Toggle navigation
Zawody
Bieg.pdf
RajdNW.pdf
III Rajd Nordic Walking na Hrobaczą Łąkę
Wydarzenie:
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
5.06.2021
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
6
.500 km
Zgłoszonych:
37
Ukończyło:
32
Nieklasyfikowani:
5
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
KOpen
MOpen
MGK-K
MGK-M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
1
320
Magiera Janusz
M (1)
1963
MOpen (1)
POL
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
Wodzisław Śląski
46:17,7
2
327
Rymarczyk Daniel
M (2)
1979
MOpen (2)
MGK-M (1)
POL
Kozy
46:19,5
00:01,8
3
323
Ordzowiały Piotr
M (3)
1967
MOpen (3)
POL
NIWA Osielec
Osielec
49:18,6
03:00,9
4
315
Kołodziej Joanna
K (1)
1968
KOpen (1)
POL
MALINOWE GWIAZDY
Ruda Śląska
49:31,3
03:13,6
5
324
Pancerz Mariusz
M (4)
1979
MOpen (4)
POL
Bielsko-Biała
50:43,2
04:25,5
6
328
Sadowski Tomasz
M (5)
1977
MOpen (5)
POL
Harpagan Sosnowiec NW/#czeladzbiega
Sosnowiec
51:20,7
05:03,0
7
303
Cieślar Barbara
K (2)
1981
KOpen (2)
POL
Bielsko Biała
52:16,6
05:58,9
8
308
Elżbieciak Łukasz
M (6)
1979
MOpen (6)
POL
Lux Torpeda Małopolska
Lachowice
52:22,6
06:04,9
9
304
Czepczar Mariusz
M (7)
1980
MOpen (7)
POL
Hager Sport Team
Radlin
52:30,0
06:12,3
10
314
Kłyś Ryszard
M (8)
1960
MOpen (8)
POL
Błyskawica
Gliwice
53:21,9
07:04,2
11
301
Bonev Katarzyna
K (3)
1982
KOpen (3)
POL
Cieszyn
54:02,0
07:44,3
12
330
Sołczykiewicz Mateusz
M (9)
1980
MOpen (9)
MGK-M (2)
POL
Kozy
56:04,3
09:46,6
13
313
Kipping Magdalena
K (4)
1977
KOpen (4)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
58:14,8
11:57,1
14
305
Dubiel Marta
K (5)
1981
KOpen (5)
MGK-K (1)
POL
Kozy
58:19,4
12:01,7
15
310
Gawlik-Rybińska Kasia
K (6)
1983
KOpen (6)
POL
EŁKA Team
Ruda Śląska
58:59,6
12:41,9
16
319
Libardi-Kłyś Sylwia
K (7)
1959
KOpen (7)
POL
Błyskawica
Gliwice
1:00:50,9
14:33,2
17
335
Tomiczek Agnieszka
K (8)
1979
KOpen (8)
MGK-K (2)
POL
Kozy
1:01:16,3
14:58,6
18
309
Garbuz Agnieszka
K (9)
1974
KOpen (9)
POL
Brzeszcze
1:04:47,5
18:29,8
19
311
Gliszczyński Mirosław
M (10)
1956
MOpen (10)
POL
Tarnogórskie Łazęgi
Międzybrodzie Bialskie
1:05:29,0
19:11,3
20
326
Paździora Mariusz
M (11)
1971
MOpen (11)
POL
LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
Wadowice
1:06:00,4
19:42,7
21
321
Maślanka Ewa
K (10)
1978
KOpen (10)
MGK-K (3)
POL
Kozy
1:06:21,8
20:04,1
22
331
Waszkiewicz Dobrochna
K (11)
1984
KOpen (11)
POL
Bielsko-Biała
1:11:03,9
24:46,2
23
329
Sobczyk-Wiśniewska Edyta
K (12)
1978
KOpen (12)
POL
Bielsko-Biała
1:11:40,1
25:22,4
24
336
Litwin Katarzyna
K (13)
1980
KOpen (13)
POL
Bielsko-Biała
1:12:52,4
26:34,7
25
325
Pawelec Lidia
K (14)
1966
KOpen (14)
POL
Bielsko-Biała
1:13:28,5
27:10,8
26
317
Kučerka Katarzyna
K (15)
1990
KOpen (15)
POL
Kasia i Kuba
Wisła
1:13:33,7
27:16,0
27
334
Cembala Jacek
M (12)
1958
MOpen (12)
POL
Kozy
1:14:30,6
28:12,9
28
333
Zontek Patrycja
K (16)
1982
KOpen (16)
POL
Highlanders
Bielsko Biała
1:15:34,9
29:17,2
29
332
Waszkiewicz Maria
K (17)
1957
KOpen (17)
POL
Bielsko-Biała
1:20:19,7
34:02,0
30
302
Buchała Ilona
K (18)
1975
KOpen (18)
POL
Lędziny
1:22:00,6
35:42,9
31
337
Kóska Barbara
K (19)
1977
KOpen (19)
MGK-K (4)
POL
Kozy
1:27:00,2
40:42,5
32
318
Kućka Krystyna
K (20)
1959
KOpen (20)
MGK-K (5)
POL
going and saping
Kozy
1:27:00,6
40:42,9
DNS
306
Duraj Magdalena
K
1980
KOpen
POL
UBS
Bystra
DNS
307
Duraj Dariusz
M
1981
MOpen
POL
Ubs
Bystra
DNS
312
Jaśkiewicz Urszula
K
1985
KOpen
POL
Bielsko-Biała
DNS
316
Kuc Agata
K
1966
KOpen
MGK-K
POL
going and saping
Kozy
DNS
322
Michoń Radosław
M
1984
MOpen
MGK-M
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Kozy
BGTimeSport
© 2015 - 2024