Tatra Trail

Wydarzenie:
Tatrzański Festiwal Biegowy 2021 Tatrzański Festiwal Biegowy 2021
Organizator:
Klub Wysokogórski w Zakopanem
Data:
24.07.2021
Miejsce:
Gmina Kościelisko
Dystans:
19.0 km
Zgłoszonych:
328
Ukończyło:
262
Nieklasyfikowani:
66
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempoKara
1 101 Łobodziński Piotr M (1) 1985 Senior-M (1) POL KS Prefbet-Sonarol Bielsk Podlaski 1:16:38,8 04:02
2 104 Jaśtal Piotr M (2) 1994 Senior-M (2) POL LKB Rudnik/AZS UJK Kielce Domaszowice 1:20:13,2 03:34,4 04:13
3 725 Tabor Dominik M (3) 1995 Senior-M (3) POL Kraków Athletics Team Kraków 1:20:58,3 04:19,5 04:15
4 681 Pyszel Florian M (4) 1995 Senior-M (4) POL Piekielni Warszawa Gdańsk 1:22:43,0 06:04,2 04:21
5 106 Sobas Jacek M (5) 1985 Senior-M (5) POL ASICSFrontRunnerPoland Kędzierzyn-Koźle 1:23:32,5 06:53,7 04:23
6 110 Tarasek Wojciech M (6) 1993 Senior-M (6) POL #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl Stara Wieś 1:26:06,8 09:28,0 04:31
7 788 Szymborski Rafał M (7) 1992 Senior-M (7) POL BKS Wataha Warszawa Góra 1:28:08,5 11:29,7 04:38
8 535 Duszyński Sebastian M (8) 1989 Senior-M (8) POL Warszawa 1:29:15,8 12:37,0 04:41
9 800 Ficner Anna K (1) 1985 Senior-K (1) POL mks siechnice/ olaws złotoryja Złotoryja 1:29:47,3 13:08,5 04:43
10 518 Chłanda Sebastian M (9) 1985 Senior-M (9) POL Grupetto Gorlice Gorlice 1:30:18,0 13:39,2 04:45
11 105 Żuchowski Daniel M (10) 1988 Senior-M (10) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 1:30:35,5 13:56,7 04:46
12 533 Dudzik Łukasz M (11) 1984 Senior-M (11) POL Góral Biega Kamienica 1:31:15,3 14:36,5 04:48
13 689 Rynkowski Bartosz M (12) 1989 Senior-M (12) POL Nowy Dwór Gdański 1:31:52,6 15:13,8 04:50
14 792 Hetman Radosław M (13) 1981 Masters-M (1) POL Grupa Nomax Jaworzno 1:32:06,7 15:27,9 04:50
15 580 Kaczmarek Michał M (14) 1986 Senior-M (13) POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków 1:32:19,1 15:40,3 04:51
16 609 Lańda Maciej M (15) 1992 Senior-M (14) POL Biały Dunajec 1:33:15,2 16:36,4 04:54
17 544 Gawlas Dominik M (16) 1982 Senior-M (15) POL Rysianka team/TJ Jakal Cieszyn 1:33:24,6 16:45,8 04:54
18 111 Wicha Iwona K (2) 1987 Senior-K (2) POL KS Prefbet-Sonarol Góra Kalwaria 1:34:24,9 17:46,1 04:58
19 669 Pihil Piotr M (17) 1980 Masters-M (2) POL Wschowa 1:36:07,2 19:28,4 05:03
20 444 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (3) 1986 Senior-K (3) POL Alipin Sport Hoka One One Team Zabrze 1:36:36,9 19:58,1 05:05
21 107 Marciniak Przemysław M (18) 1987 Senior-M (16) POL NOA Prudnik 1:36:54,0 20:15,2 05:06
22 740 Wicenbach Arkadiusz M (19) 1988 Senior-M (17) POL PatisON Team Pruszcz Gdański 1:37:25,2 20:46,4 05:07
23 595 Kowal Amadeusz M (20) 1987 Senior-M (18) POL Naprzód Młociny Lubaczów 1:37:35,6 20:56,8 05:08
24 516 Chajdas Mateusz M (21) 1992 Senior-M (19) POL Leroy Merlin Katowice / IB Team Katowice 1:38:01,1 21:22,3 05:09
25 558 Grucel Sławomir M (22) 1981 Masters-M (3) POL Sosnowiec 1:38:26,0 21:47,2 05:10
26 666 Paprocka Urszula K (4) 1990 Senior-K (4) POL Nowa Huta Team Kraków 1:38:40,4 22:01,6 05:11
27 555 Obstój Karolina K (5) 1990 Senior-K (5) POL MUAY RUNNING TEAM Wrocław 1:40:35,1 23:56,3 05:17
28 606 Kwarta Maciej M (23) 1988 Senior-M (20) POL 1BPanc/Biegiem przez Życie Warszawa 1:40:42,6 24:03,8 05:18
29 799 Grzegorzek Piotr M (24) 1991 Senior-M (21) POL KS KANDAHAR Żywiec 1:45:06,1 28:27,3 05:31
30 782 Szabłowska Iwona K (6) 1984 Senior-K (6) POL Straszyn Ultra Team Pruszcz Gdański 1:45:14,9 28:36,1 05:32
31 686 Rudolf Dariusz M (25) 1987 Senior-M (22) POL Zakopane 1:45:33,1 28:54,3 05:33
32 635 Migacz Mateusz M (26) 1986 Senior-M (23) POL Nowy Sącz 1:45:37,6 28:58,8 05:33
33 777 Adamus-Kowalska Justyna K (7) 1979 Masters-K (1) POL Imielin 1:46:50,5 30:11,7 05:37
34 593 Kotlarek Dawid M (27) 1978 Masters-M (4) POL Vege Runners Zielona Góra 1:47:02,6 30:23,8 05:38
35 375 Janiszewska Olga K (8) 1993 Senior-K (7) POL Go Aptiv!/ Eskadra Kraków Nowy Sącz 1:47:04,2 30:25,4 05:38 05:00,0
36 564 Harasimowicz Paweł M (28) 1988 Senior-M (24) POL #zaliniametyteam Łódź 1:47:36,2 30:57,4 05:39
37 504 Bednarek Bartłomiej M (29) 1984 Senior-M (25) POL MKS Siechnice/Widun Kettlebell Club Radwanice 1:48:52,9 32:14,1 05:43
38 738 Walkosz Mateusz M (30) 1989 Senior-M (26) POL Szaflary 1:49:03,2 32:24,4 05:44
39 711 Strzelczak Robert M (31) 1974 Masters-M (5) POL Eurovent Athletics Opole 1:49:29,7 32:50,9 05:45
40 696 Shlianski Yury M (32) 1990 Senior-M (27) BLR Orsha 1:49:32,0 32:53,2 05:45
41 743 Witala Tomasz M (33) 1977 Masters-M (6) POL Żory 1:49:42,4 33:03,6 05:46
42 562 Hans Michał M (34) 1992 Senior-M (28) POL Lanckorona 1:49:53,7 33:14,9 05:47
43 794 Telesz Elżbieta K (9) 1988 Senior-K (8) POL Baryczka 1:50:13,2 33:34,4 05:48
44 795 Telesz Mateusz M (35) 1987 Senior-M (29) POL Połomia 1:50:15,3 33:36,5 05:48
45 760 Zygmunt Tomasz M (36) 1997 Senior-M (30) POL runonline.pl Giedlarowa 1:52:46,8 36:08,0 05:56
46 690 Rysula Konrad M (37) 1994 Senior-M (31) POL Ząb 1:53:18,5 36:39,7 05:57
47 618 Luty Legutko Anka K (10) 1979 Masters-K (2) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 1:55:50,6 39:11,8 06:05 10:00,0
48 803 Krawczyk Sebastian M (38) 1983 Senior-M (32) POL Moveforhealth Krakow 1:55:53,1 39:14,3 06:05
49 999 Noga Angelika K (11) 1994 Senior-K (9) POL Kozy 1:56:58,3 40:19,5 06:09
50 653 Owczarek Tomasz M (39) 1977 Masters-M (7) POL Sportowi Amatorzy Lubin 1:57:03,9 40:25,1 06:09
51 714 Szpak Damian M (40) 1961 Weteran-M (1) POL Team Damek Tychy 1:57:41,6 41:02,8 06:11
52 600 Krupa Roman M (41) 1981 Masters-M (8) POL Dzianisz 1:58:15,9 41:37,1 06:13
53 638 Morawski Filip M (42) 1974 Masters-M (9) POL MArcinSwiercTeam Poznań 1:58:22,3 41:43,5 06:13
54 746 Wojcik Grzegorz M (43) 1982 Senior-M (33) POL Gdańsk 1:58:28,2 41:49,4 06:14
55 539 Florek Marcin M (44) 1970 Masters-M (10) POL Mężczyźni Św. Józefa Pilzno 1:58:43,1 42:04,3 06:14
56 591 Kopacz Piotr M (45) 1974 Masters-M (11) POL PERFEX MIELEC Radomyśl Wielki 1:59:00,5 42:21,7 06:15
57 568 Hudaszek Magda K (12) 1992 Senior-K (10) POL Kraków 1:59:26,1 42:47,3 06:17 05:00,0
58 575 Jawor Mateusz M (46) 1989 Senior-M (34) POL Krakow 1:59:30,4 42:51,6 06:17
59 720 Szymczak Jacek M (47) 1973 Masters-M (12) POL KB Gmina Czarnków Śmieszkowo 1:59:42,8 43:04,0 06:18
60 707 Sroka Adam M (48) 1981 Masters-M (13) POL KB Gmina Czarnków Kuźnica Czarnkowska 1:59:43,0 43:04,2 06:18
61 791 Magda Katarzyna K (13) 1978 Masters-K (3) POL Cmolas 1:59:44,4 43:05,6 06:18
62 642 Niemczyk Dominik M (49) 1986 Senior-M (35) POL Euroclear Running Team Kraków 2:00:26,1 43:47,3 06:20
63 561 Hajda Justyna K (14) 1994 Senior-K (11) POL Mafia Team Lubliniec Radzionków 2:00:48,0 44:09,2 06:21
64 581 Kaczmarek Angelika K (15) 1985 Senior-K (12) POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków 2:01:08,7 44:29,9 06:22
65 527 Dębowski Michał M (50) 1985 Senior-M (36) POL Podatki to kradzież Gdańsk 2:01:16,4 44:37,6 06:22
66 812 Wilczak Janusz M (51) 1975 Masters-M (14) POL Przemyśl 2:01:34,5 44:55,7 06:23
67 675 Potański Tomasz M (52) 1989 Senior-M (37) POL Dębica 2:01:36,5 44:57,7 06:24
68 636 Misior Łukasz M (53) 1989 Senior-M (38) POL 3miasto Banino 2:01:43,4 45:04,6 06:24
69 621 Łobodowski Marcin M (54) 1981 Masters-M (15) POL RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Siennica 2:01:47,5 45:08,7 06:24
70 651 Olszewski Artur M (55) 1984 Senior-M (39) POL parkrun Katowice Dąbrowa Górnicza 2:02:05,1 45:26,3 06:25
71 522 Cygan Krzysztof M (56) 1989 Senior-M (40) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 2:02:23,2 45:44,4 06:26
72 728 Tochowicz Bartosz M (57) 1969 Masters-M (16) POL Olza Cieszyn Goleszów 2:02:23,9 45:45,1 06:26
73 519 Chmielewski Tomasz M (58) 1978 Masters-M (17) POL Run-log. com Grójec 2:02:57,0 46:18,2 06:28
74 501 Aniszewski Bartłomiej M (59) 1991 Senior-M (41) POL ROSSMANN Łódź 2:03:04,2 46:25,4 06:28
75 773 Mulica Andrzej M (60) 1979 Masters-M (18) POL Dzianisz 2:03:13,8 46:35,0 06:29
76 716 Sztorc Joanna K (16) 1989 Senior-K (13) POL Kraków 2:03:24,1 46:45,3 06:29
77 772 Piskorz Przemysław M (61) 1998 Senior-M (42) POL Zakopane 2:03:29,9 46:51,1 06:29
78 682 Reclik Łukasz M (62) 1982 Senior-M (43) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 2:03:37,5 46:58,7 06:30
79 379 Liberka Tomasz M (63) 1976 Masters-M (19) POL CTS Warszawa 2:03:55,6 47:16,8 06:31
80 605 Kułakowska Małgorzata K (17) 1982 Senior-K (14) POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 2:03:56,5 47:17,7 06:31
81 652 Opacian Andrzej M (64) 1973 Masters-M (20) POL KSPPPN Ratułów 2:04:00,2 47:21,4 06:31
82 662 Pawliński Adam M (65) 1978 Masters-M (21) POL Pro-Run Wrocław Wrocław 2:04:04,4 47:25,6 06:31
83 780 Pasik Kamila K (18) 1982 Senior-K (15) POL Wolsztyn 2:04:06,6 47:27,8 06:31
84 524 Czunko Ewa K (19) 1990 Senior-K (16) POL Kraków 2:04:37,0 47:58,2 06:33
85 601 Krzepkowski Radosław M (66) 1975 Masters-M (22) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:04:39,9 48:01,1 06:33
86 659 Pawełczak Karolina K (20) 1991 Senior-K (17) POL Chabowski Athletic Training System Gdynia 2:05:28,5 48:49,7 06:36
87 573 Jarzombek Waldemar M (67) 1995 Senior-M (44) POL TFE Warszawa 2:05:42,0 49:03,2 06:36
88 589 Koczurek Jerzy M (68) 1977 Masters-M (23) POL Bielsko-Biała 2:06:06,4 49:27,6 06:38
89 753 Wróblewski Adrian M (69) 1982 Senior-M (45) POL alesport.pl Borkowo 2:06:33,6 49:54,8 06:39
90 569 Jabłońska Weronika K (21) 2000 Senior-K (18) POL Nowy Targ 2:06:47,2 50:08,4 06:40
91 517 Chlipała Marek M (70) 1990 Senior-M (46) POL Jastrzębie-Zdrój 2:07:16,1 50:37,3 06:41
92 694 Satała Michał M (71) 1992 Senior-M (47) POL Hoka One One - Simplyrunner Niepołomice 2:07:24,0 50:45,2 06:42
93 576 Jaworski Szymon M (72) 1982 Senior-M (48) POL Cieszyn 2:07:50,5 51:11,7 06:43
94 695 Shakhmetava Natallia K (22) 1992 Senior-K (19) UKR Kyiv Trail Runners Kyiv 2:08:01,2 51:22,4 06:44
95 680 Ptak Bartosz M (73) 1984 Senior-M (49) POL Jaworzno 2:08:03,7 51:24,9 06:44
96 672 Piskorz Ireneusz M (74) 1981 Masters-M (24) POL Klub Biegacza Forrest Gump Kodeń 2:08:21,8 51:43,0 06:45
97 583 Kalata Janusz M (75) 1979 Masters-M (25) POL Poronin 2:08:39,4 52:00,6 06:46
98 785 Górecki Rafał M (76) 1978 Masters-M (26) POL Leszno 2:08:54,6 52:15,8 06:47
99 688 Rusek Krzysztof M (77) 1971 Masters-M (27) POL Kęckie Harpagany Nowa Wieś 2:09:41,4 53:02,6 06:49
100 730 Topór Łukasz M (78) 1994 Senior-M (50) POL Biały Dunajec 2:09:56,6 53:17,8 06:50
101 599 Krupa Krzysztof M (79) 1992 Senior-M (51) POL Kościelisko 2:09:57,8 53:19,0 06:50
102 661 Pawlikowski Michał M (80) 1992 Senior-M (52) POL Gliczarów Dolny 2:10:02,7 53:23,9 06:50
103 523 Czarnecki Krzysztof M (81) 1978 Masters-M (28) POL Kraków 2:11:43,3 55:04,5 06:55
104 704 Sławęta Łukasz M (82) 1999 Senior-M (53) POL Żegocina 2:12:07,6 55:28,8 06:57
105 592 Korzus Katarzyna K (23) 1981 Masters-K (4) POL Dąbrowa Górnicza 2:12:13,9 55:35,1 06:57
106 528 Dębska Marta K (24) 1991 Senior-K (20) POL Zielonebieganie.pl Warszawa 2:12:46,4 56:07,6 06:59
107 783 Marukiewicz Marek M (83) 1987 Senior-M (54) POL Biegamdlazdrowia.pl Jelenia Góra 2:12:48,5 56:09,7 06:59
108 610 Lasak Wojciech M (84) 1997 Senior-M (55) POL Kościelisko 2:12:49,0 56:10,2 06:59
109 811 Krzemiński Łukasz M (85) 1977 Masters-M (29) POL KmicicRace Poznań 2:13:00,1 56:21,3 07:00
110 625 Marciniak Rafał M (86) 1986 Senior-M (56) POL 8a.pl Gliwice 2:13:05,0 56:26,2 07:00
111 611 Lasota Grzegorz M (87) 1989 Senior-M (57) POL Kraków 2:13:18,3 56:39,5 07:00
112 376 Bosak Dominik M (88) 1986 Senior-M (58) POL Górka Team Sułoszowa 2:13:19,2 56:40,4 07:01
113 545 Gawroński Ireneusz M (89) 1960 Weteran-M (2) POL Amator Czechowice-Dziedzice 2:13:41,9 57:03,1 07:02
114 805 Dałomis Lesław M (90) 1977 Masters-M (30) POL Tryńcza 2:14:12,4 57:33,6 07:03
115 742 Wieczorek Adam M (91) 1990 Senior-M (59) POL Olsztyn 2:14:14,9 57:36,1 07:03
116 796 Telesz Przemysław M (92) 1989 Senior-M (60) POL Wiśniówka Team Połomia 2:14:23,1 57:44,3 07:04
117 512 Brzozowski Kamil M (93) 1987 Senior-M (61) POL Lublin 2:14:39,6 58:00,8 07:05
118 603 Kulawik Bartek M (94) 1980 Masters-M (31) POL Kraków 2:14:44,1 58:05,3 07:05
119 797 Zaporowski Marcin M (95) 1982 Senior-M (62) POL Biegamblog.pl x Art of Distance DS Warszawa 2:15:08,6 58:29,8 07:06
120 723 Ślusarczyk Edyta K (25) 1983 Senior-K (21) POL Kraków 2:15:22,1 58:43,3 07:07
121 108 Wróbel Marcin M (96) 1984 Senior-M (63) POL Zielkowice 2:15:37,0 58:58,2 07:08
122 594 Kotowski Mariusz M (97) 1979 Masters-M (32) POL Sosnowiec 2:15:52,6 59:13,8 07:09
123 715 Szpunar Piotr M (98) 1987 Senior-M (64) POL Łańcut 2:15:56,6 59:17,8 07:09
124 378 Wróbel Jakub M (99) 1984 Senior-M (65) POL Noski Słonia przez OM! Andrychów 2:16:27,4 59:48,6 07:10
125 758 Zeng Yi M (100) 1989 Senior-M (66) NZL Warsaw International Triathlon Club Christchurch 2:16:27,6 59:48,8 07:10
126 774 Szponarski Jan M (101) 1998 Senior-M (67) POL Golden Boy Wrocław 2:16:32,0 59:53,2 07:11
127 671 Piskorski Piotr M (102) 1977 Masters-M (33) POL EnDo Team Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń 2:16:56,5 1:00:17,7 07:12
128 697 Siddons Jonathan M (103) 1966 Masters-M (34) POL 2 Konstancin-Jeziorna 2:17:05,9 1:00:27,1 07:12
129 643 Niemyt Michał M (104) 1989 Senior-M (68) POL 8a Team Katowice 2:17:25,8 1:00:47,0 07:13
130 802 Kopieniak Emil M (105) 1990 Senior-M (69) POL Trąbiki Ząbki 2:17:35,1 1:00:56,3 07:14
131 619 Łapa Piotr M (106) 1978 Masters-M (35) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 2:17:43,4 1:01:04,6 07:14
132 508 Bialik Maria K (26) 1991 Senior-K (22) POL Milanówek 2:18:19,6 1:01:40,8 07:16
133 646 Nowicki Zbigniew M (107) 1975 Masters-M (36) POL AKS Polonia Warszawa Warszawa/dzianisz 2:18:41,4 1:02:02,6 07:17
134 554 Górka Bogumił M (108) 1970 Masters-M (37) POL Górka Team Zakopane 2:20:02,1 1:03:23,3 07:22
135 804 Adamczyk Janusz M (109) 1968 Masters-M (38) POL Gródek Nad Dunajcem 2:20:09,7 1:03:30,9 07:22
136 614 Lewandowski Michał M (110) 1995 Senior-M (70) POL Działdowo 2:20:12,6 1:03:33,8 07:22
137 731 Trocki Paweł M (111) 1979 Masters-M (39) POL Reda 2:20:30,5 1:03:51,7 07:23
138 650 Olewnik Łukasz M (112) 1987 Senior-M (71) POL AGB Torfy / MarcinŚwiercTeam Łódź 2:20:37,9 1:03:59,1 07:24
139 749 Woźniak Janusz M (113) 1963 Masters-M (40) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn 2:20:53,9 1:04:15,1 07:24
140 380 Blecharczyk Andrzej M (114) 1995 Senior-M (72) POL Kraków 2:21:14,2 1:04:35,4 07:26
141 733 Trzcionka Mirosław M (115) 1986 Senior-M (73) POL TRA Team Katowice 2:21:17,2 1:04:38,4 07:26
142 616 Lisocki Sebastian M (116) 1992 Senior-M (74) POL Warszawa 2:21:20,1 1:04:41,3 07:26
143 761 Zygmunt Monika K (27) 1972 Masters-K (5) POL Giedlarowa 2:21:25,2 1:04:46,4 07:26
144 660 Pawlikowska Monika K (28) 1982 Senior-K (23) POL Wrocław 2:21:41,7 1:05:02,9 07:27
145 551 Gotkiewicz-Cichoń Edyta K (29) 1978 Masters-K (6) POL Kraków 2:22:08,1 1:05:29,3 07:28
146 639 Musiolik Mariusz M (117) 1985 Senior-M (75) POL Gorzyce 2:22:12,8 1:05:34,0 07:29
147 735 Ucherek Kazimierz M (118) 1970 Masters-M (41) POL kazimierz ucherek Żory 2:22:31,4 1:05:52,6 07:30
148 734 Tyboń Maciej M (119) 1991 Senior-M (76) POL Olkusz 2:22:32,7 1:05:53,9 07:30
149 700 Skotnicka Joanna K (30) 1986 Senior-K (24) POL Kraków 2:23:27,6 1:06:48,8 07:33
150 622 Machul Ewa K (31) 1985 Senior-K (25) POL Warszawa 2:23:36,9 1:06:58,1 07:33
151 808 Hejduk Monika K (32) 1976 Masters-K (7) POL UMCS BIEGA Lublin 2:23:53,6 1:07:14,8 07:34
152 607 Kwiatkowska Iska K (33) 1980 Masters-K (8) POL Stay Insane Lublin 2:23:53,6 1:07:14,8 07:34
153 503 Bednarczyk Małgorzata K (34) 1999 Senior-K (26) POL Czechowice-Dziedzice 2:24:01,8 1:07:23,0 07:34
154 736 Van Sluisveld Ewa K (35) 1990 Senior-K (27) POL Krakow 2:24:14,6 1:07:35,8 07:35
155 790 Kitowski Bartosz M (120) 1977 Masters-M (42) POL Głogovia 1925 Głogów Małopolski Głogów Małopolski 2:24:23,0 1:07:44,2 07:35
156 702 Skulima Szymon M (121) 1996 Senior-M (77) POL Wrocław 2:24:40,1 1:08:01,3 07:36
157 789 Mąka Rafał M (122) 1977 Masters-M (43) POL Wartkie Zbóje Zakopane 2:25:08,6 1:08:29,8 07:38
158 801 Burczyk Roman M (123) 1977 Masters-M (44) POL Bydgoszcz 2:25:35,8 1:08:57,0 07:39
159 775 Bujok Maria K (36) 1961 Weteran-K (1) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie 2:26:26,4 1:09:47,6 07:42
160 628 Maronka Bartosz M (124) 1996 Senior-M (78) POL Kraków 2:26:34,9 1:09:56,1 07:42
161 763 Żeliński Michał M (125) 1998 Senior-M (79) POL CSC Adventure Academy Chorzów 2:27:00,2 1:10:21,4 07:44
162 807 Zygmunt Marcin M (126) 1979 Masters-M (45) POL Gorlicki Klub Sportów Walki Gorlice 2:27:14,6 1:10:35,8 07:44
163 729 Tomczyk Tomasz M (127) 1972 Masters-M (46) POL Rzeszów 2:27:35,9 1:10:57,1 07:46
164 570 Janasik Michał M (128) 1976 Masters-M (47) POL Biegaton Mikołów Mikołów 2:27:58,4 1:11:19,6 07:47
165 540 Gajek Zuzanna K (37) 1982 Senior-K (28) POL MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegow Małogoszcz 2:28:06,8 1:11:28,0 07:47
166 548 Gimzicka Ewa K (38) 1977 Masters-K (9) POL WAnda Poznan 2:30:00,4 1:13:21,6 07:53
167 670 Piróg Tomasz M (129) 1979 Masters-M (48) POL Katowice 2:30:00,9 1:13:22,1 07:53
168 509 Bielicki Krzysztof M (130) 1987 Senior-M (80) POL Kutno 2:30:02,7 1:13:23,9 07:53
169 705 Sobolewska Aleksandra K (39) 1987 Senior-K (29) POL Kraków 2:30:39,0 1:14:00,2 07:55
170 759 Ziętek Sebastian M (131) 1975 Masters-M (49) POL Katowice 2:30:53,3 1:14:14,5 07:56
171 784 Wochowski Tomasz M (132) 1983 Senior-M (81) POL Płock 2:31:08,9 1:14:30,1 07:57
172 798 Apollo Michał M (133) 1981 Masters-M (50) POL KMW Zakopane Kraków 2:31:31,3 1:14:52,5 07:58
173 586 Kardaszewski Tomasz M (134) 1982 Senior-M (82) POL Warszawa 2:32:02,3 1:15:23,5 08:00
174 374 Mucha Agnieszka K (40) 1977 Masters-K (10) POL Rabka 2:32:29,2 1:15:50,4 08:01
175 668 Piekorz Wojciech M (135) 1988 Senior-M (83) POL Rzeszów 2:33:06,8 1:16:28,0 08:03
176 602 Kuczma Urszula K (41) 1990 Senior-K (30) POL Warsaw International Triathlon Club Warsaw 2:34:00,7 1:17:21,9 08:06
177 648 Noworyta Bartłomiej M (136) 1984 Senior-M (84) POL Sarni Tętent Kraków 2:34:18,0 1:17:39,2 08:07
178 762 Żeliński Marek M (137) 1968 Masters-M (51) POL Chorzów 2:34:21,2 1:17:42,4 08:07
179 623 Marciniak Izabela K (42) 1977 Masters-K (11) POL Banino 2:35:40,2 1:19:01,4 08:11
180 546 Gerstel Elżbieta K (43) 1978 Masters-K (12) POL Opole 2:35:41,5 1:19:02,7 08:11
181 654 Pacek Katarzyna K (44) 1981 Masters-K (13) POL Lublin 2:35:41,8 1:19:03,0 08:11
182 787 Wróbel Katarzyna K (45) 1985 Senior-K (31) POL Łódź 2:36:04,1 1:19:25,3 08:12
183 585 Kamińska Karolina K (46) 1982 Senior-K (32) POL Kraków 2:36:07,9 1:19:29,1 08:13
184 627 Maronka Agnieszka K (47) 1972 Masters-K (14) POL Kraków 2:36:41,6 1:20:02,8 08:14
185 757 Zelechowski Zbigniew M (138) 1980 Masters-M (52) POL Zakopane 2:37:13,0 1:20:34,2 08:16
186 693 Samoć Barbara K (48) 1976 Masters-K (15) POL Team ZabieganeDni Warszawa 2:37:38,6 1:20:59,8 08:17
187 514 Buszta Robert M (139) 1967 Masters-M (53) POL Warszawa 2:37:55,3 1:21:16,5 08:18
188 810 Ciechalska Karolina K (49) 1995 Senior-K (33) POL Sarni Tęten Kraków 2:38:09,5 1:21:30,7 08:19
189 534 Durzewski Tomasz M (140) 1993 Senior-M (85) POL Rokietnica 2:38:13,3 1:21:34,5 08:19
190 806 Lachcik Iwona K (50) 1983 Senior-K (34) POL Rzeszów 2:38:19,6 1:21:40,8 08:19
191 526 Darłak Joanna K (51) 1989 Senior-K (35) POL Lubaczów 2:38:27,8 1:21:49,0 08:20
192 542 Gardyna Ewa K (52) 1986 Senior-K (36) POL Bielsko - Biała 2:39:59,9 1:23:21,1 08:25
193 553 Górecki Krzysztof M (141) 1971 Masters-M (54) POL Piaseczno 2:40:00,8 1:23:22,0 08:25
194 699 Skiba Joanna K (53) 1994 Senior-K (37) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 2:40:01,1 1:23:22,3 08:25
195 543 Gatys Sandra K (54) 1998 Senior-K (38) POL Mafia Team Lubliniec Strzebiń 2:40:27,1 1:23:48,3 08:26
196 685 Rozmiarek Marcin M (142) 1978 Masters-M (55) POL Poznań 2:41:10,3 1:24:31,5 08:28
197 557 Gropp Yasmin K (55) 2005 Senior-K (39) DEU Hannover 96 Triathlon Hannover 2:41:18,3 1:24:39,5 08:29
198 566 XX 0 2:41:22,6 1:24:43,8 08:29
199 615 Liberka Larysa K (56) 1989 Senior-K (40) POL Warszawa 2:41:32,4 1:24:53,6 08:30
200 529 Dłubała Marek M (143) 1981 Masters-M (56) POL Sekcja Biegowa Sokół Lubin mSport Szklary Górne 2:41:35,8 1:24:57,0 08:30
201 708 Stamm Tomasz M (144) 1972 Masters-M (57) POL Poznań 2:44:24,1 1:27:45,3 08:39
202 515 Cender Magdalena K (57) 1978 Masters-K (16) POL DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki 2:44:42,8 1:28:04,0 08:40
203 510 Borcz Soboń Kinga K (58) 1985 Senior-K (41) POL Świdnica 2:44:45,4 1:28:06,6 08:40
204 578 Jędrzejczyk Ula K (59) 1997 Senior-K (42) POL Biegaj pod okiem trenera Warszawa 2:45:35,2 1:28:56,4 08:42
205 624 Marciniak Grażyna K (60) 1991 Senior-K (43) POL Grażyna Marciniak Katowice 2:45:42,1 1:29:03,3 08:43
206 626 Marciniak Paulina K (61) 1986 Senior-K (44) POL Gliwice 2:45:43,3 1:29:04,5 08:43
207 691 Rzadkiewicz Anna K (62) 1980 Masters-K (17) POL Elbląg 2:46:42,2 1:30:03,4 08:46
208 538 Florczak Zdzisław M (145) 1952 Weteran-M (3) POL siłaogra Wrocław 2:46:49,7 1:30:10,9 08:46
209 678 Przybył Damian M (146) 1985 Senior-M (86) POL Dobra K. Limanowej 2:46:53,4 1:30:14,6 08:47
210 744 Wloch Aneta K (63) 1992 Senior-K (45) POL Dobra K. Limanowej 2:46:53,7 1:30:14,9 08:47
211 579 Jóźwiak Agnieszka K (64) 1976 Masters-K (18) POL Olsztyn 2:47:11,0 1:30:32,2 08:47
212 574 Jastrzębski Maciej M (147) 1979 Masters-M (58) POL Olsztyn 2:47:11,2 1:30:32,4 08:47
213 604 Kułak Andrzej M (148) 1973 Masters-M (59) POL Olsztyn 2:47:11,7 1:30:32,9 08:47
214 739 Walnik Rafał M (149) 1973 Masters-M (60) POL Rafał Walnik Kraków 2:47:17,6 1:30:38,8 08:48
215 537 Fajto Maciej M (150) 1957 Weteran-M (4) POL KS Murzasichle Murzasichle 2:48:08,9 1:31:30,1 08:50
216 748 Wolski Tomasz M (151) 2000 Senior-M (87) POL Keckie Harpagany Nowa Wieś 2:48:12,5 1:31:33,7 08:51
217 809 Chrapkiewicz Marek M (152) 1983 Senior-M (88) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 2:48:30,1 1:31:51,3 08:52
218 752 Wróbel Natalia K (65) 1988 Senior-K (46) POL Zielkowice 2:49:02,8 1:32:24,0 08:53
219 608 Kwiatkowski Paweł M (153) 1974 Masters-M (61) POL Zakopane 2:49:23,6 1:32:44,8 08:54
220 637 Modelska Małgorzata K (66) 1988 Senior-K (47) POL AZS AWF Masters Kraków 2:51:17,9 1:34:39,1 09:00
221 724 Świątek Dorota K (67) 1982 Senior-K (48) POL Poznań 2:51:26,1 1:34:47,3 09:01
222 598 Krawczyk Monika K (68) 1996 Senior-K (49) POL Rybie 2:51:53,7 1:35:14,9 09:02
223 525 Czyż Aleksandra K (69) 1980 Masters-K (19) POL Vege Runners Zielona Góra 2:52:10,9 1:35:32,1 09:03
224 567 Homolová Veronika K (70) 1998 Senior-K (50) CZE Praha 2:52:12,6 1:35:33,8 09:03
225 505 Bernaś Andrzej M (154) 1976 Masters-M (62) POL Zaskawie Wadowice 2:52:16,2 1:35:37,4 09:04
226 754 Zając Nicole K (71) 1989 Senior-K (51) AUT Die Twinnies Hörbranz 2:53:08,0 1:36:29,2 09:06
227 559 Grzegorzewska Marlena K (72) 1966 Masters-K (20) POL Daisy Pless Pszczyna 2:53:09,7 1:36:30,9 09:06
228 674 Polak Michał M (155) 1990 Senior-M (89) POL Daison von Pless Katowice 2:53:10,3 1:36:31,5 09:06
229 587 Kasiński Wojciech M (156) 1963 Masters-M (63) POL Ultrapless Pszczyna 2:53:10,9 1:36:32,1 09:06
230 644 Nowak Katarzyna K (73) 1987 Senior-K (52) POL Sosnowiec 2:54:12,7 1:37:33,9 09:10
231 617 Lubańska Alicja K (74) 1968 Masters-K (21) POL Bukowice 2:54:49,1 1:38:10,3 09:12
232 565 Harbakon Tim M (157) 1989 Senior-M (90) BLR Minsk 2:56:41,0 1:40:02,2 09:17
233 649 Okrój Dawid M (158) 1983 Senior-M (91) POL Deaf Running Warszawa 2:57:05,0 1:40:26,2 09:19
234 709 Stanek Tomasz M (159) 1973 Masters-M (64) POL Łapsze Niżne 2:57:16,5 1:40:37,7 09:19
235 634 Michalski Pawel M (160) 1979 Masters-M (65) POL PKA Lędziny Busko-Zdrój 2:57:33,1 1:40:54,3 09:20
236 673 Podemska Patrycja K (75) 1988 Senior-K (53) POL Forest Gang Bydgoszcz 2:57:39,1 1:41:00,3 09:21
237 513 Bularz Mateusz M (161) 1993 Senior-M (92) POL SLA Biegnij Oławo Oława 2:57:51,3 1:41:12,5 09:21
238 786 Szeląg Iwona K (76) 1989 Senior-K (54) POL Gliwice 2:58:19,0 1:41:40,2 09:23
239 776 Bujok Andrzej M (162) 1956 Weteran-M (5) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie 2:58:29,8 1:41:51,0 09:23
240 645 Nowicka Katarzyna K (77) 1975 Masters-K (22) POL AKS Polonia Warszawa Warszawa/dzianisz 3:01:29,3 1:44:50,5 09:33
241 655 Pająk Małgorzata K (78) 1983 Senior-K (55) POL Szczecin 3:01:56,1 1:45:17,3 09:34
242 750 Woźniak Lidia K (79) 1967 Masters-K (23) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn 3:02:22,3 1:45:43,5 09:35
243 550 Gołoś Marta K (80) 1991 Senior-K (56) POL Ząbki 3:02:36,8 1:45:58,0 09:36
244 552 Górecka Katarzyna K (81) 1978 Masters-K (24) POL Leszno 3:05:30,8 1:48:52,0 09:45
245 732 Trojanek Edyta K (82) 1979 Masters-K (25) POL www.sensorybeauty.pl Warszawa 3:05:56,9 1:49:18,1 09:47
246 633 Michalski Ryszard M (163) 1980 Masters-M (66) POL www.sensorybeauty.pl Warszawa 3:05:57,0 1:49:18,2 09:47
247 582 Kaim Antoni M (164) 1961 Weteran-M (6) POL Myślenice 3:07:27,2 1:50:48,4 09:51
248 793 Szczapa Karol M (165) 1990 Senior-M (93) POL 12tri.pl Warszawa 3:07:52,4 1:51:13,6 09:53
249 577 Jezierska Karina K (83) 1979 Masters-K (26) POL 12TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNI Warszawa 3:07:52,7 1:51:13,9 09:53
250 665 Perz Kacper M (166) 2001 Senior-M (94) POL Bukowiec 3:10:19,1 1:53:40,3 10:01
251 664 Perz Marzenna K (84) 1968 Masters-K (27) POL Bukowiec 3:10:20,2 1:53:41,4 10:01
252 612 Latała Wojciech M (167) 1976 Masters-M (67) POL Leśne Grubasy Kraków 3:12:05,0 1:55:26,2 10:06
253 502 Badziul Dorota K (85) 1983 Senior-K (57) POL Rzeszów 3:15:25,4 1:58:46,6 10:17
254 632 Mąkosa Konrad M (168) 1973 Masters-M (68) POL Warszawa 3:15:57,2 1:59:18,4 10:18
255 814 Krakowczyk Magdalena K (86) 1980 Masters-K (28) POL Ruda Śląska 3:18:06,9 2:01:28,1 10:25
256 813 Kobierski Szymon M (169) 1973 Masters-M (69) POL Ruda Śląska 3:18:07,1 2:01:28,3 10:25
257 756 Zech Izabela K (87) 1972 Masters-K (29) POL Forest Gang Bydgoszcz 3:21:08,2 2:04:29,4 10:35
258 641 Niedźwiecka Dorota K (88) 1961 Weteran-K (2) POL SKIPARK-WYSOWA Wysowa-Zdrój 3:22:30,1 2:05:51,3 10:39
259 779 Mikołajczak Magdalena K (89) 1975 Masters-K (30) POL Żory 3:22:39,9 2:06:01,1 10:39
260 572 Jarosławski Mariusz M (170) 1972 Masters-M (70) POL Drużyna Miejska Biegnij Oławo Oława 3:23:30,6 2:06:51,8 10:42
261 778 Cieślar Magdalena K (90) 1983 Senior-K (58) POL ULKS Karlik Przezchlebie Przezchlebie 3:28:36,5 2:11:57,7 10:58
262 781 Olejniczak Halina K (91) 1960 Weteran-K (3) POL Kościelisko 3:28:36,7 2:11:57,9 10:58
DNS 102 Kubica Marcin M 1999 Senior-M POL Buff The North Face Team Poland Bielsko-Biała
DNS 103 Lepiarz Sylwester M 1993 Senior-M POL Wronów
DNS 109 Kubiak Maciej M 1988 Senior-M POL Zoeller tech Reda
DNF 222 Kozielska-Krzeptowska Magdalena K 1991 Senior-K POL Buff The North Face Szaflary
DNS 333 Mokros Zuzanna K 1993 Senior-K POL Salco Garmin Team Pabianice
DNS 506 Bęgowski Jakub M 2002 Senior-M POL Biegórki Kamień Pomorski
DNS 507 Bęgowski Marek M 1975 Masters-M POL Biegórki Kamień Pomorski
DNS 511 Brzezicki Piotr M 1997 Senior-M POL 8a Gliwice
DNS 520 Cirko Joanna K 1978 Masters-K POL Szklarska Poręba
DNS 521 Cirko Grzegorz M 1975 Masters-M POL Szklarska Poręba
DNS 530 Dmochowska Marta K 1991 Senior-K POL Gdynia
DNS 531 Dordzik Małgorzata K 1959 Weteran-K POL Elbląg
DNS 532 Dudek Monika K 1983 Senior-K POL Pch sport team Ziębice
DNS 536 Dybał Krzysztof M 1979 Masters-M POL Kraków
DNS 541 Gandera Andrzej M 1983 Senior-M POL Biały Dunajec
DNS 547 Gibas Rafał M 1974 Masters-M POL Bielsko-Biała
DNS 556 Górski Rafał M 1987 Senior-M POL Zamość
DNS 560 Gujski Marcin M 1981 Masters-M POL TriPaka Mińsk Mazowiecki
DNS 563 Harasimowicz Wojciech M 1980 Masters-M POL KW Zakopane Warszawa
DNS 571 Janik Marcin M 1975 Masters-M POL Worst Epidemics Trail Running Team Przybędza
DNS 584 Kalinowski Bartlomiej M 1983 Senior-M POL Abra Warszawa
DNS 588 Kochman Katarzyna K 1986 Senior-K POL #sobasteam Wrocław
DNS 590 Konstanty Katarzyna K 1978 Masters-K POL Salted Caramel Muffin Team Kraków
DNS 596 Kowalewska Małgorzata K 1977 Masters-K POL Kujawscy Runners Banino
DNS 597 Kozdrój Wioletta K 1975 Masters-K POL Dogoń Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
DNS 613 Len Mariusz M 1961 Weteran-M POL Warszawa
DNS 620 Łaski Łukasz M 1988 Senior-M POL Warszawa
DNS 629 Matuła Natalia K 1999 Senior-K POL TriO Oświęcim
DNS 630 Matusik Wojciech M 1975 Masters-M POL Brzezinka Runner Brzezinka
DNS 631 Matyssek Karol M 1990 Senior-M POL The Lifters Team Katowice
DNS 640 Nadolna Magdalena K 1988 Senior-K POL Warszawa
DNS 647 Noworyta Piotr M 1986 Senior-M POL Oświęcim
DNS 656 Paluch Lukasz M 1983 Senior-M POL XBRAIN TEAM Chorzów
DNS 657 Paluch Mateusz M 1987 Senior-M POL XBRAIN TEAM Chorzów
DNS 658 Pater Agnieszka K 1976 Masters-K POL Warszawa
DNS 663 Pawłowski Wojciech M 1990 Senior-M POL Radom
DNS 667 Pęczar Aneta K 1994 Senior-K POL Mad Runners Świdnica
DNS 676 Prokopowicz Anna K 1980 Masters-K POL Kraków
DNS 677 Prymakowska Barbara K 1943 Weteran-K POL Tarnów
DNS 679 Przyszlak Sylwia K 1999 Senior-K POL Prudnik
DNS 683 Rębkowski Piotr M 1969 Masters-M POL Otwock
DNS 684 Roczniak Grzegorz M 1980 Masters-M POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
DNS 687 Rulak Jerzy M 1981 Masters-M POL Kobyłka
DNS 692 Saintemarie Agnieszka K 1983 Senior-K POL Krakow
DNS 698 Siestrzykowska Katarzyna K 1993 Senior-K POL Warszawa
DNS 701 Skotniczny Michał M 1990 Senior-M POL Kraków
DNS 703 Slaby Jerzy M 1983 Senior-M GBR BootCamp Polska Salford
DNS 706 Spiss Maria K 1977 Masters-K POL Kraków
DNS 710 Stawiński Piotr M 1966 Masters-M POL Pro Patria Poznań
DNS 712 Sudak Magdalena K 1990 Senior-K POL Mumspace Kolbuszowa
DNS 713 Szmigiel Izabela K 1992 Senior-K POL Edyta Lewandowska Team Warszawa
DNS 717 Szukała Michał M 1992 Senior-M POL Kraków
DNS 718 Szycman Marta K 1979 Masters-K POL Warszawa
DNS 719 Szycman Leszek M 1978 Masters-M POL Warszawa
DNS 721 Szyszka Natalia K 1989 Senior-K POL Poznań
DNS 722 Ślot Marek M 1968 Masters-M POL Łódź
DNS 726 Tajak Tomasz M 1974 Masters-M POL HrMax /TriDivision Kraków
DNS 727 Tarkowski Bogdan M 1984 Senior-M POL Ciechanowiec
DNS 737 Walerjan-Rusek Agnieszka K 1978 Masters-K POL AZS AWF Kraków Masters Kraków
DNS 741 Wichrowski Michal M 1995 Senior-M POL Bielsko-Biala
DNS 745 Włodarczyk Krzysztof M 1990 Senior-M POL Dąbrowa Górnicza
DNS 747 Wolska Katarzyna K 1983 Senior-K POL Łódź
DNS 751 Wójcik Grzegorz M 1981 Masters-M POL Białystok
DNS 755 Zarzeczna Natalia K 1988 Senior-K POL Kraków
DNS 764 Żurawski Mateusz M 1991 Senior-M POL Gdynia
DNS 888 Lipnicka Marta K 1986 Senior-K POL Jelenia Góra

BGTimeSport © 2015-2020