15 Zawody im. Kuby Soińskiego - Puchar Polski w skialpinizmie

Wydarzenie:
15 Zawody im. Kuby Soińskiego - Puchar Polski w skialpinizmie 15 Zawody im. Kuby Soińskiego - Puchar Polski w skialpinizmie
Organizator:
KS Kandahar
Data:
23.01.2022
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
132
Ukończyło:
129
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 198 Šiarnik Jakub M (1) 1994 senior (1) SVK Scarpa - Karpos 32:17,1 06:27
2 27 Ondrášek Pavel M (2) 1992 senior (2) CZE Stránské 33:39,7 01:22,6 06:43
3 13 Druszkiewicz Sebastian M (3) 1986 senior (3) POL KS Kandahar /Mountain Explorers Zak Zakopane 34:43,0 02:25,9 06:56
4 2 Andrzejewski Piotr M (4) 1986 senior (4) POL KW Kraków Wisła 34:50,8 02:33,7 06:58
5 1 Elantkowski Jan M (5) 2000 espoir-M (1) POL TKN Tatra Team Zakopane 35:17,8 03:00,7 07:03
6 7 Klamut Michał M (6) 1992 senior (5) POL Dynafit / GOPR Karkonosze Karpacz 35:24,3 03:07,2 07:04
7 120 Karpierz Karol M (7) 1993 senior (6) POL TatrzańskiKlubNarciarski Tatra Team Ostrowsko 35:26,7 03:09,6 07:05
8 14 Rawicki Jakub M (8) 1984 senior (7) POL KS Kandahar Bielsko Biała 35:33,3 03:16,2 07:06
9 18 Śliwiński Oskar M (9) 1999 espoir-M (2) POL KS Kandahar Kraków 36:50,3 04:33,2 07:22
10 24 Jaworski Zbigniew M (10) 1977 weteran (1) POL Kluszkowce 37:10,4 04:53,3 07:26
11 26 Minar Marek M (11) 1994 senior (8) CZE Alpsport Horní Studénky 37:46,3 05:29,2 07:33
12 5 Bachleda-Księdzularz Jakub M (12) 2001 espoir-M (3) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 38:12,2 05:55,1 07:38
13 20 Januszyk Iwona K (1) 1992 seniorka (1) POL KS Kandahar / Alpinka Ski Trab Oswiecim 38:19,6 06:02,5 07:39
14 21 Mikołajczyk Tyberiusz M (13) 1977 weteran (2) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 38:28,3 06:11,2 07:41
15 51 Zdanowski Lukasz M (14) 1990 senior (9) POL KS Kandahar Pruszków 38:49,7 06:32,6 07:45
16 8 Kubaczka Grzegorz M (15) 1980 weteran (3) POL KS Kandahar / VillaOlimpijska2.pl Skoczów 38:56,8 06:39,7 07:47
17 6 Molek Szymon M (16) 1989 senior (10) POL Kw Kraków Cieszyn 39:28,6 07:11,5 07:53
18 134 Lulis Dawid M (17) 1988 senior (11) POL SobotaToSobota Wrocław 39:42,9 07:25,8 07:56
19 35 Kafarowski Jakub M (18) 2004 junior (1) POL KS Kandahar / Tatra Camp Zakopane 39:50,8 07:33,7 07:58
20 55 Juchiewicz Maciej M (19) 1986 senior (12) POL SNW KW Kraków Kraków 39:54,2 07:37,1 07:58
21 50 Matyssek Karol M (20) 1990 senior (13) POL KS Kandahar Katowice 39:59,6 07:42,5 07:59
22 117 Jaroń Jan M (21) 1985 senior (14) POL Więckowice 40:14,3 07:57,2 08:02
23 28 Kuźniak Filip M (22) 1976 weteran (4) POL Katowice 40:15,5 07:58,4 08:03
24 57 Kiełtyka Zbigniew M (23) 1976 weteran (5) POL KW Gliwice Gliwice 40:25,3 08:08,2 08:05
25 105 Dzieniszewski Michał M (24) 1987 senior (15) POL Jelenia Góra 40:48,5 08:31,4 08:09
26 54 Dyda Michał M (25) 1997 senior (16) POL GP GOPR Krościenko Nad Dunajcem 41:03,8 08:46,7 08:12
27 114 Jandura Adrian M (26) 1997 senior (17) POL Grupa Podhalańska GOPR Krościenko Nad Dunajcem 41:04,6 08:47,5 08:12
28 30 Grzegorzek Piotr M (27) 1991 senior (18) POL KS Kandahar Żywiec 41:14,3 08:57,2 08:14
29 196 Rakus Kornel M (28) 1970 nestor (1) POL KS Kandahar Kisielów 41:23,8 09:06,7 08:16
30 22 Tyszecki Adam M (29) 1987 senior (19) POL GOPR Beskidy/ KAGB GOPR Bielsko-Biała 41:46,6 09:29,5 08:21
31 43 Słup Paweł M (30) 1990 senior (20) POL KS Kandahar / Hit the trail Bielsko-Biała 41:49,1 09:32,0 08:21
32 73 Łyjak Olga K (2) 1980 weteranka (1) POL ATTIQ TEAM Zakopane 41:54,3 09:37,2 08:22
33 178 Tabiś Przemysław M (31) 1989 senior (21) POL Pega Runners Kraków 41:54,7 09:37,6 08:22
34 121 Kłoda Wojciech M (32) 2005 kadet (1) POL Ustroń 41:58,4 09:41,3 08:23
35 157 Owerko Tomasz M (33) 1981 weteran (6) POL SNW KW Kraków Modlniczka 42:10,6 09:53,5 08:26
36 38 Kaźmierczak Sławomir M (34) 1985 senior (22) POL KS Kandahar Łaziska Górne 42:15,2 09:58,1 08:27
37 112 Grabowski Mateusz M (35) 1994 senior (23) POL GOPR Bieszczady/KW Kraków Wisłok Wielki 42:30,7 10:13,6 08:30
38 59 Fulczyk Tomasz M (36) 1979 weteran (7) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 42:55,5 10:38,4 08:35
39 48 Wiśniowski Maksymilian M (37) 2004 junior (2) POL Bielsko-Biała 43:06,7 10:49,6 08:37
40 36 Soszka Gustaw M (38) 2003 junior (3) POL TKN Tatra Team Brzegi 43:09,9 10:52,8 08:37
41 37 Czernik Krzysztof M (39) 1990 senior (24) POL KS Kandahar / TATRA camp Bielsko- Biała 43:16,6 10:59,5 08:39
42 56 Kaźmierczak Michał M (40) 1987 senior (25) POL Kw Kraków Tychy 43:18,7 11:01,6 08:39
43 118 Jaszczurowski Piotr M (41) 1990 senior (26) POL Bielsko-Biała 43:24,1 11:07,0 08:40
44 165 Regiewicz Jacek M (42) 1975 weteran (8) POL Bielsko-Biała 43:31,8 11:14,7 08:42
45 122 Kopel Andrzej M (43) 1988 senior (27) POL #7UphillBand Kraków 43:47,0 11:29,9 08:45
46 17 Trznadel Maciej M (44) 1972 nestor (2) POL KS Kandahar Bytom 44:13,2 11:56,1 08:50
47 61 Elantkowski Antek M (45) 2005 kadet (2) POL TKN Tatra Team/Żywczańskie Kierdel Zakopane 44:14,3 11:57,2 08:50
48 147 Mrowiński Kacper M (46) 2005 kadet (3) POL Zakopane 44:17,6 12:00,5 08:51
49 173 Struś Marcin M (47) 1980 weteran (9) POL KW Kraków Kraków 44:45,6 12:28,5 08:57
50 191 Wojarski Michał M (48) 1990 senior (28) POL GOPR Beskidy / SNW KW Kraków Wieliczka 44:55,1 12:38,0 08:59
51 60 Elantkowski Paweł M (49) 1973 weteran (10) POL TKN Tatra Team/Żywczańskie Kierdel Zakopane 45:00,1 12:43,0 09:00
52 71 Szczygieł Jakub M (50) 1996 senior (29) POL Grupa Podhalańska GOPR Myślenice 46:24,5 14:07,4 09:16
53 80 Król Tomasz M (51) 1965 nestor (3) POL KS Kandahar Katowice 46:26,8 14:09,7 09:17
54 143 Maťkova Nikola K (3) 2003 juniorka (1) SVK skialpklub krivaň Turany Turany 46:33,6 14:16,5 09:18
55 70 Niżnik Grzegorz M (52) 1972 nestor (4) POL GP GOPR Skawa 46:41,3 14:24,2 09:20
56 146 Michalik Michal M (53) 1984 senior (30) CZE SACHASPORT DYNAFIT Ostrava 46:42,2 14:25,1 09:20
57 75 Kuziel Rafał M (54) 1983 senior (31) POL KW Zakopane Kraków 46:43,1 14:26,0 09:20
58 164 Puchlerski Marek M (55) 1970 nestor (5) POL KS Kandahar Gliwice 47:08,8 14:51,7 09:25
59 110 Golec Szymon M (56) 2005 kadet (4) POL KS Kandahar Żabnica 47:29,9 15:12,8 09:29
60 141 Malach Sylwester M (57) 1986 senior (32) POL Żory 47:30,9 15:13,8 09:30
61 79 Wagner Robert M (58) 1971 nestor (6) POL KS Kandahar Bytom 47:37,9 15:20,8 09:31
62 123 Kopel Rafał M (59) 1984 senior (33) POL Jasionka 47:42,1 15:25,0 09:32
63 49 Jadamus Roman M (60) 1987 senior (34) CZE JZD Vendetta Trinec 47:51,2 15:34,1 09:34
64 126 Kośny Mateusz M (61) 2006 kadet (5) POL KS Kandahar Bytom 47:58,0 15:40,9 09:35
65 168 Siemieniec Grzegorz M (62) 1972 nestor (7) POL KW Jastrzebie Zebrzydowice 48:04,9 15:47,8 09:36
66 67 Sodowski Tomasz M (63) 1977 weteran (11) POL SNW KW Kraków Bielsko-Biała 48:11,8 15:54,7 09:38
67 45 Prokop Jarosław M (64) 1971 nestor (8) POL GOPR GRUPA BESKIDZKA Ruda Śląska 48:24,2 16:07,1 09:40
68 133 Andrzejska Aleksandra K (4) 1983 seniorka (2) POL 48:26,8 16:09,7 09:41
69 176 Szura Wojciech M (65) 1992 senior (35) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 48:43,4 16:26,3 09:44
70 72 Tywonek Tomasz M (66) 1965 nestor (9) POL TKN Tatra Team Kościelisko 48:49,3 16:32,2 09:45
71 124 Kormaniak Renata K (5) 1978 weteranka (2) POL KS Kandahar Krzyżowa 49:11,9 16:54,8 09:50
72 135 Łaskarzewski Piotr M (67) 1974 weteran (12) POL Bielsko 49:26,0 17:08,9 09:53
73 161 Podsiadło Mikołaj M (68) 1992 senior (36) POL KS Kandahar / Szpital Św Łukasza Bielsko-Biała 49:26,0 17:08,9 09:53
74 201 Thomkova Symona K (6) 1994 seniorka (3) SVK Ternva / Scarpa 49:29,5 17:12,4 09:53
75 64 Oziębło Rafał M (69) 1983 senior (37) POL KS Kandahar / 42k.com.pl Chorzów 49:56,6 17:39,5 09:59
76 151 Orawczak Patryk M (70) 1996 senior (38) POL KS Kandahar Brzeźce 50:11,7 17:54,6 10:02
77 138 Łukosz Tomasz M (71) 1982 weteran (13) POL Ustroń 50:19,1 18:02,0 10:03
78 62 Dubowiecki Witek M (72) 1971 nestor (10) POL Wrocław 50:22,6 18:05,5 10:04
79 128 Kozowicz Paweł M (73) 1985 senior (39) POL KS Kandahar Katowice 50:42,6 18:25,5 10:08
80 81 Niessner Piotr M (74) 1963 nestor (11) POL KS Kandahar Kraków 50:49,3 18:32,2 10:09
81 171 Sosna Marcin M (75) 1989 senior (40) POL Goczałkowice-Zdrój 50:52,1 18:35,0 10:10
82 148 Nieboras Tobiasz M (76) 2005 kadet (6) POL Dzięgielów 50:58,9 18:41,8 10:11
83 125 Kościelniak Barbara K (7) 1982 weteranka (3) POL KW Kraków Kraków 51:07,6 18:50,5 10:13
84 78 Szlachtowski Andrzej M (77) 1969 nestor (12) POL TKN Tatra Team Nowy Targ 51:10,3 18:53,2 10:14
85 83 Banach Szymon M (78) 1981 weteran (14) POL Banana Team Gliwice 51:13,3 18:56,2 10:14
86 189 Kośny Aleksandra K (8) 1977 weteranka (4) POL KS Kandahar Bytom 51:21,5 19:04,4 10:16
87 182 Uczniak Miroslaw M (79) 1979 weteran (15) POL KS Kandahar Jaworze 51:24,5 19:07,4 10:16
88 82 Badura Wojtek M (80) 1967 nestor (13) POL KS Kandahar Warszawa 51:40,5 19:23,4 10:20
89 187 Wojtyla Tomas M (81) 1977 weteran (16) CZE Smilovice 51:54,8 19:37,7 10:22
90 172 Stachura Magdalena K (9) 1975 weteranka (5) POL KS Kandahar Chorzów 52:08,8 19:51,7 10:25
91 160 Piórecki Michał M (82) 1976 weteran (17) POL KS Kandahar Kraków 52:41,0 20:23,9 10:32
92 136 Ługowska Aneta K (10) 1988 seniorka (4) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 52:55,7 20:38,6 10:35
93 66 Konik Grzegorz M (83) 1969 nestor (14) POL KS Kandahar Przeciszów 53:01,6 20:44,5 10:36
94 195 Marcinkowska Anna K (11) 1982 weteranka (6) POL KW Kraków Oświęcim 53:11,2 20:54,1 10:38
95 69 Czech Jacek Paweł M (84) 1969 nestor (15) POL KS Kandahar Bełk 53:18,0 21:00,9 10:39
96 184 Wciśliński Michał M (85) 1980 weteran (18) POL niezrzeszony Zakopane 53:47,7 21:30,6 10:45
97 192 Legaszewska Maria K (12) 2000 espoir-K (1) POL Gliwice 54:01,0 21:43,9 10:48
98 194 Legaszewski Marek M (86) 1996 senior (41) POL KS Kandahar / KW Gliwice Gliwice 54:02,3 21:45,2 10:48
99 200 Jojko Krzysztof M (87) 1974 weteran (19) POL Istebna 54:04,8 21:47,7 10:48
100 99 Dadok Janusz M (88) 1984 senior (42) POL Siłownia Aqua Bielsko Bielsko-Biała 54:11,9 21:54,8 10:50
101 104 Dymek Mateusz M (89) 1979 weteran (20) POL KS Kandahar Rzeszów 54:16,0 21:58,9 10:51
102 175 Styrna Krzysztof M (90) 1977 weteran (21) POL KW KRAKÓW Kraków 54:33,6 22:16,5 10:54
103 127 Kotyza Tomas M (91) 1969 nestor (16) CZE Zbyslavice 55:00,6 22:43,5 11:00
104 139 Majerczyk Anna K (13) 2004 juniorka (2) POL TKN Tatra Team Bukowina Tatrzańska 55:14,3 22:57,2 11:02
105 149 Noga Adam M (92) 1970 nestor (17) POL KS Kandahar Bieruń 56:46,2 24:29,1 11:21
106 88 Bąkowski Włodzimierz M (93) 1958 master-M (1) POL KS Kandahar Warszawa 57:02,4 24:45,3 11:24
107 96 Czeczott Małgorzata K (14) 1973 weteranka (7) POL UKA Warszawa 57:13,8 24:56,7 11:26
108 109 Gajny Krzysztof M (94) 1971 nestor (18) POL Speleoklub Bielsko-Biała Jasienica 57:21,6 25:04,5 11:28
109 162 Powroźnik Grzegorz M (95) 1990 senior (43) POL KW Kraków Tarnów 57:31,9 25:14,8 11:30
110 166 Rochatka Marcin M (96) 1971 nestor (19) POL Skiturowe Sudety Poznań 57:37,7 25:20,6 11:31
111 170 Skwara Łukasz M (97) 1984 senior (44) POL GOPR Beskidy /KAGB GOPR Istebna 57:57,1 25:40,0 11:35
112 197 Bratek Olgier M (98) 1977 weteran (22) POL KS Kandahar Orzesze 58:11,5 25:54,4 11:38
113 102 Dubowiecki Igor M (99) 1996 senior (45) POL KW Zakopane Kraków 58:13,3 25:56,2 11:38
114 188 Wysoglad Henryk M (100) 1968 nestor (20) POL Siłownia Aqua Bielsko-Biala Pisarzowice 58:19,6 26:02,5 11:39
115 167 Sambor Sylwester M (101) 1964 nestor (21) POL Sambor Team Bielsko-Biała 58:33,1 26:16,0 11:42
116 111 Gomola Paulina K (15) 2005 kadetka (1) POL Alpinka Ski Trab Team Rybnik 58:33,5 26:16,4 11:42
117 137 Łukojć Piotr M (102) 1982 weteran (23) POL Katowice 58:40,8 26:23,7 11:44
118 190 Zawada Marek M (103) 1975 weteran (24) POL Szczyrk 59:06,3 26:49,2 11:49
119 106 Frydryszak Danuta K (16) 1993 seniorka (5) POL Klub Wysokogórski Kraków Kraków 59:13,1 26:56,0 11:50
120 156 Palova Katerina K (17) 1983 seniorka (6) CZE Klimkovice 1:01:29,4 29:12,3 12:17
121 183 Urbanowicz Olga K (18) 1990 seniorka (7) POL KS Kandahar Kraków 1:02:41,8 30:24,7 12:32
122 108 Gajny Gabriela K (19) 1972 nestorka (1) POL Speleoklub Bielsko-Biała Jasienica 1:04:25,8 32:08,7 12:53
123 85 Bąk Katarzyna K (20) 1982 weteranka (8) POL Częstochowa 1:07:32,4 35:15,3 13:30
124 94 Czech Jacek Józef M (104) 1993 senior (46) POL KS Kandahar Orzesze 1:08:53,5 36:36,4 13:46
125 89 Bąkowski Daniel M (105) 1990 senior (47) POL KS Kandahar Warszawa 1:10:04,3 37:47,2 14:00
126 100 Domżalski Zbigniew M (106) 1959 master-M (2) POL rowery.ruda.pl Team Ruda Śląska 1:12:02,8 39:45,7 14:24
127 145 Mazurek Paweł M (107) 2007 kadet (7) POL Parzniew 1:14:06,6 41:49,5 14:49
128 144 Mazurek Michał M (108) 1976 weteran (25) POL Parzniew 1:14:07,0 41:49,9 14:49
129 91 Błoch Złoty Justyna K (21) 1981 weteranka (9) POL Brak Miedźna 1:14:49,1 42:32,0 14:57
DNF 41 Nawara Mateusz M 1979 weteran POL Grupa Podhalańska GOPR Skawa
DNF 58 Gawłowski Grzegorz M 1985 senior POL KAGB GOPR BESKIDY Cieszyn
DNF 181 Tybor Anna K 1991 seniorka POL KW Zakopane Zakopane

BGTimeSport © 2015-2020