HERO Beskidy MTB 2020

Wydarzenie:
HERO Beskidy MTB 2020 HERO Beskidy MTB 2020
Organizator:
Rysianka Team
Data:
1-30.06.2020
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
116.0 km
Zgłoszonych:
110
Ukończyło:
57
Nieklasyfikowani:
53
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKrajKlubMiastoWynikStrataKara
1 89 Piasecki Paweł M (1) POL bbRiderZ.pl Bielsko-Biała 6:48:18,0
2 100 Golec Bartłomiej M (2) POL Rysianka Team Żabnica 7:37:09,0 48:51,0
3 38 Błachut Mariusz M (3) POL Power of Science Bystra 8:06:17,0 1:17:59,0
4 71 Smolarz Daniel M (4) POL Gomola Trans Airco Błażejowice 8:25:00,0 1:36:42,0
5 86 Sobol Łukasz M (5) POL Gomola Trans Airco Tychy 8:26:18,0 1:38:00,0
6 39 Duraj Marcin M (6) POL Rysianka Team Węgierska Górka 8:44:40,0 1:56:22,0 10:00,0
7 77 Sodowski Tomasz M (7) POL Himalaya Bielsko-Biała 8:56:45,0 2:08:27,0
8 84 Kuczyński Krzysiek M (8) POL Bike Atelier Team Gliwice 9:11:17,0 2:22:59,0
9 73 Marczak Kamil M (9) POL BIKE-TAXI.PL Warszawa 9:13:24,0 2:25:06,0
10 108 Prochownik Marcin M (10) POL SportPasjaŻywiec Żywiec 9:14:27,0 2:26:09,0
11 5 Szczotka Marcin M (11) POL Rysianka TEAM Węgierska Górka 9:33:16,0 2:44:58,0
12 2 Augustyn Wojciech M (12) POL Hołda Team Kraków 9:45:21,0 2:57:03,0
13 66 Kublin Przemek M (13) POL Pershing Beskidy Kraków 9:47:49,0 2:59:31,0
14 32 Uroda-Hampelska Agnieszka K (1) POL Rafako Orbea MTBTeam Częstochowa 9:49:34,0 3:01:16,0
15 13 Pawlus Paweł M (14) POL Rysianka Team Cięcina 10:01:16,0 3:12:58,0
16 64 Moroz Marcin M (15) POL Cieszyn 10:02:10,0 3:13:52,0
17 28 Hampelski Krzysztof M (16) POL Rafako Orbea MTB Team Topolów 10:16:10,0 3:27:52,0
18 72 Szeląg Grzegorz M (17) POL Katowice 10:22:42,0 3:34:24,0
19 53 Mucharski Marcin M (18) POL Węgierska Górka 10:39:41,0 3:51:23,0
20 37 MULLER CEZARY M (19) POL FABRYKAROWERÓW CZĘSTOCHOWA 10:46:58,0 3:58:40,0
21 45 Trela Tomasz M (20) POL Rysianka Team Węgierska Górka 10:57:40,0 4:09:22,0
22 96 Gancarz Grzegorz M (21) POL Kraków 11:03:26,0 4:15:08,0
23 101 Rybarski Andrzej M (22) POL Rysianka Team Cięcina 11:10:39,0 4:22:21,0 30:00,0
24 95 Zawada Marek M (23) POL Bielsko-Biała 11:11:07,0 4:22:49,0
25 97 Półtorak Grzegorz M (24) POL Kraków 11:32:29,0 4:44:11,0 30:00,0
26 15 Pasternak Piotrek M (25) POL Nice JURA BIKE Częstochowa Brzeszcze 11:51:44,0 5:03:26,0
27 19 Stopczyński Tomek M (26) POL Transport Ride Jawiszowice 11:52:20,0 5:04:02,0
28 12 Szrodziński Mariusz M (27) POL Hołda Team Katowice 13:03:47,0 6:15:29,0
29 69 KRĘCICHWOST JERZY M (28) POL Łowery TEAM RADZIECHOWY 13:23:42,0 6:35:24,0
30 31 Matuszny Marcin M (29) POL HIGH FIVE CREW Węgierska Górka 13:55:59,0 7:07:41,0
31 18 Kowalski Bartłomiej M (30) POL backcountrymtb Chorzów 14:08:46,0 7:20:28,0
32 20 Tomeczek Tomek M (31) POL backcountrymtb Ruda Ślaska 14:08:46,0 7:20:28,0
33 110 Kopacz Krzysztof M (32) POL Katowice 14:25:09,0 7:36:51,0
34 52 Sanetra Piotr M (33) POL RYSIANKA Team Cisiec 14:48:50,0 8:00:32,0
35 58 Trąba Piotr M (34) POL ASC/Power Of Science Bielsko-Biała 14:48:57,0 8:00:39,0
36 44 Walaszek Sebastian M (35) POL Węgierska Górka 14:51:08,0 8:02:50,0
37 111 Cicha Kamila K (2) POL Rysianka Team Chmielnik 15:26:56,0 8:38:38,0
38 109 Chmieliński Andrzej M (36) POL Łąka 15:28:07,0 8:39:49,0
39 50 Hubka Marcin M (37) POL Rysianka Team Węgierska Górka 15:46:52,0 8:58:34,0 30:00,0
40 81 Wilczyński Krzysztof M (38) POL Bielsko Biała 15:47:26,0 8:59:08,0
41 26 Mazurkiewicz Piotr M (39) POL Rysianka Team Węgierska Górka 15:47:27,0 8:59:09,0
42 60 Milczyński Mateusz M (40) POL Dankowice 15:49:28,0 9:01:10,0
43 75 Białek Tomasz M (41) POL Bielsko-Biała 15:49:40,0 9:01:22,0
44 48 Recman Filip M (42) POL Beskidy Bike Club Katowice 15:51:04,0 9:02:46,0
45 51 Śliwka Mieczysław M (43) POL Beskidy Bike Club Ustroń 16:02:28,0 9:14:10,0
46 63 Spilok Tadeusz M (44) POL Ustroń 16:09:20,0 9:21:02,0
47 103 Augustyn Paweł M (45) POL Kraków 17:02:50,0 10:14:32,0
48 41 Knap Przemysław M (46) POL KW Kraków Czeladź 17:04:13,0 10:15:55,0
49 92 Targosz Piotr M (47) POL Sprintex Team Twardorzeczka 17:23:44,0 10:35:26,0
50 91 Kozik Tomasz M (48) POL Sprintex Team Brzuśnik 17:23:56,0 10:35:38,0
51 11 Paciepnik Marcin M (49) POL MTB Przystajń Team Przystajń 18:18:05,0 11:29:47,0
52 7 Furtek Norbert M (50) POL Rysianka Team Kraków 18:18:44,0 11:30:26,0
53 10 Hyra Przemek M (51) POL Łowery Team Przystajń 18:19:53,0 11:31:35,0
54 9 Bigielmajer Adam M (52) POL MTB Przystajń Team Przystajń 18:19:59,0 11:31:41,0
55 17 Włodarski Tomasz M (53) POL MTB Przystajń Team Przystajń 18:20:05,0 11:31:47,0
56 43 Rzepecki Dariusz M (54) POL TheEndOfTheRace Łódź 18:58:32,0 12:10:14,0
57 70 Sadlok Jan M (55) POL Meszna 19:43:00,0 12:54:42,0
DNS 1 Puźniak Katarzyna K POL Łaziska Górne
DNF 3 Bardzyński Przemysław M POL Nice Jura Bike Częstochowa Dąbrowa Górnicza
DNS 4 Białogłowicz Jan M POL SCT Skoczów Cieszyn
DNF 6 Bicki Dawid M POL Rysianka Team MTB Kamesznica
DNF 8 Rypień Tomasz M POL Rysianka Team Cięcina
DNF 14 Pełka Adam M POL Nice JURA BIKE Częstochowa Częstochowa
DNS 16 Kajmowicz Jolanta K POL Bielsko-Biała
DNF 21 Wiśniewski Wojciech M POL Sosnowiec
DNF 22 Bochenek Szymon M POL Chętnie bym dołączył Dębowiec
DNS 23 Bochenek Tomasz M POL AGH cycling team Dębowiec
DNF 24 Trzop Mateusz M POL TimTirim Team Czechowice-Dziedzice
DNF 25 Rajda Krzysztof M POL OKRPassionbike Łodygowice
DNS 27 Zaziąbło Maciej M POL Bielsko-Biała
DNF 29 Karnecka Katarzyna K POL Kalna
DNF 30 Kwak Dominika K POL Duckriders Bystra
DNS 33 Kuźniak Filip M POL KW Kraków Katowice
DNF 34 Banasik Dorota K POL Bielsko-Biala
DNF 35 Banasik Piotr M POL Bielsko-Biala
DNS 36 Hart Piotr M POL Team UŻABY.pl Tarnów
DNF 40 Hula Stanisław M POL Świnna
DNF 42 Kubica Marcin M POL Mamut Team Bielsko Biała
DNS 46 Kubica Paweł M POL kubicasport.pl BIELSKO-BIAŁA
DNS 47 Pisiewicz Łukasz M POL Niebanalne MTB Rycerka Górna
DNF 49 Recman Tadeusz M POL Beskidy Bike Club Ustroń
DNS 54 Wierzbicki Darek M POL Gomola Trans Airco Świdnica
DNS 56 Piotrowski Tomasz M POL MTB Przystajń Team Przystajń
DNS 57 Orzech Tomasz M POL Istebna
DNF 59 Klimek Robert M POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka
DNF 61 Gałęzowski Tomasz M POL Kraków
DNS 62 Gnat Dariusz M POL Bike Atelier Team Dąbrowa Górnicza
DNS 65 Paździor Bartosz M POL E-Bikes Love Żory
DNF 67 Cygoń Leszek M POL RYSIANKA TEAM WĘGIERSKA-GÓRKA
DNF 68 R. BikeRider M POL Cięcina
DNS 74 Obuchowski Robert M POL Leader Fox MTB Team Dąbrowa Górnicza
DNF 76 Miłkowska Anna K POL Olszewnica Stara
DNF 78 Rudzki Artur M POL Rysianka Team Cisiec
DNS 79 Stąpel Sławomir M POL KS Kandahar Imielin
DNF 80 Tomiczak Karolina K POL Bike Fun Legionowo Warszawa
DNS 82 Drożdż Tomasz M POL Wodzisław Śląski
DNS 83 Kastelik Tomasz M POL Zywiec
DNS 85 Szypuła Marcin M POL RYSIANKA Team Katowice
DNF 87 Kalamarz Kamil M POL Rybnik
DNF 88 Biegun Krzysztof M POL Łowery TEAM Wieprz
DNF 90 Strzelczyk Szymon M POL Kaniów
DNS 93 Karchniwy Ewa K POL SCS OSOZ Racing Team Smolnica
DNS 94 Ślązak Adam M POL SCS OSOZ Racing Team Katowice
DNF 98 Mazurkiewicz Wojciech M POL WM Triself Kraków
DNF 99 Loranc Rafał M POL KkS Sokół Kęty Laliki
DNS 102 Kastelik Dariusz M POL Sprintex Team Pietrzykowice
DNF 104 Kowalczyk Kacper M POL Rysianka Team Cisiec
DNF 105 Kowalczyk Tomasz M POL Rysianka Team Cisiec
DNF 106 Mazurek Przemysław M POL Rysianka Team Węgierska Górka
DNS 107 Skrzypek Grzegorz M POL Cięcina.eu Cięcina

BGTimeSport © 2015-2019