Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
WYNIKI KATEGORIE.pdf
IX Puchar Kościeliska – 5 km Kobiety
Wydarzenie:
IX Puchar Kościeliska
IX Puchar Kościeliska
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko
Data:
18.12.2022
Miejsce:
Kościelisko
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
30
Ukończyło:
30
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
PZN
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
PZN
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
182
Pradziad Justyna
K (1)
1997
K-I (1)
POL
UKS Regle Koscielisko
Murzasichle
20:21,9
04:04
2
30
Wierzycka Jolanta
K (2)
2007
K-I (2)
POL
Uks Wierchy Zalesie
Zalesie
20:22,4
00:00,5
04:04
3
118
Soból Joanna
K (3)
1977
K-III (1)
POL
Nowotarski Klub Kolarski
Kościeliska
22:15,9
01:54,0
04:27
4
38
Marszałek Ewa
K (4)
1976
K-III (2)
POL
KrosSki RemSport
Rzeszów
22:19,3
01:57,4
04:27
5
15
Tkaczyk Agnieszka
K (5)
1992
K-II (1)
POL
Skipol.pl Team
Puławy
22:50,7
02:28,8
04:34
6
73
Komperda Maria
K (6)
1991
K-II (2)
POL
Szaflary
23:15,6
02:53,7
04:39
7
92
Spierenbug Catherine
K (7)
1997
K-I (3)
POL
Kościelisko
23:54,2
03:32,3
04:46
8
91
Górska Aneta
K (8)
2000
K-I (4)
POL
23:55,2
03:33,3
04:47
9
136
Ścieżka Marta
K (9)
1981
K-III (3)
POL
Nowy Targ
26:29,5
06:07,6
05:17
10
72
Pitoń Anna
K (10)
1962
K-V (1)
POL
Kościelisko
26:33,5
06:11,6
05:18
11
100
Olejniczak Halina
K (11)
1960
K-V (2)
POL
Kościelisko
28:08,1
07:46,2
05:37
12
67
Kwiecińska Magdalena
K (12)
1979
K-III (4)
POL
Zakopane
28:45,5
08:23,6
05:45
13
124
Trzebunia Alicja
K (13)
1979
K-III (5)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
29:27,2
09:05,3
05:53
14
16
Rączka Joanna
K (14)
1961
K-V (3)
POL
Kraków
30:09,5
09:47,6
06:01
15
34
Stencel Wiktoria
K (15)
1994
K-I (5)
POL
Liski
Zakopane
32:34,8
12:12,9
06:30
16
185
Kowalska Natalia
K (16)
1986
K-II (3)
POL
Kościelisko
32:56,5
12:34,6
06:35
17
83
Zachara Maria
K (17)
1957
K-V (4)
POL
Rabka - Zdrój
33:05,2
12:43,3
06:37
18
157
Kierys Renata
K (18)
1986
K-II (4)
POL
Ciche
33:19,6
12:57,7
06:39
19
173
Firas Anna
K (19)
1955
K-V (5)
POL
Koscielisko
34:06,2
13:44,3
06:49
20
94
Grabowska Krystyna
K (20)
1962
K-V (6)
POL
EKSKADRA KRAKÓW
Kraków
34:19,8
13:57,9
06:51
21
21
Warchoł Kamila
K (21)
1991
K-II (5)
POL
Kościelisko
35:20,9
14:59,0
07:04
22
68
Rejdak Ewa
K (22)
1976
K-III (6)
POL
Libertow
36:12,1
15:50,2
07:14
23
13
Fijak Aneta
K (23)
1975
K-III (7)
POL
Sienna
37:00,5
16:38,6
07:24
24
29
Czapińska-Ciepiela Ewa
K (24)
1984
K-II (6)
POL
Kraków
37:43,5
17:21,6
07:32
25
7
Prymakowska Barbara
K (25)
1943
K-VI (1)
POL
WKS WROCŁAW ŻÓRAWINA
Tarnów
38:12,9
17:51,0
07:38
26
158
Potoniec Monika
K (26)
1986
K-II (7)
POL
Ratułów
40:08,2
19:46,3
08:01
27
59
Berlin Joanna
K (27)
1968
K-IV (1)
SWE
Ski Team Skåne
Dalby
40:52,7
20:30,8
08:10
28
188
Czarniecka Agnieszka
K (28)
1974
K-III (8)
POL
TN Biegówki Wesoła
Warszawa
41:58,8
21:36,9
08:23
29
69
Czernik Tamara
K (29)
1969
K-IV (2)
POL
Sport Concept
Mikołów
44:10,8
23:48,9
08:50
30
64
Kiel Bożena
K (30)
1981
K-III (9)
POL
Sport Concept
Mikołów
45:42,8
25:20,9
09:08
BGTimeSport
© 2015 - 2024