Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - U16 - 2,4km

Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
2.4 km
Zgłoszonych:
42
Ukończyło:
38
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZLAKlubLicencjaWynikStrataTempo
1 139 OLEJNIK Mikołaj M (1) 2007 M-U16 (1) PZLA UKS Filipides Teresin Z/0393/19 11:36,7 04:50
2 144 TALIK Piotr M (2) 2008 M-U16 (2) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/3250/20 11:56,6 00:19,9 04:58
3 141 RYCHLIK Patryk M (3) 2008 M-U16 (3) PZLA MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Z/3788/20 12:12,9 00:36,2 05:05
4 131 KIELJAN Bartosz M (4) 2007 M-U16 (4) PZLA MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Z/5532/19 12:29,1 00:52,4 05:12
5 62 PAJĘCKA Lena K (1) 2007 K-U16 (1) PZLA WLKS Wrocław Z/0737/18 12:50,0 01:13,3 05:20
6 143 STARCZEWSKI Jan M (5) 2008 M-U16 (5) PZLA MLKS Nadwiślanin Chełmno Z/1566/20 12:53,9 01:17,2 05:22
7 140 PIMPICKI Ignacy M (6) 2008 M-U16 (6) PZLA KS Czempion Warszawa Z/4423/19 12:54,2 01:17,5 05:22
8 61 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota K (2) 2007 K-U16 (2) PZLA KS Energetyk Poznań Z/3133/19 12:56,7 01:20,0 05:23
9 130 KANTYKA Kacper M (7) 2007 M-U16 (7) PZLA LKS Brzezina Osiek Z/8554/21 13:04,1 01:27,4 05:26
10 59 LACHOWSKA Aurelia K (3) 2007 K-U16 (3) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/2783/19 13:11,9 01:35,2 05:29
11 137 MĄKA Kamil M (8) 2007 M-U16 (8) PZLA LKB Rudnik Z/13815/21 13:12,2 01:35,5 05:30
12 67 TYCZYŃSKA Amelia K (4) 2007 K-U16 (4) PZLA UKS Achilles Leszno Z/2007/20 13:21,6 01:44,9 05:34
13 138 MENDRAK Olgierd M (9) 2008 M-U16 (9) PZLA MKS-MOS Katowice Z/1301/20 13:39,5 02:02,8 05:41
14 134 LEWANDOWSKI Michał M (10) 2008 M-U16 (10) PZLA UKS Filipides Teresin Z/0965/20 13:42,1 02:05,4 05:42
15 183 Jeżewski Filip M (11) 2007 M-U16 (11) WIKING Team 14:07,4 02:30,7 05:53
16 72 ZAREMBA Zuzanna K (5) 2007 K-U16 (5) PZLA MKS Juvenia Puszczykowo Z/0989/22 14:14,2 02:37,5 05:55
17 71 WASIELEWSKA Roksana K (6) 2007 K-U16 (6) PZLA OKS Skra Warszawa Z/0993/20 14:16,0 02:39,3 05:56
18 50 JAGUCAK Kornelia K (7) 2007 K-U16 (7) PZLA LKS Znicz Biłgoraj Z/0453/21 14:16,1 02:39,4 05:56
19 42 BANAŚ Roksana K (8) 2008 K-U16 (8) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/13030/21 14:17,2 02:40,5 05:57
20 54 KOWRYGO Antonina K (9) 2007 K-U16 (9) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/9245/21 14:20,6 02:43,9 05:58
21 48 GIEJBATOW Julia K (10) 2008 K-U16 (10) PZLA UKS Filipides Teresin Z/1569/19 14:49,8 03:13,1 06:10
22 136 MACHA Adam M (12) 2008 M-U16 (12) PZLA MKS-R Centrum Dzięgielów Z/7647/21 14:52,2 03:15,5 06:11
23 129 CIELUCH Dawid M (13) 2007 M-U16 (13) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno Z/2625/21 14:55,2 03:18,5 06:13
24 58 KUREK Roksana K (11) 2008 K-U16 (11) PZLA UKS Kusy Bukowno Z/2584/18 15:07,8 03:31,1 06:18
25 45 BUDKOWSKA Stella K (12) 2008 K-U16 (12) PZLA UKS Chromik Mysłowice Z/2905/19 15:09,5 03:32,8 06:18
26 68 URBAŚ Sara K (13) 2008 K-U16 (13) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/2777/19 15:12,6 03:35,9 06:20
27 132 KORNAŚ Franciszek M (14) 2008 M-U16 (14) PZLA KL Ziemia Kłodzka Z/5298/19 15:32,9 03:56,2 06:28
28 70 SMYLA Julia K (14) 2008 K-U16 (14) PZLA UKS Diament Godów Z/2086/20 15:44,1 04:07,4 06:33
29 65 SITEK Olivia K (15) 2008 K-U16 (15) PZLA UKS Diament Godów Z/2085/20 15:49,0 04:12,3 06:35
30 51 JAWORSKA Oliwia K (16) 2007 K-U16 (16) PZLA MULKS Juvenia Głuchołazy Z/0866/20 15:59,9 04:23,2 06:39
31 55 KOSZANY Emilia K (17) 2008 K-U16 (17) PZLA UKS Diament Godów Z/2084/20 16:18,4 04:41,7 06:47
32 66 ŚMIECHOWSKA Zuzanna K (18) 2008 K-U16 (18) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno Z/2624/21 17:13,0 05:36,3 07:10
33 64 SĘK Alessandra K (19) 2008 K-U16 (19) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/9935/21 17:45,1 06:08,4 07:23
34 43 BARANSKA Amelia K (20) 2008 K-U16 (20) PZLA LKB Rudnik Z/7942/21 18:26,3 06:49,6 07:40
35 53 KOWALIK Wiktoria K (21) 2008 K-U16 (21) PZLA LKB Rudnik Z/2585/22 19:46,6 08:09,9 08:14
36 57 KULETA Wiktoria K (22) 2007 K-U16 (22) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno Z/6098/21 19:47,6 08:10,9 08:14
37 44 BASA Noemi K (23) 2007 K-U16 (23) PZLA LKB Rudnik Z/1247/22 20:55,2 09:18,5 08:43
38 56 KULAWIAK Julia K (24) 2008 K-U16 (24) PZLA KS Victoria Trzebinia Z/2621/19 21:00,1 09:23,4 08:45
DNF 52 KIEŁBASA Anna K 2008 K-U16 PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno Z/0886/22
DNF 60 ŁUKASZEWSKA Judyta K 2008 K-U16 PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/9246/21
DNS 133 KOWALCZYK Mateusz M 2007 M-U16 PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno Z/7520/21
DNS 142 SŁOWIKOWSKI Sebastian M 2007 M-U16 PZLA MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Z/5529/19

BGTimeSport © 2015-2020