Tatra Trail

Wydarzenie:
Tatrzański Festiwal Biegowy 2022 Tatrzański Festiwal Biegowy 2022
Organizator:
Klub Wysokogórski w Zakopanem
Data:
23-24.07.2022
Miejsce:
Gmina Kościelisko
Dystans:
15.7 km
Zgłoszonych:
175
Ukończyło:
164
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 1580 Lepiarz Sylwester M (1) 1993 Senior-M (1) POL Alpin Sport Team Wronów 1:09:15,3 04:24
2 1598 Orolin Pavol M (2) 1995 Senior-M (2) SVK Tatragoat Slovakia Spišské Bystré 1:09:55,2 00:39,9 04:27
3 1544 Glapiak Damian M (3) 1980 Masters-M (1) POL LLKS OSOWA SIEŃ Bucz 1:12:51,4 03:36,1 04:38
4 1516 Choroś Piotr M (4) 1980 Masters-M (2) POL Stay Insane Lublin 1:14:44,4 05:29,1 04:45
5 1559 Kaczmarek Michał M (5) 1986 Senior-M (3) POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków 1:15:17,2 06:01,9 04:47
6 1511 Bryłkowski Patryk M (6) 1995 Senior-M (4) POL GARMIN WROCŁAW/140MINUT.PL Wałbrzych 1:16:00,9 06:45,6 04:50
7 1086 Broniatowski Maciej M (7) 1987 Senior-M (5) POL S-TEAM Zielonki 1:17:44,2 08:28,9 04:57
8 1605 Pradziad Andrzej M (8) 1994 Senior-M (6) POL KS Murzasichle Murzasichle 1:17:49,8 08:34,5 04:57
9 1122 Osiecki Jakub M (9) 1981 Masters-M (3) POL Tatra Running Zakopane 1:20:14,8 10:59,5 05:06
10 1576 Kubaszczyk Kamil M (10) 1998 Senior-M (7) POL Rajcza 1:20:34,5 11:19,2 05:07
11 1124 Pihil Piotr M (11) 1980 Masters-M (4) POL Dębowa Łęka 1:21:10,7 11:55,4 05:10
12 1590 Medejczyk Łukasz M (12) 1990 Senior-M (8) POL Dobieszyn 1:21:45,9 12:30,6 05:12
13 1596 Niezgoda Marcin M (13) 1990 Senior-M (9) POL KKB MOSiR Krosno Krosno 1:22:32,4 13:17,1 05:15
14 1637 Tomkiewicz Bartłomiej M (14) 1974 Masters-M (5) POL KKB MOSIR KROSNO Krosno 1:23:34,1 14:18,8 05:19
15 1586 Magerčák Miloš M (15) 1990 Senior-M (10) SVK Suchá Hora 1:23:57,0 14:41,7 05:20
16 1635 Targosz Michał M (16) 1980 Masters-M (6) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 1:25:16,0 16:00,7 05:25
17 1627 Sułek Wojciech M (17) 1981 Masters-M (7) POL T.G. Sokół Zakopane Zakopane 1:25:38,5 16:23,2 05:27
18 1572 Kowalczyk Kazimierz M (18) 1968 Masters-M (8) POL KS Murzasichle Witów 1:25:48,0 16:32,7 05:27
19 1645 Wicha Iwona K (1) 1987 Senior-K (1) POL Prefbet Sonarol, RKAthletics Warszawa 1:26:01,5 16:46,2 05:28
20 1616 Skawiński Tomasz M (19) 1981 Masters-M (9) POL IPA Przemyśl Sanok 1:27:56,5 18:41,2 05:36
21 1665 Kowalik Marcin M (20) 1984 Senior-M (11) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 1:28:46,5 19:31,2 05:39
22 1588 Mazan Beata K (2) 1986 Senior-K (2) POL FINISZ RYMANÓW / #R Krosno 1:29:16,8 20:01,5 05:41
23 1639 Trznadel Maciej M (21) 1972 Masters-M (10) POL KANDAHAR Bytom 1:33:49,2 24:33,9 05:58
24 1165 Mikołajczyk Mirosław M (22) 1980 Masters-M (11) POL Miraz Race Team Zabrze 1:33:54,6 24:39,3 05:58
25 1606 Raczyc Janusz M (23) 1986 Senior-M (12) POL Hit The Trail Tarnów 1:35:05,7 25:50,4 06:03
26 1522 Daniłko Paweł M (24) 1983 Senior-M (13) POL STOMADENT Grabanów 1:35:11,1 25:55,8 06:03
27 1652 Zielińska Kinga K (3) 1996 Senior-K (3) POL Gdansk 1:35:11,3 25:56,0 06:03
28 1560 Kaczmarek Angelika K (4) 1985 Senior-K (4) POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków 1:36:11,5 26:56,2 06:07
29 1021 Luty Legutko Anka K (5) 1979 Masters-K (1) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 1:36:43,9 27:28,6 06:09
30 1537 Gaik Natalia K (6) 1999 Senior-K (5) GBR Sheffield 1:37:59,6 28:44,3 06:14
31 1534 Fortak Rafał M (25) 1987 Senior-M (14) POL Łódź 1:38:22,9 29:07,6 06:15
32 1587 Matusz Krystian M (26) 2005 Senior-M (15) POL Rokietnica 1:38:38,2 29:22,9 06:16
33 1602 Pawlikowski Damian M (27) 1992 Senior-M (16) POL 1:38:45,3 29:30,0 06:17
34 1604 Polańska Julia K (7) 1996 Senior-K (6) POL Przemyski Klub Biegacza Przemyśl 1:39:06,7 29:51,4 06:18
35 1631 Szczepaniak Jakub M (28) 2005 Senior-M (17) POL Ostrów Wlkp. 1:39:11,7 29:56,4 06:19
36 1662 Szałach Sebastian M (29) 1981 Masters-M (12) POL Elbląg 1:39:43,7 30:28,4 06:21
37 1650 Wójcik Grzegorz M (30) 1981 Masters-M (13) POL Białystok 1:41:50,1 32:34,8 06:29
38 1647 Wołąkiewicz Dariusz M (31) 1966 Masters-M (14) POL za 5 Bielsko-Biała 1:41:55,6 32:40,3 06:29
39 1573 Kozlowska Anna K (8) 1993 Senior-K (7) POL Warszawa 1:42:27,5 33:12,2 06:31
40 1539 Gandera Andrzej M (32) 1983 Senior-M (18) POL Biały Dunajec 1:42:29,9 33:14,6 06:31
41 1612 Rozdzynska Patrycja K (9) 1996 Senior-K (8) POL Stajniak Team Poznań 1:42:52,4 33:37,1 06:33
42 1601 Perz Emilia K (10) 1990 Senior-K (9) POL Bukowiec 1:43:07,4 33:52,1 06:34
43 1085 Bodzioch Grzegorz M (33) 1973 Masters-M (15) POL Gorlice 1:43:14,4 33:59,1 06:34
44 1575 Krupicka Katarzyna K (11) 1991 Senior-K (10) POL Krk/Wro Wrocław 1:43:30,7 34:15,4 06:35
45 1657 August Kajetan M (34) 1993 Senior-M (19) POL Katowice 1:44:25,3 35:10,0 06:39
46 1660 Winiarczyk-Jadach Beata K (12) 1978 Masters-K (2) POL Kraków 1:44:28,8 35:13,5 06:39
47 1603 Pilch Angelika K (13) 2000 Senior-K (11) POL Brenna 1:44:36,8 35:21,5 06:39
48 1632 Sztorc Joanna K (14) 1989 Senior-K (12) POL Kraków 1:45:29,0 36:13,7 06:43
49 1077 Kubiak Jagoda K (15) 1985 Senior-K (13) POL Wejherowo 1:46:21,0 37:05,7 06:46
50 1661 Gołębiewska Oliwia K (16) 1996 Senior-K (14) 1:47:07,4 37:52,1 06:49
51 1066 Gosa Mariusz M (35) 1972 Masters-M (16) POL Koźmin Wielkopolski 1:47:42,2 38:26,9 06:51
52 1558 Kabziński Marcin M (36) 1985 Senior-M (20) POL Hejterzy z Krakowa Kraków 1:47:54,0 38:38,7 06:52
53 1553 Hrycaj Marcin M (37) 1977 Masters-M (17) POL KB Odra Opole Opole 1:47:55,7 38:40,4 06:52
54 1626 Stopka Wiesław M (38) 1986 Senior-M (21) POL Wartkie Zbóje Zakopane 1:48:02,8 38:47,5 06:52
55 1628 Sułkowski Stanisław M (39) 1983 Senior-M (22) POL Limanowa 1:48:10,1 38:54,8 06:53
56 1523 Długosz-Stępniak Agnieszka K (17) 1988 Senior-K (15) POL Stay Insane Lublin 1:48:13,2 38:57,9 06:53
57 1528 Dziarkowska Edyta K (18) 1982 Masters-K (3) POL Runcross Rozgarty Czarne Błoto 1:48:29,8 39:14,5 06:54
58 1655 Ziółek Marcin M (40) 1985 Senior-M (23) POL Kraków 1:48:37,5 39:22,2 06:55
59 1524 Drachal Krzysztof M (41) 1983 Senior-M (24) POL Warszawa 1:48:39,2 39:23,9 06:55
60 1651 Wróbel Jakub M (42) 1984 Senior-M (25) POL Trąpiki Wadowice 1:49:13,9 39:58,6 06:57
61 1653 Zięba Paweł M (43) 1997 Senior-M (26) POL Tychy 1:49:29,9 40:14,6 06:58
62 1656 Zygmunt Marcin M (44) 1979 Masters-M (18) POL Gorlicki Klubu Sportów Walki Gorlice 1:49:45,5 40:30,2 06:59
63 1577 Kucharski Krystian M (45) 1988 Senior-M (27) POL Socios Silesia Siemianowice Sląskie 1:50:00,1 40:44,8 07:00
64 1512 Budzanowski Mikołaj M (46) 1971 Masters-M (19) POL Warszawa 1:50:09,5 40:54,2 07:00
65 1513 Budzanowski Michał M (47) 2003 Senior-M (28) POL Kraków 1:50:09,9 40:54,6 07:01
66 1629 Szatkowski Michał M (48) 1996 Senior-M (29) POL Krynica-Zdrój 1:50:18,0 41:02,7 07:01
67 1643 Várallyay Ákos M (49) 1978 Masters-M (20) HUN Budapest 1:50:21,6 41:06,3 07:01
68 1557 Jasiński Stanisław M (50) 1983 Senior-M (30) POL Gdynia 1:50:40,0 41:24,7 07:02
69 1547 Górna Anita K (19) 1984 Senior-K (16) POL Lpp Team Kraków 1:50:52,2 41:36,9 07:03
70 1174 Satała Michał M (51) 1992 Senior-M (31) POL SimplyRunner Niepołomice 1:51:05,1 41:49,8 07:04
71 1551 Guzik Witold M (52) 2001 Senior-M (32) POL - Zakopane 1:51:36,9 42:21,6 07:06
72 1640 Ucherek Kazimierz M (53) 1970 Masters-M (21) POL kazimierz ucherek Żory 1:51:49,1 42:33,8 07:07
73 1533 Fiszer Jakub M (54) 1977 Masters-M (22) POL Runcross Rozgarty Czarne Błoto 1:52:09,5 42:54,2 07:08
74 1664 Wojtowicz-Sander Sylwia K (20) 1990 Senior-K (17) POL UltraWomen Warszawa 1:52:24,2 43:08,9 07:09
75 1198 Wilczak Janusz M (55) 1975 Masters-M (23) POL Przemyśl 1:52:36,3 43:21,0 07:10
76 1509 Bosak Dominik M (56) 1986 Senior-M (33) POL Górka Team Sułoszowa 1:52:44,1 43:28,8 07:10
77 1552 Harasimowicz Aleksandra K (21) 1991 Senior-K (18) POL Warszawa 1:53:04,0 43:48,7 07:12
78 1589 Mąka Rafał M (57) 1977 Masters-M (24) POL Wartkie Zbóje Zakopane 1:53:14,8 43:59,5 07:12
79 1641 Ucherek Kacper M (58) 2002 Senior-M (34) POL Zory 1:53:55,8 44:40,5 07:15
80 1666 Łyczko Anna K (22) 1984 Senior-K (19) POL PODIUM Team Stobierna 1:54:12,1 44:56,8 07:16
81 1593 Mikolajczyk Lukasz M (59) 1982 Masters-M (25) POL Czeladz 1:54:13,0 44:57,7 07:16
82 1510 Bożek Sebastian M (60) 1983 Senior-M (35) POL Silesia Marathon Club Katowice 1:54:23,5 45:08,2 07:17
83 1518 Cieciorowski Andrzej M (61) 1977 Masters-M (26) POL Końskie 1:55:18,7 46:03,4 07:20
84 1532 Fedoryshyna Yana K (23) 1999 Senior-K (20) UKR Iron Club Chmielnicki 1:55:23,2 46:07,9 07:20
85 1562 Kardaś Grzegorz M (62) 1978 Masters-M (27) POL Namysłów 1:55:42,3 46:27,0 07:22
86 1049 Łopata Karol M (63) 1991 Senior-M (36) POL BOOM Kraków 1:56:12,5 46:57,2 07:24
87 1519 Cirillo Saverio M (64) 1990 Senior-M (37) ITA Kraków 1:56:15,1 46:59,8 07:24
88 1608 Rafa Dominik M (65) 1986 Senior-M (38) POL Kraków 1:56:33,3 47:18,0 07:25
89 1566 Klimczak Andrzej M (66) 1989 Senior-M (39) POL Kraków 1:56:45,2 47:29,9 07:26
90 1600 Pazdan Natalia K (24) 1987 Senior-K (21) POL Kowary 1:56:48,5 47:33,2 07:26
91 1673 Jasiński Łukasz M (67) 1984 Senior-M (40) POL Warszawa 1:57:26,2 48:10,9 07:28
92 1529 Dziubek Mirosław M (68) 1991 Senior-M (41) POL #AdamCzerwińskiTeam Oświęcim 1:57:39,3 48:24,0 07:29
93 1514 Celek Jakub M (69) 1984 Senior-M (42) POL Zakopane 1:58:30,0 49:14,7 07:32
94 1615 Serafin Krzysztof M (70) 1982 Masters-M (28) POL Limanowa 1:58:57,0 49:41,7 07:34
95 1568 Kopciara Marcin M (71) 1986 Senior-M (43) POL Busko-Zdrój 1:59:02,9 49:47,6 07:34
96 1555 Janik Marcin M (72) 1975 Masters-M (29) POL Worst Epidemics Trail Running Team Przybędza 1:59:29,3 50:14,0 07:36
97 1669 Zeng Yi M (73) 1989 Senior-M (44) NZL Warsaw International Triathlon Club Christchurch 1:59:44,5 50:29,2 07:37
98 1530 Elzanowski Aleksander M (74) 1990 Senior-M (45) POL Gdańsk 2:00:02,8 50:47,5 07:38
99 1563 Kądziołka Anna K (25) 1993 Senior-K (22) POL Kraków 2:00:20,5 51:05,2 07:39
100 1642 Uchman Krzysztof M (75) 1985 Senior-M (46) POL Warszawa 2:01:13,3 51:58,0 07:43
101 1654 Zimna Anna K (26) 1997 Senior-K (23) POL Zakopane 2:02:20,5 53:05,2 07:47
102 1658 Węgrzynek Mirosława K (27) 1974 Masters-K (4) POL AR Warsaw Warszawa 2:02:30,1 53:14,8 07:48
103 1506 Bieszczad Regina K (28) 2005 Senior-K (24) POL KB Athletic Zrecin Wojaszówka 2:03:22,9 54:07,6 07:51
104 1548 Górski Jakub M (76) 1984 Senior-M (47) POL Rapid Mivardi Polska Tychy 2:03:31,2 54:15,9 07:52
105 1571 Kowalczyk Paweł M (77) 2002 Senior-M (48) POL Kościelisko 2:03:33,9 54:18,6 07:52
106 1170 Szczyrba Izabela K (29) 1976 Masters-K (5) POL Miraz Race Team Ruda Śląska 9 2:03:46,4 54:31,1 07:53
107 1622 Sołtysiak Marta K (30) 1984 Senior-K (25) POL Łódź 2:03:55,8 54:40,5 07:53
108 1032 Szumski Zbigniew M (78) 1964 Masters-M (30) POL Świebodzin 2:04:30,0 55:14,7 07:55
109 1624 Stachowicz Adam M (79) 1987 Senior-M (49) POL Staszów 2:04:35,7 55:20,4 07:56
110 1667 Szpytma Remigiusz M (80) 1983 Senior-M (50) POL Aby do przodu Bystrzyca 2:04:59,6 55:44,3 07:57
111 1501 Andrysiak Tomasz M (81) 1993 Senior-M (51) POL Oporów 2:05:31,3 56:16,0 07:59
112 1581 Lewandowska Emilia K (31) 1994 Senior-K (26) POL Łódź 2:05:31,5 56:16,2 07:59
113 1623 Šprlak Miloš M (82) 1992 Senior-M (52) SVK Dynamečko Suchá Hora 2:05:53,6 56:38,3 08:01
114 1618 Skulima Szymon M (83) 1996 Senior-M (53) POL Wrocław 2:06:49,2 57:33,9 08:04
115 1599 Paul Agnieszka K (32) 1978 Masters-K (6) POL Mysłowice 2:07:19,4 58:04,1 08:06
116 1633 Ślawski Mariusz M (84) 1987 Senior-M (54) POL Mysłowice 2:07:19,6 58:04,3 08:06
117 1190 Wybraniec Wojciech M (85) 1976 Masters-M (31) POL Suska Grupa Biegowa Sucha Beskidzka 2:08:32,6 59:17,3 08:11
118 1672 Pajdosz Katarzyna K (33) 1982 Masters-K (7) POL KB BIAŁA BIEGA Biała Podlaska 2:08:38,8 59:23,5 08:11
119 1543 Gierasiński Pablo M (86) 1975 Masters-M (32) POL NOWA HUTA TEAM Kraków 2:09:29,2 1:00:13,9 08:14
120 1592 Michałek Sylwia K (34) 1988 Senior-K (27) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:10:51,1 1:01:35,8 08:20
121 1039 Sydorczyk Magdalena K (35) 1980 Masters-K (8) POL Ślęzak Team Wschowa 2:10:51,8 1:01:36,5 08:20
122 1676 Mikołajewska Zofia K (36) 1992 Senior-K (28) POL ORT Warszawa 2:10:54,0 1:01:38,7 08:20
123 1536 Fryc Marcin M (87) 1983 Senior-M (55) POL Kraków 2:10:58,8 1:01:43,5 08:20
124 1565 Kleta Michał M (88) 1983 Senior-M (56) POL Kraków 2:10:58,8 1:01:43,5 08:20
125 1538 Gajek Zuzanna K (37) 1982 Masters-K (9) POL MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOW Małogoszcz 2:11:18,1 1:02:02,8 08:21
126 1517 Chwastowski Filip M (89) 1987 Senior-M (57) POL Kraków 2:11:19,6 1:02:04,3 08:21
127 1646 Wilk Łukasz M (90) 1991 Senior-M (58) POL Mielec 2:12:59,6 1:03:44,3 08:28
128 1582 Lubańska Alicja K (38) 1968 Masters-K (10) POL Bukowice 2:13:22,8 1:04:07,5 08:29
129 1504 Bartosik Marcin M (91) 1993 Senior-M (59) POL Wojciech Piętka Training Tomaszów Lubelski 2:14:22,8 1:05:07,5 08:33
130 1507 Błaszak Monika K (39) 1987 Senior-K (29) POL Kraków 2:14:42,2 1:05:26,9 08:34
131 1613 Rusecka Agnieszka K (40) 1985 Senior-K (30) POL BDB Team Katowice 2:14:44,1 1:05:28,8 08:34
132 1634 Ślot Marek M (92) 1968 Masters-M (33) POL Łódź 2:15:14,0 1:05:58,7 08:36
133 1579 Kwaśniewicz Rafał M (93) 1987 Senior-M (60) POL Kalisz 2:15:23,6 1:06:08,3 08:37
134 1619 Slaby Jerzy M (94) 1983 Senior-M (61) GBR BootCamp Polska Manchester 2:15:45,8 1:06:30,5 08:38
135 1542 Gerstel Elżbieta K (41) 1978 Masters-K (11) POL Dobrzeń Wielki 2:15:49,1 1:06:33,8 08:39
136 1663 Roczniak Grzegorz M (95) 1980 Masters-M (34) POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków 2:16:34,2 1:07:18,9 08:41
137 1611 Rolnik Szymon M (96) 1986 Senior-M (62) POL Zakopane 2:16:40,8 1:07:25,5 08:42
138 1527 Dymek Paweł M (97) 1989 Senior-M (63) POL Wrocław 2:18:40,3 1:09:25,0 08:49
139 1505 Bernaś Andrzej M (98) 1976 Masters-M (35) POL Zaskawie Wadowice 2:19:16,8 1:10:01,5 08:52
140 1670 Bednarska Beata K (42) 1985 Senior-K (31) POL Marki 2:21:27,1 1:12:11,8 09:00
141 1671 Malik Szymon M (99) 1976 Masters-M (36) 2:21:33,0 1:12:17,7 09:00
142 1607 Radyk Joanna K (43) 1982 Masters-K (12) POL Przemyski Klub Biegacza Przemyśl 2:24:04,4 1:14:49,1 09:10
143 1675 Kowara Magdalena K (44) 1987 Senior-K (32) POL Warszawa 2:24:26,7 1:15:11,4 09:12
144 1074 Krawiec Paulina K (45) 1997 Senior-K (33) POL Nisko 2:24:48,1 1:15:32,8 09:13
145 1549 Grabowska Kolisz Grażyna K (46) 1988 Senior-K (34) POL #AdamCzerwinskiTeam Kraków 2:24:51,3 1:15:36,0 09:13
146 1638 Topor Marta K (47) 1995 Senior-K (35) DEN Kopenhaga 2:28:40,6 1:19:25,3 09:28
147 1574 Królikowska Agata K (48) 1982 Masters-K (13) POL Stay Insane Lublin 2:29:02,7 1:19:47,4 09:29
148 1569 Koperski Mariusz M (100) 1968 Masters-M (37) POL Orły Zakopane Kościelisko 2:31:06,5 1:21:51,2 09:37
149 1535 Frątczak Marcin M (101) 1974 Masters-M (38) POL Warszawa 2:31:37,1 1:22:21,8 09:39
150 1585 Łapa Aleksandra K (49) 1977 Masters-K (14) POL 4A Pszczyna 2:31:49,9 1:22:34,6 09:40
151 1668 Adriana Rogowska K (50) 1987 Senior-K (36) POL Vagabond Opole 2:32:15,7 1:23:00,4 09:41
152 1614 Saja Przemysław M (102) 1984 Senior-M (64) POL Endorfina Nowogard Nowogard 2:34:39,3 1:25:24,0 09:51
153 1502 Bakalarska Urszula K (51) 1988 Senior-K (37) POL Kraków 2:35:57,9 1:26:42,6 09:56
154 1545 Gniadkowska Martyna K (52) 1987 Senior-K (38) POL Odjechani Sygneczów 2:35:58,2 1:26:42,9 09:56
155 1620 Smoliński Krzyś M (103) 1978 Masters-M (39) POL Warszawa 2:36:15,3 1:27:00,0 09:57
156 1556 Jaromińska Marta K (53) 1982 Masters-K (15) POL Białystok 2:36:58,9 1:27:43,6 09:59
157 1636 Tomczyk Katarzyna K (54) 1971 Masters-K (16) POL Opole 2:36:59,0 1:27:43,7 09:59
158 1515 Chojecka Magdalena K (55) 1972 Masters-K (17) POL Zbucki Ruch Zbuczyn 2:41:39,4 1:32:24,1 10:17
159 1073 Krawczyk Monika K (56) 1996 Senior-K (39) POL Rybie 2:41:48,9 1:32:33,6 10:18
160 1028 Prymakowska Barbara K (57) 1943 Weteran-K (1) POL niezrzeszona Tarnow 2:41:54,1 1:32:38,8 10:18
161 1659 Olejniczak Halina K (58) 1960 Weteran-K (2) POL Kościelisko 2:44:03,7 1:34:48,4 10:26
162 1595 Niedźwiecka Dorota K (59) 1961 Weteran-K (3) POL SKIPARK-WYSOWA Wysowa-Zdrój 2:44:35,1 1:35:19,8 10:28
163 1084 Rejdak Ewa K (60) 1976 Masters-K (18) POL Strefaenu.pl Libertow 2:47:21,2 1:38:05,9 10:39
164 1508 Bojar Paweł M (104) 1976 Masters-M (40) POL Warszawa 2:50:50,1 1:41:34,8 10:52
DNS 1520 Cogiel Bartłomiej M 1994 Senior-M POL Lubockie
DNS 1521 Czerwińska Katarzyna K 1990 Senior-K POL Warszawa
DNS 1525 Drozdek Marcelina K 2000 Senior-K POL AZS AWF Warszawa Warszawa
DNS 1540 Gardyna Ewa K 1986 Senior-K POL Bielsko-Biała
DNS 1550 Gromada Tomasz M 1971 Masters-M POL Białystok
DNS 1564 Kiwior Izabela K 1983 Senior-K POL Kraków
DNS 1578 Kuropatwa Gabriel M 1999 Senior-M POL Przemyski Klub Biegacza Przemyśl
DNS 1617 Skiba Joanna K 1994 Senior-K POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec
DNS 1648 Wożakowska Agnieszka K 1987 Senior-K POL Zakopane
DNS 1649 Wożakowska Joanna K 1987 Senior-K POL Łódź
DNS 1677 Malik Szymon M 1976 Masters-M POL Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020