22 PUCHAR PILSKA - Puchar Polski w skialpinizmie - trasa turstyczna

Wydarzenie:
22 PUCHAR PILSKA - Puchar Polski w skialpinizmie 22 PUCHAR PILSKA - Puchar Polski w skialpinizmie
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
05.02.2022
Miejsce:
Hala Miziowa - Korbielów
Dystans:
8.0 km
Zgłoszonych:
26
Ukończyło:
24
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 125 Juszczak Artur M (1) 1977 POL Jastrzębie Zdrój 1:02:10,9
2 115 Mirocha Marcin M (2) 1984 POL KS Kandahar / HTT /Siłownia Aqua BB Bielsko-Biała 1:04:55,0 02:44,1
3 122 Szczygieł Jakub M (3) 1996 POL KAGB GOPR / GOPR Podhale Myślenice 1:12:25,3 10:14,4
4 123 Wiewióra Zbigniew M (4) 1982 POL KP PSP Żywiec Świnna 1:12:55,7 10:44,8
5 117 Połubok Kajetan M (5) 1979 POL KS Kandahar Tychy 1:15:59,4 13:48,5
6 124 Kopel Andrzej M (6) 1988 POL #7UphillBand Kraków 1:25:56,0 23:45,1
7 113 Banach Szymon M (7) 1981 POL Banana Team Gliwice 1:27:52,6 25:41,7
8 105 Ługowska Aneta K (1) 1989 POL KS Kandahar Rybnik 1:28:41,5 26:30,6
9 118 Piórecki Michał M (8) 1976 POL KS Kandahar Kraków 1:29:50,2 27:39,3
10 104 Ryłko Krzysztof M (9) 1973 POL KS Kandahar Oświęcim 1:30:28,2 28:17,3
11 120 Kolarczyk Andrzej M (10) 1972 POL Mikołów 1:31:21,9 29:11,0 03:00,0
12 108 Kormaniak Renata K (2) 1978 POL KS Kandahar Krzyżowa 1:31:41,7 29:30,8
13 109 Łukosz Tomasz M (11) 1982 POL Tomasz Łukosz Ustroń 1:32:49,3 30:38,4
14 126 Košár Marcel M (12) 1975 SVK HO Lš Poprad Poprad 1:35:52,6 33:41,7
15 110 Rochatka Marcin M (13) 1971 POL Skiturowe Sudety Poznań 1:37:01,5 34:50,6
16 121 Bilczewski Tomasz M (14) 1977 POL Kraków 1:37:36,0 35:25,1
17 116 Łukojć Piotr M (15) 1982 POL Natal Gold Team Katowice 1:38:50,7 36:39,8
18 114 Oczkowski Łukasz M (16) 1981 POL Katowice 1:42:22,0 40:11,1 02:00,0
19 111 Odróbka Stanisław M (17) 1979 POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie 1:42:30,5 40:19,6
20 112 Krzyżowski Piotr M (18) 1979 POL GOPR Beskidy Bielsko-Biała 1:42:54,4 40:43,5
21 103 Chrusciel Zofia K (3) 1950 POL Speleoklubu Bielsko Biała Bielsko Biała 1:55:58,4 53:47,5
22 106 Krzyżewski Roger M (19) 1988 POL Kraków 1:59:19,6 57:08,7
23 101 Malek Andrzej M (20) 1949 POL BKN gronie Pttk Bielsko biala Bielsko Biała 1:59:24,5 57:13,6
24 107 Grasela Marcin M (21) 1972 POL Od Grzegorza KW Jastrzębie Mysłowice 2:22:02,8 1:19:51,9
DNS 102 Benkowska-Dymek Katarzyna K 1979 POL Rzeszów
DNF 119 Trąba Piotr M 1983 POL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB Bielsko-Biała

BGTimeSport © 2015-2020