Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - U20 - 6,3km

Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
6.3 km
Zgłoszonych:
20
Ukończyło:
19
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZLAKlubLicencjaPK1WynikStrataTempo
1 102 PACHNIK Stanisław M (1) 2003 M-U20 (1) PZLA MKS Bolesłavia Bolesławiec Z/1206/17 12:14,7(2) 21:45,5 03:27
2 104 PIĄTEK Michał M (2) 2003 M-U20 (2) PZLA CKS Budowlani Częstochowa Z/1831/18 12:14,8(3) 22:05,9 00:20,4 03:30
3 98 HERZYK Kamil M (3) 2004 M-U20 (3) PZLA SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała Z/5086/19 12:10,8(1) 22:15,7 00:30,2 03:32
4 96 DUDCZAK Kacper M (4) 2003 M-U20 (4) PZLA LLKS Osowa Sień Z/3039/20 12:16,6(4) 22:52,3 01:06,8 03:37
5 106 SZAL Piotr M (5) 2004 M-U20 (5) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/13062/21 13:01,0(6) 23:47,8 02:02,3 03:46
6 100 KURZEJA Michał M (6) 2004 M-U20 (6) PZLA KS Limanowa Forrest Z/2506/22 12:56,9(5) 23:52,2 02:06,7 03:47
7 101 NOWAK Kosma M (7) 2003 M-U20 (7) PZLA KS Czempion Warszawa Z/5380/19 13:29,8(8) 24:35,4 02:49,9 03:54
8 108 SZROMBA Szymon M (8) 2004 M-U20 (8) PZLA UKS Gminy Brzeszcze Z/3432/18 13:23,5(7) 25:11,5 03:26,0 03:59
9 99 HUTNY Jakub M (9) 2003 M-U20 (9) PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/3750/17 14:11,8(9) 25:47,1 04:01,6 04:05
10 20 LIZIŃSKA Anna K (1) 2004 K-U20 (1) PZLA CKS Budowlani Częstochowa Z/4420/18 14:48,0(10) 26:33,7 04:48,2 04:12
11 95 BUKOWSKI Paweł M (10) 2004 M-U20 (10) PZLA ULKS Talex Borzytuchom Z/1370/18 15:03,5(11) 27:10,1 05:24,6 04:18
12 107 SZPARGAŁA Bartłomiej M (11) 2003 M-U20 (11) PZLA LKS Górnik Wałbrzych Z/1964/20 15:57,7(13) 27:23,1 05:37,6 04:20
13 19 KAROLCZUK Aleksandra K (2) 2004 K-U20 (2) PZLA LUKS Boguszyce Z/1433/18 16:16,2(14) 28:39,5 06:54,0 04:32
14 21 ROZPĘDZIK Marzena K (3) 2003 K-U20 (3) PZLA UKS Czapla Białe Błota Z/1324/17 15:40,7(12) 29:07,7 07:22,2 04:37
15 103 PACHUT Maksymilian M (12) 2003 M-U20 (12) PZLA KS Limanowa Forrest Z/9178/21 16:38,1(15) 29:17,0 07:31,5 04:38
16 22 STASIUK Wiktoria K (4) 2003 K-U20 (4) PZLA MKS Pogoń Siedlce Z/3370/19 17:58,0(16) 33:14,2 11:28,7 05:16
17 23 ZADORA Julia K (5) 2003 K-U20 (5) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/1799/20 19:31,7(17) 34:02,4 12:16,9 05:24
18 24 ZAJĄC Anna K (6) 2004 K-U20 (6) PZLA UKS Romer Rabka-Zdrój Z/13060/21 21:01,8(18) 37:51,8 16:06,3 06:00
19 18 CIEMIERZEWSKA Maria K (7) 2003 K-U20 (7) PZLA LLKS Osowa Sień Z/1192/17 22:26,0(19) 40:55,1 19:09,6 06:29
DNS 97 HARATYK Błażej M 2004 M-U20 PZLA MKS Ustroń Z/2462/22

BGTimeSport © 2015-2020