Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w Biegach Górskich - U12 - 800m

Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
0.8 km
Zgłoszonych:
30
Ukończyło:
29
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKlubPK1WynikStrataTempo
1 250 STARCZEWSKI Wojciech M (1) 2012 M-U12 (1) MLKS Nadwiślanin Chełmno 01:39,9(5) 03:28,7 04:20
2 247 PASKUDA Ignacy M (2) 2012 M-U12 (2) MKS-SMS Victoria Racibórz 01:39,6(4) 03:30,8 00:02,1 04:23
3 233 PASOWICZ Szymon M (3) 2011 M-U12 (3) KS Sprint Bielsko-Biała 01:43,9(8) 03:37,0 00:08,3 04:31
4 289 ANTCZAK Kalina K (1) 2012 K-U12 (1) MKS-SMS Victoria Racibórz 01:37,4(2) 03:38,4 00:09,7 04:33
5 228 MADEJ Zofia K (2) 2011 K-U12 (2) LKS Pogórze Skoczów 01:39,6(3) 03:39,6 00:10,9 04:34
6 240 SUWALSKI Paweł M (4) 2011 M-U12 (4) MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01:49,6(15) 03:45,1 00:16,4 04:41
7 241 KADŁUCZKA Milena K (3) 2011 K-U12 (3) LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 01:42,2(7) 03:46,8 00:18,1 04:43
8 239 Cieśliński Stefan M (5) 2011 M-U12 (5) MKS-R CENTRUM Dzięgielów 01:41,2(6) 03:48,4 00:19,7 04:45
9 262 KONIECZNA Maja K (4) 2011 K-U12 (4) MKS Żywiec 01:46,4(11) 03:49,0 00:20,3 04:46
10 302 DZIANACH Zuzanna K (5) 2012 K-U12 (5) LKS Zuza Running Team Opoczno 01:44,7(9) 03:51,4 00:22,7 04:49
11 305 GIEJBATOW Pola K (6) 2012 K-U12 (6) UKS Filipides Teresin 01:36,5(1) 03:51,5 00:22,8 04:49
12 229 TOMALAK Paweł M (6) 2011 M-U12 (6) KS Sprint Bielsko-Biała 01:50,9(16) 03:52,5 00:23,8 04:50
13 259 FIC Maria K (7) 2011 K-U12 (7) Chromik Mysłowice 01:46,1(10) 03:55,2 00:26,5 04:54
14 253 LUTECKA Lena K (8) 2011 K-U12 (8) MULKS Juvenia Głuchołazy 01:48,6(13) 03:58,0 00:29,3 04:57
15 288 Kałuża Jakub M (7) 2012 M-U12 (7) 01:47,6(12) 04:01,0 00:32,3 05:01
16 223 GŁOWACZ Nikola K (9) 2011 K-U12 (9) UKS Romer Rabka-Zdrój 01:57,1(20) 04:06,3 00:37,6 05:07
17 222 ŚWIDER Lena K (10) 2011 K-U12 (10) UKS Romer Rabka-Zdrój 01:55,4(18) 04:09,2 00:40,5 05:11
18 255 GRZYBOWSKI Wojciech M (8) 2011 M-U12 (8) MULKS Juvenia Głuchołazy 01:49,1(14) 04:10,1 00:41,4 05:12
19 235 GŁOWACKA Oliwia K (11) 2011 K-U12 (11) KS Sprint Bielsko-Biała 13:56,0(29) 04:11,6 00:42,9 05:14
20 308 Nowak Tumon M (9) 2012 M-U12 (9) LKB Rudnik 02:00,0(22) 04:12,0 00:43,3 05:15
21 248 KACZARA Jagoda K (12) 2012 K-U12 (12) KS Victoria Trzebinia 01:56,7(19) 04:13,9 00:45,2 05:17
22 307 Iwanowska Zuzanna K (13) 2013 K-U12 (13) Akademia Eco Uni Opole 01:58,0(21) 04:23,3 00:54,6 05:29
23 236 Szurman Kamila K (14) 2012 K-U12 (14) MKS-R CENTRUM Dzięgielów 01:54,4(17) 04:30,5 01:01,8 05:38
24 258 MALORDY Dominika K (15) 2013 K-U12 (15) Chromik Mysłowice 02:04,7(24) 04:32,9 01:04,2 05:41
25 244 Tokarczyk Jadwiga K (16) 2011 K-U12 (16) MKS Żywiec 02:07,4(25) 04:39,9 01:11,2 05:49
26 245 Słowik Hanna K (17) 2011 K-U12 (17) 02:08,1(27) 04:40,1 01:11,4 05:50
27 290 GAJDA Alicja K (18) 2014 K-U12 (18) UKS Diament Godów 02:07,6(26) 04:40,2 01:11,5 05:50
28 292 SMOLORZ Weronika K (19) 2012 K-U12 (19) UKS Diament Godów 02:14,7(28) 04:48,7 01:20,0 06:00
29 224 NAPORA Karolina K (20) 2011 K-U12 (20) UKS Romer Rabka-Zdrój 02:03,7(23) 04:51,5 01:22,8 06:04
DNS 261 Kowalski Krzysztof M 2011 M-U12

BGTimeSport © 2015-2020