XXV OGÓLNOPOLSKI GÓRSKI BIEG MAGURKI

Wydarzenie:
XXV OGÓLNOPOLSKI GÓRSKI BIEG MAGURKI XXV OGÓLNOPOLSKI GÓRSKI BIEG MAGURKI
Organizator:
LUKS GRONICZEK w Bielsku-Białej
Data:
08.05.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
8.8 km
Zgłoszonych:
126
Ukończyło:
123
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 30 Kubica Marcin M (1) 1999 Seniorzy-A (1) POL Buff The North Face Bielsko-Biała 37:51,0 04:18
2 161 Wołąkiewicz Piotr M (2) 1997 Seniorzy-A (2) POL RMT Team PRO Bielsko-Biała 40:48,1 02:57,1 04:38
3 39 Koń Piotr M (3) 1978 Weterani-A (1) POL ALPIN SPORT TEAM Przedbórz 42:24,2 04:33,2 04:49
4 266 Jura Rafał M (4) 1987 Seniorzy-B (1) POL Bielsko-Biała 42:47,3 04:56,3 04:51
5 124 Waśko Paweł M (5) 1973 Weterani-A (2) POL Centrum Masażu Bielsko Biała 43:50,8 05:59,8 04:58
6 91 Celińska Anna K (1) 1979 Weteranki-A (1) POL Byledobiec Anin Bielsko-Biała 45:07,8 07:16,8 05:07
7 127 Szyndlor Paweł M (6) 2000 Seniorzy-A (3) POL ZSS LZS Sokół Szczyrk Szczyrk 45:08,2 07:17,2 05:07
8 156 Chajdas Mateusz M (7) 1992 Seniorzy-B (2) POL Katowice 45:48,5 07:57,5 05:12
9 135 Biel Szymon M (8) 1987 Seniorzy-B (3) POL Żywiec 45:56,5 08:05,5 05:13
10 162 Michalski Alan M (9) 1986 Seniorzy-B (4) POL Bielsko-Biała 46:03,8 08:12,8 05:14
11 45 Kopiec Roland M (10) 1988 Seniorzy-B (5) POL Łaziska Górne 46:13,8 08:22,8 05:15
12 10 Kunina Paweł M (11) 1971 Weterani-B (1) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 46:14,1 08:23,1 05:15
13 35 Pytlarz Wojtek M (12) 1978 Weterani-A (3) POL Bielsko-Biała 46:27,3 08:36,3 05:16
14 111 Stopka Slawek M (13) 1995 Seniorzy-A (4) POL Ciecina 46:48,2 08:57,2 05:19
15 178 Krupa Przemysław M (14) 1983 Seniorzy-B (6) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 46:59,9 09:08,9 05:20
16 194 FABIAN Bogusław M (15) 1971 Weterani-B (2) POL EVANLITE.COM Pyskowice 47:17,8 09:26,8 05:22
17 121 Pyrchla Łukasz M (16) 2002 Seniorzy-A (5) POL NUTREND TEAM Poraj 47:51,0 10:00,0 05:26
18 170 Komraus Krzysztof M (17) 1990 Seniorzy-B (7) POL PressGlass - Biegamy i Wspieramy Łąka 47:54,7 10:03,7 05:26
19 122 Firek Adrian M (18) 1985 Seniorzy-B (8) POL HIT THE TRAIL Tomasz Klisz Bielsko-Biała 47:58,3 10:07,3 05:27
20 179 Święczyk Krzysztof M (19) 1985 Seniorzy-B (9) POL Biegiem Przez Chybie Chybie 48:27,1 10:36,1 05:30
21 20 Data Tomasz M (20) 1972 Weterani-B (3) POL HRmax Żory Żory 48:37,2 10:46,2 05:31
22 276 Skworc Grzegorz M (21) 1987 Seniorzy-B (10) POL SkworcBiegamWgórach Siemianowice Śląskie 49:17,7 11:26,7 05:36
23 92 Szatanik Zbigniew M (22) 1968 Weterani-B (4) POL Ujsoły 49:30,7 11:39,7 05:37
24 262 Sawicki Marek M (23) 1987 Seniorzy-B (11) POL SKLEPSONO.PL Lipowa 50:17,1 12:26,1 05:42
25 264 Sawicki Lucjan M (24) 1976 Weterani-A (4) POL Team Brothers Żywiec 50:30,0 12:39,0 05:44
26 171 Mokros Zuzanna K (2) 1993 Seniorki (1) POL Salco Garmin Team Bielsko-Biała 50:52,2 13:01,2 05:46
27 172 Magiera Janusz M (25) 1963 Weterani-B (5) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 50:52,4 13:01,4 05:46
28 107 Olszowski Władysław M (26) 1967 Weterani-B (6) POL Międzybrodzie Bialskie 50:56,1 13:05,1 05:47
29 56 Sztefko Jozef M (27) 1965 Weterani-B (7) POL Kozy 51:20,4 13:29,4 05:50
30 96 Dobija Andrzej M (28) 1961 Weterani-C (1) POL MKS Żywiec Węgierska Górka 51:35,7 13:44,7 05:51
31 152 Ardelli Adaś M (29) 1997 Seniorzy-A (6) POL Bytom 51:41,4 13:50,4 05:52
32 62 Wolny Patryk M (30) 1999 Seniorzy-A (7) POL Mazańcowice 51:51,6 14:00,6 05:53
33 183 Nosalik Marek M (31) 1965 Weterani-B (8) POL MTA Zywiec 52:01,5 14:10,5 05:54
34 98 Milota Maciej M (32) 1962 Weterani-C (2) POL Bielsko-Biała 52:02,9 14:11,9 05:54
35 100 Bzdyk Katarzyna K (3) 1984 Weteranki-A (2) POL Never too late Katowice 52:16,6 14:25,6 05:56
36 168 Chortaszko Artur M (33) 1979 Weterani-A (5) POL Bielsko-Biała 53:15,9 15:24,9 06:03
37 88 Szczęsna Edyta K (4) 1987 Weteranki-A (3) POL Czechowice -Dziedzice 53:45,7 15:54,7 06:06
38 259 Jakubiec Błażej M (34) 1999 Seniorzy-A (8) POL Łodygowice 53:59,6 16:08,6 06:08
39 5 Łysy Wiesław M (35) 1957 Weterani-C (3) POL Kozy 54:01,6 16:10,6 06:08
40 8 Stajszczyk Jarek M (36) 1983 Seniorzy-B (12) POL Skoczów 54:09,5 16:18,5 06:09
41 164 Wołąkiewicz Dariusz M (37) 1966 Weterani-B (9) POL Za 5 Bielsko-Biała 54:11,9 16:20,9 06:09
42 79 Janowska Magda K (5) 1976 Weteranki-A (4) POL Tridivision Triathlon Team Katowice 54:12,9 16:21,9 06:09
43 136 Gutan Damian M (38) 1997 Seniorzy-A (9) POL Bielsko-Biała 55:00,7 17:09,7 06:15
44 94 Szpak Damian M (39) 1961 Weterani-C (4) POL Damek Team Tychy 55:05,4 17:14,4 06:15
45 200 Jackowski Artur M (40) 1977 Weterani-A (6) POL Beskid od Ręki Istebna 55:21,9 17:30,9 06:17
46 114 Dziedzic Hubert M (41) 2004 Junior (1) POL JustfeelfitTeam Cięcina 55:29,7 17:38,7 06:18
47 148 Kupczak Tadeusz M (42) 1962 Weterani-C (5) POL Brzuśnik 55:41,2 17:50,2 06:19
48 113 Hajto Dominik M (43) 1985 Seniorzy-B (13) POL Chybie 55:45,1 17:54,1 06:20
49 68 Grzybek Antoni M (44) 1969 Weterani-B (10) POL Pierściec 55:58,7 18:07,7 06:21
50 29 Machowski Artur M (45) 1969 Weterani-B (11) POL Bielsko-Biała 56:21,6 18:30,6 06:24
51 154 Sporysz Mateusz M (46) 1993 Seniorzy-A (10) POL Kozy 56:28,8 18:37,8 06:25
52 270 Noga Łukasz M (47) 1982 Weterani-A (7) POL Turysta Biegowy Sosnowiec 56:34,3 18:43,3 06:25
53 160 Piłatowski Andrzej M (48) 1964 Weterani-B (12) POL Stowarzyszenie Biegów Górskich Łodygowice 56:45,9 18:54,9 06:27
54 40 Tyman Karolina K (6) 2006 Juniorka (1) POL UKS Diament Godów Godów 56:51,5 19:00,5 06:27
55 149 Mędrala Jacek M (49) 1974 Weterani-A (8) POL TEAM-MĘDRALA Bielsko-Biała 56:52,7 19:01,7 06:27
56 64 Wójcik Ryszard M (50) 1975 Weterani-A (9) POL Highlanders Kozy 56:55,2 19:04,2 06:28
57 166 Pancerz Mariusz M (51) 1979 Weterani-A (10) POL Bielsko-Biała 56:56,0 19:05,0 06:28
58 66 Tomasiczek Ryszard M (52) 1978 Weterani-A (11) POL Stara Wieś 56:56,3 19:05,3 06:28
59 126 Radomski Zbigniew M (53) 1951 Weterani-C (6) POL TKKF Beskidek Bielsko-Biała 57:06,3 19:15,3 06:29
60 272 Chrzanowska Barbara K (7) 1984 Weteranki-A (5) POL Zdzieraj kapcie Będzin 57:20,6 19:29,6 06:30
61 181 Mieszczak Marcin M (54) 1986 Seniorzy-B (14) POL Biegowa rodzina Bielsko-Biała 58:07,6 20:16,6 06:36
62 7 Ceremuga Marcin M (55) 1989 Seniorzy-B (15) POL Suska Grupa Biegowa Maków Podhalański 58:10,6 20:19,6 06:36
63 118 Kocierz Łukasz M (56) 1988 Seniorzy-B (16) POL JustFeelFit TEAM Sól 59:25,0 21:34,0 06:45
64 128 Adamus-Kowalska Justyna K (8) 1979 Weteranki-A (6) POL Przybędza 59:28,8 21:37,8 06:45
65 189 Sokołowska Anna K (9) 1965 Weteranki-B (1) POL Brak Meszna 59:47,2 21:56,2 06:47
66 21 Papuga Dariusz M (57) 1965 Weterani-B (13) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 59:52,1 22:01,1 06:48
67 273 Szklorz Sylwester M (58) 1969 Weterani-B (14) POL Katowice 1:00:00,2 22:09,2 06:49
68 117 Słowiak Jan M (59) 1983 Seniorzy-B (17) POL Parzenica Sól 1:00:03,2 22:12,2 06:49
69 188 Wołoszyn Ryszard M (60) 1966 Weterani-B (15) POL WAPIENICKI TEAM Bielsko - Biała 1:00:10,4 22:19,4 06:50
70 67 Sołtysek Marcin M (61) 1975 Weterani-A (12) POL JUSTFEELFIT TEAM Cisiec 1:00:59,8 23:08,8 06:55
71 175 Krupa Gabriela K (10) 1976 Weteranki-A (7) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:01:12,1 23:21,1 06:57
72 196 Miksa Grzegorz M (62) 1984 Seniorzy-B (18) POL Enduro Fails Bielsko-Biała 1:01:12,3 23:21,3 06:57
73 185 Wołoszyn Małgorzata K (11) 1977 Weteranki-A (8) POL MARGO TAEM Bielsko - Biała 1:01:34,3 23:43,3 06:59
74 260 Świątkowski Dawid M (63) 1986 Seniorzy-B (19) POL Neruczanie Bielsko-Biała 1:01:52,0 24:01,0 07:01
75 52 Pietrysiak Stefan M (64) 1960 Weterani-C (7) POL BWM POLSKA Zabrze 1:02:14,9 24:23,9 07:04
76 151 Sędzik Aleksander M (65) 1968 Weterani-B (16) POL Bytom 1:02:19,7 24:28,7 07:04
77 261 Klag Marian M (66) 1959 Weterani-C (8) POL Top 33 Rybarzowice 1:02:38,6 24:47,6 07:07
78 258 Kliś Maciej M (67) 1984 Seniorzy-B (20) POL Bielsko-Biała 1:02:49,7 24:58,7 07:08
79 180 Jonkisz Dorota K (12) 1966 Weteranki-B (2) POL Rytm Czechowice Dziedzice 1:02:51,4 25:00,4 07:08
80 61 Pławny Łukasz M (68) 1988 Seniorzy-B (21) POL Bielsko-Biała 1:03:06,0 25:15,0 07:10
81 25 Rozmus-Orczyk Anna K (13) 1961 Weteranki-C (1) POL Kozy biegają, a nie skaczą ! Kozy 1:03:12,1 25:21,1 07:10
82 54 Laszczak Robert M (69) 1991 Seniorzy-B (22) POL Lipowa 1:03:36,6 25:45,6 07:13
83 130 Stepko Katarzyna K (14) 1987 Weteranki-A (9) POL Gdynia 1:03:41,3 25:50,3 07:14
84 51 Fuczik Małgorzata K (15) 1974 Weteranki-A (10) POL Hit The Trail Tomasz Klisz Bielsko-Biała 1:03:43,2 25:52,2 07:14
85 169 Horwat Jan M (70) 1965 Weterani-B (17) POL RTMY - Czechowice-Dziedzice Bronów 1:03:56,0 26:05,0 07:15
86 257 Pakosz Irena K (16) 1966 Weteranki-B (3) POL LKS ZAWISZA STARA KUŻNIA Januszkowice Wolności 64 M 9 1:04:14,0 26:23,0 07:17
87 157 Sporysz Krzysztof M (71) 1971 Weterani-B (18) POL Kozy 1:05:14,9 27:23,9 07:24
88 139 Czylok Tomasz M (72) 1973 Weterani-A (13) POL Kaniów 1:05:26,6 27:35,6 07:26
89 60 Jańcza Artur M (73) 1985 Seniorzy-B (23) POL Bielsko-Biała 1:05:53,7 28:02,7 07:29
90 173 Jakubowska Renata K (17) 1952 Weteranki-C (2) POL Niezrzeszona amatorka Bielsko-Biała 1:06:21,1 28:30,1 07:32
91 191 Zębala Bartłomiej M (74) 1988 Seniorzy-B (24) POL Niezwykłe miejsca w Polsce Katowice 1:06:24,0 28:33,0 07:32
92 106 Orawski Robert M (75) 1959 Weterani-C (9) POL Miki Skoczów 1:06:25,3 28:34,3 07:32
93 137 Ryczkiewicz Andrzej M (76) 1976 Weterani-A (14) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:06:29,0 28:38,0 07:33
94 59 Stebel Piotr M (77) 1969 Weterani-B (19) POL PRZEWODNIK Skoczów 1:06:35,2 28:44,2 07:34
95 182 Stec Agnieszka K (18) 1984 Weteranki-A (11) POL Biegowa rodzina Bielsko-Biała 1:06:41,6 28:50,6 07:34
96 38 Czyż Marlena K (19) 2006 Juniorka (2) POL UKS Diament Godów Godów 1:06:44,9 28:53,9 07:35
97 69 Bąk Tymoteusz M (78) 1977 Weterani-A (15) POL merce.com Gliwice 1:06:51,1 29:00,1 07:35
98 22 Kowalski Krzysztof M (79) 1973 Weterani-A (16) POL STS BIEGATON Mikołów Mikołów 1:07:10,7 29:19,7 07:38
99 120 Grabowska Agnieszka K (20) 1983 Weteranki-A (12) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:07:31,4 29:40,4 07:40
100 145 Kupczak Bogusława K (21) 1967 Weteranki-B (4) POL Brzuśnik 1:08:01,6 30:10,6 07:43
101 58 Kościelniak Milena K (22) 1987 Weteranki-A (13) POL Łaziska Górne 1:08:58,5 31:07,5 07:50
102 167 Grabowski Michał M (80) 1983 Seniorzy-B (25) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:09:23,6 31:32,6 07:53
103 73 Mokry Bastek M (81) 1977 Weterani-A (17) POL Lotom z Jerzym Kosztowy 1:09:24,1 31:33,1 07:53
104 279 Kac Nikodem M (82) 2006 Junior (2) POL ZSSIO Bielsko-Biała 1:10:59,4 33:08,4 08:04
105 275 Wiesiołek Paweł M (83) 1981 Weterani-A (18) POL Biegamy z Oszczepem - Bagno Katowice 1:11:34,9 33:43,9 08:08
106 143 Mędrala Czesław M (84) 1946 Weterani-C (10) POL TEAM-MĘDRALA Bielsko-Biała 1:12:17,0 34:26,0 08:12
107 281 Andrakianiec Oktawiusz M (85) 2006 Junior (3) POL ZSSIO Bielsko-Biała 1:12:57,4 35:06,4 08:17
108 274 Adamiec Szymon M (86) 2006 Junior (4) POL ZSSIO Bielsko-Biała 1:13:01,6 35:10,6 08:17
109 11 Stolarczyk Zuzanna K (23) 1979 Weteranki-A (14) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:13:06,7 35:15,7 08:18
110 2 Banko Dominika K (24) 2005 Juniorka (3) POL UKS Diament Godów Godów 1:13:21,6 35:30,6 08:20
111 129 Jezusek Magdalena K (25) 1995 Seniorki (2) POL Chybie 1:13:28,3 35:37,3 08:20
112 192 Biernacka Sylwia K (26) 1987 Weteranki-A (15) POL Niezwykłe miejsca w Polsce Katowice 1:15:51,6 38:00,6 08:37
113 268 Pietrzyński Łukasz M (87) 1992 Seniorzy-B (26) POL Indywidualna praktyka lekarska Łuka Będzin 1:23:02,4 45:11,4 09:26
114 267 Pietrzyński Artur M (88) 1965 Weterani-B (20) POL Skyrunner Będzin 1:23:03,6 45:12,6 09:26
115 34 Bernaś Andrzej M (89) 1976 Weterani-A (19) POL Zaskawie Wadowice 1:23:07,0 45:16,0 09:26
116 13 Włodarczyk Maciej M (90) 1960 Weterani-C (11) POL Bielsko-Biała 1:23:41,3 45:50,3 09:30
117 75 Małagowska Irena K (27) 1956 Weteranki-C (3) POL LUKS Groniczek Bielsko-Biała 1:23:56,7 46:05,7 09:32
118 198 Małegoski Mateusz M (91) 1979 Weterani-A (20) POL Bielsko-Biała 1:23:57,2 46:06,2 09:32
119 286 Czechowicz Jolanta K (28) 1968 Weteranki-B (5) POL ZSSIO Bielsko-Biała 1:29:09,7 51:18,7 10:07
120 85 Mikołajczak Magdalena K (29) 1975 Weteranki-A (16) POL HRmax Żory Żory 1:30:51,3 53:00,3 10:19
121 287 Waligóra Nikodem M (92) 2005 Junior (5) POL ZSSIO Bielsko-Biała 1:34:07,3 56:16,3 10:41
122 280 Soboszek Bronisław M (93) 2006 Junior (6) POL ZSSIO Bielsko-Biała 1:34:07,5 56:16,5 10:41
123 278 Radaczyński Wiesław M (94) 1963 Weterani-B (21) POL ZSSIO - SP 38 Bielsko-Biała 1:34:08,2 56:17,2 10:41
DNF 102 Ciasto Sebastian M 1985 Seniorzy-B POL Przezchlebie
DNF 105 Petrus Karolina K 1991 Seniorki POL Katowice
DNF 197 Brąblik Marcin M 1979 Weterani-A POL Bielsko-Biała

BGTimeSport © 2015-2020