21 PUCHAR PILSKA W NARCIARSTWIE WYSOKOGÓRSKIM

Wydarzenie:
21 PUCHAR PILSKA W NARCIARSTWIE WYSOKOGÓRSKIM 21 PUCHAR PILSKA W NARCIARSTWIE WYSOKOGÓRSKIM
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
20.02.2021
Miejsce:
Hala Miziowa - Korbielów
Dystans:
21.0 km
Zgłoszonych:
64
Ukończyło:
63
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię RokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 4 Danko Matúš
Fraňo Peter
1988
1996
senior (1) SVK
SVK
Skialp Bobrovec/ Scarpa
Salomon
Liptovský Mikuláš
Brezno
2:20:01,9
2 2 Bachleda-Księdzularz Jakub
Elantkowski Jan
2001
2000
senior (2) POL
POL
TKN Tatra Team / DYNAFIT
TKN Tatra Team / DYNAFIT
Zakopane
Zakopane
2:21:35,9 01:34,0
3 5 Jambrich Vladimir
Lastik Juraj
1987
1987
senior (3) SVK
SVK
naholu.sk
Kubinke mangalice
Šumiac
Dolný Kubín
2:22:08,0 02:06,1
4 1 Żebracki Jacek
Zachwieja Szymon
1976
1982
senior (4) POL
POL
KS Kandahar / TOPR
KS Kandahar / GOPR Podhale
Zakopane
Myslenice
2:35:25,9 15:24,0
5 10 Repka Tomáš
Babčan Michal
1987
1990
senior (5) SVK
SVK
DYNAFIT Tatranská Lomnica
Skialp Bobrovec
Poprad
Kamenná Poruba
2:35:57,8 15:55,9
6 3 Andrzejewski Piotr
Karpierz Karol
1986
1993
senior (6) POL
POL
KW Kraków
TKN Tatra Team
Wisła
Ostrowsko
2:36:04,4 16:02,5
7 8 Klamut Michał
Wargocki Mariusz
1992
1970
senior (7) POL
POL
GOPR Karkonosze/LEKIPolska
KW Zakopane
Karpacz
Zakopane
2:38:51,2 18:49,3
8 12 Januszyk Iwona
Tybor Anna
1992
1991
seniorka (1) POL
POL
KS Kandahar / Alpinka Ski Trab
KW Zakopane
Oświęcim
Zakopane
2:41:11,9 21:10,0
9 61 Kalman Peter
Jankura Adam
1983
1989
senior (8) SVK
SVK
Nahoľu.sk
TJ Tatranska Lomnica
Pohorelá
Tatranská Lomnica
2:42:29,7 22:27,8
10 6 Kałuża Jerzy
Mikołajczyk Tyberiusz
1986
1977
senior (9) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar / Alpinka Ski Trab
Skoczów
Brenna
2:43:44,1 23:42,2
11 9 Trznadel Maciej
Topór Zbigniew
1972
1981
weteran (1) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bytom
Gliczarów Górny
2:47:58,6 27:56,7
12 11 Kristl Filip
Olda Kokosek
1978
1988
senior (10) SVK
SVK
new-wave multisport
new-wave multisport
Banska Bystrica
Banska Bystrica
2:49:31,0 29:29,1
13 62 Matera Tomáš
Petreček Tomáš
1989
1979
senior (11) CZE
CZE
KILPI RACING TEAM
Black Hill – Salomon/OpavaNet
Ostrava Svinov
Opava
2:51:39,7 31:37,8
14 18 Czernik Krzysztof
Molek Szymon
1990
1989
senior (12) POL
POL
KS Kandahar
KW Kraków
Rybnik
Cieszyn
2:52:00,3 31:58,4
15 15 Ząbik Marek
Matłosz Mariusz
1986
1976
senior (13) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Godowa
Gbiska
2:55:03,4 35:01,5
16 65 Pavelek Stano
Pavčik Jozef
1971
1972
weteran (2) SVK
SVK
Prešov
Starý Smokovec
Prešov
Starý Smokovec
2:58:01,3 37:59,4
17 38 Koza Jan
Ostrowski Tomasz
1993
1983
senior (14) POL
POL
KW Kraków / GOPR Bieszczady
KW Kraków / GOPR Bieszczady
Majdan
Wetlina
2:59:45,3 39:43,4
18 37 Korzeniowski Bartłomiej
Druszkiewicz Sebastian
1974
1986
senior (15) POL
POL
TKN Tatra Team
MountainExplorers Zakopane
Zakopane
Zakopane
2:59:55,7 39:53,8
19 16 Śliwiński Oskar
Soszka Gustaw
1999
2003
senior (16) POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Kraków
Brzegi
2:59:57,3 39:55,4
20 13 Juszczak Artur
Kubaczka Grzegorz
1977
1980
weteran (3) POL
POL
KW Jastrzębie-Zdrój
KS Kandahar
Jastrzębie-Zdrój
Skoczów
3:04:09,4 44:07,5
21 17 Tyszecki Adam
Byrtek Sylwester
1987
1982
senior (17) POL
POL
KAGB GOPR / GOPR Beskidy
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Pewel Mała
3:05:49,2 45:47,3
22 14 Sawicki Szymon
Korzeniowski Marcin
1975
1980
weteran (4) POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Nowy Targ
Kraków
3:07:28,7 47:26,8
23 7 Rząsa Franciszek
Sawicki Kacper
1999
2000
senior (18) POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Zakopane
3:08:08,7 48:06,8
24 67 Volnárová Veronika
Rudolfova Tereza
1992
1989
seniorka (2) SVK
CZE
Dynafit
Montura/Hagan
Starý Smokovec
Opava
3:10:37,1 50:35,2
25 44 Nawara Mateusz
Michalski Andrzej
1979
1988
senior (19) POL
POL
GOPR Podhale
GOPR Podhale / Krystek Team
Skawa
Tarnów
3:12:52,1 52:50,2
26 41 Madejczyk Marek
Kiełtyka Zbigniew
1984
1976
senior (20) POL
POL
KAGB GOPR / GOPR Beskidy
KW Gliwice
Katowice
Gliwice
3:13:27,2 53:25,3
27 26 Dyda Michał
Jandura Adrian
1997
1997
senior (21) POL
POL
GOPR Podhale
GOPR Podhale
Krościenko Nad Dunajcem
Krościenko nad Dunajcem
3:14:32,1 54:30,2
28 32 Kaźmierczak Michał
Kaźmierczak Sławomir
1987
1985
senior (22) POL
POL
SNW KW Kraków / Fast and light
KS Kandahar
Tychy
Łaziska Górne
3:15:55,9 55:54,0
29 27 Elantkowski Paweł
Cudzich Mirosław
1973
1978
weteran (5) POL
POL
TOPR / Żywczańskie Kierdel
TKN TATRA TEAM
Zakopane
Nowy Targ
3:18:04,6 58:02,7
30 23 Bruzda Adam
Jarosz Tomasz
1973
1975
weteran (6) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Oświęcim
Oświęcim
3:23:23,2 1:03:21,3
31 66 Šajgal Štefan
Kokavec Dominik
1990
1994
senior (23) SVK
SVK
Hk Ďumbier
Hk Ďumbier
Brezno
Valaská
3:25:29,1 1:05:27,2
32 57 Thier Dominik
Wolski Gracjan
1978
1996
senior (24) POL
POL
KS Kandahar / Tatra Camp
Tatra Camp
Warszawa
Nowy Targ
3:29:29,7 1:09:27,8
33 20 Grzegorzek Piotr
Matyssek Karol
1991
1990
senior (25) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Żywiec
Katowice
3:30:45,8 1:10:43,9
34 29 Juchiewicz Maciej
Wojarski Michał
1986
1990
senior (26) POL
POL
SNW KW Kraków
SNW KW Kraków / GOPR Beskidy
Kraków
Wieliczka
3:30:47,4 1:10:45,5
35 63 Mazalová Tereza
Bíziková Lenka
2002
1990
seniorka (3) SVK
SVK
New-wave multisport
New-wave multisport
Banska Bystrica
Martin
3:32:20,8 1:12:18,9
36 54 Surmacz Paweł
Klepek Krzysztof
1983
1978
senior (27) POL
POL
KW Kraków / GOPR Bieszczady
KW Kraków / GOPR Bieszczady
Tyczn
Sanok
3:35:28,2 1:15:26,3
37 46 Niżnik Grzegorz
Szczygieł Jakub
1972
1996
senior (28) POL
POL
GOPR Podhale
GOPR Podhale
Skawa
Myślenice
3:35:53,7 1:15:51,8
38 48 Przystaś Jakub
Tomasiak Jan
1982
1972
senior (29) POL
POL
KS Kandahar / Alpinka Ski Trab
KS Kandahar
Rytro
Rytro
3:36:38,6 1:16:36,7
39 34 Knura Aleksander
Siemieniec Grzegorz
1982
1972
senior (30) POL
POL
KW Jastrzębie - Zdrój
KW Jastrzębie - Zdrój
Połomia
Zebrzydowice
3:38:12,4 1:18:10,5
40 33 Kilarski Marek
Orłowski Zbigniew
1975
1965
weteran (7) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Kielce
3:41:01,6 1:20:59,7
41 59 Ziobrowski Szymon
Bańka Beata
1972
1989
weteran (8) POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Zakopane
3:42:47,7 1:22:45,8
42 31 Kałużny Jakub
Jendrysik Krzysztof
1991
1992
senior (31) POL
POL
KW Zakopane
Zakopane
Nowy Targ
3:46:14,1 1:26:12,2
43 45 Niessner Piotr
Tywonek Tomasz
1963
1965
nestor (1) POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Kraków
Warszawa
3:46:33,7 1:26:31,8
44 51 Sodowski Tomasz
Pachulski Aleksander
1977
1995
senior (32) POL
POL
KW Kraków
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Sopot
3:47:32,0 1:27:30,1
45 64 Opela Zdenek
Foltýn Jiří
1964
1964
nestor (2) CZE
CZE
Skialpshop Třinec
Skialpshop Třinec
Třinec
Bystřice
3:52:44,1 1:32:42,2
46 28 Halejak Wojciech
Kolanko Mateusz
1983
1986
senior (33) POL
POL
JBG-2 Team
KS Kandahar
Gliwice
Gliwice
3:56:27,3 1:36:25,4
47 50 Słup Paweł
Fulczyk Tomasz
1990
1979
senior (34) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
4:00:43,3 1:40:41,4
48 39 Krzyżowski Piotr
Hatala Mariusz
1979
1982
senior (35) POL
POL
GOPR Beskidy
KW Bielsko Biała / Hati Team
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
4:08:22,5 1:48:20,6
49 55 Synowski Tomasz
Synowski Mateusz
1972
2002
weteran (9) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Kraków
Kraków
4:13:26,6 1:53:24,7
50 56 Szyjka Jacek
Szyjka Radosław
1980
1977
weteran (10) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Oświęcim
Oświęcim
4:16:27,9 1:56:26,0
51 30 Kalita Arek
Dymek Mateusz
1979
1979
weteran (11) POL
POL

Jaworze
Rzeszów
4:18:02,1 1:58:00,2
52 58 Wagner Robert
Szlachtowski Andrzej
1971
1969
nestor (3) POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Bytom
Nowy Targ
4:19:02,3 1:59:00,4
53 49 Sas Stanisław
Kasiarz Marek
1976
1972
weteran (12) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Klikuszowa
Skawa
4:21:33,1 2:01:31,2
54 53 Stawiarski Rafał
Czech Jacek Józef
1985
1993
senior (36) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Katowice
Orzesze
4:25:35,0 2:05:33,1
55 36 Konik Grzegorz
Laska Michał
1969
1987
senior (37) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Przeciszów
Gliwice
4:25:54,5 2:05:52,6
56 52 Stachura Magdalena
Odróbka Stanisław
1975
1979
weteran (13) POL
POL
KS Kandahar / CSC Adventure Academy
KS Kandahar /Chop ze Zelaza TriTeam
Chorzów
Siemianowice Śląskie
4:26:20,5 2:06:18,6
57 25 Czeczott Małgorzata
Ługowska Aneta
1973
1988
seniorka (4) POL
POL
UKA / trailteam.pl
KS Kandahar
Warszawa
Rybnik
4:34:13,3 2:14:11,4
58 47 Pasek Tomasz
Pasek Kamil
1982
1985
senior (38) POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Wieliczka
WIELICZKA
4:45:12,3 2:25:10,4
59 21 Barut-Skupień Barbara
Klamut Natalia
1975
1985
seniorka (5) POL
POL
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Karpacz
4:47:26,4 2:27:24,5
60 43 Mitoraj Piotr
Badura Wojciech
1991
1967
senior (39) POL
POL

UKA / Ortoreh Team
Oświęcim
Bielsko Biała
4:49:40,9 2:29:39,0
61 40 Łącki Dariusz
Dubowiecki Witek
1973
1971
weteran (14) POL
POL

Chata Biegacza K34 Zakopane
Zakopane
Zakopane
4:55:59,4 2:35:57,5
62 22 Bąkowski Włodzimierz
Bąkowski Daniel
1958
1990
senior (40) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Warszawa
Warszawa
5:02:53,9 2:42:52,0
63 24 Klimek Waldemar
Noga Adam
1975
1970
nestor (4) POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Sosnowiec
Jedlina
5:18:05,3 2:58:03,4
DNF 19 Kuźniak Filip
Owerko Tomasz
1976
1981
weteran POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Katowice
Modlniczka

BGTimeSport © 2015-2020