XIV Maraton Beskidów

Wydarzenie:
XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW XIV Maraton Beskidy VII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
06.11.2021
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42.2 km
Zgłoszonych:
154
Ukończyło:
130
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto15kmCzasStratamin/km
1 15 Dijokas Marius M (1) 1981 M-III (1) LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn LT 1:08:12,1(1) 3:15:33,7 04:38
2 52 Jendrych Artur M (2) 1990 M-II (1) POL Klub, Biegający Świdnik Świdnik 1:08:52,9(2) 3:21:25,0 05:51,3 04:46
3 41 Gražys Vytautas M (3) 1967 M-IV (1) LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn LT 1:13:34,1(3) 3:28:55,6 13:21,9 04:57
4 2 Albrecht Krystian M (4) 2002 M-I (1) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 1:13:55,9(4) 3:32:28,5 16:54,8 05:02
5 1 Albrecht Arkadiusz M (5) 1975 M-III (2) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 1:13:56,0(5) 3:32:28,8 16:55,1 05:02
6 72 Lasek Dariusz M (6) 1972 M-III (3) POL Byledobiec Anin Kozy 1:14:05,1(6) 3:35:11,2 19:37,5 05:05
7 78 Łukasz Hankus M (7) 1981 M-III (4) POL Żywiec 1:19:48,7(14) 3:49:54,7 34:21,0 05:26
8 141 Widuch Jarek M (8) 1986 M-II (2) POL Pewel Slemienska 1:19:48,9(16) 3:50:29,2 34:55,5 05:27
9 118 Sawicki Marek M (9) 1987 M-II (3) POL Radziechowy 1:17:19,7(12) 3:52:31,0 36:57,3 05:30
10 16 Dobija Andrzej M (10) 1961 M-V (1) POL Przybędza 1:16:52,3(10) 3:53:06,1 37:32,4 05:31
11 116 Ryłko Krzysztof M (11) 1973 M-III (5) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 1:21:14,5(19) 3:53:56,5 38:22,8 05:32
12 14 Celiński Robert M (12) 1979 M-III (6) POL Byledobiec Anin Bielsko-Biała 1:16:28,8(7) 3:56:21,4 40:47,7 05:36
13 128 Styczeń Grzegorz M (13) 1971 M-IV (2) POL Grzegorz biega/Biegowa Kuźnia Bytom 1:23:44,3(24) 3:56:42,7 41:09,0 05:36
14 119 Sawicki Lucjan M (14) 1976 M-III (7) POL TEAM BROTHERS Zywiec 1:17:23,4(13) 3:58:00,3 42:26,6 05:38
15 42 Grzywacz Marcin M (15) 1974 M-III (8) POL MKS CZECHOWICE-DZIEDZICE Czechowice-Dziedzice 1:16:37,6(8) 4:00:34,2 45:00,5 05:42
16 6 Boroń Mateusz M (16) 1991 M-II (4) POL Hutasy Runners Team Kraków 1:19:48,9(15) 4:01:20,9 45:47,2 05:43
17 133 Szymura Wojciech M (17) 1973 M-III (9) POL Rybnik 1:16:55,0(11) 4:01:37,2 46:03,5 05:43
18 20 Firlej Marek M (18) 1989 M-II (5) POL PoWoli do celu Rychwałdek 1:16:37,8(9) 4:07:20,5 51:46,8 05:51
19 69 Kuciel Paweł M (19) 1989 M-II (6) POL Axis Usługi Fizjoterapeutyczne Tenczynek 1:20:24,0(17) 4:09:18,7 53:45,0 05:54
20 63 Kowalczyk Paweł M (20) 1974 M-III (10) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 1:22:56,6(22) 4:09:39,1 54:05,4 05:54
21 88 Mataitytė Agnė K (1) 1991 K-II (1) LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn LT 1:20:32,3(18) 4:09:48,7 54:15,0 05:55
22 136 Targosz Piotr M (21) 1977 M-III (11) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:24:06,9(25) 4:12:49,5 57:15,8 05:59
23 23 Gacka Rafał M (22) 1976 M-III (12) POL LUPUS TEAM Strzelewo 1:21:52,5(20) 4:15:00,0 59:26,3 06:02
24 54 Karcz Grzegorz M (23) 1982 M-II (7) POL Będuska Brygada Biegowa Myszków 1:27:33,6(29) 4:18:41,9 1:03:08,2 06:07
25 125 Stefaniak Mateusz M (24) 1990 M-II (8) POL Czerwionka-Leszczyny 1:28:02,7(32) 4:19:56,6 1:04:22,9 06:09
26 3 Bebak Krzysztof M (25) 1970 M-IV (3) POL Bobrek 1:31:50,5(46) 4:23:03,3 1:07:29,6 06:14
27 84 Malinowski Krzysztof M (26) 1969 M-IV (4) POL PoWoli do Celu Gilowice 1:22:20,0(21) 4:23:33,3 1:07:59,6 06:14
28 28 Gaweł Bogdan M (27) 1956 M-V (2) POL Synthos Zaborze 1:27:11,5(27) 4:24:55,4 1:09:21,7 06:16
29 91 Mazurek Artur M (28) 1970 M-IV (5) POL Czarny Bór Gmina Ludzi z Pasją Czarny Bór 1:29:31,8(38) 4:25:26,9 1:09:53,2 06:17
30 68 Kroczyński Sławomir M (29) 1961 M-V (3) POL Kołobrzeg 1:29:18,9(37) 4:25:39,8 1:10:06,1 06:17
31 8 Brandys Michał M (30) 1983 M-II (9) POL Yno Ultra Pawłowice 1:29:08,3(36) 4:26:14,6 1:10:40,9 06:18
32 59 Kołodziej Mateusz M (31) 1983 M-II (10) POL Katowice 1:23:14,3(23) 4:27:02,5 1:11:28,8 06:19
33 4 Bogdanowicz Beata K (2) 1977 K-III (1) POL Ultrakrew Gdańsk 1:31:09,7(45) 4:29:03,3 1:13:29,6 06:22
34 124 Sosna Kazimierz M (32) 1959 M-V (4) POL Bieruń 1:27:54,3(31) 4:29:28,6 1:13:54,9 06:23
35 96 Ogórek Tomasz M (33) 1985 M-II (11) POL Romantycy Bielsko-Biała 1:28:45,5(33) 4:30:43,5 1:15:09,8 06:24
36 150 Laszczak Robert M (34) 1991 M-II (12) POL Lipowa ul lipowska 133 1:27:11,5(28) 4:31:58,9 1:16:25,2 06:26
37 26 Gałek Aleksander M (35) 1983 M-II (13) POL pragmatiq.pl Poznań 1:30:36,0(41) 4:34:52,6 1:19:18,9 06:30
38 154 Kalita Marcin M (36) 1980 M-III (13) POL kościelisko Kościelisko 1:41:48,3(73) 4:37:25,6 1:21:51,9 06:34
39 129 Swoboda Leszek M (37) 1973 M-III (14) POL Mafia Team Lubliniec Solarnia 1:28:59,4(35) 4:37:29,4 1:21:55,7 06:34
40 90 Matysek Grzegorz M (38) 1986 M-II (14) POL Katowice 1:35:19,9(53) 4:37:44,4 1:22:10,7 06:34
41 94 Miodoński Jan M (39) 1993 M-I (2) POL Cieszyn 1:30:37,3(42) 4:37:59,6 1:22:25,9 06:35
42 29 Gawenda Krzysztof M (40) 1978 M-III (15) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 1:28:59,3(34) 4:41:01,2 1:25:27,5 06:39
43 99 Ostrowski Miroslaw M (41) 1965 M-IV (6) POL Przewodnik Beskidzki Bielsko-Biała 1:27:49,6(30) 4:41:34,1 1:26:00,4 06:40
44 120 Seruga Robert M (42) 1991 M-II (15) POL Rudzica 1:34:37,4(51) 4:42:59,7 1:27:26,0 06:42
45 146 Wypych Arkadiusz M (43) 1978 M-III (16) POL Ultra Piotrków Piotrków Trybunalski 1:30:38,0(43) 4:43:16,2 1:27:42,5 06:42
46 13 Cander Katarzyna K (3) 1982 K-II (2) POL Ultra Piotrków Moszczenica 1:30:43,8(44) 4:43:16,3 1:27:42,6 06:42
47 9 Broda Wojciech M (44) 1969 M-IV (7) POL HUTASY RUNNERS TEAM Kraków 1:26:49,8(26) 4:48:52,9 1:33:19,2 06:50
48 135 Świątek Anna K (4) 1989 K-II (3) POL Kraków 1:35:40,9(57) 4:49:15,6 1:33:41,9 06:51
49 62 Kowalczyk Maria K (5) 1976 K-III (2) POL Lipnica Mała 1:31:55,2(47) 4:53:17,9 1:37:44,2 06:57
50 148 Zwęgliński Andrzej M (45) 1976 M-III (17) POL Kędzierzyn-Koźle 1:35:38,2(56) 4:53:37,5 1:38:03,8 06:57
51 101 Paczkowski Paweł M (46) 1973 M-III (18) POL NU-MED Łódź 1:34:35,5(50) 4:54:09,6 1:38:35,9 06:58
52 25 Gailius Viktoras M (47) 1993 M-I (3) LTU Sporto mokykla Vilniaus r. sav. Niemenczyn LT 1:35:19,9(52) 4:55:38,0 1:40:04,3 07:00
53 115 Rudnicki Paweł M (48) 1973 M-III (19) POL Rudniccy Krotoszyn 1:38:36,4(66) 4:55:50,2 1:40:16,5 07:00
54 111 Potęga Grzegorz M (49) 1968 M-IV (8) POL Dąbrowa Górnicza 1:29:33,8(39) 4:56:42,0 1:41:08,3 07:01
55 61 Kordziński Kazimierz M (50) 1958 M-V (5) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 1:40:13,3(71) 5:03:18,7 1:47:45,0 07:11
56 60 Konopka Jan M (51) 1995 M-I (4) POL Kraków 1:37:19,3(59) 5:03:35,3 1:48:01,6 07:11
57 44 Hamela Krzysztof M (52) 1960 M-V (6) POL AWSA TEAM Chorzów 1:38:12,8(64) 5:03:52,8 1:48:19,1 07:12
58 70 Kurinnyi Bohdan M (53) 1991 M-II (16) UKR SPARTANIE DZICIOM Murów 1:49:14,3(88) 5:04:10,9 1:48:37,2 07:12
59 79 Maciejczyk Piotr M (54) 1987 M-II (17) POL Owadów 1:37:52,8(62) 5:04:39,3 1:49:05,6 07:13
60 149 Chudzik Michał M (55) 1990 M-II (18) POL Kraków 1:37:19,1(58) 5:04:39,3 1:49:05,6 07:13
61 85 Małkowski Bogdan M (56) 1968 M-IV (9) POL SPARTANIE DZIECIOM Murów 1:30:33,3(40) 5:05:59,7 1:50:26,0 07:15
62 17 Doczekalski Jarek M (57) 1971 M-IV (10) POL GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI Jastrzębie-Zdrój 1:34:10,3(49) 5:07:44,0 1:52:10,3 07:17
63 74 Lasota Mirosław M (58) 1953 M-V (7) POL Walcz 1:41:43,0(72) 5:07:44,3 1:52:10,6 07:17
64 138 Walendzik Wiesia K (6) 1975 K-III (3) POL Warszawa 1:38:38,7(67) 5:08:15,3 1:52:41,6 07:18
65 48 Jakubowska Renata K (7) 1952 K-V (1) POL Bielsko-Biała 1:44:02,0(79) 5:09:25,4 1:53:51,7 07:19
66 53 Kałaczyński Ryszard M (59) 1960 M-V (8) POL 366 Witunia Witunia 1:38:18,7(65) 5:09:44,6 1:54:10,9 07:20
67 103 Pągowski Andrzej M (60) 1973 M-III (20) POL Wrocław 1:32:57,4(48) 5:10:32,3 1:54:58,6 07:21
68 66 Karkowska Wiesława K (8) 1960 K-V (2) POL Baranowo 1:44:56,6(80) 5:10:48,2 1:55:14,5 07:21
69 151 Golec Aleksandra K (9) 1970 K-IV (1) POL Team Golec Żywiec 1:43:17,9(76) 5:11:24,5 1:55:50,8 07:22
70 75 Liszka Piotrek M (61) 1953 M-V (9) POL Bytom 1:49:08,5(87) 5:11:48,7 1:56:15,0 07:23
71 104 Piechota Arkadiusz M (62) 1985 M-II (19) POL KS M.E.T.A. Rydułtowy 1:37:34,7(61) 5:12:31,5 1:56:57,8 07:24
72 132 Szymski Rafał M (63) 1979 M-III (21) POL Cidry Lotajom Radzionków 1:39:39,1(69) 5:13:33,4 1:57:59,7 07:25
73 152 Golec Ryszard M (64) 1969 M-IV (11) POL Team Golec Żywiec 1:43:17,7(75) 5:13:48,2 1:58:14,5 07:26
74 76 Luksza Radek M (65) 1974 M-III (22) CZE MK Seitl Ostrawa Ostrawa 1:50:15,8(91) 5:15:17,6 1:59:43,9 07:28
75 143 Wodejko Artur M (66) 1976 M-III (23) POL TBKM Wilk Solec Kujawski Solec Kujawski 1:35:37,6(55) 5:16:23,0 2:00:49,3 07:29
76 7 Borowiak Piotr M (67) 1976 M-III (24) POL Bytom 1:54:38,8(109) 5:17:45,5 2:02:11,8 07:31
77 58 Kłosek Jacek M (68) 1989 M-II (20) POL 100 Marathon Club Poland Racibórz 1:54:39,8(110) 5:17:45,5 2:02:11,8 07:31
78 122 Slotała Dariusz M (69) 1962 M-IV (12) POL Klub 366 Zakrzewo 1:46:54,1(82) 5:21:54,0 2:06:20,3 07:37
79 37 Gorzyński Jacek M (70) 1984 M-II (21) POL TeamArsanit Jaskrów 1:51:10,3(95) 5:23:19,8 2:07:46,1 07:39
80 126 Stolorz Arkadiusz M (71) 1985 M-II (22) POL TeamArsanit Imielin 1:51:10,5(96) 5:23:19,8 2:07:46,1 07:39
81 45 Huzarewicz Henryk M (72) 1977 M-III (25) POL TeamArsanit Radzionków 1:51:11,0(97) 5:23:20,1 2:07:46,4 07:39
82 12 Burek Andrzej M (73) 1952 M-V (10) POL 100 M C Polska Szczecin 1:52:01,9(98) 5:23:54,5 2:08:20,8 07:40
83 24 Gacka Anna K (10) 1978 K-III (4) POL LUPUS TEAM Strzelewo 1:37:54,3(63) 5:25:17,4 2:09:43,7 07:42
84 22 Flis Dariusz M (74) 1967 M-IV (13) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:39:08,2(68) 5:25:17,7 2:09:44,0 07:42
85 144 Woźniak Janusz M (75) 1963 M-IV (14) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn 1:42:47,6(74) 5:25:59,9 2:10:26,2 07:43
86 21 Flasiński Michał M (76) 1984 M-II (23) POL Gliwice 1:47:33,0(85) 5:26:18,3 2:10:44,6 07:43
87 32 Gnot Katarzyna K (11) 1974 K-III (5) POL Spartanie Dzieciom 1:49:14,5(89) 5:27:00,9 2:11:27,2 07:44
88 107 Pobłocki Jan M (77) 1957 M-V (11) POL Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk 1:53:42,9(103) 5:28:19,8 2:12:46,1 07:46
89 71 Kwiczal Rafal M (78) 1996 M-I (5) POL Czarna 1:43:57,4(78) 5:29:34,4 2:14:00,7 07:48
90 114 Repka Marek M (79) 1973 M-III (26) POL LupusTeam Bydgoszcz 1:46:54,3(83) 5:33:38,5 2:18:04,8 07:54
91 102 Paczuski Piotr M (80) 1981 M-III (27) POL Sokołów Podlaski 1:37:21,1(60) 5:34:08,6 2:18:34,9 07:55
92 73 Lasota Irena K (12) 1951 K-VI (1) POL Walcz 1:43:52,1(77) 5:34:32,9 2:18:59,2 07:55
93 83 Malinowski Zbigniew M (81) 1954 M-V (12) POL KOŁOBRZEG MORZEM DOBRA Kołobrzeg 1:52:18,3(100) 5:34:57,9 2:19:24,2 07:56
94 142 Wilińska-Zywert Agnieszka K (13) 1979 K-III (6) POL Spartanie Dzieciom Pobiedziska 1:51:02,5(94) 5:38:03,7 2:22:30,0 08:00
95 127 Styczeń Justyna K (14) 1983 K-II (4) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:47:50,0(86) 5:38:08,1 2:22:34,4 08:00
96 38 Gościej Andrzej M (82) 1947 M-VI (1) POL Wieliczka-Solne Miasto Wieliczka 1:49:53,0(90) 5:38:38,7 2:23:05,0 08:01
97 112 Puzio Waldemar M (83) 1958 M-V (13) POL Dębicki Klub Biegacza Maratończyk Dębica 1:54:27,7(105) 5:39:09,3 2:23:35,6 08:02
98 51 Jedliński Bartosz M (84) 1976 M-III (28) POL Dębicki Klub Biegacza Maratończyk Dębica 1:54:28,3(106) 5:39:10,4 2:23:36,7 08:02
99 113 Rączka Jarosław M (85) 1971 M-IV (15) POL Żywiec 1:40:08,4(70) 5:46:20,3 2:30:46,6 08:12
100 19 Dziasek Kamil M (86) 1992 M-I (6) POL Ostre 1:55:44,6(113) 5:46:33,7 2:31:00,0 08:12
101 86 Masiulaniec Agata K (15) 1990 K-II (5) POL Biegowy świat/ Ultra krew Gdańsk 1:53:52,4(104) 5:47:22,7 2:31:49,0 08:13
102 50 Jastrzembski Edmund M (87) 1972 M-III (29) POL Bydgoszcz Fan Maraton Gdańsk 1:46:52,5(81) 5:48:38,3 2:33:04,6 08:15
103 18 Dorobek Agata K (16) 1973 K-III (7) POL Reshape runners Zabrze 1:57:37,8(118) 5:49:52,4 2:34:18,7 08:17
104 47 Jakubczyk Piotr M (88) 1975 M-III (30) POL Parkrun Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle 1:57:29,6(117) 5:50:38,8 2:35:05,1 08:18
105 108 Podgórska Jola K (17) 1974 K-III (8) POL parkrun Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle 1:57:26,9(114) 5:50:39,0 2:35:05,3 08:18
106 81 Majkrzak Mariusz M (89) 1976 M-III (31) POL MOCNI POMOCNI/WŁÓCZYKIJE POWIATU SU Sucha Beskidzka 1:50:52,4(92) 5:52:09,1 2:36:35,4 08:20
107 139 Waluś Włodzimierz M (90) 1960 M-V (14) POL SMS Szczyrk Bielsko-Biała 1:52:12,8(99) 5:53:48,4 2:38:14,7 08:23
108 106 Piontek Andrzej M (91) 1965 M-IV (16) POL Cidry Lotajom Bytom 1:54:29,2(107) 5:54:56,7 2:39:23,0 08:24
109 105 Piontek Bożena K (18) 1969 K-IV (2) POL Cidry Lotajom Bytom 1:54:32,7(108) 5:54:57,3 2:39:23,6 08:24
110 35 Gorczewska Renata K (19) 1970 K-IV (3) POL ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:54:39,9(111) 5:57:04,1 2:41:30,4 08:27
111 100 Ozimiński Maciej M (92) 1984 M-II (24) POL Twardorzeczka 1:51:00,8(93) 5:58:46,5 2:43:12,8 08:30
112 27 Gancarczyk Bartosz M (93) 1986 M-II (25) POL UNIMET AUTOMOTIVE Tychy 1:47:12,6(84) 5:58:47,8 2:43:14,1 08:30
113 92 Mędrala Czesław M (94) 1946 M-VI (2) POL MĘDRALA-TEAM Bielsko-Biała 1:58:31,4(122) 6:03:03,9 2:47:30,2 08:36
114 46 Inglant Zbigniew M (95) 1966 M-IV (17) POL Run log com Chorzów 1:57:28,4(115) 6:06:00,7 2:50:27,0 08:40
115 130 Sypniewska Hanna K (20) 1954 K-V (3) POL Spartanie Dzieciom/ Ultraway Gdynia 1:57:28,4(116) 6:07:07,6 2:51:33,9 08:41
116 93 Mierzwa Adam M (96) 1969 M-IV (18) POL Zabrze 1:58:24,9(119) 6:08:11,6 2:52:37,9 08:43
117 34 Gołofit Aneta K (21) 1981 K-III (9) POL Lublin 1:58:25,8(120) 6:08:12,4 2:52:38,7 08:43
118 39 Górecki Sławomir M (97) 1974 M-III (32) POL Bielsko - Biała 1:53:09,7(102) 6:08:18,5 2:52:44,8 08:43
119 40 Górecki Dariusz M (98) 1968 M-IV (19) POL Lipowa 1:53:07,3(101) 6:08:18,7 2:52:45,0 08:43
120 131 Szaton Bogusław M (99) 1969 M-IV (20) POL MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ Czeladź 1:58:30,4(121) 6:13:17,0 2:57:43,3 08:50
121 80 Maciejewski Bogusław M (100) 1958 M-V (15) POL Kwidzyn 1:59:54,6(123) 6:27:32,1 3:11:58,4 09:10
122 153 Siara Bartosz M (101) 1980 M-III (33) POL 13 Śląska Brygada Obrony Terytorial Sosnowiec 1:55:39,5(112) 6:28:36,6 3:13:02,9 09:12
123 145 Woźniak Lidia K (22) 1967 K-IV (4) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn 2:00:29,5(124) 6:29:32,8 3:13:59,1 09:13
124 123 Sławiński Kazimierz M (102) 1974 M-III (34) POL Kielce 2:09:17,1(125) 6:53:59,2 3:38:25,5 09:48
125 97 Opoka Andrzej M (103) 1963 M-IV (21) POL KG Kielce Kielce 2:10:28,3(126) 6:55:49,4 3:40:15,7 09:51
126 10 Bubel Alina K (23) 1969 K-IV (5) POL Wrocław 2:20:29,7(130) 7:03:08,8 3:47:35,1 10:01
127 57 Kłos Aneta K (24) 1981 K-III (10) POL Poznań 2:17:05,1(128) 7:20:40,5 4:05:06,8 10:26
128 87 Maszewska-Wach Mariola K (25) 1982 K-II (6) POL Rawa Mazowiecka 2:17:00,9(127) 7:20:41,5 4:05:07,8 10:26
129 110 Porwit Aleksandra K (26) 1974 K-III (11) POL Wola 2:17:06,5(129) 7:20:43,3 4:05:09,6 10:26
130 55 Kasierska Ewa Katarzyna K (27) 1948 K-VI (2) POL WKB META LUBLINIEC Poznań 2:37:01,1(131) 8:45:06,6 5:29:32,9 12:26
DNF 5 Borkowski Aleksander M 1956 M-V POL Świnoujście
DNS 11 Bukowińska Anna K 1967 K-IV POL Biłgoraj Biłgoraj
DNS 30 Gawlas Zbigniew M 1978 M-III POL BRENNA/JELEŚNIA
DNS 31 Glajcar Jakub M 1984 M-II POL jakub glajcar team Wisła
DNS 33 Gnot Krzysztof M 1973 M-III POL Spartanie Dzieciom Opole
DNS 36 Gorzyńska Agnieszka K 1984 K-II POL TeamArsanit Jaskrów
DNS 43 Gutowski Piotr M 1990 M-II POL Złoty Stok
DNS 49 Jarecka Monika K 1980 K-III POL TeamArsanit Siemianowice Śląskie
DNS 56 Klepacki Michał M 1980 M-III POL Warszawski Klub Rogatego Morsa Warszawa
DNS 64 Kozik Tomasz M 1981 M-III POL Sprintex Team Brzuśnik
DNS 65 Kozioł Paweł M 1990 M-II POL TeamArsanit Siemianowice Śląskie
DNS 67 Kroczyńska Kinga K 1979 K-III POL Kołobrzeg
DNS 77 Łasek Dariusz M 1960 M-V POL ZNAJOMI SĘDZIEGO Głogów
DNS 82 Maletka Joanna K 1983 K-II POL Warszawski Klub Rogatego Morsa Warszwwa
DNS 89 Matlok Marek M 1976 M-III POL Reshape Runners Zabrze
DNS 95 Obidowicz Agata K 1987 K-II POL Teign Village Newto Abbott
DNS 98 Ostrowski Zygmunt M 1959 M-V POL biegam bo lubie Tychy
DNS 109 Polek Justyna K 1977 K-III POL Spartanie Dzieciom Opole
DNS 117 Sagan Łukasz M 1983 M-II POL Krzczonów
DNS 134 Śmigielska-Stasicka Monika K 1978 K-III POL Oświęcim-Poręba Wielka
DNS 137 Urbańczyk Marcin M 1981 M-III POL URBANCZYK DZIADU TEAM Dąbrowa Górnicza
DNS 140 Waśko Paweł M 1973 M-III POL Centrum Masażu Bielsko Biała
DNS 147 Zemła Krzysztof M 1962 M-IV POL Malinowice
DSQ 121 Silnicka Maryla K 1972 K-III POL Bielsko-Biała 1:35:25,5(54) 3:58:44,9 43:11,2 05:39

BGTimeSport © 2015-2020