 1970 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:07,7 32:01,8 10:53
195 118 Kolat Jadwiga K (115) 1979 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:09,7 32:03,8 10:54
196 73 Gorzelak Joanna K (116) 1980 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:10,3 32:04,4 10:54
197 8 Bała Justyna K (117) 1979 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:13,6 32:07,7 10:55
198 230 Sitko Dagmara K (118) 1986 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:13,6 32:07,7 10:55
199 1 Myśliwiec Barbara K (119) 1994 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:29,3 32:23,4 10:58
200 199 Płaska Barbara K (120) 1972 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie -Zdrój 50:31,0 32:25,1 10:58
201 6 Bajcar Beata K (121) 1972 POL Kobiety na 5+ Chybie 50:31,3 32:25,4 10:58
202 11 Betańska Aneta K (122) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:32,0 32:26,1 10:59
203 68 Głuszak Aleksandra K (123) 1978 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:33,1 32:27,2 10:59
204 190 Pasławska Katarzyna K (124) 1978 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:33,4 32:27,5 10:59
205 223 Rutkowski Dawid M (81) 1978 POL Rybnik 50:34,5 32:28,6 10:59
206 67 Główczyk Izabella K (125) 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:34,9 32:29,0 10:59
207 17 Borda Grażyna K (126) 1975 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:35,4 32:29,5 10:59
208 270 Wawoczny Anita K (127) 1982 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie - Zdrój 50:37,1 32:31,2 11:00
209 269 Urbaś Monika K (128) 1988 POL Kobiety 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:38,2 32:32,3 11:00
210 186 Pająk Małgorzata K (129) 1967 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:38,4 32:32,5 11:00
211 285 Zajączkowska Emilia K (130) 1987 POL Socjal Corpo Group Jastrzębie-Zdrój 50:39,5 32:33,6 11:00
212 189 Parzych Renata K (131) 1951 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:39,8 32:33,9 11:00
213 139 Łanucha Mariola K (132) 1960 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:40,0 32:34,1 11:00
214 264 Trzcińska Joanna K (133) 1990 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:41,3 32:35,4 11:01
215 4 Auguścik Ewelina K (134) 1986 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:41,6 32:35,7 11:01
216 86 Huba Agnieszka K (135) 1986 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:41,8 32:35,9 11:01
217 192 Perkowska Daria K (136) 1979 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie - Zdrój 50:42,8 32:36,9 11:01
218 97 Jurkowska Monika K (137) 1992 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:43,4 32:37,5 11:01
219 205 Puda Dorota K (138) 1972 POL Kobiety na 5+ Mnich 50:44,0 32:38,1 11:01
220 169 Niedziołko Bożena K (139) 1968 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:45,1 32:39,2 11:01
221 166 Nalewajka Wioleta K (140) 1971 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 50:46,5 32:40,6 11:02
222 226 Sawicka Marta K (141) 1981 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:46,5 32:40,6 11:02
223 165 Myśliwiec Monika K (142) 1976 POL Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój 50:47,6 32:41,7 11:02
DNS 5 Badura Artur M 1976 POL Jejkowice Biegają Rybnik
DNF 15 Bober Alicja K 1983 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 23 Burda Katarzyna K 1976 POL MMA Pszów
DNF 25 Burnagiel Agata K 1968 POL HRmax Żory Czerwionka-Leszczyny
DNS 27 Ceglarska Sonia K 1980 POL Jejkowice Biegają Jejkowice
DNS 28 Ceglarska Alicja K 1979 POL Jejkowice biegają Rybnik
DNS 29 Ceglarski Adrian M 1984 POL Jejkowice Biegają Jejkowice
DNS 34 Czyż Wiola K 1984 POL Zabrze
DNF 38 Dąbrowska Agata K 1980 POL Nessi Team Żory Żory
DNS 39 Depta Justyna K 1985 POL Eko Okna Runners Racibórz
DNS 40 Dębicka Aneta K 1999 POL Aneta Dębicka Brzeg
DNS 48 Dziwok Monika K 1979 POL Rybnik
DNS 51 Fielek Michał M 1984 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Skoczów
DNS 52 Fieroch Karol M 1988 POL Turza Śląska
DNS 56 Gabruś Iwona K 1972 POL Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze Czerwionka
DNS 58 Garbicz Małgorzata K 1990 POL Kończyce Wielkie
DNF 65 Gieroń Katarzyna K 1979 POL Dystans Lubomia Lubomia
DNS 66 Glinka Beata K 1993 POL Turza Śląska
DNS 71 Gojny Daria K 1992 POL Femfit3d Jastrzębie-Zdrój
DNS 72 Goławski Łukasz M 1991 POL OPEL FIJAŁKOWSKI TEAM Radlin
DNS 91 Janiszewska Patrycja K 1988 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 96 Jurek Iza K 1979 POL Kw Jastrzebie Jastrzębie Zdrój
DNS 109 Kiljański Paweł M 1986 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 110 Klimowski Daniel M 1976 POL Fantastic Team Pierściec
DNF 116 Kmita Tomasz M 1992 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 125 Kruczek Nikola K 2005 POL Gołkowice
DNF 130 Kuśmirska-Kubas Alina K 1971 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 137 Liszka Ela K 1978 POL Jejkowice Biegają Jejkowice
DNS 141 Łysek Michał M 1949 POL WATAHA Jastrzębie-Zdrój
DNF 147 Marchewka Bartosz M 1986 POL Jastrzębie
DNS 150 Maszczyńska-Skalik Ania K 1981 POL Tychy
DNS 153 Mazur Małgorzata K 1977 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 154 Mendrela Stanisława K 1997 POL Wodzisław Śląski
DNS 155 Meredyk Adrian M 1982 POL All Stars Jastrzębie Zdrój Jastrzebie Zdroj
DNS 157 Mijal Natalia K 1992 POL Fantastic Team Ustroń
DNS 158 Miśkowiec Agnieszka K 1976 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 159 Morgała Angelika K 1993 POL Ekipa Mikołaja Turza Śląska
DNS 163 Mrozek Mateusz M 2000 POL Lubomia
DNS 174 Nowak Malwina K 1989 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 176 Nowak Kamil M 1993 POL Pogórze
DNS 177 Nowak Ewelina K 1983 POL Femfit3D Jastrzębie-Zdrój
DNS 185 Oszek Karolina K 1983 POL OczekTeam Racibórz
DNS 187 Pala Mariusz M 1985 POL KOKO DŻAMBO I DO PRZODU Pszczyna
DNF 193 Pertek Danuta K 1979 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 195 Pilch Andrzej M 1969 POL Fantastic Team Ustroń
DNS 201 Poliwka-Filipowska Karolina K 1991 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 203 Prokopiuk Adriana K 1981 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 206 Pytel Renata K 1969 POL Sobieski Pielgrzymowice
DNS 207 Pyzik Barbara K 1982 POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój
DNS 208 Pyzik Marcin M 1978 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
DNS 209 Radecka Magdalena K 1977 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 210 Radwańska Agata K 1995 POL Jastrzębie-Zdrój
DNF 213 Ransz Krzysztof M 1975 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 214 Rataj Barbara K 1985 POL Jejkowice biegają Jejkowice
DNS 220 Rębacz Kamila K 1997 POL Skoczów
DNS 221 Rojek Patrycja K 1995 POL Rożek team Rybnik
DNS 229 Sitek Joanna K 1973 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 236 Słysz Natalia K 1991 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 237 Smozik Mariola K 1980 POL Opel Rybnik
DNS 238 Sołtysik Zdzisia K 1977 POL Pędzące Żółwie Rybnik
DNF 247 Szczepanek Urszula K 1973 POL Jastrzębie -Zdrój
DNF 248 Szczepanek Janusz M 1975 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 250 Szczygieł Ela K 1998 POL Szczerbice
DNS 253 Szewczyk Michał M 1990 POL Wodzisław
DNS 255 Śmietana Mariusz M 1975 POL EasyRun Racibórz Racibórz
DNS 256 Śmietana Grzegorz M 1977 POL Easyrun Racibórz Racibórz
DNS 263 Trybała Weronika K 1995 POL WATAHA Pielgrzymowice
DNS 271 Wawrow Mirek M 1983 POL Bbl Racibórz Baborów
DNF 280 Wróblewska Judyta K 1993 POL Zawierucha Training Academy Jastrzębie-Zdrój
DNS 286 Zalewska Barbara K 1976 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 288 Zawadzka Beba K 1983 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze
DNS 289 Zdeb Basia K 1980 POL Fit Bezy i Pączek Zabrze
DNF 292 Zgoda Wioletta K 1979 POL Femfit3d Z
DNS 294 Ziętkiewicz Agnieszka K 1980 POL Jastrzębie Zdrój
DNS 295 Ziętkiewicz Dawid M 2000 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 299 Ździebło-Kruczek Bogumiła K 1975 POL Gołkowice
DNS 300 Żyła Wojciech M 1982 POL Kończyce Wielkie

BGTimeSport © 2015-2020