Tatra Fest Bieg

Wydarzenie:
TATRA FEST BIEG 2022 TATRA FEST BIEG 2022
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Data:
20.08.2022
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
65.0 km
Zgłoszonych:
372
Ukończyło:
30
Nieklasyfikowani:
72
Na trasie:
270
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto28 kmWynikStrataTempo
1 365 Ficek Roman M (1) 1989 M-18 (1) POL Hoka One One Poland Skawica 3:19:02,3(1) 8:31:05,2 07:51
2 16 Faron Robert M (2) 1974 M-35 (1) POL Hoka Garmin Team Zalesie 3:31:34,1(4) 9:02:37,3 31:32,1 08:20
3 246 Badowski Aleksander M (3) 1984 M-35 (2) POL Marcin Świerc TEAM Warszawa 3:25:40,1(2) 9:22:07,7 51:02,5 08:38
4 223 Królewicz Michał M (4) 1986 M-35 (3) POL Siechnice 3:37:49,6(5) 9:42:28,1 1:11:22,9 08:57
5 317 Kopel Rafał M (5) 1984 M-35 (4) POL 7 Jasionka 3:47:52,0(11) 9:51:33,8 1:20:28,6 09:06
6 210 Schmidt Roland M (6) 1982 M-35 (5) POL Przedwojewski Team Kobiór 3:42:25,5(8) 9:52:33,5 1:21:28,3 09:06
7 199 Małyga Grzegorz M (7) 1987 M-35 (6) POL RMT Team PRO Wrocław 3:39:55,6(6) 9:57:23,7 1:26:18,5 09:11
8 85 Studencki Dawid M (8) 1989 M-18 (2) POL 4TriTeam Kościelisko 4:04:51,3(21) 10:09:08,6 1:38:03,4 09:22
9 361 Tomasiak Natalia K (1) 1986 K-35 (1) POL Salomon Team Krynica-Zdrój 3:54:24,0(14) 10:40:14,2 2:09:09,0 09:50
10 86 Kopiec Przemysław M (9) 1990 M-18 (3) POL Bieruń 3:45:18,4(9) 10:41:01,9 2:09:56,7 09:51
11 162 Wróblewski Robert M (10) 1987 M-35 (7) POL Lublin 3:56:45,8(16) 10:46:01,7 2:14:56,5 09:56
12 191 Curyło Tomek M (11) 1976 M-35 (8) POL Żory 4:07:03,6(23) 10:50:23,5 2:19:18,3 10:00
13 38 Korek Michał M (12) 1981 M-35 (9) POL MarcinŚwiercTEAM Dąbrowa Górnicza 3:40:52,4(7) 11:00:12,2 2:29:07,0 10:09
14 254 Witek Adrian M (13) 1987 M-35 (10) POL Knurów 4:17:49,5(33) 11:05:09,4 2:34:04,2 10:13
15 308 Horzela Błażej M (14) 1989 M-18 (4) POL Chorzów 3:55:17,5(15) 11:05:46,8 2:34:41,6 10:14
16 90 Wojnarowski Marek M (15) 1971 M-50 (1) POL Polish Runners Club Ireland Szczereż 4:09:57,1(26) 11:06:33,6 2:35:28,4 10:15
17 232 Moczulska Małgorzata K (2) 1976 K-35 (2) POL Żarów 4:11:25,9(30) 11:09:29,6 2:38:24,4 10:17
18 366 Pasik Tomasz M (16) 1979 M-35 (11) POL Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn 3:54:15,2(13) 11:13:16,8 2:42:11,6 10:21
19 25 Łużny Bartłomiej M (17) 1991 M-18 (5) POL Kraków 4:06:55,3(22) 11:14:50,5 2:43:45,3 10:22
20 131 Gawin Marek M (18) 1988 M-18 (6) POL Infinity-Gym Kraków 4:00:06,0(18) 11:15:47,4 2:44:42,2 10:23
21 335 Barosz Natalia Paulina K (3) 1989 K-18 (1) POL Kraków 4:20:50,7(39) 11:21:21,5 2:50:16,3 10:28
22 265 Sobczak Henryk M (19) 1983 M-35 (12) POL Nowy Targ 4:01:08,5(19) 11:22:05,1 2:50:59,9 10:29
23 120 Tuszyński Zygmunt M (20) 1982 M-35 (13) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 4:17:15,4(32) 11:25:04,9 2:53:59,7 10:32
24 78 Narwojsz Arkadiusz M (21) 1978 M-35 (14) POL Rybnik 4:04:07,9(20) 11:33:31,4 3:02:26,2 10:40
25 288 Mierkiewicz Krzysiek M (22) 1984 M-35 (15) POL MkM Running / Stajnia Balona Warszawa 4:28:51,1(47) 11:35:53,6 3:04:48,4 10:42
26 368 Krajewska Klaudia K (4) 1993 K-18 (2) POL Legionowo 4:32:51,1(60) 11:40:10,8 3:09:05,6 10:46
27 307 Wower Bartłomiej M (23) 1982 M-35 (16) POL CSC Adventure Academy Chorzów 4:34:35,9(64) 11:57:06,3 3:26:01,1 11:01
28 22 Głowacki Stefan M (24) 1981 M-35 (17) POL Warszawa 4:28:51,9(48) 11:57:08,0 3:26:02,8 11:01
29 133 Kwaśniewski Mariusz M (25) 1987 M-35 (18) POL SKL Stargard STARGARD 4:35:54,1(69) 11:57:11,3 3:26:06,1 11:02
30 312 Topolski Marcin M (26) 1976 M-35 (19) POL Jadowniki 4:34:38,6(65) 11:57:14,6 3:26:09,4 11:02
31 355 Gutt Piotr M (27) 1994 M-18 (7) POL KS Murzasichle Poronin Woj. Małopolskie 3:25:44,7(3)
32 37 Sedlak Michał M (28) 1976 M-35 (20) POL Marcin Świerc Team Gieraszowice 3:47:13,0(10)
33 60 Kura Patryk M (29) 1991 M-18 (8) POL Będzin 3:50:41,3(12)
34 357 Matyssek Karol M (30) 1990 M-18 (9) POL KS Kandahar / OdziezDlaMedyka.pl Katowice 3:58:54,9(17)
35 49 Bednarz Jakub M (31) 1982 M-35 (21) POL Bieganie na Szczytach/The Bez Team Zakopane 4:09:32,0(24)
36 362 Wolek Szymon M (32) 1983 M-35 (22) POL Tychy 4:09:50,5(25)
37 364 Sadowski Rafał M (33) 1987 M-35 (23) POL KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW Trzciniec 4:11:21,4(27)
38 325 Krzysztoń Marcin M (34) 1983 M-35 (24) POL Kraśnik / Lasy 4:11:21,7(28)
39 251 Asperski Michal M (35) 1977 M-35 (25) POL Kandahar Kalisz 4:11:24,0(29)
40 79 Hubner Antoni M (36) 1981 M-35 (26) POL Warszawa 4:14:34,3(31)
41 153 Sułek Wojciech M (37) 1981 M-35 (27) POL T.G. Sokół Zakopane Zakopane 4:18:27,6(34)
42 359 Matlok Marek M (38) 1976 M-35 (28) POL ReShape Runners Zabrze 4:18:45,7(35)
43 281 Flądro Daniel M (39) 1978 M-35 (29) POL Wokowice 4:18:50,2(36)
44 299 Osojca Cezary M (40) 1982 M-35 (30) POL Brubeck/Black Diamond Wysocice 4:19:39,2(37)
45 9 Strzelczyk Mariusz M (41) 1986 M-35 (31) POL Projekt 1000up Gdynia 4:20:03,4(38)
46 65 Popiel Andrzej M (42) 1985 M-35 (32) POL popsmart.pl Kraków 4:20:51,4(40)
47 50 Starzak Paweł M (43) 1983 M-35 (33) POL Zlo$nik Biega Skawina 4:22:39,0(41)
48 315 Bergel Piotr M (44) 1978 M-35 (34) IRL Supadupafly Dublin 4:22:55,0(42)
49 171 Makarski Krzysztof M (45) 1979 M-35 (35) POL Przemyski Klub Biegacza Jarosław 4:24:18,4(43)
50 163 Kępowicz Marcin M (46) 1977 M-35 (36) POL Pasieka Kempi Żabia Wola 4:25:53,0(44)
51 214 Mroczkowski Piotr M (47) 1990 M-18 (10) POL Maszeruj albo giń Poznań 4:25:56,9(45)
52 155 Malinowski Dawid M (48) 1992 M-18 (11) POL Rudy i Kulawy Oleśnica 4:27:35,6(46)
53 284 Pasternok Marian M (49) 1978 M-35 (37) POL Reshape Runners Zabrze 4:28:52,1(49)
54 211 Wawrzyniak Wit M (50) 1986 M-35 (38) POL ULTRAWIT Lublin 4:28:55,0(50)
55 229 Myśliwiec Robert M (51) 1980 M-35 (39) POL Dziki & Wolny Rzeszów 4:28:56,1(51)
56 225 Luzar Rafał M (52) 1979 M-35 (40) POL Opole 4:29:25,5(52)
57 194 Żuraw Wiktor M (53) 1997 M-18 (12) POL SBRT Wrocław/Mocna Grupa Cezara Wrocław 4:29:54,0(53)
58 145 Sznajder Jarosław M (54) 1970 M-50 (2) POL Runprogress.pl team Dobczyce 4:30:17,4(54)
59 91 Sajak Kamil M (55) 1990 M-18 (13) POL ROZBIEGANE DOBCZYCE Dobczyce 4:30:43,0(55)
60 159 Pałka Tomasz M (56) 1975 M-35 (41) POL KB Parantela Limanowa 4:31:14,5(56)
61 360 Nowak Mariusz M (57) 1984 M-35 (42) POL Bielsko-Biała 4:31:40,6(57)
62 220 Czosnowski Tomasz M (58) 1980 M-35 (43) POL Czosy się szwendają Gliwice 4:32:31,3(58)
63 20 Łachacz Karol M (59) 1990 M-18 (14) POL Góral z Mazur Running Team Suwałki 4:32:51,1(59)
64 109 Zbijowska Ewelina K (5) 1984 K-35 (3) POL Franek&Lawina Bielsko Biała 4:33:25,6(61)
65 367 Malinowski Rafal M (60) 1973 M-35 (44) POL KW Zakopane Zakopane 4:33:40,4(62)
66 328 Rudnik Tomasz M (61) 1979 M-35 (45) POL Wieliczka 4:33:57,0(63)
67 267 Manjura Tomasz M (62) 1994 M-18 (15) POL CSC Adventure Academy Chorzów 4:34:43,3(66)
68 296 Zakrzyński Paweł M (63) 1981 M-35 (46) POL CSC Adventure Academy Nowy Targ 4:34:49,1(67)
69 205 Hankus Łukasz M (64) 1981 M-35 (47) POL Żywiec 4:35:16,2(68)
70 154 Gorzkowski Paweł M (65) 1984 M-35 (48) POL STOPA Słupsk Słupsk 4:37:29,7(70)
71 371 Dwornicki Kamil M (66) 1984 M-35 (49) POL Wrocław 4:37:31,0(71)
72 212 Augustyńska Jolanta K (6) 1974 K-35 (4) POL Pol.Tow.Tatrzańskie/Visegrad Marato Nowy Sącz 4:37:42,9(72)
73 119 Bytniewski Darek M (67) 1977 M-35 (50) POL Silesia Marathon Team Katowice 4:37:53,6(73)
74 29 Darchuk Oleksandr M (68) 1978 M-35 (51) UKR DRPT Węgrzce 4:38:14,2(74)
75 128 Moćko Jacek M (69) 1988 M-18 (16) POL DSV Ząbki 4:38:45,7(75)
76 26 Herchel Arkadiusz M (70) 1977 M-35 (52) POL Grodkòw 4:38:52,6(76)
77 19 Targiel Damian M (71) 1990 M-18 (17) POL Invictus 3City Gdańsk 4:40:04,3(77)
78 126 Mazurek Robert M (72) 1976 M-35 (53) POL LUBELAKY / LSB Lublin 4:40:05,0(78)
79 151 Mikołajczyk Mirosław M (73) 1980 M-35 (54) POL Miraz Race Team Zabrze 4:41:44,2(79)
80 272 Muszyński Maciej M (74) 1966 M-50 (3) POL MM Power/Koliber Team Kraków 4:42:04,9(80)
81 129 Włodarczyk Michał M (75) 1980 M-35 (55) POL EVErRUN Łódź 4:42:09,8(81)
82 56 Kozarski Krzysztof M (76) 1981 M-35 (56) POL RK LEGAL TEAM Warszawa 4:43:02,1(82)
83 207 Żyrek Adam M (77) 1969 M-50 (4) POL Beskid Żywiecki Jasło 4:43:03,2(83)
84 100 Kozłowski Paweł M (78) 1979 M-35 (57) POL Łazy 4:43:46,0(84)
85 321 Gruszka Grzegorz M (79) 1977 M-35 (58) POL ENDURANCE TEAM Siemianowice Śląskie 4:44:59,5(85)
86 71 Pabis Marek M (80) 1978 M-35 (59) POL Kobylanka 4:46:17,0(86)
87 217 Kolasa Filip M (81) 1979 M-35 (60) POL Leszno 4:46:33,5(87)
88 93 Formela Kamil M (82) 1987 M-35 (61) POL Lubań Knapy Gdańsk 4:46:45,2(88)
89 77 Jakubczyk Paweł M (83) 1979 M-35 (62) POL Kielce 4:47:33,7(89)
90 192 Różycki Marcin M (84) 1979 M-35 (63) POL Tychy 4:48:01,0(90)
91 3 Różanowski Łukasz M (85) 1985 M-35 (64) POL Bielsko Biała 4:48:19,8(91)
92 125 Matacz Piotr M (86) 1980 M-35 (65) POL Kraśnik Triathlon Team Kraśnik 4:48:28,0(92)
93 137 Stanowski Grzegorz M (87) 1971 M-50 (5) POL FOREVER YOUNG Łódź 4:48:28,4(93)
94 97 Kłopotek Marcin M (88) 1975 M-35 (66) POL Extreme Family Bartkowo 4:48:32,1(94)
95 166 Chmiel Przemysław M (89) 1978 M-35 (67) POL Albatrosy Warszawa 4:48:34,7(95)
96 274 Olechnowicz Robert M (90) 1971 M-50 (6) POL RunFunSun Wrocław 4:48:40,4(96)
97 349 Klonowski Sławomir M (91) 1980 M-35 (68) POL Wałćz 4:49:58,4(97)
98 170 Sokołowski Marcin M (92) 1982 M-35 (69) POL Mosina 4:50:12,6(98)
99 28 Zalewski Krzysiek M (93) 1979 M-35 (70) POL rura team Warszawa 4:50:16,1(99)
100 21 Broll Romuald M (94) 1985 M-35 (71) POL Warszawa 4:50:45,5(100)
101 157 Popko Łukasz M (95) 1983 M-35 (72) POL Lubań 4:50:51,2(101)
102 240 Zimkowski Marcin M (96) 1983 M-35 (73) POL KGHM ZG RUN Głogów 4:51:03,2(102)
103 104 Andruszków Aleksandra K (7) 1997 K-18 (3) POL Wosiek Team Trzebnica 4:51:04,5(103)
104 258 Lamek Andrzej M (97) 1970 M-50 (7) POL Aktywny Ostrzeszów Ostrzeszów 4:52:37,9(104)
105 316 Janczyk Ewa K (8) 1993 K-18 (4) POL Kraków 4:53:25,4(105)
106 266 Woźniak Michał M (98) 1979 M-35 (74) POL Stay Insane Nasutów 4:53:49,6(106)
107 189 Podstawski Michał M (99) 1987 M-35 (75) POL Ruda Śląska 4:53:57,7(107)
108 30 Dziewior Arkadiusz M (100) 1972 M-50 (8) POL Gliwice 4:55:10,6(108)
109 117 Kowalewski Marcin M (101) 1977 M-35 (76) POL CRiIMTeam Gdynia 4:55:16,5(109)
110 7 Garus Łukasz M (102) 1981 M-35 (77) POL Bytom 4:55:42,6(110)
111 353 Prčina Ivan M (103) 1986 M-35 (78) SVK Dolny Kubin 4:56:13,0(111)
112 341 Wojciechowicz Jacek M (104) 1978 M-35 (79) POL www.studiotancapasja.pl Koszalin 4:56:52,5(112)
113 292 Smoleń Piotr M (105) 1981 M-35 (80) POL Kraków 4:57:47,8(113)
114 250 Baranowski Andrzej M (106) 1988 M-18 (18) POL TriWawa Warszawa 4:58:01,0(114)
115 227 Kajstura Katarzyna K (9) 1988 K-18 (5) POL Biegowe Beskidy Ustroń 4:58:03,3(115)
116 331 Szlęzak Edward M (107) 1971 M-50 (9) POL Ewelina Runners Katowice 4:58:23,0(116)
117 350 Janusz Jakub M (108) 1988 M-18 (19) POL Nowy Sącz 4:58:39,3(117)
118 148 Niedźwiedzka Anna K (10) 1981 K-35 (5) POL Niedźwiadki Biegają/WawrzynTeam Lubin 4:59:08,9(118)
119 185 Kaźmierczak Sławomir M (109) 1985 M-35 (81) POL KS Kandahar Łaziska Górne 4:59:12,2(119)
120 278 Stachurski Piotr M (110) 1986 M-35 (82) POL DECATHLON RADOM Jedlnia Letnisko 4:59:24,2(120)
121 121 Kowalik Marcin M (111) 1984 M-35 (83) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 4:59:35,1(121)
122 249 Wałczyk Krzysztof M (112) 1985 M-35 (84) POL 21 BSP Łowce 4:59:38,2(122)
123 62 Franusiak Marek M (113) 1990 M-18 (20) POL Częstochowa 4:59:49,0(123)
124 111 Stańko Michał M (114) 1985 M-35 (85) POL Franek&Lawina Bielsko Biała 5:00:20,7(124)
125 149 Marukiewicz Marek M (115) 1987 M-35 (86) POL Biegamdlazdrowia.pl Jelenia Góra 5:02:45,9(125)
126 224 Dyda Paweł M (116) 1976 M-35 (87) POL Vege kacap Kamienna Góra 5:02:54,6(126)
127 236 Kowalewska Małgorzata K (11) 1977 K-35 (6) POL The ART of Distance - Stelmach Team Banino 5:04:14,2(127)
128 336 Pająk Andrzej M (117) 1974 M-35 (88) POL Stay Insane / Biegam z ABS Przybysławice 5:04:14,7(128)
129 4 Księżak Bartłomiej M (118) 1983 M-35 (89) POL Bieg Szlak Trafi Warszawa 5:04:35,9(129)
130 164 Tomik Małgorzata K (12) 1990 K-18 (6) POL Kraków 5:04:49,5(130)
131 73 Zalewski Karol M (119) 1986 M-35 (90) POL RaceFighter GOSiR Dębe Wlk Wiśniew 5:05:14,7(131)
132 88 Juszczak Marcin M (120) 1986 M-35 (91) POL RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie Cegłów 5:05:18,6(132)
133 24 Jaremko Marcin M (121) 1986 M-35 (92) POL Lubań Knapy Gołubie 5:05:21,6(133)
134 51 Okrój Krzysztof M (122) 1986 M-35 (93) POL lubań knapy Kościerzyna 5:05:21,7(134)
135 304 Komar Krystian M (123) 1985 M-35 (94) POL Prefa Group Team Sport Poznań 5:05:53,9(135)
136 255 Witek Justyna K (13) 1990 K-18 (7) POL Knurów 5:07:15,2(136)
137 226 Ciszek Daniel M (124) 1983 M-35 (95) POL Street Run Radom Radom 5:08:09,7(137)
138 142 Turlej Wojciech M (125) 1980 M-35 (96) POL Środa Śląska 5:08:10,7(138)
139 33 Krzysztoń Tomasz M (126) 1978 M-35 (97) POL Ambitni Amatorzy Jaworznik 5:09:16,1(139)
140 96 Smoleń Janusz M (127) 1976 M-35 (98) POL Foxteam Gdańsk 5:09:34,6(140)
141 319 Rutkowski Michał M (128) 1988 M-18 (21) POL Józefów 5:09:53,7(141)
142 61 Miszczyk Roman M (129) 1970 M-50 (10) POL WKSB Aktywne Beskidy Bystra 5:10:45,8(142)
143 213 Wojciechowski Dariusz M (130) 1978 M-35 (99) POL Krakowiak Ultra Team Krosno 5:10:48,6(143)
144 239 Jadach Grzegorz M (131) 1982 M-35 (100) POL NOA Wrocław 5:10:49,1(144)
145 83 Janowicz Rafał M (132) 1981 M-35 (101) POL Miękki Żelek Warszawa 5:11:41,8(145)
146 147 Włodarczyk Piotr M (133) 1980 M-35 (102) POL Kraków 5:12:43,9(146)
147 2 Czernecki Jacek M (134) 1991 M-18 (22) POL Carbon Silesia Sport Katowice 5:13:01,7(147)
148 14 Sacharuk Robert M (135) 1975 M-35 (103) POL Terespol 5:13:40,3(148)
149 290 Kincer Rafał M (136) 1974 M-35 (104) POL Royal Tulip Warsaw Apartments Warszawa 5:14:00,4(149)
150 182 Pankiewicz Ireneusz M (137) 1977 M-35 (105) POL Siemianowice i Przyjaciele Biegają Siemianowice Śląskie 5:14:03,3(150)
151 298 Kowalczyk Bartłomiej M (138) 1990 M-18 (23) POL Warszawa 5:14:11,2(151)
152 221 Zielińska Iwona K (14) 1975 K-35 (7) POL Gdańsk 5:15:13,5(152)
153 339 Tęcza Dariusz M (139) 1962 M-50 (11) POL Jedlina-Zdrój 5:15:17,2(153)
154 247 Kreczmanski Robert M (140) 1968 M-50 (12) POL Dream Run Zalesie Górne 5:16:15,3(154)
155 177 Pura Robert M (141) 1977 M-35 (106) POL Gorzów Wielkopolski 5:17:38,8(155)
156 203 Komar Anna K (15) 1981 K-35 (8) POL Brzezinka Średzka 5:17:39,1(156)
157 228 Mycielski Mariusz M (142) 1971 M-50 (13) POL W Drodze Świerklaniec 5:18:07,5(157)
158 184 Bartolik Piotr M (143) 1978 M-35 (107) POL Warszawa 5:18:08,0(158)
159 193 Wołoszyn Piotr M (144) 1980 M-35 (108) POL A na co to komu potrzebne Warszawa 5:18:16,8(159)
160 84 Laskowski Piotr M (145) 1971 M-50 (14) POL Warszawa 5:18:49,6(160)
161 320 Koślacz Tomasz M (146) 1975 M-35 (109) POL mAg Włodzimierzów 5:19:15,2(161)
162 183 Szala Krzysztof M (147) 1985 M-35 (110) POL 80dni.pl Łaziska Górne 5:19:21,4(162)
163 165 Rutkowska Agnieszka K (16) 1984 K-35 (9) POL Zabiegany Wołomim Kobyłka 5:19:26,6(163)
164 178 Jakubowski Łukasz M (148) 1980 M-35 (111) POL Borucin 5:19:29,1(164)
165 95 Rębkowski Piotr M (149) 1969 M-50 (15) POL Otwock 5:20:15,7(165)
166 136 Warzecha Teresa K (17) 1962 K-50 (1) POL Runners Team Nysa Wilamowa 5:20:28,2(166)
167 180 Bartosz Marek M (150) 1979 M-35 (112) POL JCI Running Team Kraków 5:21:12,6(167)
168 105 Pietrasiak Daniel M (151) 1990 M-18 (24) POL Sosnowiec 5:21:13,6(168)
169 218 Golbiak Wojciech M (152) 1976 M-35 (113) POL Międzyrzec Podlaski 5:21:25,3(169)
170 172 Lewandowski Paweł M (153) 1978 M-35 (114) POL PGE Run Obrót Rzeszów 5:21:32,1(170)
171 98 Prażanowski Sergiusz M (154) 1989 M-18 (25) POL Łódź 5:21:38,4(171)
172 18 Kołodziejski Jarek M (155) 1976 M-35 (115) POL Zdzisław i Grażynka Poznań 5:21:43,6(172)
173 253 Grzywiński Bartosz M (156) 1980 M-35 (116) POL Ramirent Toruń 5:21:46,3(173)
174 215 Dzierżeńska Monika K (18) 1974 K-35 (10) POL Stajnia Balona Gdańsk 5:21:55,2(174)
175 123 Idzior Tomasz M (157) 1993 M-18 (26) POL Brzeziny 5:22:06,4(175)
176 179 Opoński Artur M (158) 1979 M-35 (117) POL CENTRUM EDUKACJI MUNDUROWEJ - EŁK Ełk-Barany 5:22:17,8(176)
177 260 Roguszka Marcin M (159) 1983 M-35 (118) POL Przesieka 5:22:30,9(177)
178 271 Jureczko Damian M (160) 1980 M-35 (119) POL Tychy 5:22:45,3(178)
179 106 Toporczyk Daniel M (161) 1976 M-35 (120) POL Press Glass biegamy i wspieramy Tychy 5:22:46,6(179)
180 110 Dziemba Piotr M (162) 1977 M-35 (121) POL DYNAFIT EAGLES Bielsko-Biała 5:23:26,3(180)
181 44 Grubich Damian M (163) 1975 M-35 (122) POL parkrun Grudziądz Grudziądz 5:23:29,5(181)
182 270 Mazur Emiliusz M (164) 1976 M-35 (123) POL KM PSP Koszalin Darłowo 5:23:33,5(182)
183 347 Kowalczyk Mateusz M (165) 1990 M-18 (27) POL Minutka Trail / Przeworska Grupa Bi Przeworsk 5:23:36,9(183)
184 329 Wolwowicz Zbigniew M (166) 1973 M-35 (124) POL Nowa Dęba 5:23:51,3(184)
185 169 Golab-Nielsen Agata K (19) 1980 K-35 (11) DEN Horsens 5:23:51,5(185)
186 198 Gmiterek Tomasz M (167) 1972 M-50 (16) POL Biłgoraj Ultra Trail Lublin 5:23:57,2(186)
187 42 Kubiak Karolina K (20) 1977 K-35 (12) POL Wejherowo 5:24:07,3(187)
188 64 Gradzi Dariusz M (168) 1983 M-35 (125) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 5:24:31,6(188)
189 234 Caputa Wojciech M (169) 1975 M-35 (126) POL Leszno 5:24:41,9(189)
190 118 Rybacki Dariusz M (170) 1977 M-35 (127) POL nauczyciel Sieradz 5:25:16,1(190)
191 94 Kwiatkowski Wojciech M (171) 1983 M-35 (128) POL TSA Sandomierz Szczytniki 5:26:29,0(191)
192 233 Odolczyk Jerzy M (172) 1961 M-50 (17) POL Warszawa 5:26:38,0(192)
193 167 Demby Michał M (173) 1988 M-18 (28) POL Poznań 5:26:51,8(193)
194 216 Malek Grzegorz M (174) 1990 M-18 (29) POL Zakopane 5:27:28,1(194)
195 237 Juszko Krzysztof M (175) 1973 M-35 (129) POL Warszawa 5:27:43,8(195)
196 173 Proń Adam M (176) 1975 M-35 (130) POL IPRONMAN TRINFINITY TRIATHLON TEAM Katowice 5:27:44,9(196)
197 187 Kwieciński Norbert M (177) 1976 M-35 (131) POL Szczecin 5:27:45,4(197)
198 269 Połubok Kajetan M (178) 1979 M-35 (132) POL KS Kandahar Tychy 5:28:09,8(198)
199 15 Saliński Bartosz M (179) 1985 M-35 (133) POL AugusTeam/Wkurw_Team Katowice 5:28:41,6(199)
200 112 Szponder Artur M (180) 1985 M-35 (134) POL KBKS Radomsko Radomsko 5:29:36,8(200)
201 48 Smoliński Piotr M (181) 1983 M-35 (135) POL Piaseczno 5:30:05,4(201)
202 66 Radyk Jakub M (182) 1984 M-35 (136) POL Przemyski Klub Biegacza Przemyśl 5:30:06,2(202)
203 230 Herman Paweł M (183) 1974 M-35 (137) POL Mrzeżyno 5:30:27,1(203)
204 175 Cieślak Paweł M (184) 1980 M-35 (138) POL BSCzady Gdańsk 5:30:49,3(204)
205 12 Kroczyński Sławomir M (185) 1961 M-50 (18) POL Biegolas Kołobrzeg 5:32:45,4(205)
206 31 Kędziora Leszek M (186) 1985 M-35 (139) POL Oknonet Ultra Run Opoczno Opoczno 5:33:02,6(206)
207 45 Młodzikowski Rafał M (187) 1979 M-35 (140) POL Słynni Kenijczycy Gniezno 5:33:07,3(207)
208 259 Ulatowski Andrzej M (188) 1971 M-50 (19) POL RunBeardRun Toruń 5:33:28,7(208)
209 57 Żebrakowska Katarzyna K (21) 1974 K-35 (13) POL WarsztatRuchu Katarzyna Żebrakowska Trzebownisko 5:34:00,7(209)
210 369 Kowalczyk Paweł M (189) 1974 M-35 (141) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 5:34:14,5(210)
211 293 Wojciechowski Krzysztof M (190) 1974 M-35 (142) POL Radlinioki w biegu Radlin 5:35:15,8(211)
212 208 Efemberg Joanna K (22) 1975 K-35 (14) POL STAJNIA BALONA Szczecin 5:35:18,9(212)
213 242 Karalus Sebastian M (191) 1979 M-35 (143) POL Krosinko 5:35:40,4(213)
214 276 Nowak Dawid M (192) 1987 M-35 (144) POL Siemianowice i Przyjaciele Biegają Siemianowice Śląskie 5:36:11,9(214)
215 252 Duduś Marek M (193) 1971 M-50 (20) POL KB Maniac Poznań Sława Wielkopolska 5:36:54,6(215)
216 89 Rajchert Joanna K (23) 1978 K-35 (15) POL Piaseczno 5:37:45,8(216)
217 68 Krok Jacek M (194) 1976 M-35 (145) POL ULTRASY! Lubartów 5:38:04,7(217)
218 201 Kuśnierz Julia K (24) 1981 K-35 (16) POL Koszalin 5:38:08,9(218)
219 102 Lichota Tomasz M (195) 1989 M-18 (30) POL Świdnica 5:38:09,4(219)
220 200 Sklorz Paweł M (196) 1982 M-35 (146) POL Katowice 5:38:09,7(220)
221 41 Woźniak Michał M (197) 1987 M-35 (147) POL runner_ultra Podolsze 5:38:16,2(221)
222 27 Prokopiuk Grzegorz M (198) 1976 M-35 (148) POL SZWAGRY DWA Warszawa 5:38:17,8(222)
223 134 Parwa Michał M (199) 1985 M-35 (149) POL Magazyn Na Szczycie Dziekanowice 5:38:26,1(223)
224 358 Dziszkiewicz Grzegorz M (200) 1982 M-35 (150) POL Bielsko-Biała 5:38:26,7(224)
225 17 Jeleń Mikołaj M (201) 1992 M-18 (31) POL Kraków 5:39:36,5(225)
226 342 Popławski Piotr M (202) 1982 M-35 (151) POL PGB Sportowa Paczka Łosice 5:39:37,5(226)
227 222 Jucha Michał M (203) 1976 M-35 (152) POL Biegiem po Piwo Łódź 5:40:11,1(227)
228 92 Janiuk Jarosław M (204) 1968 M-50 (21) POL Białystok 5:41:42,1(228)
229 124 Golec Tomasz M (205) 1979 M-35 (153) POL Bari Team Gdańsk 5:41:43,4(229)
230 132 Dziurbejko Tomasz M (206) 1972 M-50 (22) POL Osowicze 5:43:58,8(230)
231 158 Gołębiowski Robert M (207) 1967 M-50 (23) POL Biegacze w Radomsku Radomsko 5:44:12,8(231)
232 99 Kuśmierczyk Piotr M (208) 1977 M-35 (154) POL Rozbiegajmy Radomsko Radomsko 5:44:13,6(232)
233 373 Marczak Krzysztof M (209) 1971 M-50 (24) POL PKO BP Running Team Świętochłowice 5:44:17,2(233)
234 197 Ignaszewski Krzysztof M (210) 1979 M-35 (155) POL Runner s Power Śrem 5:44:17,6(234)
235 8 Szczepańska Edyta K (25) 1989 K-18 (8) POL Kraków 5:44:38,5(235)
236 294 Budny Ola K (26) 1978 K-35 (17) POL Kraśnik Biega/ No Pain No Gain Halinów 5:45:06,0(236)
237 241 Szkoła-Śnieżek Agnieszka K (27) 1983 K-35 (18) POL Przyszłam popatrzeć Kraków 5:45:15,1(237)
238 34 Kalinowski Piotr M (211) 1978 M-35 (156) POL Warszawa 5:45:41,0(238)
239 323 Modrzejewski Adam M (212) 1982 M-35 (157) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 5:46:02,8(239)
240 275 Mikołajczyk Bartłomiej M (213) 1983 M-35 (158) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Katowice 5:46:26,1(240)
241 144 Ochocki Mateusz M (214) 1981 M-35 (159) POL Pozytywnie Zabiegani Kleszczów Kleszczów 5:46:27,9(241)
242 245 Skrok Dariusz M (215) 1973 M-35 (160) POL Hardcore Holidays Namysłów 5:46:30,7(242)
243 46 Dordzik Katarzyna K (28) 1983 K-35 (19) POL Gdynia 5:46:31,4(243)
244 313 Stopa Tomasz M (216) 1973 M-35 (161) POL Basajaun Warszawa 5:46:32,9(244)
245 301 Kocot Sebastian M (217) 1979 M-35 (162) POL Sosnowiec 5:46:35,7(245)
246 238 Grynfelder Rafał M (218) 1977 M-35 (163) POL skywalkproject.pl Warsaw 5:46:49,8(246)
247 108 Turlej Dariusz M (219) 1957 M-50 (25) POL Kondycja Warszawa 5:46:58,2(247)
248 209 Olszewski Jarosław M (220) 1969 M-50 (26) POL Night Runners Poznań 5:47:08,6(248)
249 63 Kudła Joanna K (29) 1989 K-18 (9) POL Kudłate Makarony Warszawa 5:47:21,1(249)
250 10 Kucharski Paweł M (221) 1979 M-35 (164) POL Planeta Nisko Nisko 5:47:24,4(250)
251 139 Romankiewicz Maciej M (222) 1984 M-35 (165) POL Warszawa 5:47:27,7(251)
252 291 Kozłowski Mariusz M (223) 1975 M-35 (166) POL Warszawa 5:47:30,8(252)
253 309 Wyrwas-Zygarłowska Izabela K (30) 1980 K-35 (20) POL KOBIETY BIEGAJĄ Poznań 5:48:05,3(253)
254 322 Nowak Paweł M (224) 1959 M-50 (27) POL KB Supermaratończyk Kalisz 5:48:14,3(254)
255 351 Kurowski Wojciech M (225) 1980 M-35 (167) POL #razem Wrocław 5:48:18,8(255)
256 196 Jackowiak Szymon M (226) 1980 M-35 (168) POL Runner s Power Śrem 5:49:13,3(256)
257 195 Jackowiak Agnieszka K (31) 1985 K-35 (21) POL Runner s Power Śrem 5:49:13,4(257)
258 326 Feodorów Wojciech M (227) 1969 M-50 (28) POL Reshape Runners Zabrze 5:49:18,6(258)
259 306 Binko Miłosz M (228) 1987 M-35 (169) POL Chorzów 5:49:38,1(259)
260 333 Pietrzyk Agnieszka K (32) 1982 K-35 (22) POL Pyskowice 5:49:40,7(260)
261 115 Sofuł Tomasz M (229) 1975 M-35 (170) POL Lipiec Running Team Warszawa 5:49:47,8(261)
262 190 Szyl Marek M (230) 1978 M-35 (171) POL Runners Team Quibl Warszawa 5:49:52,8(262)
263 87 Ciepły Maciej M (231) 1990 M-18 (32) POL Wrocław 5:49:53,6(263)
264 5 Deiniuk Roman M (232) 1992 M-18 (33) UKR Warszawa 5:50:40,9(264)
265 314 Blady Bogdan M (233) 1967 M-50 (29) POL Kraków 5:51:07,9(265)
266 300 Masewicz Grzegorz M (234) 1980 M-35 (172) POL KB Zofanna Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski 5:51:31,5(266)
267 370 Paplicka Katarzyna K (33) 1982 K-35 (23) POL Dzikie Dziki Gorzów Gorzów Wielkopolski 5:51:46,5(267)
268 81 Gawron Tomasz M (235) 1982 M-35 (173) POL Lubsko 5:52:44,1(268)
269 318 Adamczyk Janusz M (236) 1968 M-50 (30) POL Mielec 5:53:58,8(269)
270 47 Zygmunt Paweł M (237) 1973 M-35 (174) POL Giedlarowa 5:53:59,1(270)
271 352 Michoń Kacper M (238) 1995 M-18 (34) POL Night Runners Konin 5:54:27,8(271)
272 310 Chomiak Katarzyna K (34) 1974 K-35 (24) POL Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój 5:54:30,3(272)
273 262 Kasperska Barbara K (35) 1978 K-35 (25) POL BBL Gorzów Gorzów Wielkopolski 5:54:30,9(273)
274 54 Ogrodnik Tomasz M (239) 1988 M-18 (35) POL ultra_ogrodnik Poznań 5:57:30,9(274)
275 311 Sędecki Piotr M (240) 1962 M-50 (31) POL Biegam Więc Jestem Skierniewice 5:57:33,0(275)
276 76 Gołowicz Rafał M (241) 1978 M-35 (175) POL Warszawa 5:57:45,0(276)
277 345 Rudziński Tomasz M (242) 1983 M-35 (176) POL Kuna w agreście Lubliniec 5:58:26,4(277)
278 363 Tol Kamil M (243) 1987 M-35 (177) POL Kuna w Agreście Tanina 5:58:27,1(278)
279 346 Pelczyński Maciej M (244) 1978 M-35 (178) POL Słynni Kenijczycy Gniezno 5:58:32,4(279)
280 52 Będźkowski Marek M (245) 1968 M-50 (32) POL Siwy ultra Mors Ostrołęką 6:00:14,1(280)
281 39 Odolak Piotr M (246) 1988 M-18 (36) POL Stanwex ll Sulejówek 6:01:49,9(281)
282 176 Łajtar Krzysztof M (247) 1970 M-50 (33) POL Komarówka Podlaska 6:01:50,8(282)
283 188 Matuszczak-Szulc Iwona K (36) 1970 K-50 (2) POL Poznan 6:02:35,9(283)
284 59 Czapski Piotr M (248) 1965 M-50 (34) POL Warszawa 6:03:12,7(284)
285 244 Bułka Piotr M (249) 1975 M-35 (179) POL Warszawa 6:04:00,0(285)
286 302 Matysiak Łukasz M (250) 1984 M-35 (180) POL KOBYLA GÓRA TEAM Kobyla Góra 6:04:01,6(286)
287 354 Kłęk Stanisław M (251) 1972 M-50 (35) POL Bolechowice 6:04:38,6(287)
288 23 Sławiński Patryk M (252) 1981 M-35 (181) POL Akademia Sportu Otwock Pogorzel 6:08:21,5(288)
289 55 Posman Rafał M (253) 1976 M-35 (182) POL Wałbrzych 6:09:06,3(289)
290 69 Kiełbus Mirosław M (254) 1971 M-50 (36) POL Rzeszów 6:09:52,8(290)
291 282 Trzaska Marcin M (255) 1985 M-35 (183) POL Wataha Kraków 6:15:05,7(291)
292 334 Pałkowska Agata K (37) 1973 K-35 (26) POL Kraków 6:17:10,3(292)
293 295 Żabierek Tomasz M (256) 1978 M-35 (184) POL Gorzów Wlkp. 6:18:33,6(293)
294 122 Goławski Bartosz M (257) 1990 M-18 (37) POL Warszawa 6:21:35,9(294)
295 327 Skalski Tomasz M (258) 1967 M-50 (37) POL SCANIA Warszawa Białołęka 6:23:21,9(295)
296 243 Freszel Krzysztof M (259) 1977 M-35 (185) POL BOERNEROWO BIEGA Warszawa 6:23:43,1(296)
297 146 Szydłowski Jacek M (260) 1978 M-35 (186) POL Anonymous Rebel Gdańsk 6:24:18,0(297)
298 332 Majek Bartłomiej M (261) 1993 M-18 (38) POL Zakopane 6:24:41,5(298)
299 337 Sroka Lucyna K (38) 1978 K-35 (27) POL ultramaratonpodkarpacki.pl Trzebownisko 6:26:03,9(299)
300 305 Wiśniewska Agnieszka K (39) 1980 K-35 (28) POL Białobrzegi 6:26:09,1(300)
LIMIT 1 Zieliński Dominik M 1987 M-35 POL Śrem
DNS 6 Krzyżewski Roger M 1988 M-18 POL Kraków
DNS 11 Maj Grzegorz M 1986 M-35 POL Kraków
DNS 13 Leszczynski Maciek M 1971 M-50 POL DYNAFIT EAGLES Bielsko-Biała
DNS 32 Zdunek Michał M 1977 M-35 POL Gmina Frampol Frampol
LIMIT 35 Pluta Sebastian M 1977 M-35 POL Dzikie Mustangi Brzeźnica
DNS 36 Polak Stanislaw M 1971 M-50 POL SBG Podbieg Nessi Team Kraków
DNS 40 Lemański Damian M 1990 M-18 POL Rąbień
DNS 43 Segeč Ivo M 1976 M-35 CZE Dobrá
DNS 53 Skoneczny Artur M 1975 M-35 POL Tomaszów Mazowiecki
DNS 58 Rogórz Andrzej M 1979 M-35 POL stolform Wrocław
LIMIT 67 Kiełek Przemyslaw M 1978 M-35 POL Dogoń Grodzisk Mazowiecki Szczęsne
DNS 70 Lasocki Marcin M 1979 M-35 POL Team ZabieganeDni / 12tri.pl Warszawa
DNS 72 Masiarek Maciej M 1993 M-18 POL Piotrków Trybunalski
DNS 74 Jeltema Bastin M 1984 M-35 NED WM Triself Krakow
DNS 75 Szymkiewicz Robert M 1968 M-50 POL Miedzyrzeckie Gazele Miedzyrzecz
DNS 80 Kęsicka Agnieszka K 1982 K-35 POL RUNEDA Gdynia
DNS 82 Lechonczak Piotr M 1984 M-35 POL Jaroslaw
DNS 101 Sankowski Paweł M 1985 M-35 POL Placki Team Wojciechowice
DNS 103 Dmuch Jakub M 1992 M-18 POL Trzebnica
DNS 107 Słomkowski Mateusz M 1991 M-18 POL Gdańsk
DNF 113 Wierzba Jacek M 1978 M-35 POL Vegerunners Żmigród
DNS 114 Olek Marcin M 1975 M-35 POL YuloRunTeamSiedlce/MarcinŚwiercTeam Siedlce
DNS 116 Wujek Marcin M 1976 M-35 POL Dzika Kuna Gostyń
DNS 127 Olkis Rafał M 1981 M-35 POL RMT Team PRO Wrocław
LIMIT 130 Małachowska Izabela K 1980 K-35 POL Runners Team Quibl Warszawa
DNS 135 Feliński Jarosław M 1963 M-50 POL Łódź
DNS 138 Piwoński Adam M 1980 M-35 POL Góra Kalwaria
LIMIT 140 Surowiec Robert M 1971 M-50 POL Gorzów Wielkopolski
DNS 141 Czyżkowski Rafał M 1981 M-35 POL Chłopaki z Nizin Warszawa
DNS 143 Sałkowski Tomek M 1979 M-35 POL BBKS ŁAWECZKA Wilanów Warszawa
LIMIT 150 Orzechowski Bartek M 1980 M-35 POL KW Warszawa Warszawa
DNS 152 Howlett Ula K 1981 K-35 GBR Bracknell Forest Runners Bracknell
DNS 156 Brzoza Piotr M 1985 M-35 POL B&B KIELCE TEAM Kielce
LIMIT 160 Makarewicz Wiktor M 1983 M-35 POL Kudłate Makarony Warszawa
DNF 161 Trznadel Maciej M 1972 M-50 POL KS KANDAHAR Bytom
DNS 168 Sierocin Jakub M 1982 M-35 POL Sopot
LIMIT 174 Pałysa Robert M 1994 M-18 POL STANWEX II Józefów
DNS 181 Bernacki Bartosz M 1983 M-35 POL Łąka Prudnicka
DNS 186 Zarzycki Maciej M 1989 M-18 POL Dogoń Grodzisk Mazowiecki Podkowa Leśna
DNF 202 Koza Robert M 1972 M-50 POL Carbon Silesia Sport Chorzów
LIMIT 204 Rzepniewski Łukasz M 1979 M-35 POL Warszawa
DNS 206 Bruners Kristaps M 1999 M-18 LAT Virsotne/MARMOT Sigulda
DNS 219 Kopel Andrzej M 1988 M-18 POL #7UphillBand Kraków
LIMIT 231 Jędraszek Damian M 1988 M-18 POL Łódź
LIMIT 235 Łaskawska Justyna K 1980 K-35 POL Warszawa
DNS 248 Ostrowska Aleksandra K 1982 K-35 POL Zakopane
DNS 256 Kuźmiak Stanisław M 1979 M-35 POL Żary Runners Team Żary
DNS 257 Wujda Marta K 1976 K-35 POL Żary Runners Team Żary
LIMIT 261 Kosmala Bartosz M 1974 M-35 POL KOSMALA Team Kraków
DNS 263 Wierzbicki Rafał M 1977 M-35 POL Weide Team Szczecin
DNS 264 Knurowski Marcin M 1971 M-50 POL Przedmoście
DNS 268 Wózniak Marcin M 1976 M-35 POL Gdańsk
DNS 273 Jurga Piotr M 1986 M-35 POL IM-POSSIBLE TEAM Puławy
DNS 277 Szczotka Paweł M 1972 M-50 POL Warszawa
DNS 279 Misiak Bartosz M 1987 M-35 POL Dynafit Stronie Śląskie
DNF 280 Daniluk Krzysztof M 1975 M-35 POL Breaking3 Warszawa
DNF 283 Zajkowski Mariusz M 1980 M-35 POL Power Training Warszawa
DNS 285 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K 1987 K-35 POL Gliczarów Górny
DNF 286 Sztefko Józef M 1965 M-50 POL Grupa Beskidzka GOPR Kozy
LIMIT 287 Timofiejuk Paweł M 1978 M-35 POL Albatrosy Warszawa
DNS 289 Kitlas Dariusz M 1972 M-50 POL Sochonie
DNS 297 Lasek Jakub M 1990 M-18 POL RMT Team Opole
DNS 303 Sokalski Grzegorz M 1976 M-35 POL Mocno w Prawo Konstancin-Jeziorna
DNS 324 Wilk Katarzyna K 1985 K-35 POL Pleśna
DNS 330 Streich Tomasz M 1992 M-18 POL Wrocław
DNS 338 Wróbel Daniel M 1988 M-18 POL Wrututu Team Gaj
DNS 340 Tarnowski Marek M 1963 M-50 POL CityZen Athletics Zakopane
LIMIT 343 Kroczyńska Kinga K 1979 K-35 POL Kołobrzeg
DNS 344 Białobrzeski Sebastian M 1989 M-18 POL CityZen Athletics Poznań
DNS 348 Osikowska Teresa K 1981 K-35 POL Zakopane
DNS 356 Sobczyk Przemysław M 1978 M-35 POL TG Sokół Zakopane Zakopane

BGTimeSport © 2015-2020