XXI BIEG NA SZCZYT RYSIANKI

Wydarzenie:
XXI BIEG NA SZCZYT RYSIANKI XXI BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Organizator:
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka
Data:
05.09.2021
Miejsce:
Żabnica - Skałka
Dystans:
6.0 km
Zgłoszonych:
70
Ukończyło:
70
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 51 Kubica Marcin M (1) 1999 M20 (1) POL BUFF THE NORTH FACE TEAM POLAND Bielsko-Biała 31:07,7 05:11
2 85 Miskiewicz Mariusz M (2) 1981 M40 (1) POL Cieszyn 34:29,1 03:21,4 05:44
3 67 Maciejowski Maciej M (3) 1991 M30 (1) POL Rajcza 35:04,9 03:57,2 05:50
4 73 Izydorek Michał M (4) 1999 M20 (2) POL Meszna 35:22,8 04:15,1 05:53
5 64 Andrzejewski Piotr M (5) 1986 M30 (2) POL Wisła 36:23,9 05:16,2 06:03
6 50 Madejczyk Marek M (6) 1984 M30 (3) POL GOPR Beskidy Katowice 38:43,9 07:36,2 06:27
7 61 Golec Bartłomiej M (7) 1979 M40 (2) POL KS Kandahar Żabnica 38:46,0 07:38,3 06:27
8 68 Wejchenig Konrad M (8) 1991 M30 (4) POL Złatna 39:18,7 08:11,0 06:33
9 76 Seweryn Jacek M (9) 1978 M40 (3) POL Mysłowice Mysłowice 39:35,2 08:27,5 06:35
10 7 Łukosz Tomasz M (10) 1982 M30 (5) POL Czantoria Mt Ustroń 39:43,7 08:36,0 06:37
11 14 Stopka Slawek M (11) 1995 M20 (3) POL JUSTFEELFIT TEAM Ciecina 40:12,6 09:04,9 06:42
12 26 Hutny Jakub M (12) 2003 M16 (1) POL KS Sprint Bielsko-Biała Twardorzeczka 40:50,8 09:43,1 06:48
13 30 Słup Paweł M (13) 1990 M30 (6) POL KS KANDAHAR Bielsko-Biała, Śląskie 40:56,3 09:48,6 06:49
14 82 Maślanka Tomasz M (14) 1972 M40 (4) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 41:27,2 10:19,5 06:54
15 91 Proksa Robert M (15) 1964 M50 (1) POL UKS Chromik Mysłowice Mysłowice 42:13,1 11:05,4 07:02
16 11 Kastelik Grzegorz M (16) 1996 M20 (4) POL Kalna 42:26,1 11:18,4 07:04
17 80 Pytel Janusz M (17) 1958 M60 (1) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE Sosnowiec 42:37,3 11:29,6 07:06
18 57 Dyduch Andrzej M (18) 1999 M20 (5) POL ART - MET Bielsko-Biala 42:47,0 11:39,3 07:07
19 63 Dobija Andrzej M (19) 1961 M60 (2) POL Węgierska Górka 43:08,9 12:01,2 07:11
20 72 Sawicki Lucjan M (20) 1976 M40 (5) POL TEAM BROTHERS Żywiec 43:28,1 12:20,4 07:14
21 5 Kubkowski Mateusz M (21) 1990 M30 (7) POL Tarnowskie Góry 43:55,3 12:47,6 07:19
22 60 Stankiewicz Robert M (22) 1992 M20 (6) POL Radziechowy 44:38,1 13:30,4 07:26
23 48 Jurek Piotr M (23) 1974 M40 (6) POL Chorzów 45:02,2 13:54,5 07:30
24 78 Gutan Damian M (24) 1997 M20 (7) POL Bielsko-Biała 45:09,7 14:02,0 07:31
25 81 Kozik Tomasz M (25) 1981 M40 (7) POL Sprintex Team Brzuśnik 45:17,1 14:09,4 07:32
26 8 Jędraszczyk Mateusz M (26) 1988 M30 (8) POL Zakopane 45:47,4 14:39,7 07:37
27 70 Adamus-Kowalska Justyna K (1) 1979 K35 (1) POL Imielin 45:50,2 14:42,5 07:38
28 71 Bubała Łukasz M (27) 1986 M30 (9) POL Siemianowice i Przyjaciele Biegają Siemianowice 46:13,9 15:06,2 07:42
29 13 Włodarczyk Dawid M (28) 1985 M30 (10) POL MURCKI TEAM Tychy 46:23,3 15:15,6 07:43
30 17 Dziedzic Hubert M (29) 2004 M16 (2) POL JUSTFEELFIT TEAM Cięcina 46:49,1 15:41,4 07:48
31 22 Matuszczyk Marek M (30) 1979 M40 (8) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 47:30,4 16:22,7 07:55
32 20 Jędrusik Mateusz M (31) 1979 M40 (9) POL Brzeszcze 47:53,3 16:45,6 07:58
33 79 Szwed Renata K (2) 1974 K35 (2) POL Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 48:07,5 16:59,8 08:01
34 62 Golec Szymon M (32) 2005 M16 (3) POL KS Kandahar Żabnica 48:33,6 17:25,9 08:05
35 88 Woźniak Jacek M (33) 1977 M40 (10) POL pixonet.pl Rybnik 49:00,2 17:52,5 08:10
36 28 Golonka Marek M (34) 1970 M50 (2) POL BiegaMYsłowice Mysłowice 49:10,6 18:02,9 08:11
37 89 Panek Krzysztof M (35) 1976 M40 (11) POL Team Papry Bieruń 50:30,0 19:22,3 08:25
38 42 Kupczak Tadeusz M (36) 1962 M50 (3) POL Brzuśnik 50:36,4 19:28,7 08:26
39 43 Mojżeszek Mirosław M (37) 1991 M30 (11) POL Żywiec 51:08,8 20:01,1 08:31
40 75 Jaszczurowski Rafał M (38) 1986 M30 (12) POL Rajcza 51:16,3 20:08,6 08:32
41 38 Zdynowski Stanisław M (39) 1996 M20 (8) POL Żywiec 51:24,5 20:16,8 08:34
42 37 Holisz Arkadiusz M (40) 1978 M40 (12) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 51:31,0 20:23,3 08:35
43 36 Białecki Maciek M (41) 1969 M50 (4) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 51:31,7 20:24,0 08:35
44 58 Stalski Rafał M (42) 1980 M40 (13) POL Żywiec 51:33,2 20:25,5 08:35
45 39 Worek Magdalena K (3) 1973 K35 (3) POL RunRysiankaTeam Żabnica 51:58,5 20:50,8 08:39
46 2 Greń Zygmunt M (43) 1955 M60 (3) POL uks brenna gorki Brenna 52:24,0 21:16,3 08:44
47 69 Rudzki Artur M (44) 1976 M40 (14) POL Rysianka Team Cisiec 52:39,1 21:31,4 08:46
48 56 Sołtysek Marcin M (45) 1975 M40 (15) POL JUSTFEELFIT TEAM Cisiec 53:04,4 21:56,7 08:50
49 18 Strzałka Robert M (46) 1973 M40 (16) POL Żabnica 53:37,2 22:29,5 08:56
50 49 Matlakiewicz Tomasz M (47) 1979 M40 (17) POL Bielsko-Biała 53:52,3 22:44,6 08:58
51 83 Ryczkiewicz Andrzej M (48) 1976 M40 (18) POL MIY-OF-UTE Żywiec 54:56,8 23:49,1 09:09
52 35 Stebel Piotr M (49) 1969 M50 (5) POL PRZEWODNIK Skoczów 55:10,5 24:02,8 09:11
53 29 Hankus Sebastian M (50) 1983 M30 (13) POL Żywiec 55:14,5 24:06,8 09:12
54 59 Stalska Kamila K (4) 1997 K16 (1) POL Żywiec 55:58,0 24:50,3 09:19
55 41 Kupczak Bogusława K (5) 1967 K50 (1) POL Brzuśnik 56:23,5 25:15,8 09:23
56 65 Kupczak Maciej M (51) 1959 M60 (4) POL Cisiec 56:30,4 25:22,7 09:25
57 45 Juraszek Mariusz M (52) 1988 M30 (14) POL Żywiec 57:10,5 26:02,8 09:31
58 9 Stolarczyk Zuzanna K (6) 1979 K35 (4) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 57:35,8 26:28,1 09:35
59 54 Maciejowski Wiesław M (53) 1956 M60 (5) POL Olkusz Olkusz 58:02,0 26:54,3 09:40
60 6 Kamiński Robert M (54) 1988 M30 (15) POL Międzybrodzie Bialskie 58:12,5 27:04,8 09:42
61 40 Motyka Agata K (7) 1965 K50 (2) POL RunRysiankaTeam Żabnica 58:26,4 27:18,7 09:44
62 24 Matuszczyk Grażyna K (8) 1979 K35 (5) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 58:32,0 27:24,3 09:45
63 27 Kublin Szymon M (55) 1997 M20 (9) POL Twardorzecka 58:54,5 27:46,8 09:49
64 21 Tyrlik Barbara K (9) 1990 K25 (1) POL Żabnica 59:06,7 27:59,0 09:51
65 77 Łyczba Bogusław M (56) 1961 M60 (6) POL EcoJura Częstochowa 1:01:58,2 30:50,5 10:19
66 52 Kalinowska Jolanta K (10) 1969 K50 (3) POL Bielsko-Biała 1:03:09,2 32:01,5 10:31
67 66 Repelowicz Joanna K (11) 1965 K50 (4) POL Bielsko-Biała 1:03:48,0 32:40,3 10:38
68 55 Witos Karolina K (12) 2005 K16 (2) POL Cisiec 1:13:04,1 41:56,4 12:10
69 74 Buczek-Jaszczurowska Maria K (13) 1984 K35 (6) POL Podegrodzie 1:26:56,2 55:48,5 14:29
70 1 Gajewski Krzysztof M (57) 1956 M60 (7) POL uks brenna-górki Brenna 1:30:08,8 59:01,1 15:01

BGTimeSport © 2015-2020