Turbacz Downhill 2022 – III Mistrzostwa Polski w zbieganiu górskim

Wydarzenie:
Turbacz Downhill 2022 – III Mistrzostwa Polski w zbieganiu górskim Turbacz Downhill 2022 – III Mistrzostwa Polski w zbieganiu górskim
Organizator:
Panel Testowy BGTimeSport
Data:
Miejsce:
Dystans:
5.2 km
Zgłoszonych:
59
Ukończyło:
52
Nieklasyfikowani:
7
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKlubMiastoWynikStrataTempo
1 16 ŚWIECAK ROBERT M (1) 1980 Masters-M (1) Commandos Zwola Poduchowna Zwola Poduchowna 16:49,5 03:14
2 10 GABRYŚ RAFAŁ M (2) 1990 Senior-M (1) MOK Mszana Dolna Szczawa 16:58,2 00:08,7 03:15
3 33 POCZĄTKO ŁUKASZ M (3) 1992 Senior-M (2) Highlanders Kobiernice 17:09,5 00:20,0 03:17
4 14 PAJĄK BARTŁOMIEJ M (4) 1989 Senior-M (3) SMSKLIMA / Markowi Biegacze Marki 17:37,1 00:47,6 03:23
5 52 STROINSKI DANIEL M (5) 1982 Masters-M (2) Attiq Team Warszawa 17:41,3 00:51,8 03:24
6 25 WRÓBEL PRZEMYSŁAW M (6) 1982 Masters-M (3) Stryszów 17:47,6 00:58,1 03:25
7 51 BIERNAWSKI PIOTR M (7) 1977 Masters-M (4) Retired Bastards Nowy Targ 18:02,2 01:12,7 03:28
8 53 BUŹNIAK ARKADIUSZ M (8) 1987 Senior-M (4) MKL BRYGADA BESKIDÓW Nowy Sącz 18:15,6 01:26,1 03:30
9 59 Kostela Piotr M (9) 1987 Senior-M (5) Nowy Targ 18:27,6 01:38,1 03:33
10 28 SUŁEK WOJCIECH M (10) 1981 Masters-M (5) T.G Sokół Zakopane Zakopane 18:32,2 01:42,7 03:33
11 7 MADZIAR WITOLD M (11) 1999 Senior-M (6) AP Wisła Czarny Dunajec Piekielnik 18:37,2 01:47,7 03:34
12 54 PAŁKA TOMASZ M (12) 1975 Masters-M (6) KB Parantela Limanowa 19:11,7 02:22,2 03:41
13 50 GRYGIEL MAREK M (13) 1976 Masters-M (7) JacekBiega Running Team Kraków 19:16,3 02:26,8 03:42
14 39 BULANDA DAWID M (14) 1985 Masters-M (8) Nowy Targ 19:24,5 02:35,0 03:43
15 38 STRZELCZAK ROBERT M (15) 1974 Masters-M (9) Eurovent Athletics / Trail Is Our WayTeam Opole 19:57,9 03:08,4 03:50
16 31 CYRWUS MATEUSZ M (16) 1994 Senior-M (7) @Mateuszcyrwus_fizjo_sport Waksmund 20:18,6 03:29,1 03:54
17 12 IŚTOK SEBASTIAN M (17) 1997 Senior-M (8) Piekielnik Runing Team Piekielnik 20:24,3 03:34,8 03:55
18 4 BRYNIARSKI MARCIN M (18) 1976 Masters-M (10) OSP NOWY TARG Nowy targ 20:49,4 03:59,9 04:00
19 46 BALA PATRYK M (19) 1998 Senior-M (9) Raba Wyżna 20:53,5 04:04,0 04:01
20 48 ABRAMOWSKI MATEUSZ M (20) 1996 Senior-M (10) MKB DREPTAK Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki 21:05,4 04:15,9 04:03
21 44 DZIEDZIC GRZEGORZ M (21) 1979 Masters-M (11) Nowy Targ 21:10,4 04:20,9 04:04
22 23 JUDASZ LESZEK M (22) 1988 Senior-M (11) Obidowa 21:19,1 04:29,6 04:05
23 6 NIEWIADOMY KAZIMIERZ M (23) 1982 Masters-M (12) Ochotnica Dolna 21:36,6 04:47,1 04:09
24 56 FIGLEWICZ PIOTR M (24) 1985 Masters-M (13) Polplast Biega Myślenice 21:37,2 04:47,7 04:09
25 34 RUSZAŁA ŁUKASZ M (25) 1993 Senior-M (12) Wilcza Złaja Nowy Targ 21:40,1 04:50,6 04:10
26 30 BOLECHOWSKA DOMINIKA K (1) 1975 Masters-K (1) Alpin Rabka Zdrój 21:52,6 05:03,1 04:12
27 36 ŁUKASIK ANNA K (2) 1983 Masters-K (2) MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 21:55,3 05:05,8 04:12
28 47 RADCZUK DARIA K (3) 1986 Masters-K (3) TriFamily Bielsko Biała 22:00,2 05:10,7 04:13
29 40 GRATKA MIROSŁAW M (26) 1973 Masters-M (14) Kojszówka 22:52,8 06:03,3 04:24
30 21 KOWALIK MARIUSZ M (27) 1982 Masters-M (15) NGB Kłobuck Miedżno 22:55,4 06:05,9 04:24
31 2 CIENIUSZEK IZABELLA K (4) 1979 Masters-K (4) MILA Kościelisko 23:24,2 06:34,7 04:30
32 42 KŁOS ADAM M (28) 1971 Weteran-M (1) Niepolomice Biegają Zabierzów Bocheński 23:30,8 06:41,3 04:31
33 37 MOREVA DARIA K (5) 1984 Masters-K (5) Trail Running School WROCŁAW 23:45,6 06:56,1 04:34
34 19 TYLIBA IRENEUSZ M (29) 1973 Masters-M (16) Jura TEAM Przeginia 23:53,3 07:03,8 04:35
35 27 PROCHASEK ANIA K (6) 1990 Senior-K (1) Skrbeńsko 24:10,8 07:21,3 04:39
36 49 JEZIERCZAK KAMIL M (30) 1990 Senior-M (13) Czarna Gora 24:15,2 07:25,7 04:39
37 15 MICHAŁEK DARIA K (7) 1995 Senior-K (2) Akademia Bokserska Libiąż Libiąż 24:25,6 07:36,1 04:41
38 3 ŻÓŁTEK PRZEMYSŁAW M (31) 1988 Senior-M (14) Klikuszowa 24:25,7 07:36,2 04:41
39 22 ŁOPUCH ROBERT M (32) 1972 Weteran-M (2) Dziady OCR Łabowa 24:51,2 08:01,7 04:46
40 29 BRZYSKA MONIKA K (8) 1972 Weteran-K (1) Kraków 25:42,8 08:53,3 04:56
41 17 RATAJSKA MONIKA K (9) 1992 Senior-K (3) Poznań 25:51,5 09:02,0 04:58
42 9 CZABAN KATARZYNA K (10) 1989 Senior-K (4) Kulam się jak gumiklyjzy Katowice 26:07,6 09:18,1 05:01
43 45 KŁOS JOLANTA K (11) 1972 Weteran-K (2) Zabierzów Bocheński 26:37,3 09:47,8 05:07
44 57 KOWALSKI TOMEK M (33) 1996 Senior-M (15) Wilkowisko 26:41,4 09:51,9 05:07
45 43 BUŁA IWONA K (12) 1996 Senior-K (5) Morawczyna 27:03,8 10:14,3 05:12
46 41 GRATKA BEATA K (13) 1974 Masters-K (6) Kojszówka 28:37,9 11:48,4 05:30
47 58 Bolechowska Julia K (14) 1998 Senior-K (6) Rabka-Zdrój 28:48,1 11:58,6 05:32
48 8 FRĄTCZAK PAULINA K (15) 1996 Senior-K (7) Łódź 30:21,0 13:31,5 05:50
49 13 NIZIURSKA MARZANNA K (16) 1971 Weteran-K (3) Husaria Race Team Krakow 30:37,7 13:48,2 05:53
50 24 SMELIK ANNA K (17) 1991 Senior-K (8) Kicam se Katowice 33:14,8 16:25,3 06:23
51 26 PIŁAT DOROTA K (18) 1974 Masters-K (7) Piaseczno 37:59,0 21:09,5 07:18
52 18 BIŁOBRAN MARTA K (19) 1980 Masters-K (8) Dosin 47:46,4 30:56,9 09:11
DNS 1 SALA PAWEL M 1980 Masters-M Mizuno-Turbacz Team Tenczyn
DNS 5 KRZYŻOWSKI HUBERT M 1982 Masters-M Mizuno Turbacz Team mszana dolna
DNS 11 KOZIEŁ KRZYSZTOF M 1983 Masters-M Chełmek
DNS 20 STYŁA-STYLIŃSKI NORBERT M 1982 Masters-M Twoja Stara Wetlina
DNS 32 SZCZERBA ADAM M 1997 Senior-M Babią Góra :D Piekielnik
DNS 35 MASTELA ANDRZEJ M 1975 Masters-M Polplast Biega ¸Mizuno Turbacz Team Lubień
DNS 55 CURZYDŁO BOGDAN M 1974 Masters-M Słopnice

BGTimeSport © 2015-2020