Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w Biegach Górskich - U14 - 1,2km

Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
1.2 km
Zgłoszonych:
38
Ukończyło:
33
Nieklasyfikowani:
5
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZLAKlubLicencjaPK1PK2WynikStrata
1 306 MAĆKOWSKI Marcel M (1) 2009 M-U14 (1) PZLA UKS Achilles Leszno 01:33,0(2) 03:14,9(1) 04:52,1
2 249 NOWAK Michał M (2) 2009 M-U14 (2) PZLA OŚ AZS Poznań 01:32,9(1) 03:16,9(2) 05:00,4 00:08,3
3 310 Słomiński Jakub M (3) 2009 M-U14 (3) LKB Rudnik 01:34,4(3) 03:20,3(3) 05:05,4 00:13,3
4 226 ZAJĄC Samuel M (4) 2009 M-U14 (4) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój 01:35,9(4) 03:27,1(4) 05:10,8 00:18,7
5 303 OLEJNIK Filip M (5) 2010 M-U14 (5) PZLA UKS Filipides Teresin 01:39,3(6) 03:37,7(6) 05:28,2 00:36,1
6 242 KONARCZAK Bartłomiej M (6) 2009 M-U14 (6) PZLA LKS Brzezina Osiek 01:37,0(5) 03:36,7(5) 05:29,1 00:37,0
7 304 RYLSKA Oliwia K (1) 2009 K-U14 (1) PZLA UKS Filipides Teresin 01:42,5(10) 03:43,1(9) 05:30,5 00:38,4
8 234 JAROSZ Konrad M (7) 2010 M-U14 (7) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała 01:45,8(18) 03:40,0(7) 05:31,3 00:39,2
9 263 THAMM Malwina K (2) 2010 K-U14 (2) PZLA MKS-MOS Katowice 01:42,8(12) 03:43,4(11) 05:31,4 00:39,3
10 312 KACZMARSKA Julia K (3) 2010 K-U14 (3) PZLA LKB Rudnik 01:49,0(23) 03:47,0(16) 05:39,6 00:47,5
11 296 KOBACKA Julia K (4) 2009 K-U14 (4) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno 01:42,6(11) 03:43,5(12) 05:41,3 00:49,2
12 246 LABISKO Maja K (5) 2009 K-U14 (5) PZLA UKS Kusy Bukowno 01:43,7(13) 03:45,3(14) 05:43,5 00:51,4
13 230 TOMALAK Mateusz M (8) 2009 M-U14 (8) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała 01:45,9(19) 03:45,3(13) 05:45,3 00:53,2
14 252 PACHURA Ksawery M (9) 2010 M-U14 (9) PZLA MULKS Juvenia Głuchołazy 01:41,5(9) 03:48,1(17) 05:48,0 00:55,9
15 251 SZOPA Weronika K (6) 2009 K-U14 (6) PZLA MULKS Juvenia Głuchołazy 01:44,5(14) 03:46,5(15) 05:48,7 00:56,6
16 300 ADAMCZYK Jan M (10) 2009 M-U14 (10) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno 01:39,8(7) 03:40,6(8) 05:56,2 01:04,1
17 243 WĄSIK Barbara K (7) 2009 K-U14 (7) PZLA LKS Brzezina Osiek 01:41,3(8) 03:43,1(10) 05:57,6 01:05,5
18 256 BRONOWICKA Wiktoria K (8) 2010 K-U14 (8) PZLA MULKS Juvenia Głuchołazy 01:44,5(15) 03:49,3(18) 05:58,2 01:06,1
19 231 TARĘDŹ Małgorzata K (9) 2010 K-U14 (9) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała 01:54,3(30) 04:01,8(24) 06:00,0 01:07,9
20 298 PŁUCIENNIK Anna K (10) 2009 K-U14 (10) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno 01:45,3(16) 03:56,0(19) 06:05,1 01:13,0
21 260 DITRICH Marlena K (11) 2009 K-U14 (11) PZLA Chromik Mysłowice 01:49,2(24) 04:00,7(23) 06:08,5 01:16,4
22 293 ZICHLARZ Zofia K (12) 2010 K-U14 (12) PZLA UKS Diament Godów 01:51,0(26) 04:00,0(22) 06:08,9 01:16,8
23 301 STAŃCZYK Oliwia K (13) 2010 K-U14 (13) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno 01:45,7(17) 03:56,7(20) 06:10,2 01:18,1
24 311 Jędrzejewska Zuzanna K (14) 2009 K-U14 (14) LKB Rudnik 01:48,2(22) 03:59,2(21) 06:13,7 01:21,6
25 227 PATOŁA Wiktor M (11) 2010 M-U14 (11) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała 01:47,5(21) 04:03,8(25) 06:19,4 01:27,3
26 254 LISOWSKA Hanna K (15) 2009 K-U14 (15) PZLA MULKS Juvenia Głuchołazy 01:46,9(20) 04:04,0(26) 06:24,7 01:32,6
27 299 BOLEK Nikola K (16) 2010 K-U14 (16) PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno 01:54,8(31) 04:11,8(27) 06:26,7 01:34,6
28 225 PONICKA Amelia K (17) 2010 K-U14 (17) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój 01:50,1(25) 04:19,5(29) 06:31,6 01:39,5
29 221 SŁOŃSKI Mikołaj M (12) 2010 M-U14 (12) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój 01:51,6(27) 04:20,5(30) 06:47,4 01:55,3
30 291 GAJDA Klaudia K (18) 2010 K-U14 (18) PZLA UKS Diament Godów 01:52,8(29) 04:17,3(28) 06:50,6 01:58,5
31 257 KORNAŚ Jan M (13) 2010 M-U14 (13) PZLA KL Ziemia Kłodzka 01:52,7(28) 04:32,2(31) 07:00,5 02:08,4
32 294 BANKO Zuzanna K (19) 2010 K-U14 (19) PZLA UKS Diament Godów 02:07,8(33) 04:51,2(32) 07:39,7 02:47,6
33 309 Słomińska Lena K (20) 2010 K-U14 (20) LKB Rudnik 02:07,1(32) 05:02,1(33) 08:05,5 03:13,4
DNS 232 SZCZUTOWSKI Jakub M 2009 M-U14 PZLA KS Sprint Bielsko-Biała 07:24,0(34)
DNS 237 SWAKOŃ Milena K 2009 K-U14 PZLA MKS-R Centrum Dzięgielów
DNS 238 SŁOBODZIAN Julia K 2009 K-U14 PZLA MKS-R Centrum Dzięgielów
DNS 295 LIPSKI Bartłomiej M 2010 M-U14 PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno
DNS 297 KRAWCZYK Natasza K 2009 K-U14 PZLA LKS Zuza Running Team Opoczno

BGTimeSport © 2015-2020