AQUATHLON MIEDŹNA 2021

Wydarzenie:
AQUATHLON MIEDŹNA 2021 AQUATHLON MIEDŹNA 2021
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli i Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Gilus w Gilowicach
Data:
25.09.2021
Miejsce:
Wola
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
26
Ukończyło:
18
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaGminaKlubMiastoWynikStrataPływanie
1 27 Chmielniak Michał M (1) 2005 CH2 (1) PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała 10:57,9 02:10,2
2 2 Borek Paweł M (2) 1991 M (1) Jawiszowice 11:59,1 01:01,2 02:33,6
3 39 Wolant Sylwester M (3) 1977 M (2) TRIO OŚWIĘCIM Brzeszcze 11:59,8 01:01,9 02:47,2
4 11 Męcner Jakub M (4) 2005 CH2 (2) PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała 12:01,9 01:04,0 02:12,8
5 29 Mayerberg Anna K (1) 2005 DZ2 (1) PTS Janosik Bielsko-Biała Oświęcim 13:13,0 02:15,1 02:20,7
6 8 Kryza Maja K (2) 2005 DZ2 (2) PTS Janosik Bielsko-Biała Oświęcim 13:48,7 02:50,8 02:36,5
7 5 Garbień Jakub M (5) 2008 CH1 (1) PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała 15:06,5 04:08,6 03:15,4
8 24 Wawak Julia K (3) 2009 DZ1 (1) GM (1) MUKS Gilus Gilowice Wola 16:10,6 05:12,7 03:09,0
9 14 Panczykowski Wiktor M (6) 2008 CH1 (2) GM (2) MUKS Gilus Gilowice Wola 16:26,7 05:28,8 02:22,6
10 1 Bartnicka Klaudia K (4) 2008 DZ1 (2) Bielsko Biała 16:45,3 05:47,4 04:21,9
11 38 Ulczak Faustyna K (5) 2010 DZ1 (3) GM (3) MUKS Gilus Gilowice Miedźna 17:38,4 06:40,5 03:31,0
12 37 Starzec Jan M (7) 2005 CH2 (3) GM (4) MUKS Gilus Gilowice Gilowice 17:56,8 06:58,9 02:29,8
13 7 Grzybek Zofia K (6) 2005 DZ2 (3) PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała 18:08,3 07:10,4 02:30,3
14 17 Siedmina Paweł M (8) 1980 M (3) Dankowice 18:37,7 07:39,8 03:40,9
15 13 Oliwier Tkacz M (9) 2007 CH1 (3) GM (5) Wola Wola 19:10,7 08:12,8 03:06,3
16 6 Górecka Maja K (7) 2008 DZ1 (4) PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała 19:33,2 08:35,3 02:38,4
17 36 Ponikwia Julia K (8) 2007 DZ1 (5) PTS Janosik Bielsko-Biała Łodygowice 20:08,6 09:10,7 03:13,9
18 22 Trela Maria K (9) 2008 DZ1 (6) GM (6) Wola Wola 23:06,7 12:08,8 03:41,1
DNS 9 Kucharczyk Paulina K 2009 DZ1 GM MUKS Gilus Gilowice Wola
DNS 18 Stalmach Kamila K 2008 DZ1 GM MUKS Gilus Gilowice Miedźna
DNS 20 Szafron Zuzanna K 2008 CH1 GM MUKS Gilus Gilowice Frydek
DNS 21 Tomiak Franciszek M 2005 CH2 PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała
DNS 26 Żelasko Kacper M 2005 CH2 PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała
DNS 28 Dolny Gabriela K 2009 DZ1 GM Wola
DNS 30 Chwiędacz Nicola K 2008 DZ1 GM Góra Góra
DNS 35 Polakowski Batłomiej M 2005 CH2 PTS Janosik Bielsko-Biała Bielsko - Biała

BGTimeSport © 2015-2020