VI Leśne Bieganie dla Zdrowia

Wydarzenie:
VI Leśne Bieganie dla Zdrowia VI Leśne Bieganie dla Zdrowia
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
14.05.2022
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
47
Ukończyło:
41
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKlubMiastoWynikStrataTempo
1 60 Wieczorek Maciej M (1) 1983 Zadyszka Oświęcim Oświęcim 39:56,0 03:59
2 40 Rauer Adam M (2) 1979 Mysłowice 40:36,7 00:40,7 04:03
3 51 Sambak Tadeusz M (3) 1969 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 41:26,2 01:30,2 04:08
4 54 Sinka Damian M (4) 1965 MG Sport Pszczyna 41:34,4 01:38,4 04:09
5 34 Malinowski Krzysztof M (5) 1969 PoWoli do Celu Gilowice 42:02,2 02:06,2 04:12
6 39 Przewoźnik Marek M (6) 1963 Brzeszcze 42:18,5 02:22,5 04:13
7 3 Ceglarz Radosław M (7) 1974 Team Fun Running Piasek 43:11,0 03:15,0 04:19
8 61 Wojtas Arkadiusz M (8) 1976 PoWoli do Celu Wola 43:45,4 03:49,4 04:22
9 7 Czuwaj Krzysztof M (9) 1970 Brzeszcze 43:50,5 03:54,5 04:23
10 6 Czerwionka Marcin M (10) 1984 Wola 44:47,9 04:51,9 04:28
11 11 Gaik Maciej M (11) 1975 Biegnij Bracie ZTZ Bujaków 46:21,4 06:25,4 04:38
12 4 Chrostek Rafał M (12) 1984 Za krokiem krok Bielsko-Biała 47:30,7 07:34,7 04:45
13 30 Kubeczko Andrzej M (13) 1986 PoWoli do Celu Wola 47:44,8 07:48,8 04:46
14 58 Toporek Andrzej M (14) 1969 Libiąż 49:03,4 09:07,4 04:54
15 64 Wyroba Łukasz M (15) 1995 Miedźna 49:28,2 09:32,2 04:56
16 1 Berke Krzysztof M (16) 1964 Jawiszowice 50:09,8 10:13,8 05:00
17 59 Urbańczyk Dariusz M (17) 1991 Gilowice 50:25,7 10:29,7 05:02
18 56 Skęczek Arkadiusz M (18) 1976 Powoli Do Celu Gilowice 51:06,4 11:10,4 05:06
19 9 Felkowski Mariusz M (19) 1987 Runaways Wola 51:29,5 11:33,5 05:08
20 29 Kościelniak Franciszek M (20) 2002 Harmęże 51:59,1 12:03,1 05:11
21 2 Ceglarz Joanna K (1) 1974 Team Fun Running Piasek 52:12,1 12:16,1 05:13
22 15 Jagiełło Łukasz M (21) 2002 Brzeszcze 52:13,3 12:17,3 05:13
23 22 Kopijasz Leonard M (22) 1951 Brzeszcze 53:42,6 13:46,6 05:22
24 37 Niemiec Zdzisław M (23) 1991 Grzawa 53:44,9 13:48,9 05:22
25 19 Kantorowska Anna K (2) 1986 PoWoli do Celu Frydek 54:05,2 14:09,2 05:24
26 96 Gwóźdź Andrzej M (24) 1963 PoWoli do Celu Wola 54:05,7 14:09,7 05:24
27 20 Kantorowski Artur M (25) 1986 PoWoli do Celu Frydek 54:05,7 14:09,7 05:24
28 17 Jasiński Krzysztof M (26) 1980 Runaways Bojszowy Nowe 54:58,6 15:02,6 05:29
29 38 Partyka Agata K (3) 1977 Runaways Międzyrzecze 55:54,2 15:58,2 05:35
30 27 Kościelniak Tomasz M (27) 1980 Harmęże 57:34,9 17:38,9 05:45
31 25 Korbel Daniel M (28) 1977 Aktywny tydzień S Harmęże 58:00,1 18:04,1 05:48
32 8 Erazmus Piotr M (29) 1986 Runaways Wola 58:23,8 18:27,8 05:50
33 5 Chylaszek Tomasz M (30) 1978 Aktywny Tydzień S Harmęże 58:36,1 18:40,1 05:51
34 52 Sękowski Łukasz M (31) 1985 Aktywny Tydzień S Harmęże 58:36,8 18:40,8 05:51
35 31 Madeja Zofia K (4) 1975 PoWoliDoCelu Wola 58:56,7 19:00,7 05:53
36 21 Kąkol-Wojtas Katarzyna K (5) 1977 PoWoli do Celu Wola 59:16,6 19:20,6 05:55
37 10 Frycholc Tomasz M (32) 1984 Brzeszcze 59:32,6 19:36,6 05:57
38 16 Janas Tomasz M (33) 1976 OSIEK BIEGA Osiek 1:01:38,2 21:42,2 06:09
39 62 Wójcik Mikołaj M (34) 2003 Przecieszyn 1:01:55,5 21:59,5 06:11
40 45 Rozmus Ewa K (6) 1978 PoWoli do Celu Góra 1:03:44,0 23:48,0 06:22
41 36 Mucha Marek M (35) 1961 powoli do celu Wola 1:05:15,6 25:19,6 06:31
DNS 26 Koscielniak Marta K 1981 Harmęże 1:12:47,8 32:51,8 07:16
DNS 13 Gleń Sławomir M 1973 Grzawa
DNS 14 Glistak Monika K 1974 Spytkoteam Spytkowice
DNS 18 Kamrowski Marcin M 1986 Brzeszcze
DNS 35 Mardzyński Dariusz M 1964 Gilowice
DNS 49 Rozmus Wojciech M 1975 PoWoli do Celu Góra

BGTimeSport © 2015-2020