VI Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli - Nordic Walking

Wydarzenie:
VI Leśne Bieganie dla Zdrowia VI Leśne Bieganie dla Zdrowia
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
14.05.2022
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4.2 km
Zgłoszonych:
28
Ukończyło:
27
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKlubMiastoCzasStrataTempo
1 272 Różewicz Dariusz M (1) 1962 PANCE Tychy 27:58,8 06:39
2 279 Stańczyk Andrzej M (2) 1960 PoWoli do Celu Wola 27:58,8 06:39
3 196 Godzic Dariusz M (3) 1976 Frydek 28:08,8 00:10,0 06:42
4 267 Przybył Rafał M (4) 1978 Radzionków 28:09,1 00:10,3 06:42
5 266 Przybył Elżbieta K (1) 1978 Radzionków 29:15,8 01:17,0 06:58
6 292 Gerle-Kotula Anna K (2) 1986 Katowice 29:24,9 01:26,1 07:00
7 273 Różewicz Ewa K (3) 1961 PANCE Tychy 29:46,1 01:47,3 07:05
8 194 Gerycka Maria K (4) 1986 Runaways Bieruń 32:37,2 04:38,4 07:46
9 256 Kamień Karolina K (5) 1984 Aktywny Tydzień S Harmęże 33:47,3 05:48,5 08:02
10 257 Kamień Andrzej M (5) 1982 Aktywny Tydzień S Harmęże 34:20,5 06:21,7 08:10
11 280 Wendryński Marcin M (6) 1977 Runaways Tychy 34:21,0 06:22,2 08:10
12 270 Pyjas Dominika K (6) 2002 Brzeszcze 34:28,5 06:29,7 08:12
13 278 Stańczyk Krystyna K (7) 1961 Wola 35:16,7 07:17,9 08:23
14 274 Sekunda Alina K (8) 1971 PoWoli do Celu Wola 35:26,9 07:28,1 08:26
15 261 Maląg-Wolnicka Ismena K (9) 1979 Wola 36:52,3 08:53,5 08:46
16 262 Matyasik Agnieszka K (10) 1961 Wola 36:53,7 08:54,9 08:47
17 260 Łączkowska Grażyna K (11) 1956 Wola 36:54,9 08:56,1 08:47
18 259 Łada Adam M (7) 1952 Wola 37:05,2 09:06,4 08:49
19 258 Korbel Ewa K (12) 1981 Aktywny tydzień S Harmęże 37:51,3 09:52,5 09:00
20 253 Iwaniec Ewa K (13) 1989 Aktywny tydzień S Harmęże 37:51,8 09:53,0 09:00
21 198 Hulbój Andrzej M (8) 1963 Wola 38:11,3 10:12,5 09:05
22 200 Hulbój Maria K (14) 1966 Wola 38:11,8 10:13,0 09:05
23 264 Matyasik Kazimierz M (9) 1958 Wola 38:39,7 10:40,9 09:12
24 281 Wójcik Anna K (15) 1975 Przecieszyn 40:14,4 12:15,6 09:34
25 268 Pyjas Renata K (16) 1973 Brzeszcze 40:16,2 12:17,4 09:35
26 276 Smółka Bożena K (17) 1976 Przecieszyn 40:16,2 12:17,4 09:35
27 191 Cięciała Izabela K (18) 1979 Góra 43:46,4 15:47,6 10:25
DNS 275 Senkowska Barbara K 1965 Brzeszcze

BGTimeSport © 2015-2020