VI Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 4200m

Wydarzenie:
VI Leśne Bieganie dla Zdrowia VI Leśne Bieganie dla Zdrowia
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
14.05.2022
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4.2 km
Zgłoszonych:
68
Ukończyło:
64
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKlubMiastoCzasStrataTempo
1 169 Wojcik Paweł M (1) 1998 M-Dorosli (1) Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 15:15,9 03:38
2 154 Skorupa Paweł M (2) 1988 M-Dorosli (2) SKORUPA SPORT Tychy 15:24,0 00:08,1 03:40
3 72 Bizoń Tomasz M (3) 1974 M-Dorosli (3) Czorno Linia Lędziny Lędziny 15:39,0 00:23,1 03:43
4 139 Romański Bartłomiej M (4) 1984 M-Dorosli (4) Jawiszowice 16:16,7 01:00,8 03:52
5 81 Gabzdyl Patryk M (5) 2009 M-Dzieci (1) Wola 16:51,8 01:35,9 04:00
6 136 Pietrucha Łukasz M (6) 1998 M-Dorosli (5) Wola 17:26,4 02:10,5 04:09
7 157 Skrabarczyk Wiesław M (7) 1982 M-Dorosli (6) PoWoli do Celu Międzyrzecze 18:13,9 02:58,0 04:20
8 85 Gaik Zuzanna K (1) 2010 K-Dzieci (1) Biegnij Bracie ZTZ Bujaków 21:24,9 06:09,0 05:05
9 102 Kabot Mateusz M (8) 1989 M-Dorosli (7) Skorupa Team / Events Factory Bojszowy 21:33,5 06:17,6 05:07
10 175 Wrona Adam M (9) 1977 M-Dorosli (8) Wola 21:52,7 06:36,8 05:12
11 92 Gębołyś Beata K (2) 1973 K-Dorosli (1) Chwalisze Bieruń 22:05,7 06:49,8 05:15
12 151 Senkowski Kamil M (10) 2014 M-Dzieci (2) Brzeszcze 23:42,8 08:26,9 05:38
13 181 Żelech Wojciech M (11) 2011 M-Dzieci (3) Wola 23:49,3 08:33,4 05:40
14 114 Kozik Bartosz M (12) 2012 M-Dzieci (4) PoWoli do Celu Wola 23:49,6 08:33,7 05:40
15 128 Kukla Zofia K (3) 2011 K-Dzieci (2) PoWoli do Celu Brzeszcze 24:05,9 08:50,0 05:44
16 80 Dziubaczka Sabina K (4) 1985 K-Dorosli (2) Chwalisze Bieruń 25:21,6 10:05,7 06:02
17 32 Sajdok Katarzyna K (5) 1994 K-Dorosli (3) Wola 25:22,8 10:06,9 06:02
18 143 Sadło Marta K (6) 1994 K-Dorosli (4) Zabrze 25:36,4 10:20,5 06:05
19 82 Gabzdyl Wojciech M (13) 2014 M-Dzieci (5) Wola 25:43,1 10:27,2 06:07
20 83 Gabzdyl Dawid M (14) 1981 M-Dorosli (9) Wola 25:43,1 10:27,2 06:07
21 94 Godzic Magdalena K (7) 1978 K-Dorosli (5) Frydek 26:03,5 10:47,6 06:12
22 73 Chrobok Marzena K (8) 1989 K-Dorosli (6) Świerczyniec 26:15,1 10:59,2 06:15
23 173 Wójciak Paulina K (9) 2011 K-Dzieci (3) Wola 26:20,5 11:04,6 06:16
24 164 Szewczyk Daria K (10) 2005 K-Dzieci (4) Wola 26:44,6 11:28,7 06:22
25 97 Hnatyszyn Hania K (11) 2013 K-Dzieci (5) Bielsko Biała 27:47,0 12:31,1 06:36
26 130 Nowak Monika K (12) 1982 K-Dorosli (7) Nowaczki 28:12,4 12:56,5 06:42
27 106 Kaczanowski Patryk M (15) 2015 M-Dzieci (6) Wola 28:37,4 13:21,5 06:48
28 105 Kaczanowska Edyta K (13) 1986 K-Dorosli (8) Wola 28:50,6 13:34,7 06:52
29 79 Domżoł Jerzy M (16) 1953 M-Dorosli (10) Gilowice 29:47,2 14:31,3 07:05
30 117 Kozik Aleksandra K (14) 2010 K-Dzieci (6) PoWoli do Celu Wola 30:47,9 15:32,0 07:19
31 75 Cisło Katarzyna K (15) 1988 K-Dorosli (9) PowoliDoCelu Wola 31:25,3 16:09,4 07:28
32 158 Skrabarczyk Dawid M (17) 2010 M-Dzieci (7) PoWoli do Celu Międzyrzecze 31:41,1 16:25,2 07:32
33 149 Senkowska Dominika K (16) 1983 K-Dorosli (10) Brzeszcze 31:44,9 16:29,0 07:33
34 152 Senkowski Dawid M (18) 2016 M-Dzieci (8) Brzeszcze 31:45,2 16:29,3 07:33
35 118 Kozik Ewelina K (17) 1986 K-Dorosli (11) Wola 31:59,2 16:43,3 07:36
36 78 Cisło Kacper M (19) 2010 M-Dzieci (9) Wola 32:08,8 16:52,9 07:39
37 320 Magiera Barbara K (18) 1988 B10K PoWoli do Celu Chełm Śląski 32:12,0 16:56,1 07:40
38 137 Pyjas Joanna K (19) 2007 K-Dzieci (7) Brzeszcze 32:14,1 16:58,2 07:40
39 178 Żelech Gabriela K (20) 1981 K-Dorosli (12) PoWoli do Celu Wola 32:48,7 17:32,8 07:48
40 121 Krawiec Nina K (21) 2009 K-Dzieci (8) Wola 33:28,7 18:12,8 07:58
41 111 Kaleta Aleksander M (20) 2016 M-Dzieci (10) PoWoli do Celu Brzeszcze 33:50,4 18:34,5 08:03
42 107 Kaleta Agnieszka K (22) 1986 K-Dorosli (13) PoWoli do Celu Brzeszcze 33:50,9 18:35,0 08:03
43 156 Skrabarczyk Anna K (23) 1987 K-Dorosli (14) --- Międzyrzecze 35:10,6 19:54,7 08:22
44 180 Żelech Małgorzata K (24) 1962 K-Dorosli (15) Wola 35:28,0 20:12,1 08:26
45 160 Skrabarczyk Kamil M (21) 2014 M-Dzieci (11) PoWoli do Celu Międzyrzecze 36:01,8 20:45,9 08:34
46 89 Gąsiorek Martyna K (25) 2014 K-Dzieci (9) Gmina Miedźna 36:03,6 20:47,7 08:35
47 113 Kaleta Natalia K (26) 2014 K-Dzieci (10) PoWoli do Celu Brzeszcze 36:19,2 21:03,3 08:38
48 91 Gąsiorek Szymon M (22) 2017 M-Dzieci (12) Gmina Miedźna 36:59,6 21:43,7 08:48
49 88 Gąsiorek Olga K (27) 1987 K-Dorosli (16) Gmina Miedźna 37:00,3 21:44,4 08:48
50 162 Staniak Magdalena K (28) 1987 K-Dorosli (17) Wola 37:11,9 21:56,0 08:51
51 124 Krawiec Antonina K (29) 2016 K-Dzieci (11) Wola 37:12,2 21:56,3 08:51
52 98 Hnatyszyn Bartosz M (23) 2008 M-Dzieci (13) Bielsko Biała 38:01,7 22:45,8 09:03
53 171 Wojtas Weronika K (30) 2013 K-Dzieci (12) PoWoli do Celu Wola 38:40,5 23:24,6 09:12
54 172 Wojtas Łucja K (31) 2011 K-Dzieci (13) PoWoli do Celu Wola 38:41,4 23:25,5 09:12
55 170 Wojtas Kinga K (32) 2001 K-Dorosli (18) PoWoli do Celu Wola 38:44,7 23:28,8 09:13
56 167 Wodniak Marcel M (24) 2016 M-Dzieci (14) PoWoli do Celu Wola 42:13,0 26:57,1 10:03
57 122 Krawiec Hanna K (33) 2014 K-Dzieci (14) Wola 42:14,0 26:58,1 10:03
58 166 Wodniak Angela K (34) 1985 K-Dorosli (19) PoWoli do Celu Wola 43:42,5 28:26,6 10:24
59 168 Wodniak Bartłomiej M (25) 2016 M-Dzieci (15) PoWoli do Celu Wola 43:42,5 28:26,6 10:24
60 129 Maląg-Wolnicki Kacper M (26) 2010 M-Dzieci (16) Wola 45:09,5 29:53,6 10:45
61 179 Żelech Filip M (27) 2013 M-Dzieci (17) Dzieci PoWoli do Celu Wola 49:44,7 34:28,8 11:50
62 127 Kukla Natalia K (35) 2008 K-Dzieci (15) PoWoli do Celu Brzeszcze 50:38,9 35:23,0 12:03
63 161 Sporysz Olga K (36) 2018 K-Dzieci (16) Brzeszcze 50:39,1 35:23,2 12:03
64 126 Kukla Agata K (37) 1984 K-Dorosli (20) PoWoli do Celu Brzeszcze 50:39,8 35:23,9 12:03
DNS 100 Janik Agnieszka K 1977 K-Dorosli Tychy
DNS 120 Krajewski Michał M 1991 M-Dorosli Libiąż
DNS 135 Olszewski Jarosław M 1983 M-Dorosli Bimber Squad Kozy
DNS 182 Żelech Adam M 2015 M-Dzieci Wola

BGTimeSport © 2015-2020