Hałda Run Extreme - Służba Przygotowawcza - 5,5 km

Wydarzenie:
II Hałda Run Extreme II Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
27.08.2022
Miejsce:
Suszec
Dystans:
5.5 km
Zgłoszonych:
73
Ukończyło:
63
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGSKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 61 Skrzyszowski Janusz M (1) 1988 M30 (1) POL SOCIOS SILESIA Gorzyczki 25:46,2 04:41
2 3 Brożek Łukasz M (2) 1981 M40 (1) POL Zawiercie 28:50,3 03:04,1 05:14
3 30 Kowol Arkadiusz M (3) 1979 M40 (2) POL Kokoszyce 29:01,7 03:15,5 05:16
4 8 Dąbrowski Marcin M (4) 1987 M30 (2) POL Żory 29:40,8 03:54,6 05:23
5 55 Rybczyński Jarosław M (5) 1972 M50 (1) POL Dzikie Życie Run Team Siemianowice Śląskie 30:06,9 04:20,7 05:28
6 32 Krawczyk Dariusz M (6) 1980 M40 (3) POL WARTKIE PIERONY Ruda Śląska 30:33,1 04:46,9 05:33
7 70 Bodziowy Marek M (7) 1967 M50 (2) POL Kalinowo 30:38,6 04:52,4 05:34
8 45 Maryniok Marian M (8) 1962 M60 (1) POL SEGURIDAD Żory 31:01,7 05:15,5 05:38
9 31 Kozieł Adrian M (9) 1985 M30 (3) POL Świętochłowice 31:13,6 05:27,4 05:40
10 53 Rataj Barbara K (1) 1985 K30 (1) POL Jejkowice biegają Jejkowice 31:24,9 05:38,7 05:42
11 51 Radkowski Dariusz M (10) 1977 M40 (4) POL SoftServe Gliwice 34:30,7 08:44,5 06:16
12 57 Siekiera Paweł M (11) 1982 M40 (5) POL Rudziczka 34:52,1 09:05,9 06:20
13 15 Gaszczyk Damian M (12) 1965 M50 (3) POL Suszec 35:12,7 09:26,5 06:24
14 26 Kokot Dariusz M (13) 1974 M40 (6) POL Tychy 35:22,9 09:36,7 06:25
15 4 Budny Patrycja K (2) 1996 K20 (1) POL BBL Ruda Śląska Ruda Śląska 35:29,2 09:43,0 06:27
16 24 Klita Rafał M (14) 1978 M40 (7) POL Strefa51 Tychy 35:32,7 09:46,5 06:27
17 42 Łukawski Artur M (15) 1983 M30 (4) G (1) POL CSRG Radzionków 35:38,9 09:52,7 06:28
18 11 Fokt Rafał M (16) 1984 M30 (5) POL Tychy 35:41,4 09:55,2 06:29
19 67 Śmigiel Hubert M (17) 1981 M40 (8) G (2) POL Rybnik 35:49,1 10:02,9 06:30
20 43 Maicher Rajmund M (18) 1958 M60 (2) POL Orzesze 35:49,9 10:03,7 06:30
21 65 Szaforz Andrzej M (19) 1977 M40 (9) POL Zabrze 35:52,6 10:06,4 06:31
22 22 Kasperski Michał M (20) 1992 M30 (6) G (3) POL Radlin 36:02,0 10:15,8 06:33
23 63 Stachowicz Dawid M (21) 1990 M30 (7) G (4) POL Zabrze 36:23,7 10:37,5 06:37
24 68 Wojtal Marcin M (22) 1989 M30 (8) POL Katowice 36:34,6 10:48,4 06:39
25 25 Kluczyńska Honorata K (3) 1975 K40 (1) POL Zabrze 36:40,0 10:53,8 06:40
26 56 Serkies Grzegorz M (23) 1984 M30 (9) POL Świętochłowice 37:07,9 11:21,7 06:45
27 35 Kubon Szymon M (24) 1983 M30 (10) POL Zabrze 37:08,5 11:22,3 06:45
28 19 Jaworska Barbara K (4) 1980 K40 (2) POL Dobiec do mety Knuroów 37:34,6 11:48,4 06:49
29 47 Nowak Magdalena K (5) 1989 K30 (2) POL Nessi Time Żory Żory 37:47,4 12:01,2 06:52
30 9 Dudek Grzegorz M (25) 1981 M40 (10) POL Bielsko-Biała 38:08,2 12:22,0 06:56
31 40 Lorenz Agnieszka K (6) 1977 K40 (3) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzebie Zdroj 38:37,4 12:51,2 07:01
32 16 Giżyński Krystian M (26) 1993 M20 (1) POL Ruda Śląska 39:41,1 13:54,9 07:12
33 64 Suszyński Zbigniew M (27) 1967 M50 (4) POL Suszec 39:51,4 14:05,2 07:14
34 59 Skoczykłoda Szymon M (28) 1984 M30 (11) POL Mikołów 40:14,5 14:28,3 07:19
35 44 Maliszewski Dariusz M (29) 1985 M30 (12) POL Jastrzębiezdrój 40:19,5 14:33,3 07:19
36 27 Kołodziej Artur M (30) 1974 M40 (11) POL Jastrzębie 40:22,9 14:36,7 07:20
37 12 Francug Piotr M (31) 1994 M20 (2) POL SoftServe Gliwice 40:41,9 14:55,7 07:23
38 13 Frysztacki Łukasz M (32) 1981 M40 (12) G (5) POL Czerwionka 40:55,1 15:08,9 07:26
39 54 Rduch Kamil M (33) 1996 M20 (3) G (6) POL Świerklany 41:13,5 15:27,3 07:29
40 2 Bińkowski Czesław M (34) 1960 M60 (3) POL Orzesze 41:24,6 15:38,4 07:31
41 73 Bujoczek Ewa K (7) 1980 K40 (4) POL Bytom 43:05,7 17:19,5 07:50
42 41 Łasiewicki Sławomir M (35) 1969 M50 (5) G (7) POL Wodzisław Śląski 43:13,9 17:27,7 07:51
43 21 Jurczyk Dominika K (8) 1996 K20 (2) POL Katowice 43:29,8 17:43,6 07:54
44 20 Jeżela Grzegorz M (36) 1974 M40 (13) POL Tychy 44:46,8 19:00,6 08:08
45 49 Osowska Katarzyna K (9) 1973 K40 (5) POL Gliwice 44:51,2 19:05,0 08:09
46 33 Krawiec Agnieszka K (10) 1977 K40 (6) POL Zabrze 44:51,4 19:05,2 08:09
47 66 Szyndzielorz Łukasz M (37) 1989 M30 (13) POL Gliwice 45:58,3 20:12,1 08:21
48 52 Rafalko Natalia K (11) 1989 K30 (3) POL SoftServe Gliwice 46:14,7 20:28,5 08:24
49 29 Kopala Aneta K (12) 1984 K30 (4) POL Jedlina 46:38,6 20:52,4 08:28
50 71 Gewert Sandra K (13) 1992 K30 (5) POL Bytom 46:44,3 20:58,1 08:29
51 72 Grygierzec Radosław M (38) 1990 M30 (14) POL Tychy 46:47,2 21:01,0 08:30
52 14 Gałuszka-Bielica Agnieszka K (14) 1990 K30 (6) POL Suszec 46:52,9 21:06,7 08:31
53 18 Jakubanes Paweł M (39) 1993 M20 (4) POL SoftServe Gliwice 48:10,2 22:24,0 08:45
54 38 Frątczak Bartosz M (40) 1984 M30 (15) POL Szare Morsy Jastrzębie Zdrój 50:20,4 24:34,2 09:09
55 39 Lechowicz Irena K (15) 1964 K50 (1) POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 50:20,6 24:34,4 09:09
56 17 Hładki Tadeusz M (41) 1973 M40 (14) POL FUCHS OIL TEAM Czerwionka-Leszczyny 52:23,3 26:37,1 09:31
57 69 Zasadzińska Angelika K (16) 1990 K30 (7) POL Fuchs Oil Team Zabrze 52:23,5 26:37,3 09:31
58 36 Kudzia Stanisław M (42) 1996 M20 (5) POL Łaziska Górne 52:27,3 26:41,1 09:32
59 50 Paruzel Joanna K (17) 1979 K40 (7) POL Rybnik 52:42,6 26:56,4 09:35
60 58 Siemek Tomasz M (43) 1996 M20 (6) POL Tarnowskie Góry 54:02,8 28:16,6 09:49
61 60 Skolik Piotr M (44) 1971 M50 (6) POL Tychy 54:19,3 28:33,1 09:52
62 1 Balcerak Beata K (18) 1985 K30 (8) POL Żory 55:31,8 29:45,6 10:05
63 7 Dąbrowska Anna K (19) 1975 K40 (8) POL Tychy 55:57,5 30:11,3 10:10
DNS 5 Burda Katarzyna K 1976 K40 POL MMA Pszów
DNS 6 Ćwięk Filip M 1992 M30 POL Vege Runners Tychy
DNS 10 Faryj Łukasz M 1991 M30 POL Gibkie kreple Gliwice
DNS 23 Kita Aleksander M 1982 M40 POL Suszec
DNS 28 Komorek Kornelia K 1984 K30 POL Gibkie Kreple Racibórz
DNS 34 Kubak Michał M 1986 M30 POL Gibkie Kreple Gostyń
DNS 37 Kurek Barbara K 1979 K40 POL Łuk Bytom
DNS 46 Meredyk Adrian M 1982 M40 G POL All Stars Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój
DNS 48 Ordzowiała Karolina K 1983 K30 POL Żory
DNS 62 Sokół-Oleś Ewelina K 1970 K50 G POL RUNTEAM PAWŁOWICE Jastrzębie Zdrój

BGTimeSport © 2015-2020