Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km

Wydarzenie:
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator:
Stowarzyszenie „Szansa” w Oświęcimiu
Data:
06.03.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
79
Ukończyło:
75
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto2,5kmWynikStrataTempo
1 218 Mendyk Przemysław M (1) 1992 M-open (1) POL - Bobrek 08:15,9(1) 16:30,0 03:18
2 242 Krajewski Michał M (2) 1991 M-open (2) POL Libiąż 08:34,6(4) 17:02,6 00:32,6 03:24
3 173 Jarzębowicz Paweł M (3) 1979 M-open (3) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 08:34,2(3) 17:13,0 00:43,0 03:26
4 200 Olszewski Jarosław M (4) 1983 M-open (4) POL Bimber Squad Kozy 08:33,8(2) 17:24,9 00:54,9 03:28
5 188 Wójcik Wiesław M (5) 1965 M-open (5) POL Rudze 08:47,3(5) 17:31,3 01:01,3 03:30
6 210 Sajdak Szymon M (6) 2006 M-dzieci (1) POL - Jawiszowice 09:37,2(10) 18:46,1 02:16,1 03:45
7 248 Cież Michał M (7) 1991 M-open (6) POL Oświęcim 09:07,3(6) 18:47,9 02:17,9 03:45
8 181 Skowroński Szymon M (8) 1981 M-open (7) POL NN&N K.A. Oświęcim 09:14,8(7) 18:56,6 02:26,6 03:47
9 214 Zembroń Mariusz M (9) 1974 M-open (8) POL Iłownica 09:49,3(12) 19:30,0 03:00,0 03:54
10 206 Sroka Krystian M (10) 1993 M-open (9) POL Włosienica 09:32,7(8) 19:34,6 03:04,6 03:54
11 207 Sroka Sebastian M (11) 1993 M-open (10) POL Włosienica 09:32,8(9) 19:34,7 03:04,7 03:54
12 174 Domasik Radosław M (12) 1988 M-open (11) POL Zaborze 09:45,3(11) 19:35,1 03:05,1 03:55
13 232 Dudzik Zenon M (13) 1962 M-open (12) POL SK Zen-team Katowice 09:57,3(13) 20:09,1 03:39,1 04:01
14 225 Czuwaj Krzysztof M (14) 1970 M-open (13) POL Brzeszcze 10:09,8(17) 20:10,1 03:40,1 04:02
15 177 Przewoźnik Marek M (15) 1963 M-open (14) POL Brzeszcze 10:09,3(16) 20:28,5 03:58,5 04:05
16 236 Bruzgielewicz Piotr M (16) 1992 M-open (15) POL Oświęcim 10:06,2(15) 20:31,2 04:01,2 04:06
17 184 Wójcik Jerzy M (17) 1968 M-open (16) POL Aktywna Pszczyna Rudze 10:19,5(19) 20:38,6 04:08,6 04:07
18 247 Sosna Kazimierz M (18) 1959 M-open (17) POL Bieruń 10:18,8(18) 20:57,9 04:27,9 04:11
19 211 Szczerbik Kamil M (19) 1996 M-open (18) POL Spytkowice 11:07,4(30) 21:13,7 04:43,7 04:14
20 234 Wolas Eryk M (20) 2001 M-open (19) POL 10:05,5(14) 21:19,0 04:49,0 04:15
21 246 Jaguś Przemysław M (21) 1979 M-open (20) POL 10:59,7(23) 21:22,6 04:52,6 04:16
22 175 Bulanda Andrzej M (22) 1977 M-open (21) POL Bieruń 10:32,1(20) 21:39,9 05:09,9 04:19
23 219 Sokołowski Sławomir M (23) 1978 M-open (22) POL Kęty 10:56,8(22) 21:55,2 05:25,2 04:23
24 245 Senkowski Tymoteusz M (24) 2005 M-open (23) POL 10:51,3(21) 22:02,5 05:32,5 04:24
25 243 Drabek Piotr M (25) 1985 M-open (24) POL seniorzy Oświęcim 11:06,1(28) 22:08,1 05:38,1 04:25
26 182 Skibicki Krzysztof M (26) 1970 M-open (25) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 11:06,9(29) 22:09,4 05:39,4 04:25
27 198 Kumor Renata K (1) 1964 K-open (1) POL RUN GLORIA Libiąż 11:00,8(27) 22:13,4 05:43,4 04:26
28 229 Tomala Dawid M (27) 1998 M-open (26) POL Osiek biega Osiek 11:00,2(24) 22:16,2 05:46,2 04:27
29 193 Łaś Sylwia K (2) 2006 K-dzieci (1) POL Mks Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 11:00,5(25) 22:21,5 05:51,5 04:28
30 179 Chamczyk Hanna K (3) 1968 K-open (2) POL Biskupski Running Team Więckowice 11:14,8(31) 22:36,6 06:06,6 04:31
31 215 Chowaniec Eugeniusz M (28) 1985 M-open (27) POL Chwalisz czy nie Chwalisz Tychy 11:26,7(35) 22:59,3 06:29,3 04:35
32 194 Mieszczak Krzysztof M (29) 1985 M-open (28) POL Oświęcim 11:17,8(32) 23:05,0 06:35,0 04:37
33 221 Suślik Weronika K (4) 2000 K-open (3) POL Ryczów 11:53,5(44) 23:16,3 06:46,3 04:39
34 222 Suślik Krzysztof M (30) 1988 M-open (29) POL BUDGIPS Oświęcim 11:53,7(45) 23:16,4 06:46,4 04:39
35 189 Kula Ilona K (5) 1974 K-open (4) POL Koper Team Kęty 11:44,2(40) 23:21,9 06:51,9 04:40
36 197 Kumor Katarzyna K (6) 1990 K-open (5) POL RUN GLORIA Libiąż 11:52,8(43) 23:35,1 07:05,1 04:43
37 213 Bartosiewicz Paweł M (31) 1983 M-open (30) POL Oświęcim 11:33,4(38) 23:40,8 07:10,8 04:44
38 220 Marcinczyk Daniel M (32) 1977 M-open (31) POL DAN-BUD Daniel Marcińczyk Brzeszcze 11:32,2(36) 23:45,0 07:15,0 04:45
39 212 Bartosiewicz Michał M (33) 1988 M-open (32) POL Gornik Wesola Ks Witosa Oświęcim Katowice 11:32,7(37) 23:47,1 07:17,1 04:45
40 216 Banach Paweł M (34) 1998 M-open (33) POL Oświęcim 11:25,4(34) 23:48,5 07:18,5 04:45
41 208 Łozińska Wiktoria K (7) 2006 K-dzieci (2) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 11:46,3(41) 23:59,0 07:29,0 04:47
42 230 Cichoń Paulina K (8) 1984 K-open (6) POL Oświęcim 11:43,0(39) 24:01,2 07:31,2 04:48
43 217 Sala Łukasz M (35) 1986 M-open (34) POL Jawiszowice 11:51,2(42) 24:24,1 07:54,1 04:52
44 202 Bielenin Mikołaj M (36) 2007 M-dzieci (2) POL 11:00,7(26) 24:28,1 07:58,1 04:53
45 228 Tobiasz Sebastian M (37) 1991 M-open (35) POL Alcoblow Oświęcim 11:57,4(47) 24:28,4 07:58,4 04:53
46 250 Mazur Maciej M (38) 1980 M-open (36) POL Oświęcim 12:06,0(48) 24:29,2 07:59,2 04:53
47 238 Kuligowski Jakub M (39) 2003 M-open (37) POL 11:23,4(33) 24:30,9 08:00,9 04:54
48 235 Bruzgielewicz Paweł M (40) 1963 M-open (38) POL Oświęcim 12:07,6(49) 24:39,4 08:09,4 04:55
49 227 Jarosz Paweł M (41) 1992 M-open (39) POL ALCOBLOW Bielany 11:57,0(46) 24:44,1 08:14,1 04:56
50 223 Adamczyk Michał M (42) 1976 M-open (40) POL Muks Ilkus Olkusz Olkusz 13:02,8(65) 24:45,0 08:15,0 04:57
51 204 Wanat Lukasz M (43) 1987 M-open (41) POL TeamKozbi Oświęcim 12:09,5(50) 24:54,1 08:24,1 04:58
52 241 Toporek Andrzej M (44) 1969 M-open (42) POL Libiąż 12:35,0(59) 24:54,9 08:24,9 04:58
53 186 Pióro Grzegorz M (45) 1976 M-open (43) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 12:31,7(55) 24:58,5 08:28,5 04:59
54 192 Adamus Katarzyna K (9) 1986 K-open (7) POL Koper Team Bulowice 12:27,2(53) 25:04,6 08:34,6 05:00
55 191 Hess Joanna K (10) 1985 K-open (8) POL KoperTeam Kęty 12:27,2(54) 25:14,1 08:44,1 05:02
56 199 Niemczyk Barbara K (11) 1988 K-open (9) POL Libiąż 12:23,8(51) 25:28,3 08:58,3 05:05
57 249 Marcak Przemek M (46) 1980 M-open (44) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 12:38,0(61) 25:34,7 09:04,7 05:06
58 187 Gaweł Bogdan M (47) 1956 M-open (45) POL Synthos Oświęcim-Zaborze 12:33,7(57) 25:36,6 09:06,6 05:07
59 176 Kopijasz Leonard M (48) 1951 M-open (46) POL Brzeszcze 12:34,5(58) 25:37,8 09:07,8 05:07
60 203 Biglenin Jacek M (49) 1981 M-open (47) POL 12:38,7(62) 25:40,4 09:10,4 05:08
61 190 Wieczorek Patryk M (50) 2006 M-dzieci (3) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 13:13,4(69) 25:42,8 09:12,8 05:08
62 231 Cichoń Mariusz M (51) 1979 M-open (48) POL Oświęcim 12:25,1(52) 25:47,5 09:17,5 05:09
63 180 Niemiec Grzegorz M (52) 1968 M-open (49) POL 12:36,2(60) 26:08,2 09:38,2 05:13
64 244 Osiecka Iwona K (12) 1980 K-open (10) POL Oświęcim 13:02,6(64) 26:16,3 09:46,3 05:15
65 178 Krawczykiewicz Marcin M (53) 1974 M-open (50) POL Chrzanów 13:21,1(71) 26:19,0 09:49,0 05:15
66 224 Kamińska Mirella K (13) 1971 K-open (11) POL Run for Fun Tychy 13:17,1(70) 26:24,4 09:54,4 05:16
67 196 Wiecheć Agnieszka K (14) 1987 K-open (12) POL Oświęcim 12:54,4(63) 26:28,9 09:58,9 05:17
68 31 Janas Tomasz M (54) 1976 M-open (51) POL 13:07,1(66) 26:52,7 10:22,7 05:22
69 240 Toporek Agnieszka K (15) 1993 K-open (13) POL Libiąż 13:08,0(67) 27:01,2 10:31,2 05:24
70 209 Radomyski Kazimierz M (55) 1959 M-open (52) POL Kęty 13:10,4(68) 27:05,2 10:35,2 05:25
71 183 Żak Angelika K (16) 2000 K-open (14) POL KCS! NNN Oświęcim 13:35,4(73) 27:22,5 10:52,5 05:28
72 205 Chorąży Lucyna K (17) 1983 K-open (15) POL Oświęcim 13:28,8(72) 27:23,9 10:53,9 05:28
73 239 Fiedor Magdalena K (18) 1978 K-open (16) POL Oświęcim 13:35,7(74) 27:24,0 10:54,0 05:28
74 237 Łoziński Bruno M (56) 2001 M-open (53) POL 12:32,3(56) 27:58,4 11:28,4 05:35
75 195 Ignaciuk Małgorzata K (19) 1977 K-open (17) POL Libiąż 13:43,4(75) 28:21,5 11:51,5 05:40
DNF 201 Piasecka Marta K 1986 K-open POL Sosnowiec 14:02,6(76)
DNS 24 Polak Justyna K 1997 K-open POL Stara Wieś
DNF 185 Welm Grzegorz M 1970 M-open POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa
DNS 226 Nizio Łukasz M 1985 M-open POL Alcoblow Bulowice

BGTimeSport © 2015-2020