Tatra SkyMarathon

Wydarzenie:
Tatrzański Festiwal Biegowy 2021 Tatrzański Festiwal Biegowy 2021
Organizator:
Klub Wysokogórski w Zakopanem
Data:
24.07.2021
Miejsce:
Gmina Kościelisko
Dystans:
40.0 km
Zgłoszonych:
362
Ukończyło:
275
Nieklasyfikowani:
87
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoPK1PK2WynikStrataTempoKara
1 22 Fraňo Peter M (1) 1996 Senior-M (1) SVK Salomon / Suunto 2:00:33,1(3) 3:40:14,6(1) 4:30:18,5 06:45 01:00,0
2 33 Witek Andrzej M (2) 1992 Senior-M (2) POL 140minut.pl Mirków 2:02:44,4(4) 3:45:04,1(2) 4:34:39,5 04:21,0 06:51
3 44 Criado Sánchez Raúl M (3) 1995 Senior-M (3) ESP Adidas Terrex 1:58:49,0(1) 3:46:56,4(3) 4:39:45,8 09:27,3 06:59
4 121 Hraško Miroslav M (4) 1990 Senior-M (4) SVK Zolná Skyrunning team Zvolen 2:00:29,2(2) 3:48:54,0(4) 4:41:55,2 11:36,7 07:02 02:00,0
5 66 Leśniak Kamil M (5) 1993 Senior-M (5) POL Salco Garmin Team Poznań 2:06:13,7(7) 3:59:50,2(7) 4:55:29,8 25:11,3 07:23
6 20 Bałaś Rafał M (6) 1990 Senior-M (6) POL DYNAFIT Sopotnia Mała 2:06:17,0(8) 3:59:54,8(8) 4:55:49,2 25:30,7 07:23
7 99 Marek Dariusz M (7) 1985 Senior-M (7) POL Monk Sandals Team Wieliczka 2:04:53,7(6) 3:59:25,1(6) 4:55:57,5 25:39,0 07:23
8 100 Faron Robert M (8) 1974 Masters-M (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 2:11:27,4(10) 4:07:10,8(11) 4:58:07,6 27:49,1 07:27
9 152 Koczwara Tomasz M (9) 1977 Masters-M (2) POL Marcin Świerc Team Radomyśl Wielki 2:11:03,9(9) 4:05:14,2(9) 4:58:51,7 28:33,2 07:28
10 347 Wołąkiewicz Piotr M (10) 1997 Senior-M (8) POL Bielsko-Biała 2:03:56,9(5) 3:54:56,6(5) 5:00:08,0 29:49,5 07:30 10:00,0
11 11 Vasinova Marcela K (1) 1989 Senior-K (1) CZE Salomon Salzburg 2:14:41,8(14) 4:06:31,5(10) 5:02:08,0 31:49,5 07:33
12 77 Dombrowski Maciej M (11) 1989 Senior-M (9) POL ATTIQ TEAM Przemyśl 2:13:21,0(13) 4:11:34,5(12) 5:06:52,4 36:33,9 07:40
13 251 Pasik Tomasz M (12) 1979 Masters-M (3) POL RMT Team Wolsztyn 2:12:55,6(11) 4:12:35,8(13) 5:10:22,6 40:04,1 07:45
14 5 Solińska Katarzyna K (2) 1990 Senior-K (2) POL Salomon Suunto Team Draganowa 2:17:43,7(20) 4:15:49,7(14) 5:12:36,7 42:18,2 07:48
15 21 Świerc Marcin M (13) 1985 Senior-M (10) POL Buff Kraków 2:23:07,4(33) 4:24:50,2(20) 5:17:02,0 46:43,5 07:55
16 346 Wolski Jakub M (14) 1987 Senior-M (11) POL Strefa Przygód Łącko 2:12:59,5(12) 4:18:45,5(15) 5:18:30,3 48:11,8 07:57
17 365 Ziajka Karol M (15) 1994 Senior-M (12) POL Finisz Rymanów Rymanów 2:18:32,5(26) 4:23:57,1(17) 5:21:31,6 51:13,1 08:02
18 330 Weiss Michal M (16) 1981 Masters-M (4) POL TULIKIVI SVK 2:17:42,2(19) 4:22:38,1(16) 5:22:51,1 52:32,6 08:04
19 4 Morgan Charlotte K (3) 1976 Masters-K (1) GBR Carnethy Hill Running Club EDINBURGH 2:17:48,1(22) 4:24:26,1(18) 5:23:11,5 52:53,0 08:04
20 6 Wilk Katarzyna K (4) 1985 Senior-K (3) POL Tarnów 2:24:16,0(34) 4:28:04,6(22) 5:25:03,1 54:44,6 08:07
21 53 Choroś Piotr M (17) 1980 Masters-M (5) POL Stay Insane Nasutów 2:14:47,7(15) 4:24:33,7(19) 5:26:46,9 56:28,4 08:10
22 220 Mazan Piotr M (18) 1982 Senior-M (13) POL Finisz Rymanów Krosno 2:18:02,4(23) 4:29:25,0(23) 5:31:27,3 1:01:08,8 08:17
23 323 Urbańczyk Karol M (19) 1990 Senior-M (14) POL Non Stop Trail Gliwice 2:17:44,2(21) 4:27:25,0(21) 5:31:34,5 1:01:16,0 08:17
24 377 Tiricz Iren K (5) 1985 Senior-K (4) HUN Salomon Team Hungary Budakalász 2:26:16,8(38) 4:31:41,0(27) 5:31:41,0 1:01:22,5 08:17
25 18 Badowski Aleksander M (20) 1984 Senior-M (15) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 2:17:39,1(18) 4:31:13,9(24) 5:33:31,6 1:03:13,1 08:20
26 145 Kňaze Gabriel M (21) 2000 Senior-M (16) POL Active Planet Brezno 2:20:00,8(28) 4:33:03,7(29) 5:34:26,9 1:04:08,4 08:21
27 349 Wróblewski Robert M (22) 1987 Senior-M (17) POL Lublin 2:16:36,5(17) 4:31:19,2(25) 5:36:29,1 1:06:10,6 08:24
28 260 Piętka Marcin M (23) 1978 Masters-M (6) POL KS Kandahar / GOPR Beskidy Roczyny 2:25:17,8(37) 4:33:38,2(30) 5:37:19,8 1:07:01,3 08:25
29 8 Jabłońska Sylwia K (6) 1982 Senior-K (5) POL SBG PODBIEG Kraków 2:31:02,3(47) 4:40:02,7(35) 5:39:07,1 1:08:48,6 08:28
30 250 Paris Nicola M (24) 1991 Senior-M (18) ITA La Recastello Radici Group Krakow 2:24:16,4(35) 4:38:56,5(33) 5:39:10,9 1:08:52,4 08:28
31 60 Curyło Tomek M (25) 1976 Masters-M (7) POL Żory 2:24:16,6(36) 4:34:36,7(31) 5:41:02,7 1:10:44,2 08:31
32 146 Kobyłecki Michał M (26) 1993 Senior-M (19) POL PROCOM SYSTEM / RMT PRO TEAM Wrocław 2:16:28,5(16) 4:32:07,4(28) 5:41:51,1 1:11:32,6 08:32
33 305 Štulrajter Peter M (27) 1974 Masters-M (8) POL Active Planet Brezno 2:28:30,4(40) 4:41:01,9(37) 5:42:12,0 1:11:53,5 08:33
34 276 Rutkowski Dawid M (28) 1981 Masters-M (9) POL 140MINUT.PL / GRIZZLYTEAM Lubin 2:29:18,6(44) 4:42:24,3(38) 5:42:59,5 1:12:41,0 08:34
35 144 Knap Mateusz M (29) 1996 Senior-M (20) POL DYNAFIT Katowice 2:21:40,9(30) 4:34:59,8(32) 5:43:07,8 1:12:49,3 08:34
36 91 Glapiak Damian M (30) 1980 Masters-M (10) POL LLKS OSOWA SIEŃ Bucz 2:18:09,7(25) 4:31:21,4(26) 5:44:33,7 1:14:15,2 08:36
37 226 Mika Andrzej M (31) 1986 Senior-M (21) POL Klub Niedzielnego Biegacza Jaworzno 2:22:22,2(32) 4:39:10,5(34) 5:46:36,2 1:16:17,7 08:39
38 159 Korek Michał M (32) 1981 Masters-M (11) POL MarcinŚwiercTEAM Dąbrowa Górnicza 2:21:23,8(29) 4:44:33,2(39) 5:49:38,7 1:19:20,2 08:44
39 125 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K (7) 1987 Senior-K (6) POL Zakopane 2:31:48,5(50) 4:49:19,1(41) 5:52:32,3 1:22:13,8 08:48 01:00,0
40 96 Górowska Iwona K (8) 1990 Senior-K (7) POL Ultimate Direction PL/GOPR Sanok 2:35:14,9(62) 4:52:22,4(43) 5:56:07,8 1:25:49,3 08:54
41 46 Buczyński Adam M (33) 1975 Masters-M (12) POL Non Stop Trail Kraków 2:29:18,4(43) 4:40:57,6(36) 5:58:26,5 1:28:08,0 08:57
42 195 Lewiak Michał M (34) 1990 Senior-M (22) POL TRUCHT.COM Łódź 2:33:40,4(59) 4:50:32,1(42) 5:59:03,6 1:28:45,1 08:58
43 9 Frączysta Katarzyna K (9) 1988 Senior-K (8) POL Kościelisko 2:33:31,0(58) 4:52:25,0(44) 6:00:16,3 1:29:57,8 09:00
44 203 Łowczak Bartosz M (35) 1979 Masters-M (13) POL Lublin 2:38:36,9(74) 4:54:16,2(46) 6:03:06,5 1:32:48,0 09:04
45 196 Lilla Piotr M (36) 1983 Senior-M (23) POL Klub Wysokogórski Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie - Zdrój 2:28:50,1(41) 4:48:51,1(40) 6:04:22,5 1:34:04,0 09:06
46 114 Gurgul Sebastian M (37) 1982 Senior-M (24) POL Aromat Nóg Kraków 2:33:25,3(57) 4:54:06,4(45) 6:04:33,3 1:34:14,8 09:06
47 157 Kopcewicz Tomasz M (38) 1984 Senior-M (25) POL Stawiguda 2:35:03,7(61) 4:56:48,5(50) 6:04:46,3 1:34:27,8 09:07
48 39 Borowicz Monika K (10) 1977 Masters-K (2) POL CKS Budowlani/Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:40:11,6(79) 4:59:50,8(55) 6:04:51,6 1:34:33,1 09:07
49 348 Wower Bartłomiej M (39) 1982 Senior-M (26) POL CSC Adventure Academy Chorzów 2:40:56,6(81) 5:02:06,6(57) 6:05:25,5 1:35:07,0 09:08
50 78 Falkowski Krzysztof M (40) 1981 Masters-M (14) POL Woodward Runners Kraków 2:31:50,0(51) 4:56:09,5(48) 6:05:56,1 1:35:37,6 09:08
51 119 Gwiżdż Marcin M (41) 1973 Masters-M (15) POL K S Kandahar Jaworzno 2:36:18,0(63) 4:55:26,4(47) 6:07:51,6 1:37:33,1 09:11
52 184 Kwaśniewski Mariusz M (42) 1987 Senior-M (27) POL SKL Stargard Stargard 2:38:30,7(72) 4:59:10,7(53) 6:08:18,3 1:37:59,8 09:12
53 17 Asperski Michał M (43) 1977 Masters-M (16) POL KS Kandahar Kalisz 2:33:23,2(55) 4:56:45,5(49) 6:08:34,3 1:38:15,8 09:12
54 129 Jastrzębski Szymon M (44) 1983 Senior-M (28) POL Siempre Con Nosotros Jaworzno / Wrocław 2:31:55,6(52) 4:58:15,9(52) 6:10:56,0 1:40:37,5 09:16
55 396 Matyssek Karol M (45) 1990 Senior-M (29) POL KS Kandahar Katowice 2:31:02,5(48) 4:59:55,3(56) 6:12:32,7 1:42:14,2 09:18
56 360 Zalewski Bartłomiej M (46) 1979 Masters-M (17) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 2:38:21,3(71) 5:05:56,0(60) 6:13:04,1 1:42:45,6 09:19
57 25 Baran Piotr M (47) 1981 Masters-M (18) POL Nowy Sącz 2:31:26,6(49) 4:56:53,7(51) 6:13:33,8 1:43:15,3 09:20
58 42 Brysz Michał M (48) 1986 Senior-M (30) POL SBG Podbieg Kraków 2:28:56,8(42) 5:04:48,6(58) 6:14:34,8 1:44:16,3 09:21
59 98 Grund Marek M (49) 1989 Senior-M (31) POL Mafia Team Lubliniec Strzebiń 2:37:50,5(68) 5:06:30,7(62) 6:16:39,5 1:46:21,0 09:24
60 244 Olkis Rafał M (50) 1981 Masters-M (19) POL RMT Team / ratemytrail.com Wrocław 2:38:11,2(70) 5:09:12,4(64) 6:16:44,6 1:46:26,1 09:25
61 38 Borbala Lantos K (11) 1988 Senior-K (9) HUN Zolna SKyrunning Team Eger 2:42:56,0(92) 5:12:35,4(70) 6:17:42,5 1:47:24,0 09:26 01:00,0
62 45 Brzoza Adam M (51) 1972 Masters-M (20) POL Zakopane 2:39:36,7(76) 5:09:13,6(65) 6:18:25,8 1:48:07,3 09:27
63 353 Wysokiński Konrad M (52) 1978 Masters-M (21) POL Mesmerik Runners Piaseczno 2:44:17,3(94) 5:10:00,7(66) 6:18:49,8 1:48:31,3 09:28
64 254 Piątek Joanna K (12) 1990 Senior-K (10) POL Katowice 2:46:10,1(107) 5:14:06,9(73) 6:19:32,0 1:49:13,5 09:29
65 293 Socha Norbert M (53) 1983 Senior-M (32) POL kallipso runners team Maków 2:36:49,1(64) 5:15:07,4(76) 6:20:53,9 1:50:35,4 09:31
66 395 Tracz Łukasz M (54) 1985 Senior-M (33) POL www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh Rzeszów 2:41:26,8(84) 5:11:27,4(67) 6:21:06,9 1:50:48,4 09:31
67 116 Gutt Piotr M (55) 1994 Senior-M (34) POL Poronin 2:28:15,9(39) 4:59:33,8(54) 6:21:26,4 1:51:07,9 09:32
68 317 Topolski Marcin M (56) 1976 Masters-M (22) POL Jadowniki 2:40:37,8(80) 5:06:05,3(61) 6:21:50,3 1:51:31,8 09:32
69 49 Bujak Krzysztof M (57) 1987 Senior-M (35) POL Kraków 2:42:21,6(89) 5:14:31,6(74) 6:22:00,3 1:51:41,8 09:33
70 52 Całka Bartłomiej M (58) 1983 Senior-M (36) POL INOBE Warszawa 2:52:17,7(130) 5:17:51,1(79) 6:22:23,1 1:52:04,6 09:33
71 318 Trąmpczyński Jakub M (59) 1987 Senior-M (37) POL DownhillRunner.pl Warszawa 2:37:33,3(67) 5:12:31,2(69) 6:25:15,3 1:54:56,8 09:37
72 192 Leja Piotr M (60) 1970 Masters-M (23) POL ultra ARQ Zakopane 2:39:51,5(77) 5:08:59,3(63) 6:26:13,3 1:55:54,8 09:39
73 358 Zakrzyński Paweł M (61) 1981 Masters-M (24) POL CSC Adventure Academy Nowy Tar 2:38:36,0(73) 5:05:36,9(59) 6:26:42,0 1:56:23,5 09:40
74 63 Czernik Krzysztof M (62) 1990 Senior-M (38) POL KS Kandahar Rybnik 2:45:32,0(101) 5:16:50,0(78) 6:27:44,4 1:57:25,9 09:41
75 81 Flądro Daniel M (63) 1978 Masters-M (25) POL Wokowice 2:38:00,5(69) 5:11:31,3(68) 6:27:44,5 1:57:26,0 09:41
76 281 Sendor Piotr M (64) 1981 Masters-M (26) POL Krakow 2:44:46,3(97) 5:14:03,2(72) 6:28:01,8 1:57:43,3 09:42
77 93 Gołąb Marek M (65) 1985 Senior-M (39) POL Stay Insane/Banda Grudnia Lublin 2:42:08,7(87) 5:12:54,6(71) 6:29:49,7 1:59:31,2 09:44
78 69 Data Tomasz M (66) 1972 Masters-M (27) POL HRmax Żory Żory 2:45:57,7(105) 5:19:00,5(83) 6:31:14,5 2:00:56,0 09:46
79 58 Cioch Cezary M (67) 1980 Masters-M (28) POL Kallipso Runners Team Skaryszew 2:29:30,8(45) 5:15:07,1(75) 6:32:38,0 2:02:19,5 09:48
80 290 Słup Paweł M (68) 1990 Senior-M (40) POL KS KANDAHAR Bielsko-Biała, Śląskie 2:33:22,5(53) 5:16:47,7(77) 6:33:07,9 2:02:49,4 09:49
81 217 Masiarek Maciej M (69) 1993 Senior-M (41) POL Piorków Trybunalski 2:43:49,1(93) 5:21:01,0(86) 6:34:03,1 2:03:44,6 09:51
82 174 Kubacz Norbert M (70) 1972 Masters-M (29) POL Biegam Naturalnie Warszawa 2:40:58,3(82) 5:18:38,6(82) 6:34:11,7 2:03:53,2 09:51
83 180 Kulicki Łukasz M (71) 1982 Senior-M (42) POL Olsztyn 2:37:31,9(66) 5:19:09,3(84) 6:35:21,4 2:05:02,9 09:53
84 368 Ziobrowski Szymon M (72) 1972 Masters-M (30) POL TPN Zakopane 2:45:10,1(99) 5:18:34,3(81) 6:35:38,7 2:05:20,2 09:53
85 24 Bańka Beata K (13) 1989 Senior-K (11) POL TPN Czerwienne 2:46:03,8(106) 5:18:18,2(80) 6:35:39,5 2:05:21,0 09:53
86 16 Arak Tomasz M (73) 1979 Masters-M (31) POL Mesmerik Runners Piaseczno 2:39:52,4(78) 5:22:13,0(87) 6:36:42,0 2:06:23,5 09:55
87 311 Szczepkowski Bartłomiej M (74) 1981 Masters-M (32) POL Santander Running Team Warszawa 2:45:50,9(104) 5:24:11,3(88) 6:38:31,5 2:08:13,0 09:57
88 301 Stempkowicz Jacek M (75) 1978 Masters-M (33) POL Gorlice 2:37:29,7(65) 5:24:13,7(89) 6:39:02,5 2:08:44,0 09:58
89 320 Tuszyński Zygmunt M (76) 1982 Senior-M (43) POL Rzeszów 2:46:18,3(108) 5:24:32,3(90) 6:40:08,7 2:09:50,2 10:00
90 32 Bieliński Maciek M (77) 1986 Senior-M (44) POL Warszawa 2:41:27,4(85) 5:20:50,1(85) 6:40:18,9 2:10:00,4 10:00
91 34 Bieniek Grzegorz M (78) 1988 Senior-M (45) POL APEX. INFO Lubawka 2:48:38,3(115) 5:27:36,4(92) 6:41:01,1 2:10:42,6 10:01
92 68 Darchuk Oleksandr M (79) 1978 Masters-M (34) POL DRPT Węgrzce 2:46:18,7(109) 5:27:43,4(94) 6:41:15,1 2:10:56,6 10:01
93 275 Rudnik Tomasz M (80) 1979 Masters-M (35) POL 3Y: studio architektury Wieliczka 2:51:34,8(125) 5:30:19,5(99) 6:41:26,1 2:11:07,6 10:02
94 336 Wieczorek Marta K (14) 1995 Senior-K (12) POL PieRUNskie CanGÓRY Wodzisław Śląski 2:50:43,9(120) 5:32:18,3(102) 6:41:34,4 2:11:15,9 10:02
95 268 Radzikowski Sebastian M (81) 1995 Senior-M (46) POL Siedlce 2:51:15,5(121) 5:26:47,4(91) 6:41:42,8 2:11:24,3 10:02
96 165 Kowalik Marcin M (82) 1984 Senior-M (47) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 2:47:31,6(110) 5:28:59,4(95) 6:42:41,7 2:12:23,2 10:04
97 72 Dragan Grzegorz M (83) 1975 Masters-M (36) POL Przedwojewski Team Lublin 2:53:15,0(135) 5:33:19,9(107) 6:43:07,5 2:12:49,0 10:04
98 253 Perkowski Piotr M (84) 1979 Masters-M (37) POL Monk Sandals Team Kampinos 2:48:27,6(114) 5:27:39,1(93) 6:43:21,8 2:13:03,3 10:05
99 123 Jabłoński Jacek M (85) 1973 Masters-M (38) POL Kraków 2:50:17,5(119) 5:32:19,5(103) 6:44:19,0 2:14:00,5 10:06
100 326 Walczak Maciej M (86) 1978 Masters-M (39) POL QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM Poznań 2:53:55,9(139) 5:32:15,2(101) 6:45:47,3 2:15:28,8 10:08
101 14 Agres Paweł M (87) 1983 Senior-M (48) POL Stay Insane Lublin 2:52:07,9(128) 5:32:21,6(104) 6:46:53,9 2:16:35,4 10:10
102 193 Lemański Damian M (88) 1990 Senior-M (49) POL Rąbień-Łódź 2:41:05,4(83) 5:32:48,9(105) 6:47:34,8 2:17:16,3 10:11
103 64 Czuwaj Andrzej M (89) 1976 Masters-M (40) POL Zadyszka Oświęcim Grojec 2:44:33,6(96) 5:35:58,2(114) 6:47:39,2 2:17:20,7 10:11
104 23 Banaszek Adam M (90) 1980 Masters-M (41) POL biegusiem.pl Warszawa 2:47:34,2(111) 5:29:17,4(97) 6:48:04,8 2:17:46,3 10:12
105 134 Karasiński Radek M (91) 1979 Masters-M (42) POL KaraśTeam Tarnobrzeg 2:47:51,3(112) 5:36:46,8(115) 6:48:17,9 2:17:59,4 10:12
106 332 Weyna Bartosz M (92) 1980 Masters-M (43) POL Gdansk 2:45:09,0(98) 5:36:55,4(116) 6:48:49,3 2:18:30,8 10:13
107 299 Stankiewicz Tomasz M (93) 1989 Senior-M (50) POL PLANYBIEGOWE.PL Srebrna Góra 2:39:13,6(75) 5:29:38,7(98) 6:49:54,8 2:19:36,3 10:14
108 314 Szmyt Maciej M (94) 1980 Masters-M (44) POL Poznań 2:51:46,0(127) 5:33:48,1(109) 6:50:19,7 2:20:01,2 10:15
109 287 Skiba Adam M (95) 1988 Senior-M (51) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 2:51:19,5(123) 5:33:50,6(110) 6:51:15,3 2:20:56,8 10:16
110 359 Zalewska Anna K (15) 1978 Masters-K (3) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 3:06:43,6(193) 5:43:53,8(125) 6:52:30,6 2:22:12,1 10:18
111 137 Kisielewski Tomasz M (96) 1979 Masters-M (45) POL tomi_therunner SRH Krakow 2:59:03,9(165) 5:42:33,8(121) 6:53:11,8 2:22:53,3 10:19
112 258 Pietryszyn Emil M (97) 1991 Senior-M (52) POL Żniński Klub Biegacza 1992 Żnin 2:45:36,0(102) 5:33:46,4(108) 6:53:35,6 2:23:17,1 10:20
113 372 Żółtak Anna K (16) 1995 Senior-K (13) POL Busko Zdrój 2:45:46,1(103) 5:34:06,4(111) 6:54:06,0 2:23:47,5 10:21
114 190 Lasocki Marcin M (98) 1979 Masters-M (46) POL 12TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNI Warszawa 2:42:42,0(90) 5:33:18,6(106) 6:54:34,5 2:24:16,0 10:21
115 65 Czyżkowski Rafał M (99) 1981 Masters-M (47) POL Chłopaki z NIzin Warszawa 2:58:36,4(162) 5:35:40,7(113) 6:55:41,9 2:25:23,4 10:23
116 224 Miąsik Tomasz M (100) 1981 Masters-M (48) POL Szyszków 2:49:18,0(116) 5:37:57,3(118) 6:56:47,7 2:26:29,2 10:25
117 148 Kocemba Kamil M (101) 1986 Senior-M (53) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 2:54:15,3(140) 5:36:56,2(117) 6:56:47,8 2:26:29,3 10:25
118 229 Mojek Michał M (102) 1980 Masters-M (49) POL Karpacz 2:45:11,5(100) 5:31:06,4(100) 6:57:31,5 2:27:13,0 10:26
119 94 Gorzkowski Paweł M (103) 1984 Senior-M (54) POL STOPA Słupsk Dębnica Kaszubska 2:59:40,3(169) 5:43:48,0(124) 6:59:07,7 2:28:49,2 10:28
120 223 Medejczyk Łukasz M (104) 1990 Senior-M (55) POL Victoria Dobieszyn Jedlicze 2:33:23,9(56) 5:29:16,0(96) 7:00:23,7 2:30:05,2 10:30
121 95 Gościński Sławomir M (105) 1983 Senior-M (56) POL www.ice4med.pl Dobrzeń Mały 2:58:36,6(163) 5:43:21,2(122) 7:00:46,6 2:30:28,1 10:31
122 369 Zych Katarzyna K (17) 1979 Masters-K (4) POL Bonnie & Clyde Tarnów 3:03:18,0(184) 5:46:35,8(129) 7:01:22,9 2:31:04,4 10:32
123 236 Narwojsz Arkadiusz M (106) 1978 Masters-M (50) POL STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rybnik 2:51:44,8(126) 5:41:08,0(119) 7:01:51,5 2:31:33,0 10:32
124 167 Kozarski Krzysztof M (107) 1981 Masters-M (51) POL RK LEGAL TEAM Warszawa 2:57:42,0(156) 5:43:36,4(123) 7:03:31,9 2:33:13,4 10:35
125 128 Janowicz Rafał M (108) 1981 Masters-M (52) POL 2:57:54,2(157) 5:41:20,7(120) 7:03:32,0 2:33:13,5 10:35
126 204 Łuszczak Kamil M (109) 1983 Senior-M (57) POL Stay Insane Lublin 3:03:07,4(183) 5:56:34,3(149) 7:03:58,4 2:33:39,9 10:35
127 140 Klonowski Jacek M (110) 1977 Masters-M (53) POL Białowieża 2:34:27,7(60) 5:34:20,9(112) 7:04:16,9 2:33:58,4 10:36
128 139 Klabisz Dawid M (111) 1982 Senior-M (58) POL B-7 Chorzów 2:55:35,6(145) 5:44:47,3(127) 7:06:39,0 2:36:20,5 10:39
129 264 Popiel Andrzej M (112) 1985 Senior-M (59) POL #FlexiStavTeam Dynafit Kraków 2:56:45,0(151) 5:52:03,9(138) 7:07:14,6 2:36:56,1 10:40
130 243 Olawiński Karol M (113) 1979 Masters-M (54) POL Kotwica Brzeg Kobierzyce 3:02:34,0(177) 5:57:49,1(152) 7:11:41,3 2:41:22,8 10:47
131 274 Różański Mateusz M (114) 1981 Masters-M (55) POL WE MAKE YOUR DATA VIZYBLE Katowice 2:52:15,4(129) 5:44:18,4(126) 7:11:55,2 2:41:36,7 10:47
132 219 Matwiejczyk Gabriel M (115) 1981 Masters-M (56) POL Warszawa 3:02:57,1(181) 5:55:17,9(146) 7:12:06,8 2:41:48,3 10:48
133 361 Zapłata Wojciech M (116) 1978 Masters-M (57) POL Gorlice 2:49:35,3(117) 5:49:44,8(130) 7:12:30,5 2:42:12,0 10:48
134 340 Wilk Paweł M (117) 1979 Masters-M (58) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 2:49:36,0(118) 5:45:44,7(128) 7:12:35,0 2:42:16,5 10:48
135 51 Bylica Agnieszka K (18) 1976 Masters-K (5) POL Lipinki 3:00:31,8(171) 5:55:17,3(145) 7:13:19,6 2:43:01,1 10:49
136 15 Andrzejewski Lukasz M (118) 1975 Masters-M (59) POL Foto racing team Poznan 2:55:15,3(144) 5:51:31,8(135) 7:13:22,3 2:43:03,8 10:50
137 182 Kura Piotr M (119) 1981 Masters-M (60) POL Lublin 2:58:03,0(158) 5:52:02,1(136) 7:14:41,9 2:44:23,4 10:52
138 188 Larwiński Patryk M (120) 1982 Senior-M (60) POL Pawko Runners x Orsino AKD Warszawa 2:56:16,8(149) 5:51:12,9(134) 7:15:34,4 2:45:15,9 10:53
139 278 Saintemarie Arnaud M (121) 1981 Masters-M (61) FRA #MarcinSwiercTeam Augignac 2:52:22,6(131) 5:52:34,7(139) 7:15:58,9 2:45:40,4 10:53
140 292 Snarski Piotr M (122) 1983 Senior-M (61) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:57:20,1(154) 5:54:04,7(142) 7:16:02,1 2:45:43,6 10:54
141 392 Golba Andrzej M (123) 1983 Senior-M (62) POL Norddigital.com Brenna 2:54:50,8(141) 5:53:45,4(140) 7:16:19,5 2:46:01,0 10:54
142 164 Kowalik Andrzej M (124) 1979 Masters-M (62) POL Salming Running Polska Opole 2:44:28,9(95) 5:52:02,9(137) 7:16:31,2 2:46:12,7 10:54
143 41 Brus Marcin M (125) 1977 Masters-M (63) POL Warszawa 2:57:10,7(153) 5:54:54,1(144) 7:17:11,7 2:46:53,2 10:55
144 61 Czarnota Piotr M (126) 1984 Senior-M (63) BEL Obozybiegowe.pl Bruksela 2:55:08,5(143) 5:53:47,5(141) 7:17:12,2 2:46:53,7 10:55
145 394 Kalicki Grzegorz M (127) 1982 Senior-M (64) POL Tatrzańska Grupa Kroksa Warszawa 3:01:01,5(173) 5:50:01,0(131) 7:17:53,3 2:47:34,8 10:56
146 352 Wyroba Wojciech M (128) 1981 Masters-M (64) POL Kraków 3:00:26,6(170) 6:00:19,5(155) 7:17:54,8 2:47:36,3 10:56
147 43 Brzeski Szczepan M (129) 1979 Masters-M (65) POL Kraków 2:58:14,4(159) 5:57:05,1(150) 7:18:00,5 2:47:42,0 10:57
148 127 Janerka Marzka K (19) 1978 Masters-K (6) POL DZIABNIĘCI Chorzów 3:08:45,3(203) 6:02:44,9(157) 7:18:04,3 2:47:45,8 10:57
149 70 Długołęcki Konrad M (130) 1978 Masters-M (66) POL BIEGOWA ŚWIDNICA Świdnica 3:02:52,3(180) 5:56:33,1(148) 7:20:04,7 2:49:46,2 11:00
150 209 Majewska Joanna K (20) 1974 Masters-K (7) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 3:15:04,2(213) 6:05:59,3(163) 7:20:56,5 2:50:38,0 11:01
151 356 Zając Robert M (131) 1975 Masters-M (67) POL Orange Polska Ząbki 2:42:14,9(88) 5:50:30,7(133) 7:21:04,7 2:50:46,2 11:01
152 327 Wanski Michal M (132) 1980 Masters-M (68) DEU Frechen 3:00:45,1(172) 6:02:36,6(156) 7:22:58,5 2:52:40,0 11:04
153 26 Baran Bernard M (133) 1976 Masters-M (69) POL OCR Team Dębica Dębica 2:52:27,6(132) 5:54:53,2(143) 7:24:13,9 2:53:55,4 11:06
154 56 Cieniuszek Izabella K (21) 1979 Masters-K (8) POL M.I.L.A Pruszków 3:08:46,6(204) 5:58:11,3(153) 7:26:06,2 2:55:47,7 11:09
155 153 Kokot Krzysztof M (134) 1974 Masters-M (70) POL Niewybiegani Żory 3:01:33,0(174) 5:57:37,3(151) 7:27:15,6 2:56:57,1 11:10
156 391 Lenczowski Jakub M (135) 1971 Masters-M (71) POL Iron Dragon Triathlon Team Kraków 3:08:37,5(202) 6:04:17,6(161) 7:27:21,7 2:57:03,2 11:11
157 118 Gwizdalski Przemysław M (136) 1979 Masters-M (72) POL Oława 2:52:36,3(133) 6:03:21,0(159) 7:28:04,2 2:57:45,7 11:12
158 331 Werner Kamil M (137) 1984 Senior-M (65) POL #ŻmudaRunningTeam Warszawa 2:57:01,8(152) 5:56:24,5(147) 7:28:22,6 2:58:04,1 11:12
159 90 Gąsienica-Fronek Maciej M (138) 1981 Masters-M (73) POL TOPR Zakopane 2:56:11,1(148) 6:00:16,5(154) 7:28:48,6 2:58:30,1 11:13
160 308 Szalak Paweł M (139) 1977 Masters-M (74) POL Stay Insane/Przedwojewski Team Lublin 2:55:50,5(147) 5:50:21,4(132) 7:30:12,2 2:59:53,7 11:15
161 136 Kimbort Piotr M (140) 1979 Masters-M (75) POL GOPR Karkonosze Karpacz 2:56:29,4(150) 6:02:48,6(158) 7:31:08,2 3:00:49,7 11:16
162 279 Sawa Jarosław M (141) 1979 Masters-M (76) POL Stay Insane / ARCHOUSE.PL Lublin 2:51:28,4(124) 6:10:35,2(166) 7:31:48,8 3:01:30,3 11:17
163 344 Włodarczyk Piotr M (142) 1980 Masters-M (77) POL Kraków Nowa Huta Kraków 2:59:01,3(164) 6:05:34,3(162) 7:32:05,7 3:01:47,2 11:18
164 341 Wiśniewski Paweł M (143) 1983 Senior-M (66) POL Karkonosz Running Team Jelenia Góra 2:53:16,8(136) 6:07:28,4(165) 7:32:56,5 3:02:38,0 11:19
165 270 Rogoziński Olaf M (144) 1980 Masters-M (78) POL Poznań 2:53:47,7(137) 6:12:27,0(171) 7:37:03,4 3:06:44,9 11:25
166 161 Kowalczyk Paweł M (145) 1974 Masters-M (79) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 2:59:26,3(168) 6:06:30,3(164) 7:37:20,2 3:07:01,7 11:26
167 143 Kmita Krzysztof M (146) 1985 Senior-M (67) POL Kraków 3:03:42,5(185) 6:15:36,0(175) 7:38:02,0 3:07:43,5 11:27
168 265 Popiel Maurycy M (147) 1990 Senior-M (68) POL FlexiStavTeam Krakow 2:52:49,9(134) 6:04:15,7(160) 7:38:05,1 3:07:46,6 11:27
169 155 Kołek Maciej M (148) 1979 Masters-M (80) POL Ślęzak Team Warszawa 3:07:48,1(199) 6:14:30,0(174) 7:38:49,7 3:08:31,2 11:28
170 83 Florek Tomasz M (149) 1974 Masters-M (81) POL Nowy Sącz 3:06:55,5(194) 6:11:03,2(167) 7:39:30,0 3:09:11,5 11:29
171 228 Moćko Jacek M (150) 1988 Senior-M (69) POL Zagnansk 3:06:15,8(192) 6:11:15,4(168) 7:41:08,7 3:10:50,2 11:31
172 239 Niedźwiedź Tomasz M (151) 1980 Masters-M (82) POL Świdnik 2:54:55,8(142) 6:11:34,7(169) 7:42:01,5 3:11:43,0 11:33
173 162 Kowalewska Małgorzata K (22) 1977 Masters-K (9) POL Banino 3:17:43,1(219) 6:20:52,3(183) 7:42:18,7 3:12:00,2 11:33
174 339 Wilk Wiktoria K (23) 1987 Senior-K (14) POL Sarni Tętent Kraków 3:17:53,9(220) 6:21:12,9(185) 7:43:32,5 3:13:14,0 11:35
175 289 Słotwiński Adam M (152) 1979 Masters-M (83) POL Etex Team Ełk 3:07:33,6(198) 6:12:50,9(172) 7:44:35,4 3:14:16,9 11:36
176 294 Sokulski Tomasz M (153) 1987 Senior-M (70) POL Wrocław 3:07:17,1(196) 6:15:42,0(176) 7:45:26,7 3:15:08,2 11:38
177 225 Michalski Mateusz M (154) 1984 Senior-M (71) POL Poznań 3:20:28,7(230) 6:16:11,5(179) 7:45:37,0 3:15:18,5 11:38
178 87 Gamrot Filip M (155) 1991 Senior-M (72) POL Kraków 2:58:16,7(161) 6:11:56,2(170) 7:45:41,7 3:15:23,2 11:38
179 92 Gola Radosław M (156) 1980 Masters-M (84) POL #MarcinŚwiercTEAM Zabierzów 3:12:20,5(210) 6:14:27,8(173) 7:45:53,9 3:15:35,4 11:38
180 187 Lamek Andrzej M (157) 1970 Masters-M (85) POL Aktywny Ostrzeszów Ostrzeszów 3:05:48,6(189) 6:20:24,5(181) 7:45:56,9 3:15:38,4 11:38
181 324 Urmanowski Daniel M (158) 1988 Senior-M (73) POL Dream Run Warszawa 2:42:03,2(86) 6:20:09,4(180) 7:47:02,4 3:16:43,9 11:40
182 367 Zieliński Dominik M (159) 1987 Senior-M (74) POL KW Poznań Śrem 3:02:42,8(178) 6:22:55,7(186) 7:47:42,5 3:17:24,0 11:41
183 355 Zabrzewski Patryk M (160) 1982 Senior-M (75) POL Klub Wysokogórski Jatrzębie Zdrój Żory 3:09:58,4(206) 6:16:06,2(178) 7:49:20,7 3:19:02,2 11:44
184 141 Klonowski Kamil M (161) 1989 Senior-M (76) POL KLONO TEAM Mikołów 2:57:31,0(155) 6:16:04,8(177) 7:49:21,4 3:19:02,9 11:44
185 215 Margasiński Michał M (162) 1989 Senior-M (77) POL Kamieniec Zabkowicki 3:08:00,0(200) 6:21:05,8(184) 7:51:38,7 3:21:20,2 11:47
186 273 Rosa Jarosław M (163) 1976 Masters-M (86) POL NBR Team Poznań 3:23:09,5(236) 6:25:10,9(189) 7:52:34,1 3:22:15,6 11:48
187 334 Wiaderna Nina K (24) 1986 Senior-K (15) POL Forma na szczyt Warszawa 3:20:18,3(227) 6:30:16,3(194) 7:53:27,6 3:23:09,1 11:50
188 179 Kujawski Bogusław M (164) 1965 Masters-M (87) POL Gorlice 3:06:04,9(190) 6:24:44,6(188) 7:54:18,4 3:23:59,9 11:51
189 297 Stachurski Piotr M (165) 1986 Senior-M (78) POL PIEKARNIA RUSTYKALNA RADOM Jedlnia Letnisko 2:59:15,8(166) 6:20:40,5(182) 7:56:12,9 3:25:54,4 11:54
190 233 Mrozek Krzysztof M (166) 1981 Masters-M (88) POL Gorlice 3:12:36,5(211) 6:32:45,2(197) 7:56:34,7 3:26:16,2 11:54
191 315 Szwajka Aneta K (25) 1971 Masters-K (10) POL Stajnia Balona Stalowa Wola 3:20:40,9(231) 6:35:26,7(202) 7:57:36,4 3:27:17,9 11:56
192 75 Dzierżeńska Monika K (26) 1974 Masters-K (11) POL Stajnia Balona Gdańsk 3:24:10,4(238) 6:33:44,5(198) 7:57:36,8 3:27:18,3 11:56
193 48 Budzich Wojciech M (167) 1975 Masters-M (89) POL KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów 3:08:53,5(205) 6:28:09,8(191) 7:57:39,0 3:27:20,5 11:56
194 207 Maćkowski Michal M (168) 1979 Masters-M (90) POL Reda 3:27:04,5(247) 6:37:25,2(207) 7:58:24,7 3:28:06,2 11:57
195 84 Foland Bogumił M (169) 1980 Masters-M (91) POL Śnieżne Pantery Warszawa 3:10:18,1(209) 6:27:40,7(190) 8:02:31,8 3:32:13,3 12:03
196 124 Jagusiak Łukasz M (170) 1988 Senior-M (79) POL Łódź 3:10:13,5(208) 6:34:06,5(200) 8:02:49,0 3:32:30,5 12:04
197 175 Kubiak Karolina K (27) 1977 Masters-K (12) POL Wejherowo 3:24:14,6(239) 6:33:46,9(199) 8:03:17,3 3:32:58,8 12:04
198 150 Kocik Maciej M (171) 1984 Senior-M (80) POL Kraków 3:05:43,1(187) 6:31:34,0(195) 8:03:26,1 3:33:07,6 12:05
199 37 Błesnowski Krzysztof M (172) 1984 Senior-M (81) POL Śmigiel 2:59:25,4(167) 6:23:56,3(187) 8:03:28,5 3:33:10,0 12:05
200 30 Bezulski Łukasz M (173) 1985 Senior-M (82) POL KTS Donki Warszawa 3:18:44,9(223) 6:35:49,0(203) 8:05:21,8 3:35:03,3 12:08
201 115 Gurgul Mateusz M (174) 1986 Senior-M (83) POL Aromat Nóg Kraków 3:26:03,2(245) 6:35:56,6(204) 8:05:42,0 3:35:23,5 12:08
202 221 Mazur Paweł M (175) 1982 Senior-M (84) POL Wola Piskulina 3:18:02,8(221) 6:30:02,3(192) 8:05:47,5 3:35:29,0 12:08
203 89 Gawron Tomasz M (176) 1982 Senior-M (85) POL El Joven Lubsko 3:15:54,3(215) 6:36:45,5(205) 8:08:38,3 3:38:19,8 12:12
204 235 Muśkiewicz Adam M (177) 1997 Senior-M (86) POL Zelów 3:02:07,1(175) 6:30:07,8(193) 8:11:23,7 3:41:05,2 12:17
205 189 Lasek Leszek M (178) 1966 Masters-M (92) POL Kalipso Runners Team Małęczyn 3:16:55,4(217) 6:43:28,4(211) 8:12:05,6 3:41:47,1 12:18
206 158 Korczyński Daniel M (179) 1981 Masters-M (93) POL Końskie 3:17:33,0(218) 6:40:46,1(209) 8:12:30,0 3:42:11,5 12:18
207 59 Cirko Arkadiusz M (180) 1975 Masters-M (94) POL KGHM ZG RUN Lubin 3:10:04,0(207) 6:40:41,8(208) 8:12:53,9 3:42:35,4 12:19
208 79 Feliński Jarosław M (181) 1963 Masters-M (95) POL Łódź 3:19:13,3(224) 6:36:49,7(206) 8:13:22,7 3:43:04,2 12:20
209 322 Ulatowski Andrzej M (182) 1971 Masters-M (96) POL RunBeardRun Toruń 3:21:31,7(234) 6:44:41,7(215) 8:14:19,5 3:44:01,0 12:21
210 285 Sitnik Bartłomiej M (183) 1977 Masters-M (97) POL Life On The Run Warszawa 2:58:15,6(160) 6:31:44,6(196) 8:15:00,4 3:44:41,9 12:22
211 205 Machtałowicz Szymon M (184) 1983 Senior-M (87) POL Łódź 3:21:14,7(232) 6:43:30,3(212) 8:15:06,7 3:44:48,2 12:22
212 300 Stasiw Przemysław M (185) 1989 Senior-M (88) POL Ultra Trail Fanatics Żyrardów 3:15:13,5(214) 6:46:08,2(216) 8:15:41,8 3:45:23,3 12:23
213 366 Zielińska Iwona K (28) 1975 Masters-K (13) POL Kujawscy Runners Gdańsk 3:32:59,5(255) 6:47:49,9(217) 8:16:43,8 3:46:25,3 12:25
214 267 Pytka Konrad M (186) 1982 Senior-M (89) POL Naprzód Młociny Warszawa 3:07:29,8(197) 6:40:53,6(210) 8:17:58,1 3:47:39,6 12:26
215 170 Krauze Kuba M (187) 1982 Senior-M (90) POL Natural Born Runners 3:21:23,0(233) 6:35:00,8(201) 8:18:09,8 3:47:51,3 12:27
216 237 Nazimek Maciej M (188) 1986 Senior-M (91) POL 3:18:23,4(222) 6:43:46,5(213) 8:18:29,8 3:48:11,3 12:27
217 200 Lubański Robert M (189) 1966 Masters-M (98) POL Bukowice 3:08:25,0(201) 6:49:49,5(218) 8:18:40,3 3:48:21,8 12:28
218 325 Walacik Adam M (190) 1994 Senior-M (92) POL Warszawa 3:19:51,7(225) 6:50:08,3(219) 8:18:43,8 3:48:25,3 12:28
219 230 Morawski Bartosz M (191) 1982 Senior-M (93) POL Stare Babice Biegają Warszawa 3:27:50,3(248) 6:53:37,5(223) 8:22:32,2 3:52:13,7 12:33
220 31 Białka Rafał M (192) 1974 Masters-M (99) POL GOAT Team Michałowice Masłomiąca 3:26:02,4(244) 6:52:30,4(221) 8:22:37,6 3:52:19,1 12:33
221 370 Zygmunt Paweł M (193) 1973 Masters-M (100) POL Giedlarowa 3:23:33,1(237) 6:43:57,4(214) 8:23:00,6 3:52:42,1 12:34
222 97 Gropp Joanna K (29) 1975 Masters-K (14) DEU Hannover 3:38:11,6(265) 6:56:51,6(226) 8:30:07,7 3:59:49,2 12:45
223 50 Bukiel Klaudia K (30) 1995 Senior-K (16) POL Zakopane 3:29:33,3(251) 6:57:12,5(227) 8:30:44,9 4:00:26,4 12:46
224 185 Kwieciński Norbert M (194) 1976 Masters-M (101) POL Szczecin 3:28:20,7(250) 6:53:34,9(222) 8:35:10,2 4:04:51,7 12:52
225 282 Sędecki Piotr M (195) 1962 Masters-M (102) POL Biegam więc jestem Skierniewice 3:20:24,0(228) 6:51:59,0(220) 8:35:41,5 4:05:23,0 12:53
226 212 Malesa Radosław M (196) 1974 Masters-M (103) POL LESZKOWICE BIEGAJĄ Leszkowice 3:29:47,1(252) 6:55:06,9(224) 8:37:09,3 4:06:50,8 12:55
227 238 Niedźwiecki Marek M (197) 1959 Weteran-M (1) POL SKIPARK-WYSOWA Wysowa-Zdrój 3:27:01,7(246) 7:01:43,9(232) 8:38:05,6 4:07:47,1 12:57
228 357 Zajączkowski Paweł M (198) 1986 Senior-M (94) POL Power Training Warszawa 3:20:06,3(226) 6:59:44,9(230) 8:38:22,0 4:08:03,5 12:57
229 313 Szmechtig-Gauden Ewa K (31) 1973 Masters-K (15) POL Podgórz Toruń Toruń 3:27:50,9(249) 6:55:42,4(225) 8:38:34,7 4:08:16,2 12:57
230 133 Kamínek Jan M (199) 1976 Masters-M (104) CZE Praha Košíře Praha 3:25:34,7(242) 7:04:36,0(234) 8:39:19,6 4:09:01,1 12:58
231 241 Odolczyk Jerzy M (200) 1961 Weteran-M (2) POL Warszawa 3:41:00,3(269) 7:13:59,3(242) 8:40:58,6 4:10:40,1 13:01
232 310 Szczepańska Edyta K (32) 1989 Senior-K (17) POL Kraków 3:25:04,9(241) 7:02:06,1(233) 8:41:24,8 4:11:06,3 13:02
233 335 Widomska-Maciejewska Joanna K (33) 1982 Senior-K (18) POL Stay Insane Lublin 3:33:38,0(257) 7:08:15,4(236) 8:41:43,7 4:11:25,2 13:02
234 284 Sietkiewicz Piotr M (201) 1988 Senior-M (95) POL Gleipnir / WCL Wrocław 3:07:04,8(195) 6:58:22,3(228) 8:42:11,6 4:11:53,1 13:03
235 319 Trochimowicz Hubert T M (202) 1975 Masters-M (105) POL Longevity Expedition Warszawa 3:34:24,6(258) 7:10:42,3(239) 8:48:26,7 4:18:08,2 13:12
236 321 Tyszkiewicz Rafał M (203) 1970 Masters-M (106) POL Team Columbia Warszawa 3:22:02,4(235) 7:05:29,8(235) 8:48:51,6 4:18:33,1 13:13
237 138 Kitowska Anna K (34) 1977 Masters-K (16) POL Biegaj Zdrowo z Kitą Głogów Małopolski 3:40:13,7(267) 7:14:55,7(246) 8:49:28,3 4:19:09,8 13:14
238 256 Pieczara Marcin M (204) 1973 Masters-M (107) POL Jaworzno 3:38:52,7(266) 7:14:34,9(245) 8:50:26,6 4:20:08,1 13:15
239 312 Szczygieł Mateusz M (205) 1991 Senior-M (96) IRL Polish Runners Club Ireland Drogheda 3:03:47,8(186) 7:00:21,0(231) 8:50:54,0 4:20:35,5 13:16
240 398 Stawiński Piotr M (206) 1966 Masters-M (108) POL 3:45:04,9(278) 7:14:07,3(243) 8:53:18,0 4:22:59,5 13:19
241 261 Plewińska Oliwia K (35) 1983 Senior-K (19) POL Tarnowskie Góry 3:55:38,8(291) 7:23:39,9(254) 8:53:56,3 4:23:37,8 13:20
242 135 Kaska-Łobodowska Ewelina K (36) 1984 Senior-K (20) POL RaceFighter Gosir Dębe Wielkie 3:43:17,1(274) 7:15:10,6(247) 8:55:09,6 4:24:51,1 13:22
243 194 Lewandowski Paweł M (207) 1978 Masters-M (109) POL Rzeszów 2:55:46,7(146) 6:59:13,5(229) 8:55:46,4 4:25:27,9 13:23
244 351 Wsuł Monika K (37) 1977 Masters-K (17) POL CH10 Poznań 3:33:18,5(256) 7:14:14,9(244) 8:57:28,8 4:27:10,3 13:26
245 47 Budny Aleksandra K (38) 1978 Masters-K (18) POL Jozefin 3:49:06,1(286) 7:22:37,2(250) 8:57:31,3 4:27:12,8 13:26
246 303 Strusińska Katarzyna K (39) 1982 Senior-K (21) POL Mińska Grupa Rowerowa / KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 3:46:26,0(279) 7:13:05,8(240) 8:57:40,1 4:27:21,6 13:26
247 213 Maliszewska Marta K (40) 1978 Masters-K (19) POL KINGRUNNER ULTRA Zakopane 3:48:57,4(284) 7:27:11,4(260) 8:57:48,0 4:27:29,5 13:26
248 171 Krenn Peter M (208) 1981 Masters-M (110) POL Rorschacherberg 3:42:41,1(272) 7:25:01,4(256) 8:58:07,3 4:27:48,8 13:27
249 198 Litwinowicz Karolina K (41) 1981 Masters-K (20) POL Bedzin 3:49:00,9(285) 7:19:45,5(248) 8:58:50,0 4:28:31,5 13:28
250 232 Moreva Daria K (42) 1984 Senior-K (22) POL trailrunningschool.com Wrocław 3:48:32,1(283) 7:23:38,8(253) 9:00:04,5 4:29:46,0 13:30
251 277 Rutkowski Konrad M (209) 1989 Senior-M (97) POL Tomaszów Mazowiecki 3:20:26,4(229) 7:13:28,6(241) 9:01:27,8 4:31:09,3 13:32
252 80 Flasiński Michał M (210) 1984 Senior-M (98) POL Gliwice 3:57:10,0(294) 7:29:10,9(269) 9:03:18,6 4:33:00,1 13:34
253 288 Sklorz Paweł M (211) 1982 Senior-M (99) POL Katowice 3:44:28,2(276) 7:10:41,2(238) 9:05:03,9 4:34:45,4 13:37
254 27 Bartosiewicz Adam M (212) 1977 Masters-M (111) POL Gryfino 3:51:48,4(288) 7:22:57,3(252) 9:05:21,4 4:35:02,9 13:38
255 183 Kuśnierz Julia K (43) 1981 Masters-K (21) POL Londyn 3:44:27,1(275) 7:10:37,0(237) 9:05:38,1 4:35:19,6 13:38
256 218 Matuszczak-Szulc Iwona K (44) 1970 Masters-K (22) POL Poznan 3:54:57,5(290) 7:29:08,5(268) 9:06:04,6 4:35:46,1 13:39
257 269 Ratajska Monika K (45) 1992 Senior-K (23) POL Poznań 3:48:01,8(281) 7:22:47,0(251) 9:07:16,7 4:36:58,2 13:40
258 328 Wasilewski Krzysztof M (213) 1978 Masters-M (112) POL Katowice 3:35:20,5(260) 7:28:14,9(265) 9:10:19,4 4:40:00,9 13:45
259 210 Makarenkov Sergii M (214) 1984 Senior-M (100) POL Dogoń Grodzisk Mazowiecki Milanówek 4:02:13,6(299) 7:29:02,6(267) 9:11:00,5 4:40:42,0 13:46
260 248 Pałkowska Agata K (46) 1973 Masters-K (23) POL Kraków 3:56:13,9(292) 7:27:13,8(261) 9:13:54,2 4:43:35,7 13:50
261 393 Gąsiorowski Krzysztof M (215) 1971 Masters-M (113) POL Kraków 3:31:46,7(254) 7:27:15,0(262) 9:13:54,7 4:43:36,2 13:50
262 371 Żebracki Wojtek M (216) 1987 Senior-M (101) POL Prudnik 3:35:34,3(261) 7:26:58,2(259) 9:14:27,4 4:44:08,9 13:51
263 122 Iwaszczyszyn Tomasz M (217) 1988 Senior-M (102) POL RMT Team / ratemytrail.com Wrocław 3:03:04,7(182) 7:43:45,7(273) 9:15:27,6 4:45:09,1 13:53
264 397 Wahl Daniel M (218) 1977 Masters-M (114) POL 2:53:49,9(138) 7:43:50,7(274) 9:15:28,1 4:45:09,6 13:53
265 329 Weinberg Kamil M (219) 1972 Masters-M (115) POL Biegiem Po Piwo/Droga Do Ultra Łódź 3:47:35,8(280) 7:24:58,0(255) 9:20:12,5 4:49:54,0 14:00
266 54 Ciećkiewicz Tomasz M (220) 1988 Senior-M (103) POL Cieszanów 3:31:20,3(253) 7:25:10,9(257) 9:20:12,8 4:49:54,3 14:00
267 113 Grzeszak Rafał M (221) 1972 Masters-M (116) POL DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa 3:16:41,2(216) 7:22:11,2(249) 9:21:35,6 4:51:17,1 14:02
268 156 Kołodziejczyk Monika K (47) 1982 Senior-K (24) POL Jura team/Wielka Wieś Biega Przeginia 3:37:26,7(264) 7:26:44,4(258) 9:21:47,9 4:51:29,4 14:02
269 28 Bernacki Bartosz M (222) 1983 Senior-M (104) POL Łąka Prudnicka 3:36:39,1(263) 7:28:03,6(263) 9:22:54,0 4:52:35,5 14:04
270 177 Kudrycki Jakub M (223) 1972 Masters-M (117) POL Bilcza 3:35:15,9(259) 7:29:31,5(270) 9:27:24,9 4:57:06,4 14:11
271 206 Maciejewski Daniel M (224) 1983 Senior-M (105) POL Przedwojewski Team Lublin 3:36:34,5(262) 7:28:12,3(264) 9:30:34,9 5:00:16,4 14:15
272 259 Pietrzyk Tomasz M (225) 1979 Masters-M (118) POL 140minut.pl Świdnica 3:24:57,0(240) 7:28:19,5(266) 9:30:35,0 5:00:16,5 14:15
273 131 Jaźwiński Krzysztof M (226) 1978 Masters-M (119) POL Rozbiegani Żychlin Żychlin 3:42:36,7(271) 7:40:20,2(272) 9:40:22,7 5:10:04,2 14:30
274 173 Krzyżostaniak Marcin M (227) 1975 Masters-M (120) POL Marcin Świerc Team Puszczykowo 3:58:55,2(295) 7:46:04,0(275) 9:40:23,0 5:10:04,5 14:30
275 350 Wruk Remigiusz M (228) 1971 Masters-M (121) POL Tatra Running Team Opole 3:48:01,9(282) 7:38:49,5(271) 9:40:25,3 5:10:06,8 14:30
LIMIT 154 Kolasiński Jarosław M 1959 Weteran-M POL KTM Warszawa 3:44:35,3(277) 7:50:08,5(276)
LIMIT 117 Guzek Agnieszka K 1974 Masters-K POL Zielonka 3:56:43,8(293) 7:57:45,3(277)
LIMIT 252 Pastuszak Justyna K 1984 Senior-K POL Warszawa 3:51:54,5(289) 8:00:50,2(278)
LIMIT 316 Timofiejuk Paweł M 1978 Masters-M POL Albatrosy Warszawa 3:59:19,6(296) 8:09:21,2(279)
LIMIT 82 Florczak Bartosz M 1993 Senior-M POL Bartosz Florczak Dietetyk Wrocław 4:01:18,8(298) 8:33:12,0(280)
LIMIT 257 Pieczara Ewa K 1973 Masters-K POL Jaworzno 4:11:27,1(303) 8:34:02,0(281)
LIMIT 163 Kowalewski Grzegorz M 1969 Masters-M POL Krzeptów 4:12:57,8(304) 8:45:57,0(282)
DNF 202 Łężniak Aleksander M 1989 Senior-M POL Monk Sandals Team Sobótka 2:18:03,7(24)
DNF 7 Januszyk Iwona K 1992 Senior-K POL Ks Kandahar / Alpinka 2:19:59,1(27)
DNF 1 Witowska Mirosława K 1991 Senior-K POL Salco Garmin Team Zakopane 2:22:14,7(31)
DNF 3 Stelmach Dominika K 1982 Senior-K POL Terranova Polska Warszawa 2:30:19,3(46)
DNF 255 Piecha Artur M 1977 Masters-M POL Salming Running Team Poland Rybnik 2:33:23,0(54)
DNF 166 Koza Jan M 1993 Senior-M POL GOPR Bieszczady/ KW Kraków Cisna 2:42:50,8(91)
DNF 214 Manjura Tomasz M 1994 Senior-M POL CSC Adventure Academy Chorzów 2:47:59,9(113)
DNF 249 Pałkowski Jakub M 1994 Senior-M POL Kraków 2:51:16,1(122)
DNF 40 Bronicki Adam M 1991 Senior-M POL Kościelisko 3:02:27,6(176)
DNF 216 Maron Jacek M 1968 Masters-M POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 3:02:48,3(179)
DNF 142 Kluś Kamil M 1990 Senior-M POL KW Zakopane / TOPR Zakopane 3:05:45,0(188)
DNF 342 Witek Karolina K 1991 Senior-K POL Jarocin 3:06:07,5(191)
DNF 271 Roguszka Marcin M 1983 Senior-M POL Przesieka 3:13:51,7(212)
DNF 307 Szafrański Dominik M 1984 Senior-M POL Obornicki Klub Lekkoatletyczny Oborniki 3:25:43,3(243)
DNF 73 Dybalski Mariusz M 1983 Senior-M POL Zdzieszulice Górne 3:40:14,0(268)
DNF 262 Płócienniczak Jakub M 1975 Masters-M POL Dream Run Warszawa 3:41:01,8(270)
DNF 67 Dalecki Marcin M 1979 Masters-M POL CTS Warszawa 3:43:06,9(273)
DNF 172 Krzyżewski Roger M 1988 Senior-M POL Kraków 3:49:34,6(287)
DNF 35 Bień Magdalena K 1979 Masters-K POL Poznań 4:01:14,5(297)
DNF 168 Kozdrój Wioletta K 1975 Masters-K POL Dogoń Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki 4:07:56,9(300)
DNF 71 Dordzik Katarzyna K 1983 Senior-K POL Gdynia 4:08:02,3(301)
DNF 286 Skalski Tomasz M 1967 Masters-M POL Warszawa 4:10:23,5(302)
DNF 10 Adamczyk Marcin M 1976 Masters-M POL Gołuski 4:21:46,2(305)
DNF 263 Pochwała Justyna K 1981 Masters-K POL Natalia Tomasiak Górski Styl Team Łowicz 4:24:53,6(306)
DNF 149 Koch Marta K 1977 Masters-K POL Ornontowice 4:25:00,5(307)
LIMIT 199 Lityńska Małgorzata K 1984 Senior-K POL Zabiegane Dni 4:42:52,0(308)
DNS 12 Adamska Agnieszka K 1975 Masters-K POL MOCNA GRUPA CEZARA / AKTYWNY OS Wrocław
DNS 19 Badura Adam M 1978 Masters-M POL Forma Wodzisław/Inżynieria Biegania Rybnik
DNS 29 Bersz Tomasz M 1979 Masters-M POL Warszawa
DNS 36 Biernacki Sylwester M 1980 Masters-M POL #MarcinSwiercTEAM Warszawa
DNS 57 Cieślawski Jan M 1975 Masters-M POL Saska Warszawa Warszawa
DNS 62 Czechoska Magdalena K 1981 Masters-K POL Warszawa
DNS 74 Dyrlaga Marcin M 1984 Senior-M POL Węgierska Górka
DNS 76 Elizjum Bartosz M 1981 Masters-M POL
DNS 85 Galuskin Alexey M 1983 Senior-M POL Grupa Nomax Tarnowskie Góry
DNS 86 Gał Janusz M 1985 Senior-M POL TPN Małe Ciche
DNS 112 Grygiel Marek M 1976 Masters-M POL JacekBiega Running Team Kraków
DNS 126 Jambrich Vladimír M 1987 Senior-M POL Chata pod Kráľovou Hoľou
DNS 130 Jaworek Grzegorz M 1985 Senior-M POL MiG Team Warszawa
DNS 132 Kalnins Gvido M 1993 Senior-M LVA SPORTLAND/SALOMON | SUUNTO LATVIA Smiltene
DNS 147 Kocemba Askaniusz M 1980 Masters-M POL Marcin Świerc Team Lubawka
DNS 151 Kociumbas Bartosz M 1972 Masters-M POL KB Sobótka Sobótka
DNS 160 Korpalski Tomasz M 1981 Masters-M POL RMT Team Gdańsk
DNS 169 Krajewska Klaudia K 1993 Senior-K POL Legionowo
DNS 176 Kublin Szymon M 1997 Senior-M POL Twardorzeczka
DNS 178 Kujawski Bartosz M 1992 Senior-M POL Grupetto Gorlice Gorlice
DNS 181 Kunecki Norbert M 1975 Masters-M POL KB Harcownik Jelcz-Laskowice Ratowice
DNS 186 Lalewicz Artur M 1972 Masters-M POL GOAT TEAM Michałowice Masłomiąca
DNS 197 Lipski Michał M 1989 Senior-M POL Julianów
DNS 201 Łaciak Marcin M 1976 Masters-M POL Mesmerik Runners Warszawa
DNS 211 Malek Grzegorz M 1990 Senior-M POL Kielce
DNS 227 Mikołajczyk Tyberiusz M 1977 Masters-M POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna
DNS 231 Morawski Przemysław M 1984 Senior-M POL Kraków
DNS 234 Musioł Michał M 1988 Senior-M POL Sarni Tętent Chełm Śląski
DNS 240 Niemiec-Drwięga Bernadeta K 1977 Masters-K POL Sanok
DNS 242 Ohler Ola K 1986 Senior-K POL Gdynia
DNS 245 Osikowska Teresa K 1981 Masters-K POL Zakopane
DNS 246 Ostrowski Ignacy M 1983 Senior-M POL Railrunner Warszawa
DNS 247 Pacho Sylwester M 1971 Masters-M POL PAPIKI Grybów
DNS 266 Puła Waldemar M 1977 Masters-M POL Stay Insane / ARCHOUSE Lublin
DNS 272 Romanowski Kacper M 1992 Senior-M POL Zakopane / Warszawa
DNS 280 Schmidt Roland M 1982 Senior-M POL Słoneczna Team Roczyny Kobiór
DNS 283 Siedlok Damian M 1981 Masters-M POL Żory
DNS 291 Smoliński Piotr M 1983 Senior-M POL Kuleszówka
DNS 295 Sowiński Kamil M 1987 Senior-M POL Przedwojewski Team Brzeg Dolny
DNS 296 Stachura Magdalena K 1975 Masters-K POL CSC Adventure Academy Chorzów
DNS 298 Stangierski Adam M 1983 Senior-M POL Kornelcia Team Poznan
DNS 302 Strokon Przemyslaw M 1974 Masters-M POL O Mielec
DNS 304 Studencki Dawid M 1989 Senior-M POL FizjoOxy Wieliczka / 4TriTeam Kościelisko
DNS 306 Szabelak Witold M 1981 Masters-M POL Kingrunner Ultra Zakopane
DNS 309 Szczepaniak Artur M 1972 Masters-M POL KB Czesio Biega Warszawa
DNS 337 Wielechowska Magdalena K 1984 Senior-K POL Naprzód Młociny Ciechanów
DNS 338 Wilk Krzysztof M 1986 Senior-M POL Sarni Tętent Kraków
DNS 343 Włodarczyk Michał M 1980 Masters-M POL EVErRUN Łódź
DNS 345 Wojnarowski Marek M 1971 Masters-M POL Polish Runners Club Ireland Łącko
DNS 354 Zabel Robert M 1977 Masters-M POL WKS Wawel Kraków Myślenice
DNS 362 Zaworski Tomasz M 1988 Senior-M POL Wrocław
DNS 363 Zborucki Jan M 1983 Senior-M POL Latajacy Cyrk / PMT Krakow
DNS 364 Zdanowski Łukasz M 1990 Senior-M POL Siedlce
DNS 373 Żyrek Adam M 1969 Masters-M POL Beskid Żywiecki Jasło

BGTimeSport © 2015-2020