VIII Biegać jest Bosko

Wydarzenie:
VIII Biegać jest Bosko VIII Biegać jest Bosko
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu
Data:
15.08.2020
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
116
Ukończyło:
114
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 55 Wojcik Pawel M (1) 1976 POL Polacy biegaja w NL Rudze 16:38,9 03:19
2 115 Nawrot Paweł M (2) 1990 POL Bieg z Chrystusem! Ruda Śląska 17:02,0 00:23,1 03:24
3 100 Zelech Rafał M (3) 1980 POL Chełmek 17:09,3 00:30,4 03:25
4 40 Mendyk Przemysław M (4) 1992 POL - Bobrek 17:29,7 00:50,8 03:29
5 44 Malec Sylwester M (5) 1997 POL Nowe Rybie 17:47,0 01:08,1 03:33
6 56 Wójcik Wiesław M (6) 1965 POL Rudze 18:14,5 01:35,6 03:38
7 18 Wieczorek Maciej M (7) 1983 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 18:15,6 01:36,7 03:39
8 62 Wilk Dariusz M (8) 1977 POL Wapiennik 18:30,1 01:51,2 03:42
9 31 Pyrek Przemysław M (9) 1994 POL Training by PP Oświęcim 18:32,0 01:53,1 03:42
10 85 Szymula Norbert M (10) 1977 POL Skawina Biega Skawina 18:35,5 01:56,6 03:43
11 25 Sambak Tadeusz M (11) 1969 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 18:39,6 02:00,7 03:43
12 59 Knopek Bartłomiej M (12) 1984 POL Bieruń 18:44,5 02:05,6 03:44
13 99 Bizoń Tomasz M (13) 1974 POL Czorno Linia Lędziny Lędziny 18:53,1 02:14,2 03:46
14 104 Krakowczak Rysiek M (14) 1977 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 18:59,9 02:21,0 03:47
15 114 Ryłko Krzysztof M (15) 1973 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 19:52,3 03:13,4 03:58
16 51 Oramus Paweł M (16) 1987 POL Skawina Biega Gołuchowice 20:01,5 03:22,6 04:00
17 61 Lubecki Tomasz M (17) 1978 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 20:13,7 03:34,8 04:02
18 43 Wyrobiec Grzegorz M (18) 1972 POL JKLA Jawor Jaworzno Jaworzno 20:16,0 03:37,1 04:03
19 12 Kuras Janusz M (19) 1972 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 20:18,3 03:39,4 04:03
20 19 Basta Grzegorz M (20) 1970 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 20:19,8 03:40,9 04:03
21 110 Wojtas Arkadiusz M (21) 1976 POL Powoli do Celu Wola 20:24,5 03:45,6 04:04
22 47 Lichota Paweł M (22) 1987 POL Team Brzoza Brzezinka 20:30,5 03:51,6 04:06
23 109 Malinowski Krzysztof M (23) 1969 POL Powoli do Celu Gilowice 20:35,3 03:56,4 04:07
24 4 Łazarz Andrzej M (24) 1966 POL Oswiecim 20:38,1 03:59,2 04:07
25 72 Romański Bartłomiej M (25) 1984 POL Jawiszowice 20:41,0 04:02,1 04:08
26 101 Kolonko Roksana K (1) 1993 POL Kolorowa Drużyna Nessi Międzyrzecze 20:45,1 04:06,2 04:09
27 30 Zięcina Mateusz M (26) 1993 POL Brzeszcze 20:50,2 04:11,3 04:10
28 82 Nidecki Robert M (27) 1972 POL poreba wielka 20:55,6 04:16,7 04:11
29 9 Giermek Janusz M (28) 1965 POL Zaborze 21:05,5 04:26,6 04:13
30 98 Rozmus Remigiusz M (29) 2011 POL Wola 21:21,5 04:42,6 04:16
31 33 Wyszyński Piotr M (30) 1980 POL Libiaz Libiąż 21:33,1 04:54,2 04:18
32 69 Łoziński Wojciech M (31) 2002 POL parkrun Chrzanów Libiąż 21:36,1 04:57,2 04:19
33 28 Cholewa Tomasz M (32) 1974 POL Chrzanów 21:49,4 05:10,5 04:21
34 5 Bukowczan Marian M (33) 1953 POL Kraków 22:12,4 05:33,5 04:26
35 39 Suślik Krzysztof M (34) 1988 POL Oświęcim 22:18,9 05:40,0 04:27
36 10 Giermek Michał M (35) 1994 POL Zaborze 22:24,4 05:45,5 04:28
37 35 Żelech Grzegorz M (36) 1985 POL PoWoli do celu Wola 22:35,9 05:57,0 04:31
38 49 Sosna Kazimierz M (37) 1959 POL Bieruń 22:37,8 05:58,9 04:31
39 60 Szczerbowski Dariusz M (38) 1993 POL Oświęcim 22:49,8 06:10,9 04:33
40 73 Gaweł Bogdan M (39) 1956 POL Parafianin Zaborze 22:54,2 06:15,3 04:34
41 34 Bała Marcin M (40) 1986 POL Chełm Śląski 23:12,6 06:33,7 04:38
42 3 SKIBICKI KRZYSZTOF M (41) 1970 POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 23:16,4 06:37,5 04:39
43 42 Stępień- Wyrobiec Olga K (2) 1974 POL JKLA Jawor Jaworzno Jaworzno 23:16,9 06:38,0 04:39
44 26 Świerguła Mirosław M (42) 1979 POL KAF runners Team oświęcim 23:18,6 06:39,7 04:39
45 107 Ryszka Piotr M (43) 1981 POL Grojec 23:23,1 06:44,2 04:40
46 27 Iwanowicz Anna K (3) 1980 POL Chrzanów 23:23,6 06:44,7 04:40
47 46 Zastawny Łukasz M (44) 1977 POL Run To The Hils - Libiaż Libiąż 23:27,2 06:48,3 04:41
48 15 Wanat Lukasz M (45) 1987 POL Kozbi Oświęcim 23:37,8 06:58,9 04:43
49 64 Majewski Michał M (46) 1983 POL Maj Music Dąbrowa Górnicza 23:39,0 07:00,1 04:43
50 45 Piekarczyk Marcin M (47) 1987 POL Rajsko 23:48,8 07:09,9 04:45
51 95 Jarzębowicz Kantyka Beata K (4) 1981 Zadyszka Oświęcim Zagorze 23:54,2 07:15,3 04:46
52 57 Dziubiński Leszek M (48) 1971 POL Run to the hills Libiąż 24:10,4 07:31,5 04:50
53 38 Słowik Marek M (49) 1985 POL Wola 24:11,4 07:32,5 04:50
54 50 Grabowski Jan M (50) 1964 POL Skawina Biega Gołuchowice 24:12,8 07:33,9 04:50
55 80 Pilszyk Kazimierz M (51) 1959 POL seniorzy Grojec 24:17,7 07:38,8 04:51
56 103 Bulanda Andrzej M (52) 1977 POL BIERUŃ 24:25,7 07:46,8 04:53
57 70 Łoziński Jerzy M (53) 1972 POL parkrun Chrzanów Libiąż 24:35,4 07:56,5 04:55
58 63 Ponikwia Tomasz M (54) 1993 POL @biegiem_po_zdrowie Żywiec 24:40,7 08:01,8 04:56
59 53 Kumor Renata K (5) 1964 POL parkrun chrzanów Libiąż 24:46,9 08:08,0 04:57
60 2 PRZESÓR BARBARA K (6) 1982 POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 24:48,6 08:09,7 04:57
61 1 Gregorczyk Mariusz M (55) 1971 POL Oświęcim 24:48,8 08:09,9 04:57
62 48 Góralczyk Katarzyna K (7) 1974 POL Oświęcim 24:58,9 08:20,0 04:59
63 79 Virgallita Claudio M (56) 1974 POL Zaborze 25:12,0 08:33,1 05:02
64 86 Stańczyk Andrzej M (57) 1960 POL PoWoli do Celu Wola 25:27,3 08:48,4 05:05
65 29 Szromba Szymon M (58) 2004 POL UKS Brzeszcze Oświęcim 25:32,1 08:53,2 05:06
66 65 Tarka Jacek M (59) 1968 POL Trzebinia 25:59,1 09:20,2 05:11
67 8 Zakrzewski Tomasz M (60) 1976 POL Chełmek 26:00,6 09:21,7 05:12
68 20 Rybarz Artur M (61) 1964 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 26:10,0 09:31,1 05:14
69 112 Lieber Artur M (62) 1979 POL Oświęcim 26:12,1 09:33,2 05:14
70 71 Krawczyk Mirosław M (63) 1958 POL MJMetal Oświęcim 26:22,0 09:43,1 05:16
71 87 Michałek Krystyna K (8) 1974 POL Trochę Się Biega PRZECISZÓW 26:24,2 09:45,3 05:16
72 89 Pyrek Dorota K (9) 1976 POL Trochę sie biega Przeciszów 26:24,5 09:45,6 05:16
73 24 Marcak Przemysław M (64) 1980 POL Spiritual Homeland Oświęcim 26:24,8 09:45,9 05:16
74 81 Tomasiczek Dawid M (65) 1992 POL RozBBiegane Komorowice Dankowice 26:25,1 09:46,2 05:17
75 116 Maciborek Witold M (66) 1963 POL Oświęcim 27:12,0 10:33,1 05:26
76 58 MASTALSKI LESZEK M (67) 1962 POL PARKRUN CHRZANÓW CHRZANÓW 27:20,3 10:41,4 05:28
77 54 Ignaciuk Małgorzata K (10) 1977 POL parkrun chrzanów Libiąż 27:33,4 10:54,5 05:30
78 6 Wieczorek Patryk M (68) 2012 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 27:53,3 11:14,4 05:34
79 66 Pater Janusz M (69) 1978 POL MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 27:53,3 11:14,4 05:34
80 75 Szymeczko Jolanta K (11) 1972 POL runonline.pl Zaborze 27:56,5 11:17,6 05:35
81 106 Kantorowska Aneta K (12) 1986 POL Chełm Śląski 28:33,1 11:54,2 05:42
82 102 Wodniak Angela K (13) 1985 POL PoWoli do Celu Wola 28:40,8 12:01,9 05:44
83 68 Łozińska Wiktoria K (14) 2006 POL parkrun Chrzanów Libiąż 29:06,1 12:27,2 05:49
84 11 Zalewski Paweł M (70) 1983 POL Gryfno Familia Bieruń 29:26,3 12:47,4 05:53
85 74 Zguda Grzegorz M (71) 1978 POL Oświęcim 30:15,3 13:36,4 06:03
86 22 Czarski Michał M (72) 1964 POL A-MI-GO Katowice 30:26,8 13:47,9 06:05
87 93 Senkowska Katarzyna K (15) 1979 POL Brzeszcze 30:36,0 13:57,1 06:07
88 78 Ludwinek Paulina K (16) 1998 POL Oświęcim 30:53,2 14:14,3 06:10
89 17 Nawracaj Marzena K (17) 1977 POL Zadyszka Oświęcim 31:07,6 14:28,7 06:13
90 16 Bartuś Marcin M (73) 1977 POL Zadyszka Oświęcim Las 31:07,7 14:28,8 06:13
91 90 Sikora Jacek M (74) 1960 POL Time Out Akademia Ruchu Oświęcim 31:10,6 14:31,7 06:14
92 92 Kaleta Agnieszka K (18) 1986 POL PoWoli do Celu Brzeszcze 31:11,1 14:32,2 06:14
93 105 Kąkol-wojtas Katarzyna K (19) 1977 POL Powoli do Celu Wola 31:11,5 14:32,6 06:14
94 108 Wojtowska Oksana K (20) 1975 POL PoWoliDoCelu Wola 31:39,5 15:00,6 06:19
95 83 Hipner Alicja K (21) 1981 POL Babice 31:43,6 15:04,7 06:20
96 84 Hipner Marcin M (75) 1984 POL Babice 31:44,0 15:05,1 06:20
97 76 TOKARZ DOMINIK M (76) 1978 POL NESSI TEAM OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 32:07,5 15:28,6 06:25
98 37 Słowik Kornelia K (22) 1988 POL Wola 32:09,0 15:30,1 06:25
99 21 Emessaouden Florentyna K (23) 1969 POL A-MI-GO Katowice 32:22,0 15:43,1 06:28
100 96 Sikora - Szot Kamila K (24) 1982 POL Time Out Akademia Ruchu Oświęcim 33:02,7 16:23,8 06:36
101 52 Jakubek Hanna K (25) 1960 POL Skawina Biega Skawina 33:27,9 16:49,0 06:41
102 36 Śladowska Gabriela K (26) 2001 POL Bieruń 33:33,9 16:55,0 06:42
103 32 Rzepka Michał M (77) 1980 POL BIE-RUN Bieruń 33:34,1 16:55,2 06:42
104 41 MALICKI ZBIGNIEW M (78) 1969 POL MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 34:18,9 17:40,0 06:51
105 111 Wroński-Tusik Mateusz M (79) 1973 POL Don Bosco Limanowa 34:38,5 17:59,6 06:55
106 91 SERATOWICZ ADAM M (80) 1952 POL MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 35:32,0 18:53,1 07:06
107 67 Łozińska Barbara K (27) 1975 POL parkrun Chrzanów Libiąż 37:23,8 20:44,9 07:28
108 23 Kiełek Joanna K (28) 1989 POL Oświęcim 37:25,6 20:46,7 07:29
109 7 Madej Józef M (81) 1951 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 42:57,4 26:18,5 08:35
110 77 LUDWINEK WŁODEK M (82) 1967 POL MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 43:13,3 26:34,4 08:38
111 113 Płonka Kazimierz M (83) 1969 POL Oświęcim 43:21,1 26:42,2 08:40
112 88 Bębenek Maciej M (84) 1985 POL Gym For You OŚWIĘCIM 44:55,2 28:16,3 08:59
113 94 Sikora Ewelina K (29) 1987 POL Time Out Akademia Ruchu Oświęcim 44:55,2 28:16,3 08:59
114 13 Pławny Karolina K (30) 1990 POL Dąbrowa Górnicza 54:32,2 37:53,3 10:54
DNS 14 Balska Zuzanna K 1964 POL Oświęcim
DNS 97 Wójcik Jerzy M 1968 POL Rudze Rudze

BGTimeSport © 2015-2020