IX Biegać jest Bosko

Wydarzenie:
IX Biegać jest Bosko IX Biegać jest Bosko
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu
Data:
15.08.2021
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
67
Ukończyło:
66
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 42 Wójcik Paweł M (1) 1976 POL Scorpio Oosterhout Rudze 16:52,9 03:22
2 41 Mendyk Przemysław M (2) 1992 POL - Bobrek 17:12,1 00:19,2 03:26
3 21 Szromba Szymon M (3) 2004 POL UKS Brzeszcze Oświęcim 17:33,6 00:40,7 03:30
4 53 Jakubiec Paweł M (4) 2005 POL MJMETAL Oświęcim 17:43,3 00:50,4 03:32
5 27 Czechowicz Kamil M (5) 1999 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 17:44,2 00:51,3 03:32
6 22 Moskwa Sławomir M (6) 1986 POL Jawiszowice 17:57,3 01:04,4 03:35
7 38 Wójcik Wiesław M (7) 1965 POL Rudze Rudze 18:26,1 01:33,2 03:41
8 11 Jarzębowicz Paweł M (8) 1979 POL Zadyszka Oświęcim Zaborze 18:43,3 01:50,4 03:44
9 40 Pawela Marcin M (9) 1982 POL Run to the hills team Libiąż Libiąż 18:54,1 02:01,2 03:46
10 64 Wiśniewski Tomasz M (10) 1969 POL TIK TEAM Kraków 19:10,3 02:17,4 03:50
11 19 Sambak Tadeusz M (11) 1969 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 19:33,9 02:41,0 03:54
12 25 Czuwaj Andrzej M (12) 1976 POL Zadyszka Oświęcim Grojec 19:43,7 02:50,8 03:56
13 57 Janyga Franek M (13) 1985 POL MJMETAL Oświęcim 19:43,7 02:50,8 03:56
14 28 Zieliński Ireneusz M (14) 1969 POL Team DKMS Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 20:08,3 03:15,4 04:01
15 61 Ryłko Krzysztof M (15) 1973 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 20:17,6 03:24,7 04:03
16 33 Domasik Radosław M (16) 1988 POL Zaborze 21:17,7 04:24,8 04:15
17 34 Szczerbowski Dariusz M (17) 1993 POL Oświęcim 21:21,3 04:28,4 04:16
18 23 Kowalczyk Paweł M (18) 1974 POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 21:24,9 04:32,0 04:16
19 63 Kąś Iwona K (1) 1980 POL TIK TEAM Kraków 21:25,1 04:32,2 04:17
20 18 Suślik Krzysztof M (19) 1988 POL Oświęcim 21:54,5 05:01,6 04:22
21 17 Sosna Kazimierz M (20) 1959 POL Bieruń 21:59,1 05:06,2 04:23
22 2 Łazarz Andrzej M (21) 1966 POL Oświęcim 22:40,0 05:47,1 04:32
23 55 Bulanda Andrzej M (22) 1977 POL Bieruń 22:41,0 05:48,1 04:32
24 67 Kobosko Paweł M (23) 1977 POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 22:50,5 05:57,6 04:34
25 10 Porębski Marek M (24) 1971 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 22:58,2 06:05,3 04:35
26 43 Gaweł Bogdan M (25) 1956 POL Parafianin MB Wspomożenia Wiernych Zaborze 23:02,4 06:09,5 04:36
27 24 Ryszka Piotr M (26) 1981 POL Grojec 23:08,8 06:15,9 04:37
28 66 Garbuz Marcin M (27) 1973 POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 23:18,4 06:25,5 04:39
29 45 Domin Łukasz M (28) 1980 POL Run to The Hills Team Libiąż Zagórze 23:29,6 06:36,7 04:41
30 36 Żelech Grzegorz M (29) 1985 POL PoWoli do celu Wola 24:14,1 07:21,2 04:50
31 20 Skibicki Krzysztof M (30) 1970 POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 24:15,2 07:22,3 04:51
32 46 Mieszczak Krzysztof M (31) 1985 POL Oświęcim 24:16,5 07:23,6 04:51
33 65 Mazerski Jarosław M (32) 1985 POL Toruń 24:23,1 07:30,2 04:52
34 54 Ligęza Jakub M (33) 1989 POL Polanka Wielka 24:40,5 07:47,6 04:56
35 3 Chrobok Marcin M (34) 1977 POL Oświęcim 24:45,9 07:53,0 04:57
36 37 Jońca Jarosław M (35) 1970 POL parkrun Chrzanów Chrzanów 24:47,0 07:54,1 04:57
37 6 Nizioł Tomasz M (36) 1995 POL Oświęcim 24:56,7 08:03,8 04:59
38 52 Kuciel Robert M (37) 1982 POL Running bolecin Bolęcin 25:07,1 08:14,2 05:01
39 32 Janiczek Bartosz M (38) 1985 POL Zaborze 25:10,8 08:17,9 05:02
40 13 Piekarczyk Marcin M (39) 1987 POL Rajsko 25:14,3 08:21,4 05:02
41 9 Świerguła Mirosław M (40) 1979 POL Klub Biegacza SOBÓTKA Oświęcim 25:19,8 08:26,9 05:03
42 62 Kowalik Emilia K (2) 2001 POL Wieliczka 25:29,4 08:36,5 05:05
43 31 Pilszyk Kazimierz M (41) 1959 POL SENIORZY Grojec 25:30,7 08:37,8 05:06
44 29 Michulec Tadeusz M (42) 1959 POL CHALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI Bieruń 25:35,8 08:42,9 05:07
45 44 Maciborek Witold M (43) 1963 POL Oświęcim 25:57,1 09:04,2 05:11
46 56 Krawczyk Mirosław M (44) 1958 POL MJMETAL Oświęcim 26:27,0 09:34,1 05:17
47 59 Kaczor Paweł M (45) 1982 POL MJMETAL Oświęcim 26:27,1 09:34,2 05:17
48 35 Góralczyk Katarzyna K (3) 1974 POL Synthos Oświęcim Oświęcim 26:42,3 09:49,4 05:20
49 30 Zakrzewski Tomasz M (46) 1976 POL Chełmek 27:30,4 10:37,5 05:30
50 4 Porębska Aleksandra K (4) 1976 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 27:58,5 11:05,6 05:35
51 5 Krieger Andrzej M (47) 1970 POL Oświęcim 28:05,9 11:13,0 05:37
52 60 Wieczorek Patryk M (48) 2006 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 28:16,1 11:23,2 05:39
53 26 Wieczorek Maciej M (49) 1983 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 28:16,5 11:23,6 05:39
54 50 Pater Szymon M (50) 2008 POL MJMETAL Oświęcim 28:35,9 11:43,0 05:43
55 49 Pater Janusz M (51) 1978 POL MJMETAL Oświęcim 30:10,2 13:17,3 06:02
56 48 Liber Wojciech M (52) 2008 POL MJMETAL Oświęcim 30:10,6 13:17,7 06:02
57 7 Czarski Michał M (53) 1964 POL A-MI-GO Katowice 30:13,6 13:20,7 06:02
58 39 Bączek Wioleta K (5) 1991 POL Run to The Hills Libiąż Libiąż 31:52,9 15:00,0 06:22
59 47 Wiecheć Agnieszka K (6) 1987 POL Oświęcim 32:12,8 15:19,9 06:26
60 8 Emessaouden Florentyna K (7) 1969 POL A-MI-GO Katowice 33:43,9 16:51,0 06:44
61 1 Zalewski Paweł M (54) 1986 POL Stowarzyszenie Aktywnych Polaków Oświęcim 34:21,4 17:28,5 06:52
62 51 Seratowicz Adam M (55) 1952 POL MJMETAL Oświęcim 40:18,6 23:25,7 08:03
63 14 Hodur Jacek M (56) 1973 POL D.A.M.Y.R.A.D.E Chrzanów 40:31,8 23:38,9 08:06
64 15 Sikora Ewelina K (8) 1987 POL Time Out Akademia Ruchu Oświęcim 47:41,3 30:48,4 09:32
65 16 Bębenek Maciej M (57) 1985 POL Time Out Akademia Ruchu Oświęcim 47:41,3 30:48,4 09:32
66 12 Madej Józef M (58) 1951 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 49:43,1 32:50,2 09:56
DNS 58 Syryński Sebastian M 1978 POL MJMETAL Oświęcim

BGTimeSport © 2015-2020