ReVolt Brenna Electric Mountain Terrain Bike

Wydarzenie:
ReVolt Brenna Electric Mountain Terrain Bike ReVolt Brenna Electric Mountain Terrain Bike
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna/Czarnota Sport Centrum
Data:
11.09.2021
Miejsce:
Brenna
Dystans:
16.0 km
Zgłoszonych:
27
Ukończyło:
24
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto4km8km12kmWynikStratakm/h
1 21 Adamczyk Łukasz M (1) 1982 M1 (1) POL 14:37,4(3) 29:37,1(2) 44:37,0(2) 59:43,9 16.1
2 25 Madzia Mateusz M (2) 1993 M1 (2) POL Fantic Beskidy Brenna 14:27,5(1) 29:19,9(1) 44:29,0(1) 1:00:08,4 00:24,5 16
3 15 Czarnota Grzegorz M (3) 1974 M2 (1) POL Fantic Beskidy Brenna 14:57,0(5) 30:36,1(5) 46:18,0(4) 1:02:13,1 02:29,2 15.4
4 10 Rytwiński Jarosław M (4) 1984 M1 (3) POL 2B Enduro Team Bielsko-Biała 14:27,7(2) 29:40,8(3) 45:46,9(3) 1:02:21,5 02:37,6 15.4
5 27 Hankus Wiesław M (5) 1961 M2 (2) POL Szczyrk 14:56,5(4) 30:00,9(4) 46:41,7(5) 1:03:54,3 04:10,4 15
6 20 Trąba Tomasz M (6) 1989 M1 (4) POL ASC Bielsko Biała 14:59,4(6) 30:51,6(6) 47:24,3(6) 1:04:25,8 04:41,9 14.9
7 22 Mrózek Marcin M (7) 1983 M1 (5) POL Żywiec 15:44,0(10) 31:48,0(9) 48:12,6(7) 1:05:02,4 05:18,5 14.8
8 2 Copija Mikołaj M (8) 1973 M2 (3) POL EBB Squad Bielsko-Biała 15:54,5(11) 31:42,3(8) 48:22,9(8) 1:05:04,0 05:20,1 14.8
9 13 Wróbel Marcin M (9) 1980 M2 (4) POL EBB SQUAD Bielsko Biała 15:33,4(9) 31:54,4(10) 49:16,6(9) 1:07:39,9 07:56,0 14.2
10 5 Macura Grzegorz M (10) 1986 M1 (6) POL Grupa Macura Międzyswieć 15:19,1(7) 31:22,3(7) 49:37,2(10) 1:08:28,5 08:44,6 14
11 9 Rączka Mateusz M (11) 1995 M1 (7) POL Wilkowice 16:18,0(13) 37:32,0(19) 54:20,9(15) 1:10:20,2 10:36,3 13.6
12 17 Marcol Dawid M (12) 1993 M1 (8) POL Rybnik 17:56,6(16) 36:10,3(16) 54:14,3(14) 1:11:11,9 11:28,0 13.5
13 18 Grzegorzek Jan M (13) 1982 M1 (9) POL Bkm Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16:48,4(15) 34:07,8(13) 52:34,7(12) 1:12:07,1 12:23,2 13.3
14 7 Piecha Rafał M (14) 1983 M1 (10) POL Czarnota Sport Centrum Bielsko Biała 18:16,2(18) 35:55,2(15) 54:07,5(13) 1:12:11,1 12:27,2 13.3
15 12 Twardzik Ryszard M (15) 1991 M1 (11) POL Bielsko Biała 18:34,7(19) 36:19,8(17) 54:22,3(16) 1:12:49,9 13:06,0 13.2
16 3 Czarnecki Marcin M (16) 1980 M2 (5) POL Sosnowiec 16:11,8(12) 32:42,1(11) 50:36,5(11) 1:17:09,3 17:25,4 12.4
17 11 Szczerba Łukasz M (17) 1985 M1 (12) POL Olsztyn 16:32,7(14) 35:13,1(14) 55:46,9(17) 1:18:25,9 18:42,0 12.2
18 6 Mazur Rafał M (18) 1979 M2 (6) POL NOX TEAM Mysłowice 18:14,9(17) 37:18,4(18) 56:31,9(18) 1:19:04,0 19:20,1 12.1
19 26 Dikow-Iwanow Marcin M (19) 1975 M2 (7) POL Fantic Beskidy Szczyrk 18:56,5(21) 39:01,8(20) 59:33,1(19) 1:19:10,9 19:27,0 12.1
20 19 Marszałek Adam M (20) 1971 M2 (8) POL Górki Wielkie 20:06,1(23) 40:41,4(21) 1:02:58,4(20) 1:23:32,4 23:48,5 11.5
21 1 Bies Rafał M (21) 1975 M2 (9) POL Bielsko Biała 19:36,0(22) 41:02,0(22) 1:03:39,4(21) 1:27:57,0 28:13,1 10.9
22 4 Gumula Wojtek M (22) 1968 M2 (10) POL ChallengeStore.com Rybnik 18:44,5(20) 43:01,5(23) 1:06:27,1(22) 1:30:23,3 30:39,4 10.6
23 14 Karkoszka Anna K (1) 1976 K2 (1) POL Świętoszówka 22:32,0(24) 47:28,1(24) 1:11:54,1(23) 1:33:33,5 33:49,6 10.3
24 23 Dytkowicz Barbara K (2) 1977 K2 (2) POL Fantic Beskidy Brenna 24:11,9(25) 49:31,9(25) 1:13:02,3(24) 1:37:08,6 37:24,7 9.9
DNF 8 Przybyla Marcin M 1983 M1 POL NUTREND Szczyrk 15:26,7(8) 33:15,0(12)
DNF 24 Karkoszka Bogdan M 1970 M2 POL 24:21,4(26)
DNS 16 Kłaczek Ksawier M 2003 M1 POL Rybnik

BGTimeSport © 2015-2020