Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m

Wydarzenie:
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator:
Stowarzyszenie „Szansa” w Oświęcimiu
Data:
06.03.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
2.0 km
Zgłoszonych:
82
Ukończyło:
76
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 80 Wojcik Paweł M (1) 1998 M-open (1) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 07:38,0 03:49
2 38 Mendyk Przemysław M (2) 1992 M-open (2) POL - Bobrek 07:43,4 00:05,4 03:51
3 53 Knopek Bartłomiej M (3) 1984 M-open (3) POL Bieruń 08:11,4 00:33,4 04:05
4 3 Jaguś Przemysław M (4) 1979 M-open (4) POL 09:03,1 01:25,1 04:31
5 55 Kubiczek Szymon M (5) 2007 M-dzieci (1) POL 09:05,7 01:27,7 04:32
6 46 Łoziński Wojciech M (6) 2002 M-open (5) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 09:12,5 01:34,5 04:36
7 62 Wieczorek Patryk M (7) 2006 M-dzieci (2) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 09:19,8 01:41,8 04:39
8 45 Przesór Jakub M (8) 2004 M-open (6) POL 10:12,9 02:34,9 05:06
9 60 Łaś Klaudia K (1) 2005 K-open (1) POL Mks Czechowice- Dziedzice Czechowice Dziedzice 10:29,1 02:51,1 05:14
10 41 Góralczyk Katarzyna K (2) 1974 K-open (2) POL Syntos Oświęcim 10:33,2 02:55,2 05:16
11 19 Brzęk Mateusz M (9) 2005 M-open (7) POL Bobrek 10:51,2 03:13,2 05:25
12 58 Łaś Krzysztof M (10) 1976 M-open (8) POL Czechowice-Dziedzice 10:55,5 03:17,5 05:27
13 44 Przesór Barbara K (3) 1982 K-open (3) POL Osiek 10:56,1 03:18,1 05:28
14 67 Kawa Tomasz M (11) 1984 M-open (9) POL Brzeszcze 11:14,3 03:36,3 05:37
15 1 Wanat Tomasz M (12) 2009 M-dzieci (3) POL 11:17,3 03:39,3 05:38
16 81 Wojcik Paulina K (4) 1998 K-open (4) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 11:22,0 03:44,0 05:41
17 64 Wójcik Filip M (13) 2003 M-open (10) POL Rudze Rudze 11:34,5 03:56,5 05:47
18 65 Wójcik Jerzy M (14) 1968 M-open (11) POL Rudze Rudze 11:34,9 03:56,9 05:47
19 70 Berny Jakub M (15) 2002 M-open (12) POL Kwaczała 11:41,2 04:03,2 05:50
20 69 Hajduk Krzysztof M (16) 1999 M-open (13) POL Płaza 11:41,6 04:03,6 05:50
21 4 Graca Ewelina K (5) 1990 K-open (5) POL Oświęcim 11:54,3 04:16,3 05:57
22 51 Bilska Paulina K (6) 2004 K-open (6) POL Chełmek 11:54,3 04:16,3 05:57
23 34 Morkisz Piotr M (17) 1990 M-open (14) POL Oświęcim 12:06,0 04:28,0 06:03
24 6 Grochal Jagoda K (7) 2009 K-dzieci (1) POL Oświęcim 12:16,2 04:38,2 06:08
25 16 Matras Weronika K (8) 2009 K-dzieci (2) POL Oświecim 12:17,3 04:39,3 06:08
26 47 Karcz Oliwia K (9) 2003 K-open (7) POL Oświęcim 12:18,1 04:40,1 06:09
27 78 Dudek Tomasz M (18) 1972 M-open (15) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 12:19,8 04:41,8 06:09
28 48 Pikorski Wiktor M (19) 2012 M-dzieci (4) POL Team DKMS Jastrzebie Zdroj 12:24,7 04:46,7 06:12
29 50 Antonczyk Adam M (20) 1968 M-open (16) POL Team DKMS Jastrzebie Zdroj 12:25,9 04:47,9 06:12
30 39 Sala Antoni M (21) 2014 M-dzieci (5) POL Jawiszowice 12:26,9 04:48,9 06:13
31 5 Zguda Grzegorz M (22) 1978 M-open (17) POL Oświęcim 12:50,4 05:12,4 06:25
32 21 Brzęk Marcin M (23) 1975 M-open (18) POL Bobrek 12:50,4 05:12,4 06:25
33 20 Tasz Mariusz M (24) 1980 M-open (19) POL Oświęcim 12:50,7 05:12,7 06:25
34 74 Smakowski Nikodem M (25) 2009 M-dzieci (6) POL Jawiszowice 12:54,5 05:16,5 06:27
35 63 Wójcik Wojciech M (26) 2006 M-dzieci (7) POL Rudze Rudze 12:54,7 05:16,7 06:27
36 10 Bulik Tomasz M (27) 1978 M-open (20) POL Oświęcim 13:00,0 05:22,0 06:30
37 59 Niedźwiedź Marcin M (28) 1993 M-open (21) POL Góra 13:03,2 05:25,2 06:31
38 9 Jaworek Krystyna K (10) 1956 K-open (8) POL Oświęcim 13:08,9 05:30,9 06:34
39 75 Smakowski Bartłomiej M (29) 1979 M-open (22) POL Jawiszowice 13:10,0 05:32,0 06:35
40 52 Klaja Krzysztof M (30) 1979 M-open (23) POL Poręba Wielka 13:11,5 05:33,5 06:35
41 25 Mamda Natalia K (11) 2008 K-dzieci (3) POL 13:22,3 05:44,3 06:41
42 56 Wojtyła-Olszewska Patrycja K (12) 1983 K-open (9) POL Bimber Squad Kozy 13:24,6 05:46,6 06:42
43 43 Bartosiewicz Kalina K (13) 2010 K-dzieci (4) POL Oświęcim 13:33,7 05:55,7 06:46
44 83 Piela Artur M (31) 2011 M-dzieci (8) POL Kurów 13:35,1 05:57,1 06:47
45 54 Kubiczek Piotr M (32) 1976 M-open (24) POL Brzeszcze 13:35,8 05:57,8 06:47
46 66 Stachura Aleksander M (33) 1987 M-open (25) POL Poręba Wielka 13:47,0 06:09,0 06:53
47 15 Jacyniak Piotr M (34) 1978 M-open (26) POL Tychy 13:51,4 06:13,4 06:55
48 79 Momot Adam M (35) 2003 M-open (27) POL 14:00,3 06:22,3 07:00
49 18 Furman Michał M (36) 1998 M-open (28) POL Kocham bo Biegam Chełmek 14:07,2 06:29,2 07:03
50 17 Furman Piotr M (37) 1967 M-open (29) POL Kocham bo Biegam Małopolskie 14:07,4 06:29,4 07:03
51 77 Data Krystian M (38) 2006 M-dzieci (9) POL The Slowers Bystra Bystra 14:09,4 06:31,4 07:04
52 49 Kotlarczyk Gabriela K (14) 2010 K-dzieci (5) POL Zasole Bielańskie 14:13,1 06:35,1 07:06
53 2 Cież Nikodem M (39) 2012 M-dzieci (10) POL Oświęcim 14:22,2 06:44,2 07:11
54 35 Janiczek Marysia K (15) 2012 K-dzieci (6) POL Zaborze 14:39,0 07:01,0 07:19
55 61 Kudłacik Urszula K (16) 1974 K-open (10) POL Bulowice 14:40,3 07:02,3 07:20
56 36 Janiczek Bartosz M (40) 1985 M-open (30) POL Oświęcim 14:40,9 07:02,9 07:20
57 40 Rzepka Michał M (41) 1980 M-open (31) POL Chełmek 15:06,1 07:28,1 07:33
58 57 Kapica Paulina K (17) 2002 K-open (11) POL Gilowice 15:15,4 07:37,4 07:37
59 76 Data Adam M (42) 1971 M-open (32) POL Bystra 15:22,2 07:44,2 07:41
60 33 Zubeczko Julia K (18) 2009 K-dzieci (7) POL 15:53,2 08:15,2 07:56
61 73 Piekarczyk Marcin M (43) 1987 M-open (33) POL Rajsko 16:01,5 08:23,5 08:00
62 72 Piekarczyk Amelia K (19) 2010 K-dzieci (8) POL Rajsko 16:04,0 08:26,0 08:02
63 37 Sokołowska Nadia K (20) 2009 K-dzieci (9) POL Kęty 16:08,9 08:30,9 08:04
64 82 Bodzek-Piela Joanna K (21) 1989 K-open (12) POL Kurów 16:15,0 08:37,0 08:07
65 84 Działowski Dariusz M (44) 1977 M-open (34) POL Dąbrowa Górnicza 16:15,5 08:37,5 08:07
66 32 Polak Marta K (22) 1962 K-open (13) POL Stara Wieś 16:35,3 08:57,3 08:17
67 29 Juszczyk Milan M (45) 2014 M-dzieci (11) POL Oświęcim 17:42,6 10:04,6 08:51
68 28 Strąk Nikola K (23) 2009 K-dzieci (10) POL Oświęcim 17:42,8 10:04,8 08:51
69 30 Zimnal Magdalena K (24) 2012 K-dzieci (11) POL Oświęcim Oświęcim 17:45,0 10:07,0 08:52
70 42 Szulc Justyna K (25) 1983 K-open (14) POL Oświęcim 17:48,3 10:10,3 08:54
71 12 Jasiński Ryszard M (46) 1955 M-open (35) POL Oświęcim 17:59,4 10:21,4 08:59
72 26 Kiełtyka Paweł M (47) 1982 M-open (36) POL Oświęcim 18:26,2 10:48,2 09:13
73 27 Chylaszek Dominik M (48) 2012 M-dzieci (12) POL Chelmek 18:26,3 10:48,3 09:13
74 233 Madej Józef M (49) 1951 M-open (37) POL 18:42,9 11:04,9 09:21
75 7 Grochal Mateusz M (50) 1984 M-open (38) POL Oświęcim 20:36,3 12:58,3 10:18
76 8 Grochal Kalina K (26) 2011 K-dzieci (12) POL Oświęcim 20:38,2 13:00,2 10:19
DNS 11 Jasińska Małgorzata K 1985 K-open POL Oświęcim
DNS 13 Zegiel Iwona K 1995 K-open POL Oświęcim
DNS 14 Jacyniak Ksawery M 2009 M-dzieci POL Tychy
DNS 22 Wądrzyk Joanna K 1985 K-open POL Zaborze
DNS 23 Wądrzyk Mariusz M 1984 M-open POL Zaborze
DNS 68 Matusiak Jacek M 1969 M-open POL Płaza

BGTimeSport © 2015-2020