22 PUCHAR PILSKA - Puchar Polski w skialpinizmie - zespoły

Wydarzenie:
22 PUCHAR PILSKA - Puchar Polski w skialpinizmie 22 PUCHAR PILSKA - Puchar Polski w skialpinizmie
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
05.02.2022
Miejsce:
Hala Miziowa - Korbielów
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
46
Ukończyło:
44
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 1 Fraňo Peter
Danko Matúš
M (1)
M
1996
1988
senior (1) SVK
SVK
Salomon/Suunto
SkialpBobrovec/Scarpa
Brezno
Jalovec
2:14:48,8
2 2 Bachleda-Księdzularz Kuba
Elantkowski Jan
M (2)
M
2001
2000
senior (2) POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Zakopane
2:20:38,5 05:49,7
3 5 Klamut Michał
Andrzejewski Piotr
M (3)
M
1992
1986
senior (3) POL
POL
KS Kandahar / GOPR Karkonosze
KW Kraków
Karpacz
Wisła
2:26:59,8 12:11,0
4 3 Zachwieja Szymon
Żebracki Jacek
M (4)
M
1982
1976
weteran (1) POL
POL
KS Kandahar / GOPR Podhale
KS Kandahar / TOPR
Myślenice
Zakopane
2:28:51,4 14:02,6
5 9 Karpierz Karol
Byrtek Sylwester
M (5)
M
1993
1982
senior (4) POL
POL
TKN Tatra Team
KS Kandahar
Ostrowsko
Pewel Mała
2:30:35,7 15:46,9
6 6 Piętka Marcin
Mikołajczyk Tyberiusz
M (6)
M
1978
1977
weteran (2) POL
POL
KS Kandahar / GOPR Beskidy
KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team
Roczyny
Brenna
2:32:35,5 17:46,7
7 4 Repka Tomáš
Babčan Michal
M (7)
M
1987
1990
senior (5) SVK
SVK
Dynafit Tatranská Lomnica
Skialp Bobrovec
Poprad
Kamenná Poruba
2:32:59,4 18:10,6 03:00,0
8 7 Kałuża Jerzy
Rawicki Jakub
M (8)
M
1986
1984
senior (6) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Skoczow
Bielsko-Biała
2:33:49,9 19:01,1
9 8 Ceniga Peto
Kristl Filip
M (9)
M
1990
1978
senior (7) SVK
SVK
team elite OCRA
new-wave multisport
Zilina
banska bystrica
2:40:09,2 25:20,4 01:00,0
10 16 Kubaczka Grzegorz
Kiełtyka Zbigniew
M (10)
M
1980
1976
weteran (3) POL
POL
KS Kandahar / VillaOlimpijska2.pl
KW Gliwice
Skoczów
Gliwice
2:49:46,9 34:58,1
11 15 Koza Jan
Ostrowski Tomasz
M (11)
M
1993
1983
senior (8) POL
POL
KW Kraków / GOPR Bieszczady
KW Kraków / GOPR Bieszczady
Majdan
Wetlina
2:52:24,9 37:36,1
12 13 Soszka Gustaw
Śliwiński Oskar
M (12)
M
2003
1999
senior (9) POL
POL
TKN Tatra Team
KS Kandahar
Brzegi
Kraków
2:53:07,3 38:18,5
13 18 Molek Szymon
Matłosz Mariusz
M (13)
M
1989
1976
senior (10) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Cieszyn
Strzyżów
2:53:54,7 39:05,9
14 14 Korzeniowski Bartłomiej
Druszkiewicz Sebastian
M (14)
M
1974
1986
senior (11) POL
POL
TKN Tatra Team
KS Kandahar / Mountain Explorers
Zakopane
Zakopane
2:54:30,6 39:41,8
15 17 Kuźniak Filip
Juchiewicz Maciej
M (15)
M
1976
1986
senior (12) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Katowice
Kraków
2:56:30,0 41:41,2
16 22 Grzegorzek Piotr
Matyssek Karol
M (16)
M
1991
1990
senior (13) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Żywiec
Katowice
2:58:00,7 43:11,9
17 47 Pavelek Stano
Pavčik Jozef
M (17)
M
1971
1972
nestor (1) SVK
SVK
C.A.P. Prešov
Vila Krejza
Ľubotice
Horný Smokovec
2:59:16,7 44:27,9
18 28 Sas Stanisław
Elantkowski Paweł
M (18)
M
1976
1973
weteran (4) POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team / TOPR
Klikuszowa
Zakopane
2:59:37,0 44:48,2
19 26 Michalski Andrzej
Jandura Adrian
M (19)
M
1988
1977
senior (14) POL
POL
KW Kraków / GOPR Podhale
KABG GOPR / GOPR Podhale
Tarnów
Krościenko
3:00:21,0 45:32,2
20 19 Niżnik Grzegorz
Nawara Mateusz
M (20)
M
1972
1979
weteran (5) POL
POL
KAGB GOPR / GOPR Podhale
KAGB GOPR / GOPR Podhale
Skawa
Skawa
3:03:43,6 48:54,8
21 21 Kaźmierczak Michał
Kaźmierczak Sławomir
M (21)
M
1987
1985
senior (15) POL
POL
KW Kraków
KS Kandahar
Tychy
Łaziska Górne
3:04:07,0 49:18,2
22 39 Jaszczurowski Piotr
Regiewicz Jacek
M (22)
M
1990
1975
senior (16) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
3:05:17,8 50:29,0
23 12 Czernik Krzysztof
Owerko Tomasz
M (23)
M
1990
1981
senior (17) POL
POL
KS Kandahar
KW Kraków
Bielsko- Biała
Modlniczka
3:08:02,4 53:13,6
24 11 Kafarowski Jakub
Pyrek Przemysław
M (24)
M
2003
1994
senior (18) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar / SCARPA / GOPR Beskidy
Zakopane
Oświęcim
3:09:35,1 54:46,3
25 10 Trznadel Maciej
Rakus Kornel
M (25)
M
1972
1970
nestor (2) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bytom
Kisielów
3:09:55,8 55:07,0
26 23 Bruzda Adam
Mitoraj Piotr
M (26)
M
1973
1991
senior (19) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Babice
Babice
3:17:12,8 1:02:24,0
27 24 Wojarski Michał
Struś Marcin
M (27)
M
1990
1980
senior (20) POL
POL
KW Kraków / GOPR Beskidy
KW Kraków
Wieliczka
Kraków
3:17:34,3 1:02:45,5
28 33 Fait Jan
Veselý Pavel
M (28)
M
1951
1966
nestor (3) CZE
CZE
Scarpa Skialpin Klub HS Orlické hor
HSK Horní Rokytnice
Rokytnice V Orlických Horách
Rokytnice nad Jizerou
3:20:20,1 1:05:31,3
29 30 Knura Aleksander
Siemieniec Grzegorz
M (29)
M
1982
1972
weteran (6) POL
POL
KW Jastrzębie
KW Jastrzębie
Połomia
Zebrzydowice
3:25:18,0 1:10:29,2
30 25 Sodowski Tomasz
Maculewicz Mateusz
M (30)
M
1977
1979
weteran (7) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Bielsko-Biała
Gdynia
3:27:59,6 1:13:10,8
31 27 Surmacz Paweł
Grabowski Mateusz
M (31)
M
1983
1994
senior (21) POL
POL
KW Kraków / GOPR Bieszczady
KW Kraków
Tyczyn
Wisłok Wielki
3:30:46,8 1:15:58,0
32 32 Szyjka Jacek
Uczniak Mirosław
M (32)
M
1980
1979
weteran (8) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bobrek
Bielsko-Biała
3:34:41,7 1:19:52,9
33 43 Opela Zdenek
Foltýn Jiří
M (33)
M
1964
1964
nestor (4) CZE
CZE

TJ TZ TRINEC
Tyra
Bystřice
3:37:12,7 1:22:23,9
34 41 Kuziel Rafał
Rzeszótko Leszek
M (34)
M
1983
1964
senior (22) POL
POL
KW Zakopane
KW Zakopane
Kraków
Zakopane
3:37:48,3 1:22:59,5
35 46 Fulczyk Tomasz
Słup Paweł
M (35)
M
1979
1990
senior (23) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
3:41:24,9 1:26:36,1
36 45 Marcinkowska Anna
Kościelniak Barbara
K (1)
K
1982
1982
seniorka (1) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Zaborze
Kraków
3:48:13,3 1:33:24,5
37 36 Wagner Robert
Szlachtowski Andrzej
M (36)
M
1971
1969
nestor (5) POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Bytom
Nowy Targ
3:51:36,6 1:36:47,8
38 37 Frydryszak Danuta
Matłosz Jola
K (2)
K
1993
1987
seniorka (2) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Kraków
Gbiska
3:55:08,2 1:40:19,4
39 42 Cichy Vlastimil
Popelář Petr
M (37)
M
1972
1977
weteran (9) CZE
CZE
TJ TZ TRINEC
HSF SYSTEM
Oldřichovice 25
Hnojník 14
3:58:04,0 1:43:15,2 01:00,0
40 35 Niessner Piotr
Tywonek Tomasz
M (38)
M
1963
1965
nestor (6) POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Kraków
Warszawa
4:00:51,4 1:46:02,6
41 40 Badura Wojciech
Wciśliński Michał
M (39)
M
1967
1980
weteran (10) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Zakopane
4:06:55,1 1:52:06,3
42 44 Kalita Arek
Dymek Mateusz
M (40)
M
1973
1979
weteran (11) POL
POL
KW Jastrzebie
KS Kandahar
Bielsko Biala
Rzeszów
4:08:11,2 1:53:22,4
43 38 Trybała Agnieszka
Domagała Edyta
K (3)
K
1997
1985
seniorka (3) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Kraków
Kraków
4:43:07,8 2:28:19,0
44 31 Bąkowski Włodzimierz
Bąkowski Daniel
M (41)
M
1958
1990
senior (24) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Warszawa
Warszawa
5:24:13,0 3:09:24,2
DNF 20 Lassak Beata
Łyjak Olga
K
K
1994
1980
seniorka POL
POL
KW Zakopane/Mountain Explorers
KS Kandahar / ATTIQ Team
Ząb
Zakopane
LIMIT 34 Czuchry Ewa
Zimny Urszula
K
K
1973
1985
seniorka POL
POL
KS Kandahar
KW Kraków
Warszawa
Kraków

BGTimeSport © 2015-2020