Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - U18 - 6,3km

Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
6.3 km
Zgłoszonych:
31
Ukończyło:
29
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZLAKlubLicencjaPK1WynikStrataTempo
1 116 LACHOWSKI Maciej M (1) 2005 M-U18 (1) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/2994/18 11:48,8(1) 22:10,2 03:31
2 121 PETROSYAN Artur M (2) 2005 M-U18 (2) PZLA LKS Żelazny Opoczno Running Team Z/1488/20 13:28,1(6) 23:50,1 01:39,9 03:47
3 124 SUCHORA Cezary M (3) 2005 M-U18 (3) PZLA LKS Sana Kościan Z/1765/20 12:47,7(2) 24:08,9 01:58,7 03:49
4 120 PASOWICZ Miłosz M (4) 2005 M-U18 (4) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/3249/20 13:20,3(3) 24:45,3 02:35,1 03:55
5 123 SIKORA Dariusz M (5) 2005 M-U18 (5) PZLA LKB Rudnik Z/2626/19 13:26,3(5) 24:52,9 02:42,7 03:56
6 114 KUSZ Marcin M (6) 2006 M-U18 (6) PZLA LKS Znicz Biłgoraj Z/0229/20 13:21,3(4) 25:04,3 02:54,1 03:58
7 118 MARAŃDA Kacper M (7) 2005 M-U18 (7) PZLA LKS Żelazny Opoczno Running Team Z/3952/20 13:56,5(7) 25:46,2 03:36,0 04:05
8 112 GORWA Hubert M (8) 2005 M-U18 (8) PZLA UKS Achilles Leszno Z/6132/21 14:24,9(8) 26:32,1 04:21,9 04:12
9 28 GALIŃSKA Eliza K (1) 2006 K-U18 (1) PZLA UKS Filipides Teresin Z/2399/17 14:35,9(9) 26:53,1 04:42,9 04:16
10 127 WIECZORKIEWICZ Fabian M (9) 2006 M-U18 (9) PZLA LKB Rudnik Z/5202/21 15:04,4(10) 27:09,9 04:59,7 04:18
11 37 SOBOLEWSKA Aleksandra K (2) 2006 K-U18 (2) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno Z/2623/21 15:28,3(13) 27:25,4 05:15,2 04:21
12 119 MIKULEC Marek M (10) 2006 M-U18 (10) PZLA MULKS Juvenia Głuchołazy Z/14387/21 15:11,0(11) 27:37,4 05:27,2 04:23
13 39 TEOFILEWSKA Zofia K (3) 2005 K-U18 (3) PZLA UKS Achilles Leszno Z/0987/19 15:53,4(16) 27:38,3 05:28,1 04:23
14 126 WIECHA Jan M (11) 2005 M-U18 (11) PZLA LKB Rudnik Z/5391/19 15:26,4(12) 27:57,6 05:47,4 04:26
15 111 CIESIELSKI Wiktor M (12) 2005 M-U18 (12) PZLA LLKS Osowa Sień Z/2385/19 15:38,7(14) 28:15,8 06:05,6 04:29
16 113 JANIK Oskar M (13) 2006 M-U18 (13) PZLA SKL Sucha Beskidzka Z/1111/22 15:40,1(15) 28:55,8 06:45,6 04:35
17 36 PŁATEK Weronika K (4) 2005 K-U18 (4) PZLA MLKS Nadwiślanin Chełmno Z/0351/18 16:12,6(18) 29:12,3 07:02,1 04:38
18 33 TYMAN Karolina K (5) 2006 K-U18 (5) PZLA UKS Diament Godów Z/2078/20 15:58,9(17) 29:29,4 07:19,2 04:40
19 30 KAROLCZUK Martyna K (6) 2005 K-U18 (6) PZLA LUKS Boguszyce Z/0221/19 17:00,8(21) 29:45,4 07:35,2 04:43
20 122 RYBIŃSKI Bartłomiej M (14) 2006 M-U18 (14) PZLA Kraków Athletics Team Z/2444/20 16:24,8(19) 29:46,5 07:36,3 04:43
21 38 STOKŁOSA Marlena K (7) 2005 K-U18 (7) PZLA MKS-MOSM Bytom Z/12165/21 16:34,0(20) 30:32,4 08:22,2 04:50
22 29 JAJECZNICA Anna K (8) 2006 K-U18 (8) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/7639/21 17:43,2(22) 31:31,8 09:21,6 05:00
23 35 PAWLAK Maja K (9) 2006 K-U18 (9) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno Z/2622/21 18:30,9(24) 31:55,1 09:44,9 05:03
24 40 WÓJCIAK Izabela K (10) 2006 K-U18 (10) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/9388/21 18:51,9(25) 33:09,9 10:59,7 05:15
25 34 MADZIA Zuzanna K (11) 2005 K-U18 (11) PZLA MKS-R Centrum Dzięgielów Z/2502/19 19:07,4(26) 34:23,8 12:13,6 05:27
26 26 BUKOWSKA Olga K (12) 2006 K-U18 (12) PZLA ULKS Talex Borzytuchom Z/1376/18 19:40,6(27) 36:27,0 14:16,8 05:47
27 25 ANTOLAK Kinga K (13) 2005 K-U18 (13) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/1662/18 17:53,3(23) 36:47,2 14:37,0 05:50
28 27 BYCZEK Magdalena K (14) 2005 K-U18 (14) PZLA MUKS ILKUS Olkusz Z/10300/21 20:36,9(28) 37:19,8 15:09,6 05:55
29 109 CHOLEWIŃSKI Jakub M (15) 2005 M-U18 (15) PZLA LKB Rudnik Z/13084/21 23:46,0(29) 46:31,9 24:21,7 07:23
DNS 32 KWIATEK Karolina K 2005 K-U18 PZLA LKB Rudnik Z/3849/20
DNS 41 ZIÓŁKOWSKA Amelia K 2006 K-U18 PZLA MUKS ILKUS Olkusz Z/14584/21

BGTimeSport © 2015-2020