Nordic Walking

Wydarzenie:
6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze 6. Bieg na Bucze & Nordic Walking & miniBucze
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
04.09.2021
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5.7 km
Zgłoszonych:
27
Ukończyło:
27
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 172 Romanowski Daniel M (1) 1997 OPEN-M (1) POL Katowicki Nordic Walking Rybnik 36:36,2 06:25
2 161 Karłowski Wojciech M (2) 1973 OPEN-M (2) POL Szyce 38:17,6 01:41,4 06:43
3 171 Pustówka Arkadiusz M (3) 1978 OPEN-M (3) POL Olza Cieszyn Hażlach 38:23,2 01:47,0 06:44
4 155 Dędys Eugeniusz M (4) 1957 OPEN-M (4) POL Skoczów 38:25,2 01:49,0 06:44
5 177 Mielcarek Leszek M (5) 1955 OPEN-M (5) POL niezrzeszony Bytom 39:44,1 03:07,9 06:58
6 166 Pancerz Mariusz M (6) 1979 OPEN-M (6) POL Bielsko-Biała 40:33,0 03:56,8 07:06
7 153 Czepczar Mariusz M (7) 1980 OPEN-M (7) POL Hager Sport Team Radlin 41:54,8 05:18,6 07:21
8 159 Greń Janina K (1) 1970 OPEN-K (1) MGB-K (1) POL RUN HUTA Brenna 44:50,9 08:14,7 07:52
9 158 Gabryś Arkadiusz M (8) 1976 OPEN-M (8) POL Cieszyn 45:41,9 09:05,7 08:01
10 167 Pancerz Joanna K (2) 1983 OPEN-K (2) POL Bielsko-Biała 45:44,6 09:08,4 08:01
11 179 Dubiel Marta K (3) 1981 OPEN-K (3) POL Kozy 46:03,1 09:26,9 08:04
12 154 Demel Marcin M (9) 1983 OPEN-M (9) POL KS M.E.T.A. Pszów 47:40,5 11:04,3 08:21
13 152 Chrapek Edyta K (4) 1982 OPEN-K (4) MGB-K (2) POL Brenna 48:16,8 11:40,6 08:28
14 165 Nittner-Łysek Marcelina K (5) 1984 OPEN-K (5) MGB-K (3) POL Górki Wielkie 48:54,3 12:18,1 08:34
15 168 Parysz Wiesław M (10) 1959 OPEN-M (10) POL wolny strzelec Jarząbkowice 49:43,4 13:07,2 08:43
16 162 Kozik-Możdżeń Ewa K (6) 1984 OPEN-K (6) POL Drogomyśl 49:47,8 13:11,6 08:44
17 160 Jaworski Andrzej M (11) 1963 OPEN-M (11) MGB-M (1) POL Górki Wielkie 50:45,4 14:09,2 08:54
18 170 Pasterak Piotr M (12) 1980 OPEN-M (12) POL Marcyporęba 51:07,9 14:31,7 08:58
19 169 Pasterak Lidia K (7) 1977 OPEN-K (7) POL Marcyporęba 51:50,3 15:14,1 09:05
20 157 Dubiel Joanna K (8) 1972 OPEN-K (8) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 52:18,0 15:41,8 09:10
21 176 Waliczek Wioleta K (9) 1996 OPEN-K (9) POL Harbutowice 53:01,2 16:25,0 09:18
22 151 Chałupska Bożena K (10) 1972 OPEN-K (10) POL Pszów 53:36,6 17:00,4 09:24
23 174 Szczypka Karolina K (11) 1996 OPEN-K (11) POL Chybie 54:49,7 18:13,5 09:37
24 178 Solecka Szarka K (12) 1984 OPEN-K (12) POL Bielsko-Biała 56:33,3 19:57,1 09:55
25 156 Drąg Magdalena K (13) 1984 OPEN-K (13) POL Tychy 57:29,4 20:53,2 10:05
26 175 Szymura Barbara K (14) 1973 OPEN-K (14) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 57:36,9 21:00,7 10:06
27 173 Strach Jan M (13) 1954 OPEN-M (13) MGB-M (2) POL Górki Małe 1:00:51,6 24:15,4 10:40

BGTimeSport © 2015-2020